Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Lokacje


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Otesu

Otesu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
Reputacja: 3

Napisano 17 marzec 2013 - 11:14

witajcie

 propozycja wywodzi sie taka sa lokacje zwiazane z LVL gracza ale co one daja nic tylko nowe misje ktore sa zwiazane z nowymi wyczynami i lotrami jesli wystepuja w dalszych lokacjach.

by wygladalo to tak:

lokacja 1:  0% expa 0% coin

lokacja 2:  5% expa 0% coin

lokacja 3-5:  10-25% expa 0% coin(jak wiadomo na poczatku wazny jest lvl gracza 

lokacje 6-10: bylyby wymieszane np 30-35% exp i 0-15% coin

Co o tym sadziie? majac wyzszy lvl macie dostep do wiekszego bonusy ..takie wynagrodzenie za poswiecony czas ..

no i czas na dodanie lokacji..

-Chinski mur

-cos zwiazane z Afryka

jest duzo mozliwosci skoro jest Paryz to moze by nawet Zimbabwe he he.. 

jak uznacie ten temat za zbedny wywalcie..

 

 


  • Bildraz lubi to

#2 Matrixx

Matrixx

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 35

Napisano 17 marzec 2013 - 11:20

O ile się nie mylę wraz z poziomem rośnie ilość doświadczenia(pieniędzy również) zdobywanego przez gracza,więc nie widzę sensu wprowadzania takich bonusów.Jestem na nie


268b339a2ef610b3m.jpg


#3 grzechos

grzechos

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 393 postów
Reputacja: 566

Napisano 17 marzec 2013 - 11:22

Im większy lvl  - tym więcej lokacji. Na początku jesteś "uzależniony" od jednej lokacji - masz do wyboru tylko 3 misje, i jeśli żadna ci "nie odpowiada" no to i tak musisz z którejś wybrać, nie masz wyboru. Więcej lokacji - więcej możliwości wyboru. Co do tych bonusów - 35 % to trochę za dużo, mając wielkie szczęście ktoś mógłby - na lvlu 200+ - wbić aż 1 lvl dziennie. A co do stref - W ogóle nie opisałeś, napisałeś tylko nazwy.. powodzenia w wymyślaniu pomysłów  :)


.


#4 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 17 marzec 2013 - 11:23

Każda inna lokalizacja daje inne misje, inne łotry i jest zwiększona liczba monet i xp za misje w nowych strefach. Na nie.


7Lb6LsB.gif

#5 Otesu

Otesu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
Reputacja: 3

Napisano 17 marzec 2013 - 11:31

nie exp i kasa jest zalezna od lvl postaci nie od lokacji...



#6 Matrixx

Matrixx

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 35

Napisano 17 marzec 2013 - 11:35

nie exp i kasa jest zalezna od lvl postaci nie od lokacji...

A od lvla zależy lokacja więc nie wiem w czym masz problem.


  • Lawender lubi to

268b339a2ef610b3m.jpg


#7 Otesu

Otesu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
Reputacja: 3

Napisano 17 marzec 2013 - 11:40

majac 100 lvl masz dostep do mniejszej ilosci lokacji ale kasa i exp w kazdej misji jest dobrana do twojego lvl postaci nie jest zwiazana z lokacja.. 

-zawsze jest atak na istote/postac/kogos (zajmuje malo czasu , trzy stopnie trudnosci latwy/sredni/trudny co jest zwiazane z procentem twoich statow .)

- kolejna misja skupiona na dlugim czasie wykonania gdzie jest duzo expa i kasy

- i jak trzecia misja srednia ( sredni czas srednia kasa sredni exp)

a co lokacji niech hero zero team glowkuje ... nic nowego sie nie dzieje w tej grze.. a nawet druzynowy lotr nic nie daje procz expa i kasy, co jest smieszna iloscia... a czasami ubija sie kilka dni..



#8 robcio007c

robcio007c

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
Reputacja: 0

Napisano 17 marzec 2013 - 11:43

witajcie

 propozycja wywodzi sie taka sa lokacje zwiazane z LVL gracza ale co one daja nic tylko nowe misje ktore sa zwiazane z nowymi wyczynami i lotrami jesli wystepuja w dalszych lokacjach.

by wygladalo to tak:

lokacja 1:  0% expa 0% coin

lokacja 2:  5% expa 0% coin

lokacja 3-5:  10-25% expa 0% coin(jak wiadomo na poczatku wazny jest lvl gracza 

lokacje 6-10: bylyby wymieszane np 30-35% exp i 0-15% coin

Co o tym sadziie? majac wyzszy lvl macie dostep do wiekszego bonusy ..takie wynagrodzenie za poswiecony czas ..

no i czas na dodanie lokacji..

-Chinski mur

-cos zwiazane z Afryka

jest duzo mozliwosci skoro jest Paryz to moze by nawet Zimbabwe he he.. 

jak uznacie ten temat za zbedny wywalcie..

Ja uwazam osobiscie ze to fajny pomysl



#9 Matrixx

Matrixx

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 35

Napisano 17 marzec 2013 - 11:46

majac 100 lvl masz dostep do mniejszej ilosci lokacji ale kasa i exp w kazdej misji jest dobrana do twojego lvl postaci nie jest zwiazana z lokacja.. 

-zawsze jest atak na istote/postac/kogos (zajmuje malo czasu , trzy stopnie trudnosci latwy/sredni/trudny co jest zwiazane z procentem twoich statow .)

- kolejna misja skupiona na dlugim czasie wykonania gdzie jest duzo expa i kasy

- i jak trzecia misja srednia ( sredni czas srednia kasa sredni exp)

a co lokacji niech hero zero team glowkuje ... nic nowego sie nie dzieje w tej grze.. a nawet druzynowy lotr nic nie daje procz expa i kasy, co jest smieszna iloscia... a czasami ubija sie kilka dni..

Kolego,jak byś wiedział co oni robią to by ci się odechciało tak pisać.A turniej tygodniowy?A naprawa rankingu(to zajmuje czas)?A jak ty to napisałeś łotr drużynowy?Dla Ciebie to jest nic?Zrób grafikę do nowych lokacji(jak inni robią) i wtedy wysyłaj do supportu.


268b339a2ef610b3m.jpg


#10 Otesu

Otesu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
Reputacja: 3

Napisano 17 marzec 2013 - 11:52

Matrix gadasz tak jakbys w suporcie siedzial.. pewnie jest tam 30+ ludzi 

a ten turniej tygodniowy jest pewnie robiony przez jakis program ..

z lotra druzynowego bo jak to inaczej nazwac ? dostajesz pewnie pol lvl-a i duzo kasy na rozwoj a druzyna robicie go trzy dni tak?

troche to nie jest zrownowazone z czasem na jego wykonanie..

a ze ranking znikl to nie moja wina wiec prosze nie osadzac... :P 

skoro do innych lokacji inni robia to niech to pokazuja na forum, niech cos bedzie do przodu Panie kolego



#11 Matrixx

Matrixx

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 35

Napisano 17 marzec 2013 - 11:55

Sądzisz że to co jest teraz robione nie jest do przodu?A ten twój łotr drużynowy to banda,a to że twoja drużyna robi go 3 dni to świadczy tylko o twoich statach(i ogolnie o statach drużyny),a zawsze przy okazji dorobisz sie troche expa,więc nie wiem w czym problem.Turniej:trzeba było ten program napisać,a to nie jest 5 minut roboty,szczególnie jeśli gra jest programowana w Javie bądz Flashu.


  • Lawender lubi to

268b339a2ef610b3m.jpg


#12 Otesu

Otesu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
Reputacja: 3

Napisano 17 marzec 2013 - 12:00

gadasz jak bys programowam takowy program, czy bawil sie w skryptach a nawet glupiego avatara nie umiesz ustawic pewnie..

w grze pewnie masz lvl 150+ na pl1-3.

jesli kolega matrix zezwoli temat do smietnika poprosze.. skoro nie przeszedl nie wypowiadajac sie zaden Support member

temat uznaje za zamkniety..

dziekuje wszytskim za swoje zdanie..



#13 Matrixx

Matrixx

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 25 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 35

Napisano 17 marzec 2013 - 12:07

Jestem w 1 klasie UJK(Uniwersytet Jana Kochanowskiego)na kierunku informatyka.Programuję w C++,python,troszkę w basic-u.W grze mam 81 poziom(co to ma do rzeczy?)Avatara nie ustawiam,po co mi?

 

Jestem na nie jak już pisałem,ponieważ jest już takie coś(można to tak nazwać)w zależności od poziomu bohatera.

 

Kończę dyskusje.


  • Lawender lubi to

268b339a2ef610b3m.jpg


#14 Otesu

Otesu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
Reputacja: 3

Napisano 17 marzec 2013 - 12:11

mowisz tak jakbys byl tylko na chwile tutaj.. nie spedziles w grze wiecej nic 200 dni to nie wiesz co pozniej sie dzieje.. niechec , monotonia.. a wypowiadasz sie jakbys mial doswiadczenie zapraszam pl3 Otesu nick



#15 Letni Poranek

Letni Poranek

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 0

Napisano 17 marzec 2013 - 13:03

To bardzo dobry temat.

Nie ukrywajmy. Gra po dłuższym czasie robi się monotonna i nudna. Owszem na początku jest wyścig szczurów, ale im większy lvl tym większa monotonność - trening, misje, czasem, łotr, walki druzynowe... Nic nowego.

Wprowadzone niedawno turnieje tygodniowe - są po prostu słabe! nic innego jak szansa dla niskich lvli i nowych drużyn. A co z tymi osobami które mają już +250 lvl, są w drużynie która jest rozwinięta na maxa, a w swoją postać zainwestowała sporo kasy i oponek?

Czekam na reakcje supportu w tej sprawie. Mam prawie 260 lvl i czas aby takie osoby jak ja otrzymały w końcu extra bonus za poświęcany czas dla tej gry!! :)



#16 MaciekKabat

MaciekKabat

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 0

Napisano 17 marzec 2013 - 13:28

Witam wszystkich ja również mam lvl 250+ i zauważyłem że itemy w lumpeksie na + są wielką rzadkością, misje są słabe w związku z tym trudno już się rozwijać a gry nie chcę opuszczać bo jednak troche w to włożyłem przemyślcie wydaje mi się że pomysł kolegi Otesu jest bardzo dobry



#17 dawidek7003

dawidek7003

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 201 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:dawidek7003
  • Drużyna:Pepsi
Reputacja: 48

Napisano 31 marzec 2013 - 15:43

Y nie rozumiem !






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych