Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Przegapione pojedynki...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Przegapione pojedynki... (18 użytkowników oddało głos)

Czy Twoim zdaniem pomysł wart jest wprowadzenia?

  1. TAK (18 głosów [100.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 100.00%

  2. NIE (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1 ANNIHILATOR

ANNIHILATOR

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Serwer:PL2
Reputacja: 112

Napisano 28 marzec 2013 - 00:38

Witam,

 

Moim zdaniem sposób w jaki funkcjonuje okno przegapionych pojedynków jest nie do końca poręczne, by nie powiedzieć uciążliwe. Proponowałbym tutaj mała zmianę:

 

 - zamknięcie okna przegapionych pojedynków nie wymuszałoby decyzji o usunięciu lub nie przegapionych pojedynków, po prostu by je zamykało i tyle.

 

 - proponowałbym rozwiaząnie podobne do okna wiadomości, gdzie można by filtrować pojedynki po nicku gracza, usunąć wszystkie pojedynki

 

 - umieściłbym obok przegapionego pojedynku pole, które można zaznaczyć by usunąć pojedynczy pojedynek (można umieścić button na dole okna typu, odwróć zaznaczenie, usuń zaznaczone itp)

 

W ten sposób można uzyskać pewien poziom zawiadywania przegapionymi pojedynkami - usunąć nam niepotrzebne a zachować na później te gdzie chcemy się komuś zrewanżować jak już będziemy mieli uzbieraną odwagę na kolejny pojedynek.

 

Jedyne co możemy dziś to albo usunąć wszystkie lub też nie, co nie jest ciekawym rozwiązaniem jeśli zaatakowano nas np 15 razy a interesuje nas rewanż tylko w jednej walce

 

Pozdrówka, ANNIHILATOR



#2 MajkG

MajkG

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Miejscowość:W-wa
  • Serwer:PL2
  • Postać:MajkG
  • Drużyna:Święci z Bostonu
Reputacja: 5

Napisano 28 marzec 2013 - 00:45

Jak najbardziej pomysł na props. Sam wiele razy chciałem sobie zatrzymać niektóre pojedynki, żeby je później oglądać (np .przeciwko bratu) i denerwowało mnie, że za każdym razem wyskakuje mi okno, w którym muszę potwierdzać, że nie chcę usunąć pojedynków, a do tego zapychały mi listę, więc albo musiałem trzymać wszystkie, albo żadnego. Jestem za pomysłem ANNI, żeby lista pojedynków działała jak lista wiadomości. To by rozwiązało dużo spraw ważnych (pomijając moją). Pomysł absolutnie na TAK! Pozdrawiam. Michał



#3 SylvesterT

SylvesterT

    Użytkownik

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 525 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Serwer:PL2
  • Postać:SylvesterT
  • Drużyna:Armia Cienia
Reputacja: 283

Napisano 28 marzec 2013 - 06:56

Jestem również na TAK!

Pomysł jak najbardziej przydatny i było by to o wiele przydatniejsze.

Według mnie powinieneś wysłać już do supportu takowy pomysł.

 

 

Pozdrawiam

SylvesterT


Mam gdzieś lajki, nie tak jak niektórzy co byli na tym forum i potem skończyli z banem.
Nie napalaj się

#4 Xay

Xay

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 41

Napisano 28 marzec 2013 - 07:36

Tak jak UP, popieram. Pomysł świetny, też mam czasem problemy z tym oknem. Leci LIKE :D


mc990_Untitled-2.jpg


#5 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 28 marzec 2013 - 08:47

Pomysł, ciekawy i na prawdę przydatny. Tylko ma jeden minus, nie chodzi o to, że jest ciężki do wprowadzenia, tylko, że po Twoich zmianach wystąpią na większą skale "lagi". System "pojedynków" jest tak a nie inaczej skonstruowany, by najczęściej kasować listę. Twój pomysł jest fajny, ale gracze w większości nie będą trzymać porządku i zostawią stare pojedynki. Serwer będzie musiał przechowywać, więcej info, co równoznaczne jest z jego obciążeniem. Nie trzeba być informatykiem, by zauważyć i dziś, problemy z wydajnością serwerów HZ. 


7Lb6LsB.gif

#6 Gelevius

Gelevius

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL1
  • Drużyna:The Friends
Reputacja: 1

Napisano 28 marzec 2013 - 10:23

Pomysł dobry ale pewnie i tak się nie sprawdzi.Leci lajk za pomysł :)


funny_ghost_face_avatar_picture_53715.giPomogłem?Daj Like :haha: 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych