Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Old York


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy Ci się podoba (20 użytkowników oddało głos)

Czy Ci się podoba

  1. Głosowano Tak (20 głosów [100.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 100.00%

  2. Nie ( w przypadku wybrania tej opcji, uzasadnij ) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1 mDiablo

mDiablo

    Zbanowany

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 345 postów
  • Miejscowość:Nowy Sielc
  • Serwer:PL3
  • Postać:mdiablo
Reputacja: 64

Napisano 28 marzec 2013 - 16:13

napisb.png

 

Witajcie


Jestem mdiablo i będę waszym przewodnikiem po temacie.


Wraz z grupą MAX, postanowiliśmy połączyć siły i wspólnie wymyślić jedyną, niepowtarzalną strefę. Po prawie tygodniu, uzyskaliśmy całkiem zadowalający efekt.

NazwaOld York – Nazwa nawiązująca do New York.




Opis: Old York, jedno z najstarszych miast świata. Ale nie przez datę założenia, tu po prostu mieszka pełno staruszków. Yoyodyne postanowiło wykorzystać ich bezradność i założyć tutaj swoje placówki, aby móc oskubywać ich z i tak małej emerytury. Pomóż tym biednym staruszkom.


 

Wygląd:

 

nowastrafa.png


Parę słów od autora obrazka:

Karol11341 – Obrazek, jak zresztą prawie zawsze, robiłem na szybko. Rysowałem go w szkole na lekcjach – no wiecie… nuuudy…   :D

Na obrazku widać 6 budynków, ulicę i Kapitol. Ostatnie budynki po lewej i prawej są trochę niedopracowane…  Reszta budynków jest celowo niesymetryczna – to mi po prostu pasuje do gry   :P
Na obrazku nie ma żadnych postaci. Dlaczego? Bo nie potrafię rysować ludzi… Zawsze coś mi nie

wyjdzie. Myślałem, żeby na ulicy znajdowało się tak z 5/6 taksówek  i jeden zwykły samochód. Na taksówkac oczywiście logo Yoyodyne – Tak samo jak na Kapitolu. Ma to być znak, że Yoyodyne ,,opanowało’’ to miasto. Na chodnikach pełno staruszków. Niektórzy z balkonikami. Na którymś balkonie stałby jakiś mężczyzna i wpatrywałby się w niebo. Na dachu jednego z budynków leżałby jakiś mężczyzna i się opalał. Z któregoś z okien wychylałaby się jakaś starsza pani patrząc jak jej kwiatek
spada na ulice ( ale nie spadałby na kogoś. Po prostu na ulicę ). Gdzieś na drugim planie, można by było dojrzeć chłopców uprzykrzających życie jakiejś pani.


To chyba na tyle…. 

t_locked.png Strefa dostępna od 150/160 poziomu. Przerwa między kolejnymi strefami regularnie wzrasta. Między Silycon Valley a Paryżem to już 20 poziomów. Stąd też nasza niepewność. Czy zwiększyć przerwę, czy pozostawić przy 20.

Misje. Prawie każdy dodał coś od siebie. Jedni wymyślali nowych przeciwników, inni udoskonalali te propozycje.

Misje Walki:

Złośliwy Taksówkarz – Pewien złośliwy taksówkarz kursujący w tej okolicy regularnie się spóźnia.

Pan Oldman czekał na niego 15 minut, przez co spóźnił się na bingo. Zrób coś z tym gościem!


Wygrana – Dłużej od samej walki trwało czekanie na tego gościa. Pokonałeś go w pięknym stylu, już na pewno nie będzie się spóźniał.



 

Przegrana – Nie dość że czekałeś na niego prawie pół godziny, to jeszcze dałeś się pokonać. Taksówkarz wciąż będzie się celowo spóźniał, a ty straciłeś swój bezcenny czas.

Niebezpieczny Taksówkarz – Jakiś nieodpowiedzialny taksówkarz przekracza prędkość i ignoruje wszystkie znaki. Zrób coś z nim, zanim komuś stanie się krzywda!

Wygrana – Udało ci się jakoś wkuć mu do głowy przepisy drogowe. Miejmy nadzieję że nie będzie już stanowił zagrożenia.

Przegrana – Gość nie tylko szybko jeździ, szybko też wyprowadza ciosy. Nim się obejrzałeś, już leżałeś na ziemi, a on odjeżdżał z piskiem opon.

Młodzi Chuligani – Jakieś dzieciaki z pobliskiego osiedla uwzięły się na panią Smith. Próbują jej podebrać torebkę, wyśmiewają ją i próbują doprowadzić ją do płaczu. Cóż za bezczelność! Naucz te dzieciaki kultury i szacunku do starszych.

Wygrana – Udało ci się nauczyć te dzieciaki kultury i szacunku do starszych. Chłopcy przeprosili panią

Smith i pomogli jej nieść zakupy do domu.


Przegrana – Niestety nie udało ci się przemówić do rozsądku tych dzieciaków. Na szczęście znudziło im

się dokuczanie pani Smith i poszli pobawić się na pobliskim placu zabaw.


Przesadnie Opalony Mężczyzna – Pan Sunshine od 7 godzin leży na rozpalonym dachu bloku w

którym mieszka. Jest już ciemno-brązowy, ale wciąż mu mało. Wytłumacz mu, że to niebezpieczne.


Wygrana – Udało ci się wypędzić pana Sunshine z dachu. Wręczyłeś mu krem na oparzenia słoneczne i kazałeś mu siedzieć w chłodnym pomieszczeniu. Gdyby leżał tam jeszcze godzinę, przybrałby barwę węgla…

Przegrana – Niestety nie udało ci się przekonać pana Sunshine do zejścia z dachu. Udało to się dopiero jego żonie, która zalała go wiadrem wody. Całe szczęście że nie doznał szoku termicznego!

Oraz parę innych typowych misji. Jakiś urzędnik starający się wyegzekwować niesłuszną grzywnę od kogoś czy coś…. No wiecie   :D

Zwykłe Misje:

Upadający Kwiatek – Pani Flower ma w domu całkiem ładną kolekcję kwiatków. Podlewając te umieszczone na parapecie, przypadkiem trąciła doniczkę, która zaraz wyląduje na ziemi. Uratuj

kwiatka!


Wykonanie – Na szczęście udało ci się złapać kwiatka pani Flower. W nagrodę, otrzymałeś od niej piękną pomarańczową różę, oraz parę innych drobiazgów…

Zamyślony Myśliciel – Żona pewnego filozofa postanowiła cię wezwać, bo jej mąż się ,,zawiesił’’. Od

rana stoi na balkonie w bezruchu i wpatruje się w niebo. Trochę to dziwne… Zrób coś z tym.


Wykonanie – Trochę ci to zajęło, ale udało ci się go ,,odwiesić’’. Okazało się, że zagapił się na chmurę

w kształcie Filiokwantobombelkowym. Chmura przeleciała już dawno, ale on tak się nią zachwycił, że nie mógł oderwać oczu od miejsca w którym się znajdowała. Za pomoc, otrzymałeś od niego:


Uratować Przed Upadkiem – Firma pana Richa chyli się ku upadkowi. Przez to, że Yoyodyne zaczęło coraz mocniej dominować na rynku Old Yorku, firma która od ponad 50 lat była przez niego prowadzona, jest na skraju bankructwa. Pomóż mu ją uratować.

Wykonanie – Nie do końca wiesz jak to zrobiłeś, ale udało ci się! Przekartkowałeś parę kartek, poklikałeś trochę na kalkulatorze, napisałeś parę listów i firma znowu stanęła na nogach. W ramach wdzięczności, otrzymałeś od pana Ritcha to:

No i na tym kończą się misje.


 

 

 

Łotr: Manipulator Umysłów


Fabuła: Firma Yoyodyne zatrudniła doświadczonego Manipulatora Umysłów, aby móc łatwiej zapanować nad mieszkańcami Old York. To straszne! On nie tylko zmusza ich do kompromisów, on także każe im uwielbiać Yoyodyne. Zróbcie coś z tym, bo Yoyodyne całkowicie zapanuje nad tym miastem.

 

 

Jeśli się nie mylę, zostały tu opisane wszystkie informacje na temat strefy.

Mamy nadzieję że się podobało  :)

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii i brania udziału w ankiecie  ;)

 

Pozdrawiamy.

MAX

 


Dołączona grafika

#2 Karol11341

Karol11341

    Zbanowany

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Karol11341
  • Drużyna:AZ0TY
Reputacja: 710

Napisano 28 marzec 2013 - 16:15

No, już myślałem że nie dodasz ;)

Oczywiście nie mógłbym nie dać like'a dla tematu którego jestem współtwórcą :P


Dołączona grafika


#3 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 28 marzec 2013 - 16:19

Nie ma zadań bohaterskich, czy jakiejś grafiki z wyjątkiem strefy.   

 

Zapraszam do porównania. 

 

http://forum.pl.hero...fa-od-mateusza/

 

Pozdrawiam;)


7Lb6LsB.gif

#4 Karol11341

Karol11341

    Zbanowany

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Karol11341
  • Drużyna:AZ0TY
Reputacja: 710

Napisano 28 marzec 2013 - 16:24

:O

Te reklamy... ._.

1. Zadania bohaterskie są bardziej w domyśle - chyba każdy wie, że byłyby misje z serii ,,Pokonaj kogoś tam ileś tam razy... '' lub ,,Wykonaj jakąś tam misję ileś tam razy''.

2. Nie do każdej strefy jest zadanie nadzwyczajne. Nie widzieliśmy potrzeby dodawania go do tej ;)

Tak poza tym - nie będziemy dodawali gotowców z internetu. Akurat sądzę że łatwo sobie wymyślić wygląd przeciwników.


Dołączona grafika


#5 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 28 marzec 2013 - 16:33

:O

Te reklamy... ._.

1. Zadania bohaterskie są bardziej w domyśle - chyba każdy wie, że byłyby misje z serii ,,Pokonaj kogoś tam ileś tam razy... '' lub ,,Wykonaj jakąś tam misję ileś tam razy''.

2. Nie do każdej strefy jest zadanie nadzwyczajne. Nie widzieliśmy potrzeby dodawania go do tej ;)

Tak poza tym - nie będziemy dodawali gotowców z internetu. Akurat sądzę że łatwo sobie wymyślić wygląd przeciwników.

 

 

ehh...Kto powiedział, że w grupie MAX, nie może być zdrowej konkurencji. gdyby nie Ty Karolu, to już bym dawno nie wchodził na to forum.

1.W domyśle...to szczegóły, ale dla bardziej wymagających, cieszą te szczegóły, tym bardziej, że na forum było kilka pomysłów ze strefami, marnie opisane.

2.Nie wspominałem nic tutaj o zadaniach nadzwyczajnych.

3. Liczę, że ta jak i moja strefa, po części będzie edytowana, poprawiana;)


7Lb6LsB.gif

#6 Frytek

Frytek

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Miejscowość:Lasocin
  • Serwer:PL13
  • Postać:HasztaQ
  • Drużyna:Poszukuje
Reputacja: 48

Napisano 28 marzec 2013 - 17:26

Oczywiście dobry pomysł też nad nim pracowałem ;)

Oczywiście Like :)



#7 MaTTeusz

MaTTeusz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Miejscowość:Big Crumble
  • Serwer:PL1
  • Postać:MaTTeusz
Reputacja: 26

Napisano 28 marzec 2013 - 17:56

Karol ma doświadczenie w malarstwie i szkicowaniu. Może Mógłby namalować łotra z "Old York"?


>> http://piv.pivpiv.dk <<                              Jeżeli okazałem się pomocny, daj LIKE.  strzalka_w_gore.gif


#8 mDiablo

mDiablo

    Zbanowany

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 345 postów
  • Miejscowość:Nowy Sielc
  • Serwer:PL3
  • Postać:mdiablo
Reputacja: 64

Napisano 28 marzec 2013 - 18:22

Karol ma doświadczenie w malarstwie i szkicowaniu. Może Mógłby namalować łotra z "Old York"?

Jeśli chcesz możesz , cała grupa MAX przemyśli Twoje dzieło .


Dołączona grafika

#9 Claudusia

Claudusia

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 37 postów
Reputacja: 2

Napisano 28 marzec 2013 - 18:59

fajny rysunek idzie +



#10 Karol11341

Karol11341

    Zbanowany

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Karol11341
  • Drużyna:AZ0TY
Reputacja: 710

Napisano 28 marzec 2013 - 21:57

Jeśli chcesz możesz , cała grupa MAX przemyśli Twoje dzieło .

 

On nie napisał Mógłbym, tylko Mógłby ;)

Naszkicuje może coś :D


Dołączona grafika


#11 PersKi

PersKi

    Ekspert

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 406 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:ProPagNadA
  • Drużyna:Erpmeis
Reputacja: 146

Napisano 30 marzec 2013 - 11:37

Noo Nie pomagałem wam bo mnie nie było Ale jestem bardzo dumny :D

 

Mi się podoba :) Ten rysunek zwłaszcza nie narysuje takiego do końca życia !

 

Bardzo ciekawe misje :) Interesujące nazwy tylko jeszcze w kolorze trzeba zrobić :P

 

Leci lajk !


U w a ż a j mam czarny pas w T r o l l i n g u

Dołączona grafika


#12 Jankosky

Jankosky

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 224 postów
  • Miejscowość:Lubawka
  • Serwer:PL4
  • Drużyna:Erpmeis
Reputacja: 29

Napisano 30 marzec 2013 - 13:23

A ja byłem i pomagałem.Chociaż jestem udziałowcem :) dam lika :)


       Daj2a0nuon.pngLike'a                     





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych