Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd "Wódka"


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Konradzik

Konradzik

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1158 postów
Reputacja: 494

Napisano 24 maj 2014 - 20:21

Witamy na Garażowym Przeglądzie, tu poznamy kilku z najbardziej niespodziewanych Bohaterów w naszym kraju. Dziś będziemy mieli przyjemność rozmawiać z Wódką.   
 
Nazywam się Konradzik i będę dziś waszym reporterem.
 
toonvectors-27188-140.jpg
 
 

Jak się masz? Czy możesz podać nam swój nick i serwery, w których grasz?

Mam się jak zwykle doskonale, mój nick jest bardzo lubiany i pożądany przez wielu ludzi.. czyli Wódka. Gram na pl1, pl4 i pl5

 

 

6jnomi.jpg

 

Czy chcesz , aby porozmawiać trochę o sobie , o życiu , kiedy nie pracujesz jako bohater ?

Troszkę o mnie? okay.. Brunetka, wysoka (178cm), oczywiście bardzo piękna i inteligentna :D Na co dzień zajmuję się graniem na garach.. tzn wale łyżką drewnianą lub wazową w garnki i patelnie w pracy - jestem kucharzem :D

 

Kiedy zaczęłaś grać Hero Zero ?

Odkąd powstało pl1

Miałam przerwę w grze ze względów osobistych - brak czasu, ale później odrodziłam się jak feniks z popiołów :)

 

Jak zaczęłaś grać Hero Zero ? Przez znajomych ? Reklama ?

Znalazłam gdzieś banner reklamowy w necie i z ciekawości weszłam zobaczyć co to za czary

 

Nadal przypominasz sobie pierwsze dni jak byłaś " noobem " w Hero Zero?

noobem nigdy nie bylam :D

od razu się wbiłam w te klimaty 

 

Co lubisz najbardziej w tej grze?

Walić innych po łbie, wykradać ludzi konkurencyjnym drużynom, walczyć o trofki :D ogólnie słynę z czarnego charakteru ( i humoru ) w hero.

Albo mnie się kocha, albo nienawidzi. Nie ma nic pomiędzy

 

Czy masz konkretne cele do osiągnięcia w grze ?

Nie mam konkretnego celu :D gram bo gram

 

W swojej opinii , jakie było twoje największe osiągnięcie w Hz do tej pory?

Jeśli chodzi o grę to pewnie to, że poznałam świetnych ludzi, którzy są u mnie w drużynach które prowadzę ( na pl4 i pl5 ), a jeśli chodzi o forum to to, że niespodziewanie zostałam doceniona i mój nick nagle z dnia na dzień zmienił kolor i grubość czcionki ( czyt. ZOSTAŁAM MODERATOREM FORUM )

 

Hero Zero tworzy przyjaźnie . Czy stworzyłaś jakąkolwiek przyjaźn z innym graczem ? Kto i w jaki sposób?

Pewnie.. do tej pory mam kontakt z kilkoma osobami poza grą. Są osoby które mogłam nawet poznać osobiście :) ale lepiej nie będę zdradzać nicków tych osób :D

 

Kto jest twoim ulubionym bohaterem? Dlaczego ? ( np. Batman , Super -Man)

Moim ulubionym bohaterem jest Darth Vader.. ile ja bym dała za jego umiejętność duszenia niektórych ludzi, bez potrzeby ich dotykania :D Poza tym, ma charakter zbliżony do mojego

 

Jakie są Twoje wskazówki dla początkujących ?

TRENUJCIE!!! wykorzystujcie wszystkie możliwe jednostki treningowe, wybierajcie misje za które można zgarnąć więcej kasy niż doświadczenia, no i szanujcie się nawzajem, bo nie ma nic piękniejszego niż zgrana drużyna 

 

Co chciałabyś dodać do gry?

Ohh co ja bym chciała dodać.. wiele rzeczy

Ale głównie to, aby walki między dwoma osobami były wypoziomowane.. bo denerwuje mnie to że przegrywam z kimś, kto ma ode mnie o wiele słabsze staty. Gorączki wtedy dostaje :P

 

Opisz Hz w 3 słowach .

Wciągające, denerwujące, emocjonujące.

 

 

Dzięki wielkie za poświęcenie nam swojego czasu, mamy nadzieję że gra będzie ci dostarczać wielu pozytywnych emocji.

 


#2 jakiedek

jakiedek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Miejscowość:Siemianowice Śląskie
  • Serwer:PL16
  • Postać:jakiedek
Reputacja: 2

Napisano 21 kwiecień 2016 - 20:01

Dobry wywiad. :D 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych