Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Czy można kupić opony w formie kuponu , i dać komuś na serwer zagraniczny ?


Najlepsza odpowiedź MatiProZiom , 17 grudzień 2017 - 10:51

Jeżeli kupujesz na polskim serwie oponki w formie kuponu to tylko na polskich serwerach możesz go użyć, na zagranicznych serwach nie zadziała Ci ten kod z oponkami, w którym kupiłeś na polskim serwie. A co do kodu z gazetki KŚ to wydaje mi się, że też nie zadziała na AP1 i prawdopidbnie ten kod z gazetki KŚ działa tylko na polskich serwach, a na zagranicznych już nie.
Pozdrawiam ;) Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Janeczek123

Janeczek123

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL18
Reputacja: 0

Napisano 17 grudzień 2017 - 09:01

Mam na myśli serwer (AP) czy jest możliwość kupienia oponek na (PL) i wpisać kod na azjatyckim , I jeszcze co do kuponu z komputer świat , czy zadziała na serwerze Azjatyckim ???? Pozdrawiam i byłbym wdzięczny za informacje :)

#2 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 17 grudzień 2017 - 10:51   Najlepsza odpowiedź

Jeżeli kupujesz na polskim serwie oponki w formie kuponu to tylko na polskich serwerach możesz go użyć, na zagranicznych serwach nie zadziała Ci ten kod z oponkami, w którym kupiłeś na polskim serwie. A co do kodu z gazetki KŚ to wydaje mi się, że też nie zadziała na AP1 i prawdopidbnie ten kod z gazetki KŚ działa tylko na polskich serwach, a na zagranicznych już nie.
Pozdrawiam ;)

Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 17 grudzień 2017 - 10:53

:) (:


#3 Janeczek123

Janeczek123

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL18
Reputacja: 0

Napisano 17 grudzień 2017 - 17:55

Jeżeli kupujesz na polskim serwie oponki w formie kuponu to tylko na polskich serwerach możesz go użyć, na zagranicznych serwach nie zadziała Ci ten kod z oponkami, w którym kupiłeś na polskim serwie. A co do kodu z gazetki KŚ to wydaje mi się, że też nie zadziała na AP1 i prawdopidbnie ten kod z gazetki KŚ działa tylko na polskich serwach, a na zagranicznych już nie.
Pozdrawiam ;)

Dziękuje za odpowiedź :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych