Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Wyjaśnienie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 14 październik 2013 - 14:39

Witajcie.

 

Miło być o 18, ale napisze teraz.

 

Większość aktywnych użytkowników na forum wiedziało, że prawie z dnia na dzień chciałem przerwać prace jako Moderator. Przyczyn było sporo, które opiszę. 

 

Po pierwsze od kiedy pamiętam, ważne informacje dotyczące forum były zatajane, dostępne tylko dla małego grona. Takim informacjami np. jest to, że Moderatorzy przestali mieć dostęp do Panelu Administracyjnego. To olbrzymia władza, ponieważ w tym panelu, z forum i na forum, można zrobić dosłownie wszystko.

 

Niestety poprzednie grono Moderatorów nadużywało tej władzy, konsekwencja było zablokowanie Panelu dla Moderatorów. 

Z tego powodu, nie było i jak na razie nie będzie Ekipy Porządkowej, to, że nie było kandydatów, było bzdurą, kłamstwem. Na forum, jest bardzo dużo aktywnych, odpowiedzialnych użytkowników którzy na pewno zasługują na to miano. 

Wiadomo, że nowa grupa, oficjalna, była by urozmaiceniem na forum z dystansem do"biurokracji", a z zapędem do zdrowego porządku na forum i pomocy Moderatorom. 

 

Wyszedłem z inicjatywą do Grona Moderacji by wyrazili swoje zdanie o Grupie MAX, która była swojego czasu blokowana, wręcz unicestwiona.

 

Zobaczymy jak dalej jej losy się potoczą, być może i ona kiedyś równo z EP, będzie oficjalną grupą na forum.

 

Kolejna sprawa co do Panelu. Nie byłem w stanie pomóc, Wam jeżeli mieliście problem z kontem na forum, ponieważ nie miałem do tego odpowiednich narzędzi. Nadal są konta, profile, które mają problemy i nie została im udzielona należyta pomoc.

 

Narzekania co do pracy Supportu, wiemy wszyscy jak jest, ciężko porozumieć się, coś załatwić. Tutaj też zawaliła poprzednia ekipa Moderatorów, którzy po dostaniu się do Supportu, nadużywali swojej władzy, byli nieodpowiedzialni. Teraz ponosimy wszyscy tego konsekwencje, nie mając Rodaka w Supporcie.

 

Poczułem, że moja misja, na forum się skończyła, że nie można niczego poprawić, np tego co sugerował Mały Głód w swoim temacie dotyczącym na forum. 

 

Rozgoryczenie i pustka sprawiła, że złożyłem rezygnacje. To sprawiło, że odbyłem bardzo długą rozmowę z Adminami Gry i Forum opisując to co teraz Wam napisałem wyżej. Moja rezygnacja została przyjęta, ale...na krótko.

 

Nasze grono Adminów, przyznało mi, nam w końcu rację, powrócono mi funkcję i rozpatrzona jest moja kandydatura do Supportu. Daje to szanse na wprowadzenie zmian na forum, technicznych, ponieważ dostane wtedy panel admina. Jestem w stałym kontakcie z Supportem IP Board, którzy są w stanie pomóc ogarnąć forum technicznie. Temat ze zmianami na forum, będą miały sens. 

 

Mam nadzieję, że większość trzyma kciuki, by nam się udało. Odzyskać zaufanie Administracji, poprawić komfort w komunikacji w Grze czy włączyć się do naszego rodzinnego grona na forum.

 

Na koniec, proszę Was o pomoc. Forum musi być prowadzone wzorowo. Dlatego proszę o zgłoszenia, by pomóc Moderatorom. Nie mam na myśli "kapusty", chodzi głównie o dobrą atmosferę na forum.

 

Dziękuje, J. 

 

Ps; W razie pytań, proszę o PRIV. 


7Lb6LsB.gif




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych