Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Natrętny bohater atakuje


Najlepsza odpowiedź Micux , 04 grudzień 2017 - 21:33

Najlepiej poprawić swoje staty , by były jak najlepsze i przewaga między Wami była jak najmniejsza ;)

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 .Venus

.Venus

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Venus
  • Drużyna:MATECZNIK
Reputacja: 0

Napisano 04 grudzień 2017 - 21:31

Witam. Od kilku dni pewien bohater pojedynkuje się ze mną. Mam słabsze staty i poziom, a on, krótko mówiąc, działa mi na nerwy. Robi to praktycznie kilka razy dziennie. Co zrobić? 



#2 Micux

Micux

    Były Moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów
Reputacja: 773

Napisano 04 grudzień 2017 - 21:33   Najlepsza odpowiedź

Najlepiej poprawić swoje staty , by były jak najlepsze i przewaga między Wami była jak najmniejsza ;)


fd8f0b2855294.png0ffb52675d7d4.png


#3 Skywalker

Skywalker

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 50 postów
  • Miejscowość:Elbląg
  • Serwer:PL22
  • Postać:Skywalker
Reputacja: 16

Napisano 04 grudzień 2017 - 21:54

Witam. Od kilku dni pewien bohater pojedynkuje się ze mną. Mam słabsze staty i poziom, a on, krótko mówiąc, działa mi na nerwy. Robi to praktycznie kilka razy dziennie. Co zrobić? 

Nie ma tego złego, na dzień może Cię zaatakować maksymalnie 3 razy (chyba, że Ty go w międzyczasie atakujesz, to licznik się zeruje), więc to dobry powód aby inwestować w swoją postać, rozwijać ją i pokazać "kozakowi" kto tu rządzi :)

Powodzenia.



#4 Destroyed

Destroyed

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Miejscowość:Yokio na șląsku
  • Postać:mati z PL4
  • Drużyna:Reborn team
Reputacja: 140

Napisano 04 grudzień 2017 - 22:49

Nie ma tego złego, na dzień może Cię zaatakować maksymalnie 3 razy (chyba, że Ty go w międzyczasie atakujesz, to licznik się zeruje), więc to dobry powód aby inwestować w swoją postać, rozwijać ją i pokazać "kozakowi" kto tu rządzi :)

Powodzenia.

Nie zeruje się tylko tyle ile razy on go zaatakuje tyle razy ten typ może go zaatakować. Też tak miałem, potem wydałem 100mln na staty i problem sam się rozwiązał :haha:


Nagrywam na YT kanał:
RChomik13


#5 ess11

ess11

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 30 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 7

Napisano 04 grudzień 2017 - 22:53

Nie przejmuj się tym! Tak jak koledzy wyżej napisali zainwestuj w swoją postać, rozwiń ją lepiej itd. na pewno za jakiś czas będziesz od niego lepszy i pokażesz mu gdzie raki zimują!

Powodzenia! Miłej gry! ;)



#6 THOR

THOR

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 42 postów
  • Serwer:PL5
  • Postać:Thor
Reputacja: 9

Napisano 04 grudzień 2017 - 22:55

jeśli masz zgraną drużynę a gracze są w niej silniejsi od tego co ciebie atakuje poproś ich by też tego natręta zaczęli traktować tak jak on ciebie  






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych