Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Skrzynka Odbiorcza


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Frytek

Frytek

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Miejscowość:Lasocin
  • Serwer:PL13
  • Postać:HasztaQ
  • Drużyna:Poszukuje
Reputacja: 48

Napisano 15 marzec 2013 - 19:02

Witam !!

No to zaczynamy :)

Jest to mój pierwszy pomysł w grupie MAX ( Maksymalnie Kreatywni ).

Oczywiście Karol się do tego przyczynił  :) .

 

A więc .. :D

To są 2 pomysły tak wgl :D

 

Naszą skrzynkę zaśmiecają różne wiadomości ( te ważne i bezsensowne ) tak zwany spam .

A więc mój pomysł jest taki ,aby był oddzielny pulpit z nazwą "Ważne" i tam wsadzalibyśmy najważniejsze wiadomości .

 

A drugi pomysł to ...

Jak wiemy można kasować 1 lub wszystkie wiadomości , a więc dla odmiany można by było zaznaczać i dopiero kasować . Jest to bardzo przydatne , ponieważ nie trzeba klikać cały czas ..

 

Więc mój pierwszy pomysł doszedł końca :D

Pozdrawiam całą grupę MAX a głównie Karola :*

 

To tyle z upływem czasu Grupa MAX będzie dodawała nowe pomysły.

Za uwagę dziękuję .


  • Karol11341 i Jankosky lubią to

#2 Karol11341

Karol11341

    Zbanowany

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Karol11341
  • Drużyna:AZ0TY
Reputacja: 710

Napisano 15 marzec 2013 - 19:05

Ja właściwie już swoją opinię napisałem ci na PW, ale...

Pomysł genialny w swojej prostocie. Mi zawsze przeszkadzało to, że jeśli chcę usunąć tylko niektóre wiadomości, muszę się męczyć z tym przez długi czas...

Leci Lajk :)


Dołączona grafika


#3 WujElmon

WujElmon

    Były moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 544 postów
  • Miejscowość:88-100
Reputacja: 431

Napisano 15 marzec 2013 - 19:05

Ważne wiadomości możesz zostawić sobie, nie musisz ich kasować więc nie widzę potrzeby wprowadzenia twej sugestii.

 

Drugi " Pomysł " nie jest pomysłem, a tylko i wyłącznie dodatkiem do istniejącej już opcji ... również nie uważam by było to konieczne do wprowadzenia.


SUPPORT TICKET SYSTEM

logo2.jpg

#4 Frytek

Frytek

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 postów
  • Miejscowość:Lasocin
  • Serwer:PL13
  • Postać:HasztaQ
  • Drużyna:Poszukuje
Reputacja: 48

Napisano 15 marzec 2013 - 19:07

Okej ..

Dziękuje wam za opinie zobaczymy co inni powiedzą :)



#5 Taria

Taria

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Serwer:PL4
  • Postać:Taria
  • Drużyna:Sympatyczni
Reputacja: 1

Napisano 15 marzec 2013 - 19:07

drugi pomysł na Tak.



#6 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 15 marzec 2013 - 21:18

Pan_Z_TT wyjaśnił sedno sprawy. Zabiegi kosmetyczne, nad którymi nie ma co zajmować sobie głowy. 

Pozdrawiam grupę;)


  • WujElmon i Jankosky lubią to
7Lb6LsB.gif

#7 Sunya

Sunya

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Miejscowość:Humphreydale
  • Serwer:PL4
  • Postać:Sunya
  • Drużyna:Sympatyczni
Reputacja: 81

Napisano 15 marzec 2013 - 23:00

Po pierwsze dział przeznaczony jest do przedstawiania pomysłów, opinii i sugestii. Z tego co widzę zaczyna się robić kącik pozdrowień, 1/2 postu takowe informacje właśnie zawiera, a te nie interesują graczy. Jako, że we dwójkę wymyślacie takie pomysły to aż się boję pomyśleć o następnych. ;)

 

Ad.1

Tak, dodajmy pulpit "Pozdrowienia", "Życzenia", "Pogaduchy" ... dodatek zbędny.

Ad.2

Kolejny "zabieg kosmetyczny" jak już wyżej wspomniano, nieistotny.

 

Ps.

Tak sobie sądzę, że od grupy "MAX" można, a wręcz trzeba wymagać więcej kreatywności.

Poza tym moje obawy, zacytuję tu pewnego użytkownika, chyba się sprawdzają i faktycznie będzie z tego "kącik wzajemnej adoracji".

 

Pozdrawiam


  • The Joker lubi to

merry_cry_small.jpg


#8 Karol11341

Karol11341

    Zbanowany

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Karol11341
  • Drużyna:AZ0TY
Reputacja: 710

Napisano 17 marzec 2013 - 18:43

@Sunya + Mateusz169
Heh... Obiecałem się z tobą nie kłócić i słowa dotrzymam, ale muszę ci zasugerować jedną rzecz... Załóżcie wspólnie z Mateuszem jakąś spółkę ds. inteligentnej krytyki. To akurat nie jest sarkazm. Obydwoje macie niesamowity dar - potraficie dość dotkliwie krytykować. Wy sami nie dodajecie żadnych pomysłów, wiec łatwo jest wam krytykować cudze. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek nad tym, jak ciężko jest wymyślić coś oryginalnego? Ja osobiście nie przejmuje się wasza krytyką - ja na nią czekam. Zazwyczaj jest bardzo trafna i pomaga mi w udoskonalaniu pomysłu. A jeśli nie jest, to i tak się cieszę, bo można się z wami ,,pokłócić na poziomie'' ;)


Dołączona grafika


#9 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 17 marzec 2013 - 19:02

"Wy sami nie dodajecie żadnych pomysłów..." rozejrzyj się na forum i jeszcze raz napisz, że nie daje pomysłów. Przynajmniej ja tworze tematy lepsze, lub gorsze, a skore tego nie widzisz przypuszczam ze nie widzisz dalej niż swój czubek nosa. To jest kłamstwo, to co napisałeś wyżej, uciekasz się do niego by mieć jakiś argument. To jest żenadne, uwłaczające inteligentnemu człowiekowi. 

 

Ps; Potrafię komuś przyznać racje, pod warunkiem, że się z tym zgadzam;) 


7Lb6LsB.gif

#10 Karol11341

Karol11341

    Zbanowany

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 367 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Karol11341
  • Drużyna:AZ0TY
Reputacja: 710

Napisano 17 marzec 2013 - 19:08

Więc tak: Nikomu nie starałem się uwłaszczać. Pisałem głównie do Sunyi. Pamiętam parę twoich pomysłów.

A tak wg, to - zdajesz sobie sprawę z tego, jak to: Ps; Potrafię komuś przyznać racje, pod warunkiem, że się z tym zgadzam;) 

jest bezsensowne?

A tak przy okazji... Widzę że jednak masz zamiar być przeciwieństwem ,,MAX'' ( sygnatura )


Dołączona grafika


#11 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 17 marzec 2013 - 19:15

Użyłeś liczby mnogiej, czyli dotknęło mnie to również. Tak, bezsensowne było to zdanie, na takim samym poziomie jak Twoje odnośnie mojej krytyki do innych autorów tematów. Nie mam zamiaru pisać tutaj bo to się przemienia w spam, od takich spraw jest priv. 

 

 

..


7Lb6LsB.gif

#12 Sunya

Sunya

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 95 postów
  • Miejscowość:Humphreydale
  • Serwer:PL4
  • Postać:Sunya
  • Drużyna:Sympatyczni
Reputacja: 81

Napisano 18 marzec 2013 - 19:49

"Heh... Obiecałem się z tobą nie kłócić i słowa dotrzymam, ale muszę ci
zasugerować jedną rzecz..." - To nie zaczynaj... :P

 

"Załóżcie wspólnie z Mateuszem jakąś spółkę ds. inteligentnej krytyki." - oj, mówiłam nie zaczynaj, naprawdę nie potrzebuję żadnej grupy czy spółki, aby obiektywnie przedstawiać podkreślam moje zdanie na temat tego co widzę... osobiście uważam się za wolną osobę w sensie myśli i mam prawo, aby wyrażać swoją opinie pozytywną lub negatywną w ten czy inny sposób. Co więcej moje posty nie zawierają epitetów którymi obrażam czyjąś godność, religię itp. itd.

 

 

"To akurat nie jest sarkazm. " - Niestety.

 

"Obydwoje macie niesamowity dar - potraficie dość dotkliwie krytykować." - Dość dotkliwie? Jak wyżej napisałam w moich postach nie używam żadnych obraźliwych epitetów. Jedynie przedstawiam swoje zdanie, być może czasami zbyt dosadnie, ale nie lubię owijać w bawełnę tego co myślę.

 

"Wy sami nie dodajecie żadnych pomysłów, wiec łatwo jest wam krytykować cudze." - Akurat tutaj się nie zgodzę. Pomysły były dodawane. Co do krytyki to wcale nie przychodzi ona łatwo, trzeba się przyłożyć, bynajmniej ja tak robię, aby wyrazić każdą powstałą myśl podczas czytania postu.

 

"Czy zastanawialiście się kiedykolwiek nad tym, jak ciężko jest wymyślić coś oryginalnego?" - Tak, ale to tylko jeden z kolejnych powodów dla których należy wzmocnić wysiłki i nie wrzucać pomysłu byle żeby się coś ukazało.

 

 

"Ja osobiście nie przejmuje się wasza krytyką - ja na nią czekam." - Gdybym ja przejmowała się wszystkim to chyba bym "na łeb" dostała. Przykro mi czytać, że nie przejmujesz się moim zdaniem, aczkolwiek czekasz na wypowiedź, lekki absurd. :P

 

"Zazwyczaj jest bardzo trafna i pomaga mi w udoskonalaniu pomysłu." - Cieszę się bardzo. Takowy jest jej cel.

 

"A jeśli nie jest, to i tak się cieszę, bo można się z wami ,,pokłócić na poziomie'' ;)" - Jestem "córą" Chucka Norrisa, nigdy nie pudłuje. ;) Cieszę się, że się cieszysz. Z nikim się nie kłócę, wyrażam tylko swoje zdanie, któremu jestem wierna, dopóty ktoś nie przedstawi mi solidnych argumentów, że jestem w błędzie. Tak jestem tylko człowiekiem, nie jestem nieomylna.

 

Mam nadzieję, że dobrze się wyraziłam i jasno przedstawiłam swój punkt widzenia.

Pozdrawiam!


merry_cry_small.jpg


#13 The Joker

The Joker

    Były moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Miejscowość:97-500
  • Serwer:PL3
  • Postać:Mateusz169
  • Drużyna:The Expendables
Reputacja: 1535

Napisano 18 marzec 2013 - 19:59

Napisze prostacko, ale sympatycznie...Nasza trójka powinna się zgadać na jakieś "pochlajparty", by tam omówić wszystko dokładnie,by rozmyły się granice, lecz niestety tylko ja i Sunya, jesteśmy pełnoletni;) 

 

A poważnie to dajmy już spokój, przynajmniej ja dałem sobie już spokój, także "Wybaczam i proszę o przebaczenie."

 

Pozdrawiam grupę Max i Karolka;P


7Lb6LsB.gif

#14 Wódka

Wódka

    Była moderatorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 560 postów
  • Serwer:PL21
  • Postać:Wódka
Reputacja: 435

Napisano 25 marzec 2013 - 00:36

Wasze "pochlajparty", zakończyło by się albo jedną wielką kłótnią, albo WKOŃCU by to pomogło, i jeden przez drugiego by nie próbował udowodnić że ma rację  :P


SUPPORT TICKET SYSTEM
Problem z grą? klik.


#15 dawidek7003

dawidek7003

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 201 postów
  • Serwer:PL3
  • Postać:dawidek7003
  • Drużyna:Pepsi
Reputacja: 48

Napisano 31 marzec 2013 - 15:34

Drugi pomysł fajny !






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych