Skocz do zawartości


Zdjęcie
* - - - - 1 głosy

Skradziona drużyna


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 28 grudzień 2017 - 10:32

Drużyna o nazwie Los Templarios na serwerze pl9, została ukradziona przez gracza z drużyny Nexus. Co możemy zrobić by ją ponownie odzyskać?

#2 malinovaPatrycja

malinovaPatrycja

    Member

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów
Reputacja: 433

Napisano 28 grudzień 2017 - 10:57

Hmm.. Niestety myślę, że odzyskanie drużyny nie będzie proste. Wiadomo, że najprostszym rozwiązaniem jest poproszenie gracza o jej zwrot, ale wiem, że to może nie pomóc. Należy uważać na tych, którym się ufa i przekazuje władzę nad drużyną :) w najgorszym wypadku możesz zgłosić sprawę do supportu. Jeśli posiadasz dość dużo dowodów i szczegółów dotyczących tej sprawy to być może właśnie support pomoże. Powodzenia :)
  • bokser2 z pl 19 i Czeski lubią to

IMG201612_anwxrrh.jpg


#3 pan_ps4

pan_ps4

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów
  • Serwer:PL28
  • Postać:Holdelle
  • Drużyna:Sycyjjjla



Reputacja: 80

Napisano 28 grudzień 2017 - 12:15

Hmm.. Niestety myślę, że odzyskanie drużyny nie będzie proste. Wiadomo, że najprostszym rozwiązaniem jest poproszenie gracza o jej zwrot, ale wiem, że to może nie pomóc. Należy uważać na tych, którym się ufa i przekazuje władzę nad drużyną :) w najgorszym wypadku możesz zgłosić sprawę do supportu. Jeśli posiadasz dość dużo dowodów i szczegółów dotyczących tej sprawy to być może właśnie support pomoże. Powodzenia :)

Takich przypadków jest bardzo dużo, i nie sądzę, by to było oddanie dowództwa. Na serwerze PL16 byłem w fajnej drużynie Memento mori, której dowódcą był doświadczony gracz, a potem został nim jakiś typ z 2 lvl i wszystkich powywalał. Przywódca mówił mi, że nikomu nie oddał dowództwa. To jest moim zdaniem podejrzane.

 

@edit:

Moim zdaniem najlepiej zgłoś to do supportu.


Użytkownik pan_ps4 edytował ten post 28 grudzień 2017 - 12:16

Nie polecam biolchema bo z polaka będzie Ci ciężko


#4 I'm wizard

I'm wizard

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 35 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 67

Napisano 28 grudzień 2017 - 18:39

Ukradziona? W sensie jak?
Bo tyle napisałeś, że nawet wróżka by nie pomogła?
Jeśli oddaliście przywódctwo dobrowolnie (przywódca gdy oddaje rangę dostaje powiadomienie wraz z ostrzeżeniem) to jej nie odzyskacie.
To samo z głosowaniem przy nieaktywnym przywódcy.
Inną sprawą jest jeśli było włamanie na konto i przekazanie przywódcy. Wtedy to pisz do supportu. Oni namierzą cwaniaczka.

#5 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 28 grudzień 2017 - 18:48

Drużyna o której mówi Gacek, została oddana dobrowolnie, tak to jest jak ludzie ufają tym którym się nie powinno. Nic w tej sprawie już nie wskórasz ;) 


  • ReportMyTeam lubi to

Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.


#6 ReportMyTeam

ReportMyTeam

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 59 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:ReportMyTeam
  • Drużyna:Angels of Death
Reputacja: 8

Napisano 28 grudzień 2017 - 20:55

Drużyna o której mówi Gacek, została oddana dobrowolnie, tak to jest jak ludzie ufają tym którym się nie powinno. Nic w tej sprawie już nie wskórasz ;)


JULE JULE TRZEBA BYLO NIE ODDAWAC DRUŻYNY JUZ Ci o tym mówiłem




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych