Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

OPINIA NA TEMAT SPEED SERVERA


  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 FireSerpent

FireSerpent

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 48 postów
  • Miejscowość:Sopot
  • Serwer:PL16
  • Postać:FireSerpent
  • Drużyna:ForTheVictory
Reputacja: 53

Napisano 16 styczeń 2018 - 00:56

Witam , Speed server zakończył swój żywot a wraz z tym przyszedł czas podsumowań , refleksji i opinii.Postanowiłem , że napiszę nowy temat i wyrażę zdanie na temat tego servera jak i gry na nim.

 

Zaczynając od początku server z ciekawym pomysłem bardzo dynamiczny czyli:

 

Szybko drużyny się rozwijały bo nie było problemu z kasą,po pierwszym dniu gdzie zazwyczaj level oscyluje w granicach 50 ;) teraz był znacznie powyżej 100 codzienne nadzwyczajki które pod koniec servera robiły się trochę upierdliwe na początku robiło się z przyjemnością i stanowiły ogromną przewagę pod kątem wbijanego expa więc z nadzwyczajkami co 24h trafiony pomysł :).

 

Walki drużynowe : 

 

Było ich wiele i były bardzo fajne i było ich co najważniejsze sporo !!! Nie było praktycznie drużyny która się blokowała czy kasowała bloki przez co rozgrywka była fajna dynamiczna i bardzo obfitująca w zmiany trofek między drużynami.

 

Turnieje Ligi itp:

 

Wszystko było na podobnym poziomie jak na normalnym serverze lecz z dużo większymi ilościami w przypadku expa.Pod koniec tylko trochę było bałaganu gdy był ostatni TTD i ostatnia Liga.Terminy na pasku końcowym nie zgadzały się z informacją o końcu servera więc można było by zrobić tak jak z HC TTD ostatni w niedziele a liga ostatnia w poniedziałek do 21:00 a nie jak w tym przypadku do 00:00 a na pasku napisane do 22.01 21:00 

 

Server ogółem na plus fajnie się grało nie było czuć monotoni którą czuć po jakimś czasie zwykłego servera może dlatego , że krótkie misje nie dawały czasu na poczucie monotoni ?

 

Ale były również sprawy na tym serverze które trzeba poprawić albo wprowadzić :) takie jak :

 

- Usunięcie z band energii i trenów by wykluczyć jakiekolwiek skakanie na bandy

- Skrócenie czasu wytworzenia modyfikacji z warsztatu z 12h do 6h

- HeroCon mógłby trwać 4 dni a nie cały tydzień był by bardziej dynamiczny i gracze by się na nim bardziej skupiali i podwyższyć nagrodę za 1 miejsce do 24% BUFF

- Jeżeli nie skrócenie modyfikacji warsztatu do 6h to wydłużenie Nadzwyczajek do 2 dni bo były sytuacje w początkowej fazie gry gdy użyło się jednej modyfikacji a na drugi dzień znajdowało się np. buty które były lepsze bez modyfikacji niż te z modyfikacja

- Młotek jako nagroda z Kasyna ( po tym jak spadła jego wartość na speed serverze ciekawa nagroda wg mnie )

- Nagrody.Co do nagród za rankingi końcowe są trochę nie sprawiedliwie gdyż gracz który zajmuje 2 miejsce otrzymuje taką samą nagrodę jak gracz który zajął 100 , idealnym był by ranking jak w TTD czyli 1-2-3 , 4-10 i 11-100 i nie musiały być to wcale nowe pety , przykładowo za 1 miejsce Rekin/MIMI, za 2 Ryba , 3 Kaczka , 4-10 Grimer , 11-100 Bones

 

To tylko luźne przemyślenia i opinia na gorąco na pewno wszystkiego nie dałem rady omówić i ważnych rzeczy przypomnieć które warto poprawić.

 

Podsumowując server na 5- , bo jest parę rzeczy do poprawek ;) pytanie jak ja teraz przejdę na zwykłe tempo servera :D

 

 


  • KamilRM i Scottie lubią to

#2 Raferix

Raferix

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:VENOMEN
  • Drużyna:Żelaźni
Reputacja: 0

Napisano 16 styczeń 2018 - 06:13

Zgadzam się z tobą FireSerpent.Tylko też byłoby spoko ja te zwierzaki by dostało top 200 :) a nie tylko top 100 :(.



#3 Fibia545

Fibia545

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Paulinaxa
  • Drużyna:Breaking The Law
Reputacja: 0

Napisano 16 styczeń 2018 - 13:42

Trafne spostrzeżenia. Nic dodać, nic ująć :)

#4 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1274 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 260

Napisano 16 styczeń 2018 - 13:55

Gdyby nie straszna dezinformacja na temat tych serwerów byłoby spoko.


Użytkownik taka jedna edytował ten post 16 styczeń 2018 - 13:56

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych