Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

kryjowka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pades

Pades

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 0

Napisano 04 styczeń 2018 - 16:40

Witam, mam problem z kryjowka. Odblokowalem kryjowke, zrobilem centrale kryjowki na poziom 1, lecz zeby wybudowac inne pomieszczenia potrzeba centrale na poziomie 2. Problem jest taki ze nie mam wystarczajacej ilosci ulepszaczy aby to wykonac, wiecei moze skad wziac ulepszacze ?



#2 Micux

Micux

    Były Moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów
Reputacja: 773

Napisano 04 styczeń 2018 - 16:56

Witam, mam problem z kryjowka. Odblokowalem kryjowke, zrobilem centrale kryjowki na poziom 1, lecz zeby wybudowac inne pomieszczenia potrzeba centrale na poziomie 2. Problem jest taki ze nie mam wystarczajacej ilosci ulepszaczy aby to wykonac, wiecei moze skad wziac ulepszacze ?

Aby uzyskać potrzebne surowce musisz mieć fabrykę kleju i kopalnię zeronitu. Należy je wybudować, naciskając na wolne miejsce do budowy.

Dodatkowo surowce można uzyskać z wygranych walk w kryjówce, do tego są potrzebne boty bojowe, których fabryki możesz również wybudować.


fd8f0b2855294.png0ffb52675d7d4.png


#3 Pades

Pades

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 0

Napisano 04 styczeń 2018 - 17:01

Chodzi wlasnie o to ze potrzeba centrale na poziomie 2 ( mam na 1 ) ale nie mam wystarczajacej ilosci materialow. Wyglada to tak jak bym nie dostal wystarczajaco na start.



#4 leex

leex

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
Reputacja: 75

Napisano 04 styczeń 2018 - 18:00

Na początku powinieneś mieć 10 zeronitu i tyle samo kleju. I to powinno ci wystarczyć na rozbudowę centrali do drugiego poziomu, by móc potem odblokować fabrykę i kopalnię, a potem dalsze budynki. Jeżeli tyle nie masz na początku aby swobodnie rozbudować centralę do drugiego poziomu, to jest to błąd. W takiej sytuacji pomóc, może jedynie support.

http://support.herozerogame.com


Użytkownik leex edytował ten post 04 styczeń 2018 - 18:00


#5 Pades

Pades

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 0

Napisano 04 styczeń 2018 - 19:53

Na początku powinieneś mieć 10 zeronitu i tyle samo kleju. I to powinno ci wystarczyć na rozbudowę centrali do drugiego poziomu, by móc potem odblokować fabrykę i kopalnię, a potem dalsze budynki. Jeżeli tyle nie masz na początku aby swobodnie rozbudować centralę do drugiego poziomu, to jest to błąd. W takiej sytuacji pomóc, może jedynie support.

http://support.herozerogame.com

Napisalem do support, mam nadzieje ze rozwiaza ten problem.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych