Skocz do zawartości


Zdjęcie
* - - - - 1 głosy

Ciekawy dodatek do drużyny


  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xhz

Xhz

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 0

Napisano 23 listopad 2017 - 17:48

Witam

 

Wpadłem na mały pomysł odnośnie drużyny może to w całkiem ciekawy sposób umilić rozgrywkę jak i pomoc w jej rozwoju. Wszyscy wiemy doskonale ze aby drużyna była dobrze rozwinięta trzeba wpłacić dość dużą sumę oponek na co każdego nie stać. Własnie dużo słabszych drużyn nie jest w stanie się zbyt dobrze rozwijać bo bez oponek w pewnym momencie nie da się rozwinąć dalej drużyny. Chciał bym zaproponować dodatkowa walutę w grze która będzie dostępna tylko dla drużyn. Za ta walutę można by było ulepszać swoja drużynę(kwatera itp) oczywiście nie tak łatwo jak za oponki ale przynajmniej to jakaś możliwość. Walutę można by było uzyskiwać z misji z wal drużynowych z hero con. Monza by wprowadzić dodatkowy event odnośnie wal drużynowych który odbywał by się 1 raz w tygodniu np tak jak walki łotrów ale tylko dla drużyn z nich można by było dostawać dodatkowa własnie ta walutę i np skrzynkę dla gracza w zależności ile obrażeń albo % bossowi zostało zadane. Zmierzam do tego by nie liczyły się tylko oponki ale by była przyjemność grania w drużynie. oczywiście wszystko można by było ładnie dopracować i przedstawić jeszcze raz ale co sadzicie o takiej zmianie ?  



#2 Antenelles

Antenelles

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
Reputacja: 0

Napisano 23 listopad 2017 - 18:21

Za pokonywanie band masz darmowe opony i darmowe rozwinięcie w drużynie.



#3 ZeYia

ZeYia

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 27 postów
  • Miejscowość:Elbląg
  • Drużyna:PL12
Reputacja: 46

Napisano 23 listopad 2017 - 23:17

Przykro mi, ale nie dodadzą tego, ponieważ jak można zauważyć wszystko robią pod kupowanie oponek... "Kup oponki! - Dostaniesz dodatkowo coś jeszcze" ... Oni wszystko zrobili teraz pod kupowanie oponek. :haha: W czynach mniej oponek, za zadania nadzwyczajne brak oponek, za wbijanie poziomów również nie dostaniemy już oponek. To moje zdanie, pozdrawiam Michał :papa: 


  • krystian9 i Nawrócony lubią to

20glcsp.jpg


#4 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 24 listopad 2017 - 16:09

Przeczytałem do "i pomoc w jej rozwoju" jest dużo rozwiniętych drużyn, wystarczy do nich dołączyć i wspinać się po szczeblu drużynowej kariery, aż dojdziesz do pozycji szefa.



#5 K44M1L

K44M1L

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:BigBadWolf
  • Drużyna:Mafia Trzepakowa
Reputacja: 8

Napisano 29 listopad 2017 - 12:03

Sam pomysł nie najgorszy jeśli chodzi o ciut łatwiejszą możliwość rozbudowy drużyny.Dla graczy ,którzy nie inwestują realnych pieniędzy w tę grę maksymalna rozbudowa drużyny zajmuje bardzo dużo czasu o ile w ogóle jest możliwa.Z drugiej strony zamiast wprowadzać nową walutę i ingerować w sam system gry ,który uważam za dobry można by było najzwyczajniej zmniejszyć koszty rozbudowy drużyn. Taki krok byłby zdecydowanie łatwiejszy w wykonaniu.Po za tym na wprowadzeniu nowej waluty straciły by drużyny ,które wcześniej rozbudowywały się za oponki i to w stosunku do nich było by to nie fair.Jednocześnie można by również dodać zwiększenie możliwości rozbudowy poszczególnych drużyn np.do poziomu 40/50.

 

Podsumowując jeśli chodzi o ułatwienie możliwości rozbudowy jestem za.

Co do wprowadzania nowej waluty mam mieszane uczucia ,a logika podpowiada mi ,że taki pomysł raczej nie przejdzie.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych