Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 4 głosy

Maksymalnie Kreatywni


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 29 październik 2013 - 20:34

 

 
- Każdy członek, powtarzam KAŻDY przeszukuje stare pomysły i wybiera najlepsze do modyfikowania!
 

 

 

1."q) Ponowne otwarcie tematu nie zostało zatwierdzone. W przypadku gdy nasz zespół zamknął temat udzielając komentarza, nie wolno otwierać tematu o takiej samej tematyce, ponieważ został on już raz zamknięty i opatrzony komentarzem."

 

2."również na tym forum obowiązuje nakaz przestrzegania praw autorskich."

 

Moja uwaga;

 

Pisałem o kotletach... Wszelakie tematy pochodzące rodem z archiwum, były, są i będą zamykane. Administracja, Support  jest informowana o pomysłach. W pomysłach liczy się sedno, sens. Jeżeli "serce" pomysłu spodoba się Zarządowi Gry to i tak otoczka i sprawy kosmetyczne należą w gestii programistów, dlatego nie warto sobie psuć tym głowy. 

 

Wyjątkami są natomiast swoje wizje stref, itemków, swojego czasu tematów była masa. 

 

Dziękuje :)


  • hot i Dr Jonathan Crane lubią to
7Lb6LsB.gif

#22 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1384

Napisano 29 październik 2013 - 20:57

Chodziło mi przede wszystkim o poszukiwanie pomysłów, które zostały zamknięte, ponieważ nie były do końca dopracowane... Istnieje wiele...  nie wiem jak to ująć... dość "interesujących" tematów, których po prostu nie da się wysłać do supportu- nie mówię o pomysłach, które zawierają sens i przesłanie, podlegającym intensywnej ocenie użytkowników, ale czymś zupełnie odwrotnym... Jeżeli gdzieś, pod jakimś tematem zostało zaprezentowane rozwiązanie (sugestia), którego autor nie wcielił w życie (nie dodał do tematu), a ma perspektywy- np. prośba o dopracowanie i zerowy odzew ze strony autora to chyba można by to wykorzystać przy drugim pomyśle- zupełnie innym ;)  

Ale fakt.. ten podpunkt należałoby lekko skorygować, dziękuję za uwagę ^^



#23 Kopciuszek

Kopciuszek

    ...

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 797 postów
  • Miejscowość:Cracov
  • Serwer:PL1
  • Postać:Kopciuszek
Reputacja: 677

Napisano 29 październik 2013 - 21:54

Pozwólcie , że i ja dodam swoją podkreślam subiektywną ocene.

 

Forum od swojego początku już przemieliło miliony tematów, odnośnie rozwoju gry. Muszę przyznać że to co napisał Joker jest 100% racją..tematy który były niby niedopracowane, i nie wprowadzone są nadal poruszane z lepszą grafiką i bardziej udoskonalane, moim zdaniem nie potrzebnie. Tak naprawde 99% tematów leci do kosza.. a innowacje które są wprowadzane to wymysł juz nie jednego gracza który napisał temat o przykładowych zwierzakach, tylko ogólne głosy ludzi , którzy piszą( kurde fajnie by było mieć zwierzaka ).... Przypominam tak samo było z bandami , ludzie zaczeli pisać , trąbić i wprowadzili... Wystarczy sama idea , którą poprzą ludzie . Jednak musi ona spotkać się z aprobatą nie tylko forumowych ludzi... a więkoszsci doswiadczonych graczy, jak i nowych. 

 

Odnosnie grafik, róznych itemków, np teraz dodatkowych pupili , to HeroZero potrzebuje ! tego mają mało, bo róznorakich idei mają miliony.....i tak wszystko wychodzi w grze... nagle grasz grasz i widzisz coś potrzebujesz , o to by było fajne... tak powstają innowacje... Więc odnośnie maksymalnie kreatywnych... hmmm wniesnie to może więcej krewkości w forum , ale nie wpłynie na twórców :)

 

P.S Nie chcę nikogo zniechęcać, po prostu widzę jak jest i jak było   :) Również nie mowię że jest to złe , że ktoś sobie napisze temat, ma to inne korzyści również nawet takie jak aspekt psychologiczny jakim jest motywacja, gdy ktos dobrze to ocenii.. jednak pamietajcie że gra to nie tylko forum (chodz jest jej nieodlaczna czescia) to też duża , nawet ogromna liczba graczy którzy piszą tylko na czatach drużynowych :)

 

BTW  Myślicieli jest od groma , jakby zrobili wywiad w grze i chcialoby sie im to czytać... znalazli by złoty środek na nastepna innowajce... taka prawda kogoś najdzie , to coś napisze , mi się dzisiaj zachciało to poszły 3 mam nadzieje fajne tematy :D


  • Roronoa Zoro i Aduś07 lubią to

9uci.png


#24 Tajniak01

Tajniak01

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 245 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 250

Napisano 30 październik 2013 - 21:04

na jakiej podstawie będzie ten okres próbny?



#25 Roronoa Zoro

Roronoa Zoro

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
  • Drużyna:MVND
Reputacja: 85

Napisano 04 listopad 2013 - 19:24

No w końcu widać że coś się ruszyło w tej grupie jak mnie nie było gratki i życzę powodzenia :)



#26 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1384

Napisano 05 listopad 2013 - 19:21

Witam, 
 
Wszelkie zapowiedziane przeze mnie zmiany zostały w tym tygodniu wprowadzone w życie... 
Ostatnio w MAX wiele się działo; zaszły liczne zmiany kadrowe, wprowadziliśmy też wiele nowych udogodnień i zasad, które chyba pozytywnie wpłynęły na naszą grupę...   
Zapewne zauważyliście, że udostępniliśmy już kilka pomysłów- może nie są aż tak dobre, jak się tego spodziewaliście, nie mnie oceniać... Mimo wszystko uważam, że to co na dziś dzień osiągnęliśmy jest wielkim sukcesem- otwarcie przyznaję, iż na początku naprawdę wydawało mi się, że nic nie zdziałamy... Na szczęście (obym nie zapeszyła) udało nam się wyjść z dołka i mam nadzieję, że tak pozostanie! Ze swojej strony mogę jedynie obiecać, że postaramy się spełnić oczekiwania i dodawać coraz to lepsze i kreatywniejsze pomysły ;)  Cieszę się, że pojawiło się tyle ciekawych propozycji- część z nich na pewno wykorzystamy- proszę też o kolejne, nie możemy się przecież zatrzymać :) 
Dzisiaj skończył się tygodniowy okres próbny, który pozytywnie przeszedł jedynie Bitman- gratulacje ^_^ 
Patrykos, Tajniak... Wiem, że wymyśliliście kilka pomysłów, jednak... nie było to nic, co dałoby się ulepszyć - myślę, że wiecie o co mi chodzi ;) 
I ostatnia kwestia- a mianowicie podania... i wasze pomysły ^^ Ostatnio dostałam kilka podań... w grze! Zawczasu uprzedzam, że nie będę odpisywać tylko i wyłącznie na te, napisane na forum- w formie pw (prywatnej wiadomości)... Podania muszą zawierać informacje o was i waszych pomysłach, ale o tym już mówiłam. Przesłaliście mi też parę ciekawych pomysłów- jeśli chcecie, aby co ciekawsze z nich zostały dopracowane przez grupę, przed ich wstawieniem, to nie bójcie się pisać, choć nie obiecuję, że każdy z nich uwzględnimy ^_^ No i to by było chyba na tyle..
 
Pozdrawiam
 
PS: W razie jakichkolwiek pytań, proszę o pw ^^ Mam nadzieję, że nie muszę przypominać o tym, że na forum także reprezentujecie nas jako grupę, toteż oczekuję... poprawnego zachowania i "czytelnych" postów :)


#27 Tajniak01

Tajniak01

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 245 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 250

Napisano 06 listopad 2013 - 18:52

 

Witam, 
 
Wszelkie zapowiedziane przeze mnie zmiany zostały w tym tygodniu wprowadzone w życie... 
Ostatnio w MAX wiele się działo; zaszły liczne zmiany kadrowe, wprowadziliśmy też wiele nowych udogodnień i zasad, które chyba pozytywnie wpłynęły na naszą grupę...   
Zapewne zauważyliście, że udostępniliśmy już kilka pomysłów- może nie są aż tak dobre, jak się tego spodziewaliście, nie mnie oceniać... Mimo wszystko uważam, że to co na dziś dzień osiągnęliśmy jest wielkim sukcesem- otwarcie przyznaję, iż na początku naprawdę wydawało mi się, że nic nie zdziałamy... Na szczęście (obym nie zapeszyła) udało nam się wyjść z dołka i mam nadzieję, że tak pozostanie! Ze swojej strony mogę jedynie obiecać, że postaramy się spełnić oczekiwania i dodawać coraz to lepsze i kreatywniejsze pomysły ;)  Cieszę się, że pojawiło się tyle ciekawych propozycji- część z nich na pewno wykorzystamy- proszę też o kolejne, nie możemy się przecież zatrzymać :)
Dzisiaj skończył się tygodniowy okres próbny, który pozytywnie przeszedł jedynie Bitman- gratulacje ^_^ 
Patrykos, Tajniak... Wiem, że wymyśliliście kilka pomysłów, jednak... nie było to nic, co dałoby się ulepszyć - myślę, że wiecie o co mi chodzi ;)
I ostatnia kwestia- a mianowicie podania... i wasze pomysły ^^ Ostatnio dostałam kilka podań... w grze! Zawczasu uprzedzam, że nie będę odpisywać tylko i wyłącznie na te, napisane na forum- w formie pw (prywatnej wiadomości)... Podania muszą zawierać informacje o was i waszych pomysłach, ale o tym już mówiłam. Przesłaliście mi też parę ciekawych pomysłów- jeśli chcecie, aby co ciekawsze z nich zostały dopracowane przez grupę, przed ich wstawieniem, to nie bójcie się pisać, choć nie obiecuję, że każdy z nich uwzględnimy ^_^ No i to by było chyba na tyle..
 
Pozdrawiam
 
PS: W razie jakichkolwiek pytań, proszę o pw ^^ Mam nadzieję, że nie muszę przypominać o tym, że na forum także reprezentujecie nas jako grupę, toteż oczekuję... poprawnego zachowania i "czytelnych" postów :)

 

czyli odchodzę z MAX? :placz2:



#28 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1384

Napisano 06 listopad 2013 - 18:56

@up

 

Tak, prosiłam, aby wszystkie sprawy związane z moją decyzją załatwiać na pw...



#29 filek

filek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 76 postów
  • Miejscowość:Białystok
  • Serwer:PL17
Reputacja: 10

Napisano 06 listopad 2013 - 19:07

czy mógłbym wstąpić do maksymalnie kreatywnych


S.T.R.A.C.H. Kiedy widzisz swój problem, ale przed nim uciekasz!


#30 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1384

Napisano 06 listopad 2013 - 19:13

czy mógłbym wstąpić do maksymalnie kreatywnych

 

Czytaj ze zrozumieniem... Podania wysyła się na pw+ musisz spełniać wymagania ;)



#31 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 06 listopad 2013 - 23:11

Administracja Forum postanowiła, iż sam temat może spowodować zepsucie atmosfery na forum co jest złamaniem regulaminu. 

 

"Grupa" zostaje zawieszona do momentu wyjaśnienia sprawy.

 

Zamykam. 


7Lb6LsB.gif




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych