Skocz do zawartości


Zdjęcie

Garażowy Przegląd 2 !


  • Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Correia

Correia

    Amator

  • Team Hero Zero
  • 22 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 191

Napisano 27 marzec 2014 - 02:01

Witamy na Garażowym Przeglądzie, tu poznamy kilku z najbardziej niespodziewanych Bohaterów w naszym kraju. Dziś będziemy mieli przyjemność rozmawiać z Damikkos.  :)
 
Nazywam się Konradzik i będę dziś waszym reporterem.

 

toonvectors-27188-140.jpg

 

 

Jak się masz? Czy możesz podać nam swój nick i serwery, w których grasz?

 

Damikkos, pl5

 

Captura_de_ecr_2014_03_27_s_00_56_02.png

Czy chcesz , aby porozmawiać trochę o sobie , o życiu , kiedy nie pracujesz jako bohater ?

 

Na imię mi Damian, mam 16 lat. Nie mam jeszcze określonych planów na przyszłość, wciąż odkrywam, kim jestem... Interesuję się informatyką (a szczególnie programowaniem), matematyką, słucham muzyki elektronicznej, czytuję też angielskie fanfiki i lubię układać kostkę Rubika na czas.

 

Kiedy zacząłeś grać Hero Zero ?

 

28.06.2013

 

Jak zacząłeś grać Hero Zero ? Przez znajomych ? Reklama ?

 

Grę polecił mój młodszy brat, który z kolei znalazł ją za pomocą reklam.

 

Nadal przypominasz sobie pierwsze dni jak byłeś " noobem " w Hero Zero?

 

Nie będę tego ukrywał, nadal pamiętam dni, kiedy, grając w HZ, myślałem "co to jest? Co z czym się je? Jak grać, żeby się nie nagrać?".

 

Co lubisz najbardziej w tej grze?

 

Fakt, że mogę w drużynie zapoznać tylu fajnych ludzi, z którymi być może się spotkam w przyszłości

 

Czy masz konkretne cele do osiągnięcia w grze ?

 

Dążę do jak najszybszego rozwoju swojej postaci, ale dobra zabawa przede wszystkim

 

W swojej opinii , jakie było twoje największe osiągnięcie w Hz do tej pory?

 

Każde podium w turnieju tygodniowym. Do tej pory w podium byłem dwa razy: jeden raz w turnieju expa (pierwsze miejsce, +1,55kk) i jeden raz w turnieju honoru (trzecie miejsce z wynikiem +60k, razem 106k) - te wyniki pokazały, że ja i moja drużyna potrafimy być zdeterminowani, kiedy tego potrzeba oraz że prawie nic nie jest niemożliwe dzięki współpracy

 

Hero Zero tworzy przyjaźnie . Czy stworzyłeś jakąkolwiek przyjaźn z innym graczem ? Kto i w jaki sposób?

 

Dzięki naszemu czatowi drużynowemu i kilku rozmowom poznałem pewną studentkę farmakologii... Którą serdecznie pozdrawiam

 

Kto jest twoim ulubionym bohaterem? Dlaczego ? ( np. Batman , Super -Man)

 

Batman, ze swoimi gadżetami i ciekawym kostiumem znalazł u mnie aprobatę.

 

Jakie są Twoje wskazówki dla początkujących ?

 

Bez aktywnej gry Wasza postać się nie rozwinie. Polecam też robić treningi, bo z tego co zauważyłem niewiele osób robi treningi, przez co ten ogół przegrywa więcej pojedynków z osobami na swoim poziomie...

 

Co chciałbyś dodać do gry?

 

http://forum.pl.hero...w/#entry106244

 

Opisz Hz w 3 słowach .

 

Rywalizacja, drużyna, zabawa

 

 

 

Dzięki wielkie za poświęcenie nam swojego czasu, mamy nadzieję że gra będzie ci dostarczać wielu pozytywnych emocji.  



#2 jakiedek

jakiedek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Miejscowość:Siemianowice Śląskie
  • Serwer:PL16
  • Postać:jakiedek
Reputacja: 2

Napisano 21 kwiecień 2016 - 20:02

Ładny wywiad :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych