Skocz do zawartości


Zdjęcie

Działy na forum [pomysł]


  • Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy podoba się Tobie ten pomysł? (17 użytkowników oddało głos)

Czy podoba się Tobie ten pomysł?

  1. Zdecydowanie powinno się go wprowadzić (9 głosów [52.94%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 52.94%

  2. Tak, jednak wymaga pewnych poprawek (opisz je w temacie) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Nie, jak dla mnie pomysł jest nietrafiony (chociaż napisz dlaczego) (8 głosów [47.06%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 47.06%

  4. Nie mam zdania na ten temat (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Daimon Frey

Daimon Frey

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Miejscowość:Sligo Town
  • Serwer:PL19
  • Postać:Aranael
  • Drużyna:Pełnoletni
Reputacja: 19

Napisano 16 lipiec 2017 - 12:31

Witam,

 

czytając nieco to co się tu dzieje oraz jak się dzieli forum poprzez kategorię, a w szczególności zainspirowany pomysłem z tego tematu: http://forum.pl.hero...rzedstaw-się/ mam do zaproponowania pewien pomysł.

 

Jako, że dość sporo udzielałem się na innych forach i portalach, w tym firm konkurencyjnych, chciałem zaproponować rozszerzenie działów na forum tak by wszystko było bardziej rowinięte.

 

Otóż, proponowałbym dodatkowe działy dla czytelniejszego poruszania się po forum i rekategoryzację tych, które już są.

 

Oto propozycje nowych działów w kategorii Bohaterowie dnia powszedniego:

 

- Filmy, książki i muzyka (dział poświęcony ogólnej dyskusji na tematy z nazwy, opinie, recenzje, dyskusje - w regulaminie można zaznaczyć, że każdy temat musiałby zawierać np. [Film] bądź [Dyskusja] dla płynniejszego poruszania się po tematach,

 

- Sport (poświęcony wydarzeniom sportowym, rozgrywkom itd)

 

- Forumowe gry (Tutaj mieściłyby się wszystkie zabawy jak liczenie mrówek, użytkownicy vs moderatorzy itd)

 

- Przedstaw się (To propozycja użytkownika Bubbl3gum)

 

 

- Pytania (dział dla umieszczania pytań dot. forum gry Hero Zero. Mimo iż jest FAQ spora część pytań zostanie opisana i rozwiązania i w przyszłości będzie to przewodnik dla innych, którzy mięli jakieś problemy z forum)

 

 

Propozycje działów w kategorii Gra Hero Zero:

 

- Taktyki i strategie (tutaj gracze sugerowaliby formy rozwoju postaci, plan rozbudowy kryjówki, ocenialiby postaci innych i wspólnie szlifowaliby swoje umiejętności poprzez wymianę opinii - dział przyciągający nowych graczy którzy stawiają pierwsze kroki a tworzony przez "wyjadaczy". Można to połączyć z obecnym Tips & Tricks)

 

- FAQ (całkowicie osobne miejsce dla wszelkich poradników odnośnie tak gry jak i forum, taka encyklopedia forumowa, jak stawiać kroki w grze, na forum, jak dodać post, zamieścić obrazek itd. Osobny dział byłby bardziej dostępny i precyzyjny)

 

Propozycje dla Oficjalne nowości Hero Zero:

 

- Regulamin forum (przeniesienie tego w to miejsce, pierwsze w topce, użytkownik nie będzie szukał go na dole strony)

 

- Nowości z forum oraz  Nowości z gry (zrobienie oddzielnych miejsc dla tych informacji pozwoli płynniej się poruszać użytkownikom i szukać ważnych dla nich informacji)

 

- Forumowa gazetka (widzę, że coś takowego tu funkcjonuje, bądź funkcjonowało. Sprawdzona forma z innego forum na którym byłem [niebawem stuknie 50ty numer]. Swoisty przegląd wydarzeń z gry jak i forum)

 

- Rekrutacja do Support Team (przeniesienie do tej kategorii, informacje ważne które nie pojawiają się często jednak powinny być zdecydowanie u góry strony jako iż forum jest integralną częścią gry)

 

Propozycja kategorii Forum Hero Zero:

 

Propozycja utworzenia osobnej kategorii uszereguje działy jak i tematykę, pozwolni szybko i sprawnie wyselekcjonować informacje, usprawnić ich wyszukiwanie (nie dział, poddział itd ale wszystko ładnie i czytelnie umieszczone)

 

- Pomysły odnośnie forum (przeniesienie Pomysły i rozszerzenie nazwy w celu precyzyjnego trafienia w tematykę działu)

 

Propozycja nowych kategorii Archiwum Gry (tematy stare, nieaktualne dot. gry), Archiwum Forum (tak jak wcześniej jednak tematy dotyczące forum) oraz Archiwum Ogólne (dot. tematów niezwiązanych ani z grą ani z forum).

 

Mam nadzieję, że moje propozycje zostaną pozytywnie rozpatrzone przez tak graczy, forumowiczów jak i osoby z supportu forum!

 

 

- Pytania (dział dla umieszczania pytań dot. forum gry Hero Zero. Mimo iż jest FAQ spora część pytań zostanie opisana i rozwiązania i w przyszłości będzie to przewodnik dla innych, którzy mięli jakieś problemy z forum)


Użytkownik Daimon Frey edytował ten post 16 lipiec 2017 - 12:32

  • Owsik, PanMroczny i Because :) lubią to

y2EzPTU.jpg


#2 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1072

Napisano 16 lipiec 2017 - 12:39

"FAQ (całkowicie osobne miejsce dla wszelkich poradników odnośnie tak gry jak i forum, taka encyklopedia forumowa, jak stawiać kroki w grze, na forum, jak dodać post, zamieścić obrazek itd. Osobny dział byłby bardziej dostępny i precyzyjny)"

 

To już jest od dawna. W miejscu widocznym, napisane przejrzyście i zrozumiale.

 

Mi raczej pasuje obecny układ, najważniejsze rzeczy są na widoku. A off topy, tematy nie na temat HZ mogą być gdziekolwiek, i tak do każdego zagląda wąska grupka osób.

 

 

"Regulamin forum (przeniesienie tego w to miejsce, pierwsze w topce, użytkownik nie będzie szukał go na dole strony)"

 

Regulamin jest na górze strony  :O Od kiedy tylko pamiętam. A jestem tu od lat.


8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#3 Daimon Frey

Daimon Frey

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Miejscowość:Sligo Town
  • Serwer:PL19
  • Postać:Aranael
  • Drużyna:Pełnoletni
Reputacja: 19

Napisano 16 lipiec 2017 - 12:42

Link do regulaminu owszem, jednak sam dział jest na samym dole :)

 

FAQ, opis z cytatu opisuje tylko ideę, głównym pomysłem jest przeniesienie całości po prostu do kategorii o której pisałem.


y2EzPTU.jpg


#4 PanMroczny

PanMroczny

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Miejscowość:Anglia/Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:Toxic Team
Reputacja: 169

Napisano 16 lipiec 2017 - 14:16

Na tak,


  • Daimon Frey lubi to

NZ0x3my.jpg


#5 Daimon Frey

Daimon Frey

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Miejscowość:Sligo Town
  • Serwer:PL19
  • Postać:Aranael
  • Drużyna:Pełnoletni
Reputacja: 19

Napisano 17 lipiec 2017 - 09:49

Taki układ forum, jaki zaproponowałem po pierwsze jest czytelny (tak wiem, starsi stażem użytkownicy przecież znają układ, a inni niech się martwią), jest bardziej przystępny dla wszystkich odwiedzających forum, wprowadza porządek (obecnie  jest tak, wszystko gdzieś, trochę tu, trochę tam) i w zdecydowanej większości zachęci do aktywności oraz pokaże innym, że forum także może się zmienić co jest p plusem.


  • Owsik lubi to

y2EzPTU.jpg


#6 Because :)

Because :)

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 285

Napisano 18 lipiec 2017 - 07:18

Jestem na tak :)


  • mania10xd i Daimon Frey lubią to

Jeśli ci pomogłam lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#7 Daimon Frey

Daimon Frey

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Miejscowość:Sligo Town
  • Serwer:PL19
  • Postać:Aranael
  • Drużyna:Pełnoletni
Reputacja: 19

Napisano 21 lipiec 2017 - 10:17

Jestem na tak :)

 

Bardzo mnie to cieszy, mam nadzieję, że inni również to docenią, a osoby które zagłosowały na nie chociaż uzasadnią swój wybór bo na razie to takie nijakie "nie".

Tylko JestemBuk się wypowiedział, a reszta milczy :)

 

Ciekawe również co na to sama moderacja bo tak naprawdę sama ankieta jest poglądowa, a układ forum zależy od moderatorów itd :)


  • Owsik i Because :) lubią to

y2EzPTU.jpg


#8 KubaRolnik

KubaRolnik

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 244 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:KubaRolnik
  • Drużyna:Mad House
Reputacja: 80

Napisano 22 lipiec 2017 - 08:28

Ja jestem na tak


  • Piteros321 i Daimon Frey lubią to

#9 adgagasgsgagsa

adgagasgsgagsa

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Fabregas
  • Drużyna:Tsunami Team
Reputacja: 3

Napisano 27 lipiec 2017 - 14:45

Na nie






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych