Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

HeroCon jednostki treningowe


  • Please log in to reply
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ciapaty3

Ciapaty3

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Miejscowość:Lublin
  • Serwer:PL19
  • Postać:Ciapaty3
  • Drużyna:Vultur Edition
Reputacja: 0

Napisano 18 styczeń 2018 - 20:01

Jakie macie opinie o dodaniu tej opcji do HeroCon (1 jednostka treningowa- 1pkt)



#2 Raferix

Raferix

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:VENOMEN
  • Drużyna:Żelaźni
Reputacja: 0

Napisano 18 styczeń 2018 - 20:15

to jest własnie średnie bo niektóre drużyny mają trofki na treny :) a niektore wspomnki za 69 opon.



#3 I'm wizard

I'm wizard

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 35 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 67

Napisano 18 styczeń 2018 - 20:20

to jest własnie średnie bo niektóre drużyny mają trofki na treny :) a niektore wspomnki za 69 opon.


Mamy też zadania na zużytą energię, a przecież niektóre drużyny mają trofki na energię.
Mamy też zadania na pojedynki. A niektóre drużyny mają trofea odwagi.
  • Aveee i Kamel1337 lubią to

#4 cederon

cederon

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Miejscowość:Białystok
  • Serwer:PL10
  • Postać:dawid185
  • Drużyna:DeVastatoros
Reputacja: 147

Napisano 18 styczeń 2018 - 23:41

HAHAH, nie było gorszego pomysłu xDDD

 

Przecież niektóre drużyny mają 5 trofek, a niektóre ani jednej, więc rzeczywiście byłoby równo...


Często porażka przybliża do zwycięstwa, poddać się bez walki to jest dopiero klęska !

 


#5 Buldun

Buldun

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL6
  • Postać:Buldun
  • Drużyna:Hooligans
Reputacja: 46

Napisano 19 styczeń 2018 - 09:47

Ja uważam ten pomysł za godny przemyślenia. Jasne że są drużyny, które mają trofki na treny, ale są drużyny które mają trofki na energię a takie zadanie jest i pomimo, że w naszej drużynie nie mamy takiej trofki to i tak wygrywamy HC na energie :). Jak się chce to można. Tak samo jest z pojedynkami. Wystarczy być po prostu aktywnym w grze. A dodatkowo może wzmocniłoby to rywalizację i drużyny, które dotychczas takiej trofki nie mają zrobiłyby więcej żeby je zdobyć.

 

Ogólnie jestem na tak


  • Sansara lubi to

#6 TrudnyFift

TrudnyFift

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 20 postów
  • Serwer:PL17
  • Postać:TrudnyFift
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 30

Napisano 19 styczeń 2018 - 13:12

Jestem na nie z tego względu, że trofki na pojedynki i energie są rzadziej blokowane. 

Trofki na energie dość, że siedzą w piwnicach to jeszcze sami siebie atakują..


1jjlRcz.png

PL17; DORADCA POENY CAPITIS


#7 Buldun

Buldun

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL6
  • Postać:Buldun
  • Drużyna:Hooligans
Reputacja: 46

Napisano 19 styczeń 2018 - 14:40

Jestem na nie z tego względu, że trofki na pojedynki i energie są rzadziej blokowane. 

Trofki na energie dość, że siedzą w piwnicach to jeszcze sami siebie atakują..

 

Nie rozumiem. To w końcu trofki na energię są blokowane czy nie są blokowane? Każda może być blokowana a nawet jak ne blokowana to można mieć tylko pięć więc mogę powiedzieć, że to też jest niesprawiedliwe bo ja mam 5 trofek na treningi i dla mnie nie ma HC ale inna drużyna ma 5 trofek na enke i dla niej jest. Tylko widzisz. Zamiast ryczeć wolę się spiąć i grać :)


  • taka jedna lubi to

#8 Kamel1337

Kamel1337

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 19 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:kamil255
  • Drużyna:Victis
Reputacja: 6

Napisano 19 styczeń 2018 - 17:17

HAHAH, nie było gorszego pomysłu xDDD

 

Przecież niektóre drużyny mają 5 trofek, a niektóre ani jednej, więc rzeczywiście byłoby równo...przeci

przecież jest hero con na zużytą energię a niektóre drużyny mają 5trofek na energie więc



#9 Sheron12

Sheron12

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 94 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 19

Napisano 19 styczeń 2018 - 17:38

przecież jest hero con na zużytą energię a niektóre drużyny mają 5trofek na energie więc

No niby mają 5 trofek ale nie potrafią tego wykorzystać w HC 



#10 Lola1972

Lola1972

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 49 postów
  • Serwer:PL14



Reputacja: 6

Napisano 19 styczeń 2018 - 23:31

jestem na tak .... :haha:



#11 MrMurzyn

MrMurzyn

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:MrMurzyn
  • Drużyna:LUNAIRS
Reputacja: 1

Napisano 20 styczeń 2018 - 20:04

Mogliby wprowadzić takie HC. W końcu są drużyny, które mają trofki na ene i pojednyki. I jak z nimi przez to wygrywać? Myślę, że wprowadzenie tego HC byłoby idealnym posunięciem. A reszta niech ma ból tyłka :D


  • Sansara lubi to

#12 ziuta6

ziuta6

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 15 postów
  • Serwer:PL11
  • Postać:głupek
  • Drużyna:Bad Intentions
Reputacja: 3

Napisano 15 luty 2018 - 14:39

Tak samo jak są drużyny z trofkami na ene tak też są z trofkami na treny jednym się pozwala korzystac z trofek robiąc HC na energie a inne drużyny są dyskryminowane bo nie daję sie HC na treningi . Teraźniejsze HC też nie jest sprawiedliwe bo jeden ma 150 zwierzaków a inny 5 ja wyszkole 60 na 1 poziom a kto inny musi na te same punkty wyszkolić tylko 2 ale aż na 30 poziom i co więcej kosztuje czasu , to sprawiedliwe czy niesprawiedliwe . po prawdzie to wszystkie hc są mało sprawiedliwe gloryfikują potężnych graczy. Ale cale życie nie koniecznie jest sprawiedliwe a żyć trzeba , grać nie koniecznie. JESTEM ZA HC NA TRENY .PO POKRĘCONEJ SPRAWIEDLIWOŚCI.



#13 cederon

cederon

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Miejscowość:Białystok
  • Serwer:PL10
  • Postać:dawid185
  • Drużyna:DeVastatoros
Reputacja: 147

Napisano 16 luty 2018 - 00:47

przecież jest hero con na zużytą energię a niektóre drużyny mają 5trofek na energie więc

Ale jest róznica między 300, a 380 eny dziennie niż między 17, a 42 trenami (na wspomce +7)


Często porażka przybliża do zwycięstwa, poddać się bez walki to jest dopiero klęska !

 


#14 Sansara

Sansara

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Najlepsza !
Reputacja: 95

Napisano 17 luty 2018 - 00:55

Tego zadania najbardziej mi brakuje  :P  Jest dużo zadań z enką, w których drużyny z trenami za dużych szans nie mają (co nie znaczy, że wygrane się nie zdarzają). Treny wyrównałyby szanse, a drużyny z enką nie byłyby na straconej pozycji - w końcu im więcej energii, tym większa szansa na kupony z misji  ;)

 

to jest własnie średnie bo niektóre drużyny mają trofki na treny :) a niektore wspomnki za 69 opon.

 

Z tym się nie zgodzę. Oponki to ułatwienie w grze, z którego wszyscy mogą korzystać, dlatego polepszanie swoich szans poprzez wspomkę jest ok. W zadaniach ze sprzedawaniem itemów opony też lecą równo  :smilue:


Prawdziwa wiedza to świadomość rozmiarów własnej ignorancji 1f984.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych