Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Bandy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 jasmen

jasmen

Member

• Members
  • PipPip
  • 29 postów
  • Drużyna:Solevita
  • Serwer:PL4
  • Postać:Jjasmen
Reputacja: 11

Napisano 20 wrzesień 2013 - 08:34

Witam 

Chciałbym wam przedstawić moją strategię na bandy ( z góry mówię że nie jest dopracowana i proszę o pomoc ) Nie umiem sobie odpowiedzieć na następujące pytanie:

1. Za pokonaną bandę dostajesz nagrodę dostosowaną do poziomu ? ( wydaje mi się ze tak)

W drużynie jest 15 osób nich tylko 3 osoby zaatakują bandę przegrają zabiorą im ok -30% wtedy na drugi dzień niech wszyscy bandę. W ten sposób można by poprawić statystyki w pokonywaniu band. Co o tym sądzicie. Byłem już w takich drużynach co pięć dni się męczyła z bandą a tym sposobem można by uporać się w nią w dwa dni. I oto moje kolejne pytanie się pojawia.

2. Czy to ma sens jak drużyna ma dobre staty i w jednym pojedynku jak cała się zgłosi zabiera -75% ?

Ciekawi mnie czy taki trick by przeszedł osłabić bandę by mój ją wykończyć z pełną parą ( i kolejne pytanie)

3.Czy w takim wypadku nagroda by się nie zmniejszyła ?

Proszę o szybką odpowiedz i pomóc nad strategią pokonywania band.

#2 The Joker

The Joker

Joker

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Drużyna:The Expendables
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
Reputacja: 1473

Napisano 24 wrzesień 2013 - 22:19

1. Owszem, dostajesz nagrodę dostosowaną do Twojego poziomu.

2. System band generuje statystyki i poziomy wroga, "odpowiednie" do statystyk drużyny. Najczęściej są one sporo większe, dlatego rozwinięte drużyny podchodzą do nich 2 lub nawet 3 razy przy frekwencji ok 90%.

3. Nagrody czyli XP i monety są widełkowe. Dostajesz standard czyli odpowiednią nagrodę co do poziomu + bonus za zadane obrażenia.

Mam nadzieję, że nieco przybliżyłem Ci sprawę.

Jeżeli masz jakieś pytania, proszę o priv.

Pozdrawiam, J.  

7Lb6LsB.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych