Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Świat: PL20


  • Please log in to reply
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 BartekDrek221

BartekDrek221

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Atmosphere
Reputacja: 47

Napisano 12 październik 2017 - 14:43

Co o nim sądzicie? Długo wyczekiwany, bezsensowny czy może będziecie grać? Zapraszam do dyskusji :)



#2 Destroyed

Destroyed

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Miejscowość:Yokio na șląsku
  • Postać:mati z PL4
  • Drużyna:Reborn team
Reputacja: 140

Napisano 12 październik 2017 - 14:51

Ja będę nagrywał z niego.

Nagrywam na YT kanał:
RChomik13


#3 Guest_mateo555_*

Guest_mateo555_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 12 październik 2017 - 14:59

Kolejny niepotrzebny serwer. Dla twórców widać liczy się tylko kasa, mamy przecież 19 innych więc po co wydawać kolejne? Na starszych jest coraz mniej ludzi, maleje rywalizacja, nikt nowy nie chce grać. Trochę przesada, nie wydaje wam się? 

Za tydzień znowu będzie płacz o pl21 bo nie udało się wbić topki


Użytkownik mateo555 edytował ten post 12 październik 2017 - 15:01

  • taka jedna, MatiProZiom, malinovaPatrycja i 5 innych osób lubią to

#4 magicall1339

magicall1339

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 31 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:magicall1339
  • Drużyna:ActivePolska
Reputacja: 1

Napisano 12 październik 2017 - 16:46

Robiącego tak dla tego ze na serwerach nie ma miejsca i są one obciążone oraz robią to dla nas, żeby poczuć to zaczynanie od nowa itd. I tak jak powiedziałeś tez ważna jest kasa ale o tym nie wpspominajmy.

#5 Guest_mateo555_*

Guest_mateo555_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 12 październik 2017 - 17:53

Robiącego tak dla tego ze na serwerach nie ma miejsca i są one obciążone oraz robią to dla nas, żeby poczuć to zaczynanie od nowa itd. I tak jak powiedziałeś tez ważna jest kasa ale o tym nie wpspominajmy.


Chodzi Ci o to, że na serwerach nie ma miejsca i są obciążone? Nie zgadzam się z tym. PL19 owszem jest dość "zaludniony", ale wystarczy spojrzeć na najstarsze serwery gdzie ludzi jest bardzo mało. Zaczynanie od nowa może jest fajne, ale należy pamiętać że dodawanie nowych serwerów przynosi więcej szkód dla starszych niż pożytku. Ludzie rezygnują z gry na swoich serwach, bo po prostu wolą grać na nowszych.
  • KubaRolnik, CarlosCorleone i Pablo Escobar lubią to

#6 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 12 październik 2017 - 19:35

Bez sensu.. Jak dla mnie to jest niepotrzebny serwer, zaraz ludzie (właściwie i teraz ;d) będą skakać z pl19 i też z innych starszych serwerów na pl20, tak samo będzie z każdym nowo-powstałym serwem. Przez to cierpią starsze serwery, bo ludzie odchodzą z innych serwerów na nowy serw i na tych starszych serwach będzie mniejsza rywalizacja, nie wspomnę już nawet o turnieju HC, a nawet będą mieli mniejszą chęć gry na tym starszym serwie. W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć dobrego gracza i żeby ogarniał w miarę dobrze HeroCon na starszym serwie, bo większość tych serwerów praktycznie umarła, bo tam grają tylko najlepsi. Wiadomo, każdy chce zacząć swoją karierę bohatera od nowa na tym pl20 ( nawet jeśli się osiągnęło sporo na innym serwie), ale to i tak jest bez sensu walczyć o topkę jeżeli nie sypniesz kasą na oponki, bo oni robią serwery głównie po to żeby trzepać na tym kasę i żeby mieć na tym jak największe dochody. Ja to widzę tak, na początku będzie grać sporo graczy, ale z biegiem czasu będą się powoli kasować z różnych powodów, np. brak czasu albo chęci do gry itd. I wtedy zostanie ta tzw. "elita serwera". Poza tym pierwsze tygodnie nowych serwerów to jest "wyścig szczurów". I właśnie przez to nie mam zamiaru grać na tym serwie, bo wtedy stracę ochotę grania na starszych serwach..


Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 12 październik 2017 - 19:37

  • taka jedna, Because :), CarlosCorleone i 1 inna osoba lubią to

:) (:


#7 Linguene

Linguene

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:Linguene
  • Drużyna:Urodzeni Mordercy
Reputacja: 1

Napisano 12 październik 2017 - 20:44

Jak najbardziej DOBRY POMYSŁ!!!. Szansa na topke, nadrobienie i poprawienie błędów. Ci wyżej co mówią że to niepotrzebne to chyba rozumu i godności człowieka nie mają. Zapamiętajcie samoluby - co rok będzie wychodził nowy serwer i to jest jak najbardziej DOBRY POMYSŁ


  • niedzielnygracz lubi to

#8 PolskiGracz

PolskiGracz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 98 postów
  • Serwer:PL18
  • Postać:kam834
  • Drużyna:Fistaszki
Reputacja: 11

Napisano 12 październik 2017 - 20:54

Jak najbardziej DOBRY POMYSŁ!!!. Szansa na topke, nadrobienie i poprawienie błędów. Ci wyżej co mówią że to niepotrzebne to chyba rozumu i godności człowieka nie mają. Zapamiętajcie samoluby - co rok będzie wychodził nowy serwer i to jest jak najbardziej DOBRY POMYSŁ

haha śmieszne  szanse na topke ty rozumiesz na robienie blokow na 5 trenów + używanie multikont na dodatek trzeba jeszcze sporo kasy wydac na topke 

jakie poprawienir bledow ? Wiekszkosc graczy jest by nie otwierac serwerow nowych

Kiedys wy ktorzy pytacie o nowy serwer myslicie o starszych ktore przezto umieraja



#9 magicall1339

magicall1339

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 31 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:magicall1339
  • Drużyna:ActivePolska
Reputacja: 1

Napisano 12 październik 2017 - 21:57

@up
Do pla 20 wraca wiele graczy, insider, marcoo netsu, może zrt
I na topke nie trzeba wydawać hajsu bo sam zdobyłem top 10 na pl 13.
  • gamejanek20 lubi to

#10 Bum

Bum

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 53 postów
  • Miejscowość:Polska
Reputacja: 64

Napisano 12 październik 2017 - 22:19

@PolskiGracz
Skąd ty możesz wiedzieć czy większość graczy jest na nie? To tak jak przepytać 10 kobiet czy są w ciąży, 6 odpowie, że tak i co wtedy też większość kobiet (ogólnie jest w ciąży)?

Według mnie ludzie to hipokryci. Wylewają pomyje na nowy serwer bo są poprawni politycznie, a potem sami grają na tych serwerach.
Pomyślmy czasem o nowych graczach, którzy już nie dogonią co niektórych na starszych serwerach, a także chcą się pokazać, także chcą się doczekać własnego przeglądu garażowego.

Według mnie serwery powinny wychodzić. Jak będzie kasa to i gra będzie dłużej wspierana i zainteresowanie nią nie minie.


A ci co robią piwnice to niech się szykują, coś czuje, że niedługo im się ukróci i z uczciwym graczem nie będą mieli szans. Pluć.

Użytkownik Bum edytował ten post 12 październik 2017 - 22:20

Nadstaw kark za brata w potrzebie, bądź pewny że i on nadstawi za Ciebie.

#11 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1072

Napisano 12 październik 2017 - 22:20

Kolejny niepotrzebny serwer. Dla twórców widać liczy się tylko kasa, mamy przecież 19 innych więc po co wydawać kolejne? Na starszych jest coraz mniej ludzi, maleje rywalizacja, nikt nowy nie chce grać. Trochę przesada, nie wydaje wam się? 

Za tydzień znowu będzie płacz o pl21 bo nie udało się wbić topki

 

Podpisuję się rękoma i nogyma eee nogami oraz dodam, że co nowy serwer wyjdzie to coraz gorsza patola na nim się gnieździ coraz bardziej zdeterminowana by tym razem osiągnąć "sukces" za wszelką cenę. Np podpuszczanie przywódcy do nieregulaminowych wpisów na czacie i zgłaszanie go do skutku, bloki, piwnice, 30 mulciaków, 5 multi drużyn z 1 szefem itd itp 

Coraz gorzej


  • CarlosCorleone i Pablo Escobar lubią to

8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#12 kreton

kreton

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Mirindell
Reputacja: 2

Napisano 12 październik 2017 - 22:35

Witajcie :) Zaniedługo zostanie otworzony kolejny serwer to już 20 lecz czy jest jakis sens otwierania kolejnych serwerów skoro na starszych nie ma kto grac rywalizacja na niektórych serwach wygasa.Ciesze sie ze tworcy dodaja do gry wiele ulepszen ale dodawac kolejne serwery jest bez sensu moim zdaniem 20 serwer powinien byc ostatnim nowym serwerem bardziej bym wolał aby tworcy zajeli sie ulepszaniem gry gdzie za to ze ulepszaja w dalszym ciagu jest na wielki plus ale kolejne serwery maja wady i zalety :) Jest to tylko moja opinia na temat nowych serwerów pozdrawiam :)

#13 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 290

Napisano 12 październik 2017 - 22:39

@up
Do pla 20 wraca wiele graczy, insider, marcoo netsu, może zrt
I na topke nie trzeba wydawać hajsu bo sam zdobyłem top 10 na pl 13.

mało nas interesują jacyś pseudojutuberzy, btw jak można wrócić do czegoś, czego jeszcze nie ma?

Top10 to nic, każdy walczy o top1 :)

 

@PolskiGracz
Skąd ty możesz wiedzieć czy większość graczy jest na nie? To tak jak przepytać 10 kobiet czy są w ciąży, 6 odpowie, że tak i co wtedy też większość kobiet (ogólnie jest w ciąży)?

Według mnie ludzie to hipokryci. Wylewają pomyje na nowy serwer bo są poprawni politycznie, a potem sami grają na tych serwerach.
Pomyślmy czasem o nowych graczach, którzy już nie dogonią co niektórych na starszych serwerach, a także chcą się pokazać, także chcą się doczekać własnego przeglądu garażowego.

Według mnie serwery powinny wychodzić. Jak będzie kasa to i gra będzie dłużej wspierana i zainteresowanie nią nie minie.


A ci co robią piwnice to niech się szykują, coś czuje, że niedługo im się ukróci i z uczciwym graczem nie będą mieli szans. Pluć.

 

Od wielu miesięcy stali bywalcy forum i doświadczeni gracze HZ wypowiadają się negatywnie na temat nowych serwerów ;)

Nowi gracze? Czysta chwilówka, gdy zorientują się, że zawartość ich portfela, a raczej rodziców, znacznie przewyższa ich możliwości. 

 

Jestem ciekawy jak wg Ciebie Playata ma zapobiec tworzeniu piwnic, skoro to jest tak dochodowy interes, że będą na tym stratni, czekam na Twój ciekawy pomysł :cool:

 

Może wreszcie zainteresują się starymi serwerami, może jakaś aktualizacja, która wniesie coś do gry na tych staruszkach.. 

 

 

Co do pl20 zwykły skok na kasę, nie dość, że oponki z TTH zabrane to jeszcze nowy serwer. Żeby za przeproszeniem nie posrali się od tego. 

Niech mi ktoś wytłumaczy, czemu tylko PL serwerów będzie 20, w innych krajach są 1,2 góra 6 serwerów, a u nas do jasnej ciasnej aż 20, ma ktoś jakieś sensowne wytłumaczenie tego?

 

 

[..]

Za tydzień znowu będzie płacz o pl21 bo nie udało się wbić topki

 

Żebyś tylko za nie wykrakał, bo na milion procent tak będzie...


Użytkownik Pablo Escobar edytował ten post 12 październik 2017 - 22:41

  • JestemBuk i CarlosCorleone lubią to

#14 GoToHell

GoToHell

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 34 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Postać:GoToHell
  • Drużyna:Czekam na PL20
Reputacja: 6

Napisano 13 październik 2017 - 07:20

Kij ma dwa końce jak to się mówi i faktycznie w tej sprawie się sprawdza ta teoria.
Ale kurde ludzie zrozumcie że twórcy mają prawo do otwierania nowych serwerów. Widocznie coś mają na celu.
Nie wiem czy chcą zarobić czy przyciągnąć graczy znowu - coś musi być na rzeczy.

Na moim przykładzie mogę powiedzieć że akurat wracam po rocznej przerwie na PL20 z wielką przyjemnością.

Mam w dupie topke czy wydawanie worka pieniędzy na szybszy rozwój postaci.

Standardowo skończy się moje oponkowanie zakupem pakietu startowego i będę czerpał na pewno dużo satysfakcji z gry.

Pozdrawiam i przyjemności w Piątek trzynastego :)



 



#15 KAMA0289

KAMA0289

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów
  • Miejscowość:Jarocin
  • Serwer:PL21
  • Postać:kamZi93
Reputacja: 101

Napisano 13 październik 2017 - 08:19

Kij ma dwa końce jak to się mówi i faktycznie w tej sprawie się sprawdza ta teoria.
Ale kurde ludzie zrozumcie że twórcy mają prawo do otwierania nowych serwerów. Widocznie coś mają na celu.
Nie wiem czy chcą zarobić czy przyciągnąć graczy znowu - coś musi być na rzeczy.

Na moim przykładzie mogę powiedzieć że akurat wracam po rocznej przerwie na PL20 z wielką przyjemnością.

Mam w dupie topke czy wydawanie worka pieniędzy na szybszy rozwój postaci.

Standardowo skończy się moje oponkowanie zakupem pakietu startowego i będę czerpał na pewno dużo satysfakcji z gry.

Pozdrawiam i przyjemności w Piątek trzynastego :)



 

w 100% sie podpisuje,jest sporo graczy ktorzy graja dla zabicia czasu a nie chorej topki:)


Nagrywam na Youtube

Nazwa : kama0289


#16 BartekDrek221

BartekDrek221

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Atmosphere
Reputacja: 47

Napisano 13 październik 2017 - 13:45

Ja grać będę ale i tak nie zmienię zdania że PL15-19 powinny zostać połączone ;) 

To samo tyczy się PL10-15. 9 PL'i wystarczy ;)



#17 PolskiGracz

PolskiGracz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 98 postów
  • Serwer:PL18
  • Postać:kam834
  • Drużyna:Fistaszki
Reputacja: 11

Napisano 13 październik 2017 - 14:53

Ja grać będę ale i tak nie zmienię zdania że PL15-19 powinny zostać połączone ;)

To samo tyczy się PL10-15. 9 PL'i wystarczy ;)

co ?? pl15-pl19 polaczyc kpisz sobie?? pl15 wstartowal ponad 2 lata temu a pl19 6 miesiecy temu i jak chcesz wyrowac szanse gry graczom z pl19 do graczy z pl15  to samo z pl10-15 co chcesz im dac by byly rowne szanse



#18 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 17 październik 2017 - 05:37

Na moim przykładzie mogę powiedzieć że akurat wracam po rocznej przerwie na PL20 z wielką przyjemnością.

Mam w dupie topke czy wydawanie worka pieniędzy na szybszy rozwój postaci.

Jak ci na topce nie zależy to możesz wrócić tam gdzie zacząłeś zamiast rozpoczynać grę na nowym serwerze. Napisz do supportu, że chcesz odzyskać stare konto.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#19 SRDE

SRDE

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Miejscowość:Wyspa Bora Bora
  • Serwer:PL20
  • Postać:SRDE
  • Drużyna:BORA BORA
Reputacja: 31

Napisano 27 październik 2017 - 19:27

Wiec tak, zaczalem grac na pl20 od pierwszego dnia, pierwsza reakcja - OK. Po niespelna 30 minutach delikatnie mowiac odepchnelo mnie od tego serwera, dlaczego? Skrzynka pekala od wiadomosci i zaproszen. Jeszcze nie zdazylem sie dobrze ''ubrac'' a juz mialem propozycje dolaczenia do druzyn i walke o ''topke''  :haha: . Po dniu grania stwierdzilem, ze nic tam po mnie, poniewaz mlodzi gracze zniechecaja do gry swoim podejsciem i bombardowaniem wiadomosciami. Po jakims tam czasie mysle, a pogram do 50 lvl i sie pozegnam i wtedy sie zaczelo, postanowilem jakies druzynki by bylo razniej i zeby pomoc sobie w rozwoju jak i druzynie. To co mnie spotkalo przechodzi ludzkie pojecie. Na 10 druzyn trafia sie 1 normalna. Wstapilem do dwoch nie zdazylem kliknac czat a juz mnie wyrzucono, dzieciarnia, bandyctwo i oszustwa na tle oponek i wplacanej kasy nie zna granic. Nasi amerykanscy koledzy zdominowali serwer a mlodziez oszalala na ich punkcie ustawiajac sobie super opisy na ich czesc!  :huhu: Wylogowujac sie z mysla o zakonczeniu kariery na pl20 wrocilem na swoj stary serwer. Wieczorem jednak pomyslalem, ze skoro tylu tam oszustow i tak dalej, stworze ekipe dla uczciwych graczy, ktorzy rezygnuja czesto z tego powodu co ja chcialem zakonczyc. I tak sie stalo, dzis mam 30 osobowa ekipe z ktora czuje sie swietnie i jest Nam dobrze. Sprawiedliwosci z oszustwami itd. stanie sie zadosc :) Taka krotka historia i opinia w jednym.  :super:


  • vexlion2422 lubi to

Przepraszam za brak polskich znaków w moich postach. Obcojęzyczna klawiatura ;).

BORA 11304752_hngematte-auf-phi-phi-island-th BORA





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych