Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Młotek


Najlepsza odpowiedź DevilunioXD , 08 grudzień 2017 - 15:50

Siemanko. Mimo że jestem już doświadczonym graczem, to jednak po tylu latach grania, dopiero dzis pierwszy raz udalo mi sie trafic mlotek. I teraz jak z nim postąpić? Macie jakieś rady? Wiem tyle ze dobrze byloby zebrac 100 mln, zeby potem rozdac w sile i ja wyrownac. Potem uzyc mlotek? Tak? I jak potem te statystyki rozdzielic najlepiej? Dac cos w sile? A moze inne taktyki? Jakis toxic ma sens? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :P


Witam,
Jeżeli posiadasz pumpkina polecam rozkład toxic po wydaniu 100mln gdyż będzie to opłacalne..
Lecz jeżeli nie masz pumpkina, zalecam uzbierać 100m wydać a potem kondycje intuicje inteligencje dać po równo, np po 1000 w podstawie tych stat, a silę w ten czas zalecam dać trzy razy mniejszą od podstawy kondycji itd.. Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pestjusz

pestjusz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 42 postów
Reputacja: 7

Napisano 08 grudzień 2017 - 15:01

Siemanko. Mimo że jestem już doświadczonym graczem, to jednak po tylu latach grania, dopiero dzis pierwszy raz udalo mi sie trafic mlotek. I teraz jak z nim postąpić? Macie jakieś rady? Wiem tyle ze dobrze byloby zebrac 100 mln, zeby potem rozdac w sile i ja wyrownac. Potem uzyc mlotek? Tak? I jak potem te statystyki rozdzielic najlepiej? Dac cos w sile? A moze inne taktyki? Jakis toxic ma sens? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :P



#2 BędzieZabawa2

BędzieZabawa2

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Małopolska
  • Serwer:PL1
Reputacja: 105

Napisano 08 grudzień 2017 - 15:16

Ja w sumie mam podobną sytuację tylko że 100 milionów uzbierane

Myślę że pomogłem. Spodobało się? Zostaw lajka!


#3 DevilunioXD

DevilunioXD

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Devil
  • Drużyna:Antidotum
Reputacja: 116

Napisano 08 grudzień 2017 - 15:50   Najlepsza odpowiedź

Siemanko. Mimo że jestem już doświadczonym graczem, to jednak po tylu latach grania, dopiero dzis pierwszy raz udalo mi sie trafic mlotek. I teraz jak z nim postąpić? Macie jakieś rady? Wiem tyle ze dobrze byloby zebrac 100 mln, zeby potem rozdac w sile i ja wyrownac. Potem uzyc mlotek? Tak? I jak potem te statystyki rozdzielic najlepiej? Dac cos w sile? A moze inne taktyki? Jakis toxic ma sens? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :P


Witam,
Jeżeli posiadasz pumpkina polecam rozkład toxic po wydaniu 100mln gdyż będzie to opłacalne..
Lecz jeżeli nie masz pumpkina, zalecam uzbierać 100m wydać a potem kondycje intuicje inteligencje dać po równo, np po 1000 w podstawie tych stat, a silę w ten czas zalecam dać trzy razy mniejszą od podstawy kondycji itd..
  • Radosna lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych