Skocz do zawartości


Zdjęcie
* - - - - 2 głosy

Lekka zmiana


  • Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Zmiany w trofeach z energią (9 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za moimi zmianami?

  1. Tak, ale tylko za pierwszym (3 głosów [33.33%])

    Procent z głosów: 33.33%

  2. Tak, ale tylko za drugim (1 głosów [11.11%])

    Procent z głosów: 11.11%

  3. Tak, oba mi odpowiadają (1 głosów [11.11%])

    Procent z głosów: 11.11%

  4. Nie, uzasadnij (4 głosów [44.44%])

    Procent z głosów: 44.44%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 niedzielnygracz

niedzielnygracz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:BabyShark
  • Drużyna:Samotny strzelec
Reputacja: 16

Napisano 18 wrzesień 2017 - 21:59

Witam, po ostatnich aktualizacjach rozgrywka się dość znacząco zmieniła i jako że cenię sobie zasady fair play, to postanowiłem założyć ten temat by wyrazić swoją sugestię co do następnej aktualizacji. Przejdę już do rzeczy:
Po aktualizacji trofea na honor stały się prawie bezużyteczne więc chcę by ich % które odejmowaly w walkach zamienić z energią, czyki: trofea z energią (-12% w walkach) trofea dające więcej honoru (-10%) sugeruję to głównie tym, że po usunięciu tth trofea na energię zostały strasznie zboostowane i przy dobrym ich rozlokowaniu jak zauważyłem mogą dawać tyle samo prawie co trofea na trening, biorąc pod uwagę też to jak HeroCon nastawiony jest bardziej pod energię. Dlatego sądzę że byłoby to bardzo uczciwe dla wszystkich graczy by każdy miał równe szanse.
Druga sprawa to taka, że sugeruję zmniejszyć nagrody w postaci oponek za ttd, ponieważ jest to związane również, że faktem przedstawionym przeze mnie powyżej gdzie gracze z 3 I więcej trofeami na energię małym kosztem otrzymują dodatkowe oponki. Nowe nagrody wynosiły by odpowiednio : 50-40-30-10-5.

Zapraszam do kulturalnej i bogatej w uzasadnione argumenty dyskusji :)
  • IGUSIA00 lubi to
Tak, jestem lepszy od Ciebie, czy mi z tym dobrze? Zależy czy Tobie z tym źle :)

#2 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 366

Napisano 18 wrzesień 2017 - 22:07

Chyba siebie z tym zmniejszeniem opon z ttd oszalało po teraz to jest jedyna darmowa opcja żeby zdobyć oponki albo liczyć na szczęście. 


^^


#3 Bumblebee

Bumblebee

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Miejscowość:Nie z tej ziemi.
  • Postać:none
  • Drużyna:none
Reputacja: 34

Napisano 18 wrzesień 2017 - 22:07

Do kosza? Uzasadnienie? Juz teraz mnie nie stać na wspomegacz 50%, jak obniża nagrody to ludzie będą w jeszcze większej kropce.
  • Krisss1235pl lubi to

#4 Seba705

Seba705

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
Reputacja: 243

Napisano 18 wrzesień 2017 - 22:09

Trofea na honor nigdy nie były dobre
Ta trofea na enę dadzą tyle samo co treny zapbacz sobie ludzi z enkami i z trenami i porównaj staty gołym okiem widać że treny dają dużo lepsze staty

#5 niedzielnygracz

niedzielnygracz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:BabyShark
  • Drużyna:Samotny strzelec
Reputacja: 16

Napisano 18 wrzesień 2017 - 22:13

Trofea na honor nigdy nie były dobre
Ta trofea na enę dadzą tyle samo co treny zapbacz sobie ludzi z enkami i z trenami i porównaj staty gołym okiem widać że treny dają dużo lepsze staty



Napisałem że przy umiejętnej grze mogą być prawie tak samo dobre jak treningi i porównanie do statystyk jest mało trafne, bo mój temat dotyczył sytuacji po ostatniej aktualizacji.
  • JestemBuk lubi to
Tak, jestem lepszy od Ciebie, czy mi z tym dobrze? Zależy czy Tobie z tym źle :)

#6 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1073

Napisano 18 wrzesień 2017 - 22:21

Nie popieram pomysłu zmniejszenia nagrody za TTD. Dostaję 5 opon tygodniowo z tego na pl16 a wydaję 11. Zmniejszenie nagród to zmuszanie do kupna.


8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#7 Seba705

Seba705

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
Reputacja: 243

Napisano 18 wrzesień 2017 - 22:21

Napisałem że przy umiejętnej grze mogą być prawie tak samo dobre jak treningi i porównanie do statystyk jest mało trafne, bo mój temat dotyczył sytuacji po ostatniej aktualizacji.



Serio staty to złe porównanie ?
Treny są dużo lepsze od enki gracze z trenami mają dużo lepsze staty od ludzi z enkami ale twoim zdaniem przy umiejętnej grze enka może być poróywnywalnie dobra co treny

#8 niedzielnygracz

niedzielnygracz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:BabyShark
  • Drużyna:Samotny strzelec
Reputacja: 16

Napisano 18 wrzesień 2017 - 22:27



Serio staty to złe porównanie ?
Treny są dużo lepsze od enki gracze z trenami mają dużo lepsze staty od ludzi z enkami ale twoim zdaniem przy umiejętnej grze enka może być poróywnywalnie dobra co treny

No cóż, myslalem że obejdzie się bez tłumaczenia jak 5-latkowi ale się pomyliłem. Wcześniejszy system z tth i bez Herocon oczywiście był o wiele korzystniejszy dla graczy z troefeami na trening i statystyki były większe, bo tacy gracze z treningami zdobywali na równi oponki z tth częściej niż gracze z energią z ttd I podział % był sprawiedliwy. Teraz po usunięciu tth szansę na oponki się zmniejszyły, co zatem idzie gracze z troefeami na energię dostają ich więcej w dodatku pkt umiejętności są doliczane. Druga kwestia to Buffy z Herocon I pkt umiejętności, gdy zadanie sprzyja drużynie z troefeami na energię. Teraz już chyba wyraźnie jest wytlumaczone jak przy dobrej grze te trofea prawie się zrownaly, a dalej chce zachować odstęp w procentach przy walkach drużynowych

 



Nie popieram pomysłu zmniejszenia nagrody za TTD. Dostaję 5 opon tygodniowo z tego na pl16 a wydaję 11. Zmniejszenie nagród to zmuszanie do kupna.

Nagrody za miejsca 11-100 bylyby niezmienne więc, dalej byś otrzymywał te 5 :) zmniejszenie nagród ma na celu wyrównanie szans na uczciwą rozrywkę dla wszystkich graczy.
Tak, jestem lepszy od Ciebie, czy mi z tym dobrze? Zależy czy Tobie z tym źle :)

#9 Asylum

Asylum

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Serwer:PL7
Reputacja: 32

Napisano 19 wrzesień 2017 - 15:27

Łeeee,

Podejrzewam, że siedzisz w piwnycach z 5 trofkami na treny. Teraz nie dostajecie oponek, to chcesz, aby gracze z enkami byli stratni.

Przeszkadza Ci taki tryb gry?
- Zmień trofea treningów na punkty energi.

Kiedyś ludzie walczyli o treningi, teraz bardziej opłaca się wlaczyć o enke. Ale nie którzy siedzą w piwnicach z trenami i prawie nic nie mogą zrobić ;)

#10 niedzielnygracz

niedzielnygracz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:BabyShark
  • Drużyna:Samotny strzelec
Reputacja: 16

Napisano 19 wrzesień 2017 - 15:44

Łeeee,

Podejrzewam, że siedzisz w piwnycach z 5 trofkami na treny. Teraz nie dostajecie oponek, to chcesz, aby gracze z enkami byli stratni.

Przeszkadza Ci taki tryb gry?
- Zmień trofea treningów na punkty energi.

Kiedyś ludzie walczyli o treningi, teraz bardziej opłaca się wlaczyć o enke. Ale nie którzy siedzą w piwnicach z trenami i prawie nic nie mogą zrobić ;)



Nie siedzę, drogi użytkowniku, nawet gdybym siedział to ta kwestia nie jest poddana to rozmowy tylko temat wyrównania % odjetych punktów umiejętności w walkach drużynowych. Oponek mi nie brakuje. Jednak sądzę, że skoro gracze którzy korzystają z darmowych oponek za TTD mieli utrudniona szansę te trofea utrzymać by gra była bardziej wyrównana.
Tak, jestem lepszy od Ciebie, czy mi z tym dobrze? Zależy czy Tobie z tym źle :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych