Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

Konkurs Wielkanocny

konkurs wielkanoc opowiadanie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
43 odpowiedzi w tym temacie

#21 Resor

Resor

Member

• Validating
  • PipPip
  • 19 postów
  • Miejscowość:Potkarpackie,Rzeszuw,Mielec
  • Drużyna:Sokół S PL6
  • Serwer:PL6
  • Postać:HeroMan5
Reputacja: 15

Napisano 24 marzec 2013 - 15:59

Swięta w hero zero są bardzo miłe dla oka ponieważ jak sie wchodzi na misje czasowe jest inna trzćnka jest bardziej ozdobiona tzn. że ma  rórzne rzeczy namalowane pod nimi  np. ( pisanki )
Wszyscy w drużynie są bardzo mili dla innych .
Czasami członkowie , doradcy bąć przywudcy podarują coś od siebie komuś innem słapszemu w tej grze .
Miłe jest też to że czasami przywódca daje sie wykazać innym w drórzynie naprzykłat daje jakieś świąteczne wypracowanie i wnagrode za najlepsze wypracowanie bąć opowiadanie dają punkty dośwadczena ,przedmioty i rużne takie rzeczy .
W świętach hodzi o to rzeby komuś coś dać a nie rzeby brać dla siebie .
Słapsze osoby w drórzynie nie mają jakiś dużych szans żeby komuś coś dać ale sie starają .
Więc pomużmy słaprzym żeby mogli sie stać silniejszymi dajmy im jakąś iskrę nadzieji że mogą stać sie tak dobrymi jak my .
Jak ja zaczołem grać w hero zero to mnie wszyscy pokonywali znalazłem dr  i znów uwierzyłem w siebie że moge być leprzy niż kto kolwiek .
Staram sie nie bić słaprzych by mogli sie wykazać wiedzą i inteligęcjom.
Ja osobiście chce pozdrowić całą drórzynę by cieszylisię świętami w hero zero jak i zarówno w normalnym świecie.

Praca zgodna z regulaminem konkursu,

otrzymujesz 10 punktów reputacji.

Dziękuje, kHRYSTAL.

Użytkownik kHRYSTAL edytował ten post 25 marzec 2013 - 05:05
rk

#22 KaeN

KaeN

Friend

• Members
  • PipPipPipPip
  • 110 postów
  • Drużyna:BitTeam
  • Serwer:PL5
  • Postać:SNAPPLE
Reputacja: 25

Napisano 24 marzec 2013 - 20:33

Święta w HeroZero

Wszyscy poprzebierani w wielkanocne zajączki walczą ze żlymi łotrami i bandami .

Wielki łotr zając morderca próbuje przeszkodzić w święcie i chce zniszczyc wszystkie prezenty i jajka wielkanocne.

Na szczęscie gracze się połączyli i postanowili wspólnie pokonać złego łotra.

Po wielu godzinach męczarni wkońcu się udało. Łotr zginął.

Wszyscy się cieszyli nagrodami lecz przede wszystkim miłą i przyjazną atmosferą w gronie swoich najbliższych.

Żadne jajko ani zajączek nie ucierpało .

tyle prac w nocy i wczoraj było sprawdzonych a mojej nikt nie sprawdzil jeszcze ;/

Dziękuje, Nom.

Użytkownik Nom edytował ten post 27 marzec 2013 - 10:23
rk

#23 Bajeczny xD

Bajeczny xD

Friend

• Members
  • PipPipPipPip
  • 102 postów
  • Miejscowość:Wyspa Yoyo
Reputacja: 38

Napisano 24 marzec 2013 - 20:55

Święta w Hero Zero

"Zbliżają się święta wielkanocne wszystkie łotry zawarły przyjaźń z superbohaterami na czas wielkanocy, tylko jeden łotr nieumie się powstrzymać od kradzieży wielkanocnych jajeczek a on nazywał się: Zły wielkanocny zajączek. Super bohaterowie razem z łotrami: C3-D2, Mściwy Mściciel i z całą resztą przygotowują wszystko na swięta wielkanocne nie spodziewając się że Zły wielkanocny zajączek podkrada im wielkanocne jajeczka. Wszyscy bohaterowie razem z łotrami pracują nad wielkim wielkanocnym koszykiem. HeroSero razem z łotrem C2-D3 robią wielkie wielkanocne jajeczka, grzechos razem z łotrem Profesor Ochydnicki przygotowóją lampki na koszyk, Wodka1 razem z Mściwym Mścicielem pieką największy chleb na świecie do koszyczka i jeszcze wiele innych super bohaterów pracuje pełną parą. Nagle gdy jeden z superbohaterów poszedł do swojego domku by się napić zauważył że u niego w domku niema wielkanocnych jajeczek odrazu zawiadomił wszystkich bohaterów żeby zobaczyli czy unich są ale u żadnego bohatera niebyło. Postanowili szukać złodzieja wielkanocnych jajeczek. Po długiej wyczerpującej przygodzie i tak nie znaleźli złodzieja. Aż nagle Zły wielkanocny zajączek niemógł wytrzymać smutku na twarzach bohaterów i oddał im jajeczka a bohaterowie go zaprosili na wspólną wielkanoc"

Koniec :)

Myślę zę się podobało :D

Pozdrawiam

HeroSero

Dziękuje, Nom.

Użytkownik Nom edytował ten post 27 marzec 2013 - 10:25
rk

Dołączona grafika

Ekipa Porządkowa - i spamer się chowa

#24 Megtor

Megtor

Friend

• Members
  • PipPipPipPip
  • 132 postów
Reputacja: 150

Napisano 25 marzec 2013 - 06:10

Był piękny poranek.Od samego rana było słychać dźwięk rozbijających się jajek.To pewnie kucharz z Wyspy YoYo albo jakiś bohater próbował się przedwcześnie przygotować do Świąt Wielkanocy.

Wszyscy bohaterowie myli, prali i robili wszystko byleby tylko ich peleryny pięknie się prezentowały. Podstępni Dilerzy z Plugawego Śródmieścia za wszelką cenę chcieli przemycić nielegalne jajka które nie były kurze jak wszystkim mówili tylko...KACZE! Gdy już wszystkie jajka sprzedali naiwnym bohaterom zatrudnili nowego łotra który pokazuje się tylko na okres Wielkanocy aby w przebraniu lisa wkradł się do jednego kurnika i ukradł wszystkie jajka.Potem ten okrutny łotr oddał Dilerom skradziony towar i od czasu do czasu można się z nim rozprawić.Gdy cały spisek z jajkami ucichł, pierwszego dnia wszyscy bohaterowie chcieli już zamawiać różne bohaterskie wypieki od kucharza z Wyspy YoYo lecz on nie pojawił się w swojej kuchni.Wszyscy bohaterowie zdziwili się i próbowali upiec, ugotować coś sami.Wyszło im to nawet,nawet...tylko, że w babkach można było natrafić na skorupki od jajek i inne dziwne rzeczy.Wszyscy bohaterowie idąc gdziekolwiek zawsze zakładali Nakrapiany Pasek Gdakania licząc, że ktoś zwróci na nich uwagę i podaruje darmowe jajka.Jednak nie wszystko idzie z oczekiwaniami bohaterów.Urodziwi Goście z Mojego Humphreydale i inne dzieciaki płatają bohaterom figle rozbijając im jajka na głowach, wkładając je do butów i po prostu rzucają nimi do nich.Ale policja z State Capitol już się tym zajęła.

Jak widzimy bohaterowie w pocie czoła robią wszystko aby te Święta w Hero Zero były jak najlepsze i najsmaczniejsze po względem wypieków własnej roboty oraz walczą z przeszkadzającym im Złodziejem Jajek z którym dają radę się uporać.

Całe opowiadanie wymyśliłem i napisałem sam.Nie jest kopiowane z internetu ani innych źródeł pomocniczych.Bohatersko pozdrawiam i myślę, że się podobało ;)

Dziękuje, Nom.

Użytkownik Nom edytował ten post 27 marzec 2013 - 10:27
rk

#25 Domherr

Domherr

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 10

Napisano 25 marzec 2013 - 15:49

Święta! Święta! Czym byłby rok bez świąt? Ja nie wiem. Szczególnie rok w Hero Zero. To tutaj magiczna atmosfera doprowadza do szaleństwa każdego bohatera. Jajeczka Wielkanocne, które towarzyszą nam w prawie każdej misji, upychane w kieszeniach przez super bohaterów. Rzezimieszki w ten jeden dzień przestają szerzyć zło i spotykają się ze swymi śmiertelnymi wrogami obchodząc święta. Czy to nie piękne? Magiczne? Każdy w święta ma dobre słowo i odkłada broń na bok. Nikt nie atakuje, nie zakłóca spokoju. W te jedyne dni nie liczy się ranking, nie liczą się pieniądze. Liczy się uśmiech na twarzy drugiego człowieka.

Dziękuje, MrocznySzpadel.

#26 sylwek4263

sylwek4263

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Miejscowość:daleko
  • Drużyna:gryzonie xd
  • Serwer:PL3
  • Postać:sylwek4263

Napisano 25 marzec 2013 - 16:41

jest super pogodny dzień wszyscy się wybierajął z palmami do kościołów oprócz ponurych złodzieji któzy podczas nieobecnośći gospodarza kradnął co popadnie są beszczelni kradno koszyki ze święconką i jedzo je jak jakieś obżartuchy przecież jest to kary godne.

-jakie niegrzeczne dzieci -powiedziała starsza pani

-miło mi ja sie nazywam kamil-odpowiedział obulrzliwie młody człowiek

-ależ ty jesteś źle wychowany -powiedziała starsza kobieta

-ty brzydulo -powiedział źle wychowany człowiek

Nagle z nad chmur zjawił się super bohater i zatakował łotra i powiedział

-masz coś do tej kobiety to i masz do mnie 

Nagle z bloków wyszli jego koledzy tacy z biednych rodzin i żucili sie na niego w ten on wyciągoł gwizdek i zagwizdał i przylecielui jego przyjaciele i obili ich.

od tego czasu żaden niepodsoczy ani do oszyków wielkanocnych anie do bezbronnych osób i bohaterów.KONIEC

Dziękuje, Nom.

Użytkownik Nom edytował ten post 27 marzec 2013 - 10:30
rk

#27 Laven

Laven

Member

• Banned
  • PipPip
  • 38 postów
  • Miejscowość:Góra
  • Drużyna:BohaterzyPL
  • Serwer:PL4
  • Postać:Laven
Reputacja: 15

Napisano 25 marzec 2013 - 19:04

Święta w Hero Zero.

Wreszcie nadszedł długo wyczekiwany dzień - wielkanoc. Wszyscy byli bardzo podekscytowani.Bohaterzy postanowili zawrzeć sojusz z łotrami aby, ci zmienili swoje zachowanie. Łotrzy zgodzili się. Czas wielkanocy w Hero Zero jest bardzo korzystny dla bohaterów, ponieważ mogą robić darmowe treningi, za darmo odnawiać oferrty w lumpexie, oraz czas misji jest skrócony o 50%. Wszyscy są zadowoleni. Sojusz bohaterów z łotrami jest niesamowity. Jeśli stworzyli by oni drużynę w której szeregach byli by oni zapewne byłaby ona najlepsza na świecie.

PS. Sory wszelkie błędy ortograficzne. :)

" Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej " ~Einstein

#28 dawidek7003

dawidek7003

Friend

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 201 postów
  • Drużyna:Pepsi
  • Postać:dawidek7003
Reputacja: 47

Napisano 25 marzec 2013 - 19:24

Święta Wielkanocne w HeroZero.

Pewnego święta wielkanocnego w HeroZero nastąpiła cisza, wszyscy bohaterowie zamilkli na czatach w drużynach i na wiadomościach na  PW stało się to niespodziewanie gdyż pewien złośliwy łotr o nazwie ,,Super Nerdio zakazał o jakiej kolwiek komunikacji na czatach. Wszyscy radowali się że będą to bardzo udane święta wielkanocne a tu nagle klops Super Nerdio wszystko zepsuł. Trwało to niewiele bo super bohater o nazwie dawidek7003 pokonał go ! Bardzo nie było mu łatwo ale zwyciężył !!! Wszyscy się radowali i dziękowali bohaterowi nawet chcielo go bardzo w drużynie. Następnego dnia było oblewanie wodą czyli Smingus - Dyngus ale jeszcze w tym dniu było ,,Prima Aprilis ! Czyli podwójna radocha w HeroZero wszyscy atakowali się specjalną bronią rzucaną o nazwie Bublion-Aqua. W Prima Aprilis gracze żartowali i się śmiali np. żart z darmowymi oponkami haha.

To moja pierwsza praca konkursowa w HeroZero mam nadzieje że się podobała !! :super: No i przede wszystkim życzę szczęśliwego święta Wielkanocnego,Aprilisowego i Dyngusowego !

Dziękuje, Nom.

Użytkownik Nom edytował ten post 27 marzec 2013 - 10:31
rk

#29 Nikes

Nikes

Friend

• Members
  • PipPipPipPip
  • 312 postów
  • Drużyna:Po powrocie drużyny nie ma ! xDD
  • Serwer:PL2
Reputacja: 110

Napisano 25 marzec 2013 - 20:26

Swięta Wielkanocne w HeroZero ruszają!

Pewnego dnia na każdym pl'u pojawił się łotr. Łotr ten kradł wszystkim jajka wielkanocne, a zwał się on Wielkanocny Straszyciel. Wielkanocny Straszyciel pokonywał graczy z rankingu top10. Pokonał nawet jednego z najlepszych Smokem'a. Później wziął się za Kulasa69, zabrał mu całe hp lecz jednak jemu zostało prawie całe. Wreszcie cały serwer zjednoczył się. Udało się pokonać Wielkanocnego Straszyciela, ale były z tym nie lada problemy. Każdy gracz HeroZero dołożył coś od siebie i gdyby właśnie ten 1 gracz (anonim :D) nie atakował łotra to łotr by Nas pokonał, ale jednak udało się! Najwięcej ataków mieli gracze z drużyny "Misiozgryzy", a w Nich najlepszy Kornel11, który miał aż 459 ataków ! Gracze postanowili triumfować zwycięstwo. Znaleźli też różne artykuły m.in Maskę Kurczaka, którą miał na twarzy Wielkanocny Straszyciel. Gracze HeroZero postanowili skopiować te oto maski i zaczęli ich używać w walce z bandytami. Odzyskali oni również jajka wielkanocne i gdy wreszcie nadeszła Wielkanoc zaczęli świętować i dzielili się jajkami.

Myślę, że się spodoba. Pisałem to z głowy.. Nie z pamięci .. To było wymyślone przeze mnie. Lubie sobie tak czasem popisać :P

Życzę Wszystkim Wesołego Jajka, Mokrego Dyngusa i Dobrego Psikusa :D

Dziękuje, Nom.

Użytkownik Nom edytował ten post 27 marzec 2013 - 18:17
rk

#30 heyah

heyah

Advanced Member

• Banned
  • PipPipPip
  • 85 postów
  • Miejscowość:Big Crumble
Reputacja: 22

Napisano 25 marzec 2013 - 21:47

W pewną Wielkanoc...

Przywódca "Yoyodyne" przyjechał do Plugawego Śrudmieścia.

Musicie wiedzieć, że on nie lubił Wielkanocy.

Nagle zobaczył podwładnego "Yoyodyne" sprzedającego pisanki.

Szef "Yoyodyne bardzo się rozzłościł i przez niego od tamtego czasu przez 10 lat na terenie Szwajcarii i w Centrum Garbury nikt nie obchodził Wielkanocy.

Aż pewnego razu łotr po 10 latach bycia w więzieniu został uwolniony.

W czasie pobytu w więzieniu stał się dobry. 

W Wielkanoc wyszedł na plac i głosił nowinę o Wielkanocy.

Od tej chwili każdy cieszył się z Wielkanocy nawet "Yoyodyne".

Dziękuje, Nom.

Użytkownik Nom edytował ten post 27 marzec 2013 - 18:17
rk

#31 Kropek

Kropek

Member

• Members
  • PipPip
  • 18 postów
  • Postać:Kropek
Reputacja: 13

Napisano 26 marzec 2013 - 00:50

Tego Roku Podczas Wielkanocy fałszywi łotrzy Postanowili zaatakować nasze światy nie tak jak zawsze  lecz  inną bronią i inną taktyką --zaatakować ciastem świątecznym  a dokładnie mazurkiem.

A więc te fałszywe łotry by bohaterzy ich nie rozpoznali przebrali się za zajączki kicające po róznych mapkach nasze j gry..

Bohaterzy zdesperowani nie mogący poradzić sobie z taką ilością zajączków(łotrów) postanowli się zebrać wszyscy razem upiec oponki i wytrzeliwać je z armatek .

Tak też zrobili zebrali sie wszczyscy zaczeli je piec dzień i noc brakowało im energi ale wiedzieli że nie pieką byle jakich oponek które maja energie i siłe wiec postanowli pare skonsumować.

Na zajutrz razem wszyscy w pełnym gronie wyruszyli na atak  ..  

Łotrzy widząc taką potęzną armie  po rozbielali się w popłóchu zostawili ciuchy  w lumpeksie.. a sami pochowali sie w koszykach wielkanocnych:)

I Teraż już  wiemy skąd są ubrania wielkanocne w lumpeksie i koszyki wielkanocne przy misjach...a i ku przestrodze  w koszyku  może sięjeden z nich czaić uważajcie..Mogą wyskoczyć i życzyć wam Wesołych Świąt i smacznego jajka :)

Dziękuje, Nom.

Użytkownik Nom edytował ten post 27 marzec 2013 - 18:19
rk

#32 Mateusz1964r

Mateusz1964r

Newbie

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Drużyna:BohaterzyPL
  • Postać:mateusz2000r

Napisano 26 marzec 2013 - 15:21

Wreszcie Nadszedł ten dzień bardzo przez ciebie wyczekiwany - Lany Poniedziałek

Poszedłeś na strych i  wyciągnąłeś wielki zakurzony kufer

Otwierasz ..... aż nagle blask Pistoletu na Wodę P 70 rozjaśnił całą piwnice.

Wyszedłeś na dwór zaskoczony napadem 5 geeków,

jakie to szczęście że miałeś swojego pistolecika i załatwiłeś ich jednym strzałem.

Właśnie szedłeś przez drogę aż nagle ujrzałeś wielkiego bossa wszystkich łotrów skrytego - Żartownisia

Niestety przez chwile zaciął Ci się Twój P 70

Gdy pitolet był już sprawny i strzelał pięknie , strzelieś kilkoma kropelkami wody w twarz Bossa

A on upadwszy na ziemie poddał się bez walki i rzekł

- Nie strzelaj więcej w twarz bo mój ukochany makijaż mi zmyjesz!

Ty słysząc te słowa powiedziałeś że nie będziesz strzelał do niego pod warunkiem że razem ze swoimi wspólnikami będą grzeczniejsi i nie będą atakować bohaterów w  ten wspaniały okresu Wielkanocy.

Po tym jak Żartowniś się zgodził poszli razem na przyjęcie Wielkanocne do Więzienia - dla bezpieczeństwa (Żartowniś zawsze nie dotrzymuje słowa).

Mam nadzieję że wam się spodoba.

Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie Mateusz2000r

Dziękuje, Nom.

Użytkownik Nom edytował ten post 27 marzec 2013 - 18:25
rk

#33 Wicher33

Wicher33

Member

• Members
  • PipPip
  • 40 postów
  • Drużyna:Memmento Mori
  • Serwer:PL5
  • Postać:Wicher33
Reputacja: 18

Napisano 26 marzec 2013 - 16:09

Przepraszam zakładam że moja poprzednia odpowiedź będzie nieodpowiednia miało być opowiadanie:

Dziś w Wielkanoc, poranek w Gamble City był spokojny,za spokojny, bohaterzy nie byli na nic gotowi,

niektórzy jeszcze spali.

Nagle rozwścieczony   królik i kurczak wpadli na miasto!!! :O !!!

Bohaterzy o tak wczesnej porze nie byli na nic gotowi, Królik i Kurczak pozamieniali wszystkich w czekoladę.

Zaczęli atakować ludzi bohaterzy mogli na to patrzec ale nie mogli się ruszyć.

Kiedy Łotry chciały zaatakowac malutkie dziecko serca bohaterów stały się takie ciepłe że aż roztopiły czekoladę.

Królik i kurczak zostali zaskoczeni i teraz pozostały po nich części ciała które noszą niektórzy bohaterowie.

I tak kończy się historia zwierząt które w Wielkanoc próbowały skrzywdzić dziecko.

A zamaskowani bohaterzy spali jeszcze po akcji jak gdyby nigdy nic się nie stało.

Dziękuje, Nom.

Użytkownik Nom edytował ten post 27 marzec 2013 - 18:27
rk

#34 Pitrekzadlo2002

Pitrekzadlo2002

Member

• Members
  • PipPip
  • 31 postów
  • Drużyna:The Headhunters
  • Postać:Krzyho461

Napisano 26 marzec 2013 - 17:51

Idą Święta Wielkanocne w hero zero bohaterzy mają dużo roboty poniważ  malują jajka na Święta Wielkanocne w rożne wzory.
Drużyny pełnych bohaterów  zanoszą do miasta Szwajcaria, Koszyczki .
Łotry obiecały poprawe. Żartowniś postanowił malować jajka w różne wzory , ponieważ zmył farbę z twarzy i miał jej bardzo dużo. C3D2 sprzedał trochę swojego złomu żeby tak wszystikich tak nie napadał z rana i wieczora, aby kupić wielkanocne koszyczki dla wszystkich. Generał Bombman coś wspominał o wysadzeniu wszystkich al powiedział że się pomilił powiedział że to tylko żart .
Pitrekzadlo2002,Kacperf50,Noman12,Kajtek12 malują jajka w rózne wzory :Bohaterów ,Łotrów ,Drużyn ktore mają nowe tła idużo fajnych wzorów.
W state Capitol dużo drukowano ulotki z zaproszeniami, w Szwajcarii nikogo nie było (gdyż było zbyt zimno)i nie jezdzily autobusy. Big Crumble  również świeciło pustkami, nie było tam przecież wielkiego, Ciemnego Ojca. Na wyspie YoYo już od dawna nie zauważono żadnego bohateraco wzbudziło strach, byli przecież bardzo zajęci walką ze złymi łotrami, nie mogli opalać się na plaży. W Gamble City hazard - poker wszędzie, ale za to w grę nie wchodziły monety czy oponki - tym razem stawką były jaja wielkanocne. Podobno w Paryżu ktoś chciał skoczyć z wieży Eiffla - po skutecznej interwencji bohaterów - udało się nakłonić jegomościa aby tego nie robił. Okazało się, że był to nasz bliski kumpel Jeff.
W święta wszędzie było czuć rodzinną atmosferę.
Chciałem się pożegnać

Autor Pitrekzadlo2002
Nic nie kopiowałem

#35 Lydia

Lydia

Newbie

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Drużyna:FightClub
  • Postać:Lydia

Napisano 27 marzec 2013 - 13:44

No cóż, też spróbuję i mam nadzieję, że uda mi się wstrzelić w wymogi konkursu :P

W świecie Hero Zero zapanował chwilowy spokój. Mieszkańcy zajęli się przygotowywaniem koszyczków,złoczyńcy stwierdzili, że na czas świąt zamiast dopuszczać się niecnych uczynków najedzą się jajek, a chwilowo bezrobotni herosi ucieszyli się, że choć w święta będą mogli poleżeć i nic nie robić. Wszystkie drużyny zebrały się w swoich siedzibach i grupowo poszły z barwnymi pisankami i wypełnionymi smakołykami koszyczkami do kościoła tylko po to, by dnia następnego na świątecznym śniadaniu zjeść całą zawartość swoich koszyczków, zostawiając tylko skorupki jajek, które zasilą ich najnowsze iPisanki.

Wesoły był też lany poniedziałek, również spędzany drużynowo w siedzibach. Dla bezpieczeństwa sprzętu bohaterowie postanowili wypróbować najnowszy wynalazek Yoyodyne (tak, nawet oni postanowili umilić wszystkim święta),  „wodę w proszku” znaną z tego, że nawet jeśli coś zmoczy, to w rzeczywistości wciąż będzie to suche. Niestety wszyscy ubolewali, że Jeffrey nie mógł spędzić tego czasu razem z nimi, jednak dzięki transmisji video cały czas pozostawali w kontakcie.

Dziękuje, Pan_Z_TT

Użytkownik Pan_Z_TT edytował ten post 28 marzec 2013 - 09:33

Turns out you're the villain, Peter. I'm the hero.

#36 xavier

xavier

Mentor

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Miejscowość:Dalekoo dalekoo ...
  • Drużyna:SUPER STAR PL
  • Postać:xavier
Reputacja: 212

Napisano 27 marzec 2013 - 15:18

Święta wielkanocne w Hero Zero

Zapraszam do czytania :D !

W świecie Hero Zero nastąpiła wielkanoc .

Nastąpiła wtedy cisza.

Trzej braci  Adam , Marcin i Piotr wstali z łóżek ubrali się w swoje codzienne ubarania i wyszli na podwórko .

Gdy wyszli na podwórze byli zaskoczenii .

Przed nimi były 3 duże jaja wielkości głośnika które były ozdobione w kwiatki , kółeczka , zygzaki i jeden zając . Gdy wszyscy odwrócili jajka była tam kartka . Oderwali ją i przeczytali treść

Wszystkiego najlepszego z okazji świąt wielkanocnych !

Bogatego zająca w prezenty , szczęścia , radości .

A pod tym było coś jeszcze napisane :

Był sobie jeden

jeden taki zajączek

który był miły
i dawał wszystkim prezenty

gdy dzieciom im dawał

oni się uśmiechali i dziękowali .

Po wielkanocy

wszyscy o nim zapomnieli

ale oprócz jednego dziecka

które mu pomaga

--- Zając wielkanocny

Gdy przeczytali to wszystko zrozumieli ,że nastąpiła wielkanoc .

Lecz nie tylko oni byli szczęśliwi ale wszystkie inne osoby .

Zapomnieli o śniadaniu wielkanocnym .

Przypomniał im o tym Piotr .

- Ej chłopacy a może o czymś zapomnieliśmy ? - powiedział Piotr

- No chyba nie . Marcin odpowiedział

- A może tak  . Jeżeli w Wigilie mamy kolacje to może i w wielkanoc jest śniadanie ?

- Tak . Śniadanie wielkanocne ! Jest takie coś przecież . Nie mamy kalendarza to jak mogliśmy wiedzieć kiedy jest wielkanoc ? - Powiedzial Adam

- Masz racje też Adamie więc może i opóźnione śniadanie wielkanocne i robione w wielkanoc ale mi się wydaje ,że nic się nie stało ! - Powiedział i uśmiechnął się Piotr .

- A więc zróbmy je szybko . Jajko z majonezem coś do picia jakaś herbata lub sok . Dobrze ,że mam pisanki które robiłem dziś w nocy o godzinie 24 z nudów .

- No to idź po nie i je zawieś gdzieś . Ja na szybko zrobie to śniadanie pyszne i wielkanocne .

- No dobrze ja pójde do sklepu też po te kolorowe jajeczka do zawieszenia z plastiku czy czegoś tam - powiedział Marcin

- To idź ale to szybko ! - krzyknął Piotr .

Po zawieszeniu pisanek Adama i przyjściu ze sklepu Marcina z jajkami które je potem zawiesił Piotr zrobił pyszne śniadanie . Gdy zjedli je razem poszli w świat szukać łotra żeby go po raz pierwszy pokonać . Gdy byli już przy łotrze atakowali tego łotra ze całej swojej siły ! Silni bracia i inni bohaterzy razem pokonali go .

Po pokonaniu byli szczęśliwi jak znowu odnieśli sukces.

Po powrocie do domu pomyśleli " A może z kimś powalcze " i to zrobili !

Adam atakował Pawła - swojego wroga

Marcin atakował swojego również wroga ale nie Pawła tylko Kamila który ma przezwisko "Jaszczur"

A Piotr - najsilniejszy bohater z całej trójki braci który atakował najsilniejszego w świecie Hero Zero Game - Bronisława Komorowskiego z przezwiskiem " Bronuś z Herosów "

Wszyscy wygrali walkę . Najbardziej z nich był zadowolony Piotr który z 538 miejsca w rankingu awansował na 42 miejsce .

Na swoją nagrodę dostał 50 tyśięcy Hero dollarów i +15 tyśięcy honoru .

Adam awansował również w rankingu ale z miejsca 632 na miejsce 99 tak samo jak Marcin awansował z 633 miejsca na miejsce 107 .

To były ich najlepiej udane święta wielkanocne .

Koniec .

Myślę ,że się podobało ;) . Wszystko napisałem sam a nawet od tego krótkiego opowiadania mnie ręka boli :D .

// Ps robiłem edita bo przez przypadek napisałem wcześniej a nie dokończyłem opowiadania.

Dziękuje, Pan_Z_TT

Użytkownik Pan_Z_TT edytował ten post 28 marzec 2013 - 09:36

Licznik wejść na mój profil : img213130-e2d3dc0077455748d7049055b94c4c

#37 Krzyslaw

Krzyslaw

Member

• Members
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 19:00

Święta w Hero Zero właśnie się zaczęły

Bohaterzy wracają przemęczeni do domów po całym dniu misji i walk.

W domach witają ich ich partnerzy oraz dzieci.

Nagle nie daleko domu jednego z bohaterów pojawia się dziwna postać.

Bohater każe swojej rodzinie schować się do piwnicy, szybko biegnie po swoje wyposażenie.

Gasi wszystkie światła w domu i czuwa przy drzwiach, lecz dziwna postać zauważyło że za oknem świeci się światło.

Bohater przypomniał sobie że nie zgasił światła w pokoju córki.

Już przygotowuje swoją broń i powoli otwiera drzwi, lecz postać ta nie była groźna.

Był to zając wielkanocny przykryty cieniem drzew.

Bohater zaprasza zająca do domu i idzie po rodzinę do piwnicy.

Jego córeczka od razu zaprzyjaźniła się z zającem.

Żona bohatera przygotowała potrawy i jajka, zając też się dorzucił.

Wszyscy razem siedzieli przy stole rozmawiając o pracy bohatera, lecz bohater bardzo mało się odzywał.

Zając to zauważył, spytał się bohatera co go trapi.

Bohater cicho mówiąc odpowiedział mu że miał zły dzień.

Jego drużyna przegrała walkę, a jego najlepsi przyjaciele z drużyny stali się jego wrogami.

Zając pocieszał bohatera, ale niestety to nie pomogło.

Kiedy wszyscy zaczęli jeść odezwał się dzwonek do drzwi.

Bohater poszedł otworzyć, kiedy otworzył drzwi zobaczył cała jego drużynę bardzo się ucieszył,

wszyscy przynieśli ze sobą jakieś potrawy.

Bohater od razu był radosny, bardzo dużo mówił. a zając ucieszył się że wszyscy są szczęśliwi.

Nadszedł czas kiedy wszyscy z drużyny się zjawili i cała drużyna wraz ze swoimi żonami oraz rodzina bohatera zasiadła do stołu.

Wszyscy jedli i chwalili swoje potrawy bawiąc się w najlepsze.

Nagle światło zgasło, za oknem zrobiło się ciemno.

Ktoś zapukał do drzwi.

Żona bohatera poszła otworzyć, otwierając drzwi zobaczyła łotrów.

Przestraszona szybko wszystkich zawiadomiła.

Bohaterzy zebrali się do walki, lecz łotrzy tylko chcieli zasiąść do stołu razem z nimi.

Nie którzy nawet coś ze sobą, np.: fizyk kwantowy przyniósł ciasto w kształcie flakonika na miksturę.

Bohaterzy odetchnęli z ulgą.

Kilka godzin później wszyscy się rozeszli, a bohater był bardzo szczęśliwy, już nie obchodziła go przegrana walka.

Następnego dnia wszyscy w drużynie byli dużo żwawsi oraz bardziej szczęśliwi.

KONIEC

Mam nadzieje że fajnie mi to wyszło bo pisałem to od serca ;)

Dziękuje, Pan_Z_TT

Użytkownik Pan_Z_TT edytował ten post 28 marzec 2013 - 09:42

#38 PWP

PWP

Newbie

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 marzec 2013 - 22:42

Łotry zakasają kiermany
Bo za pasem święta mamy
Bohaterzy na siłowni
wszyscy mili wszyscy dobrzy
Jajkiem dzielą się w drużynie

w końcu walczą o jedno imię

Szef pędem z koszyckiem idzie
by zdążyć do kościoła na godzinę
Wspomagacze już zakupione
bo kolejki ustawione
lumpeks daje darmowy towar
by na święta mieć na browar
misje trudne, żmudne doświadczenie dają
wszyscy pięknie zgodnie grają
Wnet wybija ta godzina
praca znowu się zaczyna...

Pozdrowionka i miłych rodzinnych świat wszystkim! :D

Dziękuje,Pan_Z_TT

Użytkownik Pan_Z_TT edytował ten post 29 marzec 2013 - 14:00

#39 Tsarina

Tsarina

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 13

Napisano 29 marzec 2013 - 17:27

Nadchodzą Święta i miałam plan wspaniały

że wszystkim łotrom skopiemy tyłki wraz z Sonsami.

Wszyscy w broń rzucaną się zaopatrzyli

a tu rzecz dziwna i niespotykana...łotry się zmieniły

Ojciec Chrzestny żurek na kiełbasie gotuje

a Dark Father pisanki mozolnie maluje.

Mściciel uśmiechnięty ma tez nielada gratkę

i wszystkich zaprasza na oponki i czekoladkę.

Z Kapitanem Bombmanem więc rozejm podpisaliśmy

żeby Święta były piękne , bez zbędnej zawiści.

Żartowniś tylko nam tu się nie zmienia

biega za Zajączkami i wodą je polewa.

Więc skoro spokój nastał i świąteczna atmosfera

Całe Sons of Anarchy życzy Zdrowia Szczęścia Powodzenia

Dziękuje,Pan_Z_TT

Użytkownik Pan_Z_TT edytował ten post 30 marzec 2013 - 09:24

#40 Rajah

Rajah

Newbie

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Drużyna:Sons of Anarchy
  • Postać:Rajah
Reputacja: 12

Napisano 29 marzec 2013 - 18:40

Podobno swieta wszystkich zmieniaja

i tak tez z naszymi lotrami sie stalo.

Profesor Ohydnicki ma pomysl doskonaly,

z Fizykiem Kwantowym miesza farby dzien caly.

Mastermind z kurnika,jajka kurom podbiera

i zanosi je wszystkie do Dark Fathera,

Msciwy Msciciel wzial farby od Profesora

i pisanki z Ojcem Chrzestnym bedzie dzis malowal.

Do koszyka to wszystko Zartownis pakuje,

i dla oslody za zle czyny oponki doladuje.

Tej calej operacji General Bombman nadzoruje

i kazdemu z HeroZero prezent przygotuje.

Lecz pamietajcie ze Lotry tylko na chwile sie zmienily

I po Swietach znowu nas beda gnebily :)

Dziękuje,Pan_Z_TT

Spokojnych Swiat od SoA:)

Użytkownik Pan_Z_TT edytował ten post 30 marzec 2013 - 09:26

Also tagged with one or more of these keywords: konkurs, wielkanoc, opowiadanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych