Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Zmiana systemu warnowania


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 *Kamil*

*Kamil*

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 220 postów
  • Miejscowość:Kielce
Reputacja: 615

Napisano 26 luty 2018 - 19:52

Dobry wieczór, 

 

Po pewnych analizach, opiniach oraz sugestiach od naszych wspaniałych użytkowników tego forum, chcielibyśmy się podzielić z Państwem naszym nowym pomysłem jakim będzie zmiana systemu ostrzeżeń dla użytkowników tego forum.

 

Od momentu wprowadzenia nowego systemu, zrezygnujemy z nadawania blokad które całkowicie odbierały użytkownikowi dostęp do forum na "x" dni w zależności oczywiście od rodzaju wykroczenia. 

 

Nowy system przewiduje, że po takim wykroczeniu, użytkownik dalej będzie mógł poruszać się po naszym forum  przeglądać, pisać opinie, tworzyć tematy, wypowiadać się, jednakże w ograniczonym zakresie. 

 

Gracz który otrzyma "nowe ostrzeżenie" będzie miał nałożoną swojego rodzaju maskę na "x" dni w zależności od wykroczenia, która będzie powodowała, że za każdym razem gdy będzie chciał napisać cokolwiek na forum, będzie musiał mieć zgodę od moderatora który zatwierdzi czy dany komentarz nadaję się na ujrzenie światła dziennego. 

 

 

Nowy system będzie w fazie testów, dlatego też prosimy o konstruktywną opinię na ten temat.

 

Nie dajmy się zanudzić moderatorom !

 

 

Wasz Zespół Hero Zero



#2 Guest_Niedźwiedź_*

Guest_Niedźwiedź_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 26 luty 2018 - 20:19

Nie podoba mi się ten pomysł :(
Całkowite ograniczenie w korzystaniu z forum pozwala na zastanowienie nad tym co zrobiliśmy złego, a tak dana osoba może sobie dalej "bezkarnie" pisać. Już lepsza byłaby blokada na pisanie samych postów(z możliwością przeglądania).
Jak by to wyglądało w przypadku np. multikont? Czy zbanowane multikonta będą miały możliwość pisania postów i "lajkowania"? Średnio to widzę :(

#3 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 26 luty 2018 - 21:00

Ciekawy pomysł jestem po wrażeniem i mam nadzieje że przyjmie się on dobrze :) W końcu jak dostane warna to będę na bieżąco mógł czytać co się na forum wyprawia a nie być xx dni blokowany do informacji :)


c260e7928c6fe.png


#4 StarsWoman

StarsWoman

    Była Supervisorka

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1169 postów
  • Miejscowość:Poznań



Reputacja: 1385

Napisano 26 luty 2018 - 21:54

Jak by to wyglądało w przypadku np. multikont? Czy zbanowane multikonta będą miały możliwość pisania postów i "lajkowania"?

 

Blokady permanentne nadal będą nadawane (m.in.za najpoważniejsze wykroczenia, wulgarne nicki i multikonta) wedle starego systemu. Ponadto podczas trwania "maski" użytkownicy nie będą mogli używać shoutbox'a.  



#5 BędzieZabawa2

BędzieZabawa2

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Małopolska
  • Serwer:PL1
Reputacja: 105

Napisano 26 luty 2018 - 22:01

No i to mi się podoba

Użytkownik BędzieZabawa2 edytował ten post 26 luty 2018 - 22:01

Myślę że pomogłem. Spodobało się? Zostaw lajka!


#6 *Kamil*

*Kamil*

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 220 postów
  • Miejscowość:Kielce
Reputacja: 615

Napisano 21 marzec 2018 - 19:19

Zapraszam do dyskusji, wkrótce mija miesiąc od kiedy wprowadzilismy nowy system blokad, to od Was będzie zależeć czy ten system przetrwa ! 


  • Reandra, Micux i Matux lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych