Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szukam ludzi do drużyny ;)


  • Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 FireSerpent

FireSerpent

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 48 postów
  • Miejscowość:Sopot
  • Serwer:PL16
  • Postać:FireSerpent
  • Drużyna:ForTheVictory
Reputacja: 53

Napisano 15 grudzień 2017 - 16:20

Witam w związku iż wychodzi nowy rodzaj servera "speed server" szukam osób do drużyny.

 

Szukam zarówno zwykłych graczy którzy oczywiście będą aktywni codziennie i będą wyrabiali max rozwoju postaci w związku , że server ma ograniczony czas nie ma opcji na chwilę odpuszczenia rozwoju postaci czy drużyny.

 

Co do graczy jakich szukam obowiązkowe jest posiadanie doświadczenia , szukam osób które wiedzą co i jak którym nie trzeba tłumaczyć czemu robimy tak a nie inaczej. Najchętniej ludzi z top drużyn różnych serverów choć wiem , że takich na forum jest niewiele.Wiek najlepiej +18 ale +16 również wchodzi w grę po prostu nie lubię zawracania tyłka i niepotrzebnego spamu na czacie.

 

Dobra teraz kilka konkretów SZUKAM LUDZI którzy :

 

-Wykorzystują max eny i trenów 

-Posiadaja wystarczającą ilość oponek by posiadać wspomki 50%,50% i 25% do tego oczywiście możliwości opłaty wpisowych (wielkość wpisowych nie jest ustalona) jak i składek na wspomagacze drużynowe 

-Nie grają wyłącznie indywidualnie ale również mają na celu dobro ogólne czyli drużyny

-Chcą fajnie pograć ale bez zbędnej "spiny" (innymi słowy być jak najlepszym ale nie za wszelką cene :) )

 

Ze swojej strony mogę zapewnić , że jestem dość doświadczonym graczem i wiem z czym to się je :D

 

PS.Szukam po za zwykłymi graczami graczy którzy chcą pomóc w zarządzaniu drużyną ALE TYLKO TAKICH którzy zarządzali jakąś drużyną i mają jako takie doświadczenie ;) 

 

Chętnych proszę o kontakt na priv :) do środy ustalimy co i jak :) plan w głowie jakiś mam odnośnie tego servera 



#2 Zeejsky

Zeejsky

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 448 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • Postać:Zeey
  • Drużyna:CrazyHouse






Reputacja: 374

Napisano 15 grudzień 2017 - 17:45

Ja chetnie, doswiadczony gracz, Top10 PL20, Top2 PL19 (za czasow przed moja przerwą), obecnie gram na 300 poziomie. Jestem w stanie dac jakies wpisowe.


Forumowy wyjadacz


1386337437_.png


#3 Scottie

Scottie

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów






Reputacja: 895

Napisano 20 grudzień 2017 - 20:52

Bardzo proszę o uzupełnienie nazwy teamu ;) W tym celu napisz do mnie na PW lub zgłoś temat.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych