Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Trofea

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 rafi

rafi

Member

• Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 0

Napisano 11 czerwiec 2012 - 14:46

Tak sobie myslalem a moze by wprowadzic wiecej trofeow z mozliwoscia wyboru przez przywodce jakie trofea chce umiescic w druzynie, jakas zakladke z lista trofeow ktore klan posiada i ktorych brakuje?
Przyczyniloby sie to do wyboru przez bohaterow jakie bonusy sa im potrzebna do rozwoju druzyny a jakie nie.
Moze tez mozliwosc sprzedazy trofeow za zlota badz honor dla druzyny w sklepie badz tez innym druzynom za honor badz zloto co da mozliwosc slabszym druzynom na posiadanie bonusow i korzystanie z nich.
Zdobywanie trofeow dalej by bylo przypadkowe.
Oczywiscie musiala by byc opcja zatrzymujaca ponowne sprzedanie trofeum w sklepie dla kasy ale dalej z mozliwoscia sprzedania go dla innej druzyny badz cos takiego.
Pomysl nie skonczony moze dalej go ktos rozwinie ja tylko narzucilem temat :]

#2 Naruto212

Naruto212

Friend

• Members
  • PipPipPipPip
  • 113 postów
  • Drużyna:Gwiezdna Flota
  • Postać:Naruto212
Reputacja: 13

Napisano 11 czerwiec 2012 - 15:32

rafi

kolejny pomysl gdzie mozna sie czym wymieniac lub sprzedawac
mi sie pomysl nie podoba trofea musza byc rzadkie czyli tylko
oklolo 6 druzyna moga miec trofea (nie wiem nie liczylem)
Jestem na Nie
moim zdaniem sie nie przyjmnie tak jak wszyskie pomysly wysylane przez uzytkownikow

#3 rafi

rafi

Member

• Members
  • PipPip
  • 14 postów
Reputacja: 0

Napisano 11 czerwiec 2012 - 15:42

ale wiesz ze to prowadzi do dominacji tych 6 druzyn a slabe druzyny nigdy nie zdobeda tych trofeow a tak to by urozmaicilo gre
trofeow mozna wymyslic tysiace od 5% do 25% ulepszen w kazdych statystykach po bonusy w postaci dodatkowych oponek przy ich zakupie i wiele innych bonusow, a tak to slabsze druzyny walczylyby miedzy slabszymi druzynami o trofea a tak to teraz moga tylko pomarzyc o nich

#4 Naruto212

Naruto212

Friend

• Members
  • PipPipPipPip
  • 113 postów
  • Drużyna:Gwiezdna Flota
  • Postać:Naruto212
Reputacja: 13

Napisano 11 czerwiec 2012 - 15:46

rafi

racja, ale nie oszukujmy sie
wszyskie fajne pomysly i tak
nie trafia do gry, Tworcy maja malo czasu
my mozemy tylko porazmawiac.. fajne by bylo gdy...
nic wiecej nie zrobimy, pomysl nawet fajny ale mozna dopracowac :)

#5 KoxYouNaps

KoxYouNaps

Member

• Banned
  • PipPip
  • 35 postów
  • Drużyna:Bindic
  • Serwer:PL9
  • Postać:KoxYouNaps
Reputacja: 9

Napisano 11 czerwiec 2012 - 15:58

Jestem za ale jak zwykle rację ma Naruto.Ostatnie słowo należy do administracji.My nie mamy nic do gadania pomysł bardzo fajny i ciekawy.Lecz nic nie wskuramy B3N (Głowny administrator)gra na Hero Zero Niemieckim,z tego co wiem osobiścię.
Daj + Cię nie zaboli mnie zadowoli :)

#6 Lawender

Lawender

Friend

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 182 postów
Reputacja: 21

Napisano 11 czerwiec 2012 - 17:24

Jestem za ale jak zwykle rację ma Naruto.Ostatnie słowo należy do administracji.My nie mamy nic do gadania pomysł bardzo fajny i ciekawy.Lecz nic nie wskuramy B3N (Głowny administrator)gra na Hero Zero Niemieckim,z tego co wiem osobiścię.

B3N to jest tylko administrator polskiego HZ,on prowadzi servery itp itd.On jest również łącznikiem z menagerem w niemczech,więc to co jest w niemczech to będzie w polsce.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych