Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

trofki drużynowe


  • Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 BaSsIiLlbt

BaSsIiLlbt

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Rastaman
  • Drużyna:SpółkaZoo
Reputacja: 2

Napisano 17 listopad 2017 - 18:25

Witam!!

 

Mam pomysł dodania nowych trofek (ilość np.5).O co w nich chodzi?

 

A mianowicie są trofki na treny na ene a co myślicie o tym żeby dodać trofki  z bonusem do kryjówki moje pomysł na trofkę;

 

-wydajność zbiorcza jest podwyższona o 10 lub 15%

-modyfikacje są lepsze o 10%

-czas oczekiwania na rozbudowę danego pomieszczenia jest krótszy o 15 lub 20%

 

 

Myślę że moja sugestia nie jest głupia :)

 

Piszcie co o tym myślicie mam nadzieję że wam się to spodoba :)


  • Starlet i MadCuzBad lubią to

#2 SaiBoos<#

SaiBoos<#

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Eneduee
  • Drużyna:Kaer Morhen
Reputacja: 2

Napisano 17 listopad 2017 - 19:21

Jestem ZA!Wraz z dodaniem bohaterskiej kryjówki przydały by się nowe trofea nawiązujące do tego.



#3 MrVizus

MrVizus

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 78 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:MrVizus
  • Drużyna:Dziewiąta kompania
Reputacja: 20

Napisano 17 listopad 2017 - 19:27

"czas oczekiwania na rozbudowę danego pomieszczenia jest krótszy o 15 lub 20%", czyli jak ktoś zbierze 5 takich trofek to wszystko ulepsza się mu za jednym kliknięciem? Trochę nie przemyślane. A te bonusy są za wysokie.



#4 Asylum

Asylum

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Serwer:PL7
Reputacja: 32

Napisano 17 listopad 2017 - 19:28

Nikt by tego nie zbierał, bo to śmieci jak trofki na odwage...

#5 Norux

Norux

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Miejscowość:Katowice
  • Serwer:PL27
Reputacja: 27

Napisano 17 listopad 2017 - 20:01

Nikt by tego nie zbierał, bo to śmieci jak trofki na odwage...



Ale jednak ktoś zbiera trofki na odwagę ;)

  fef.png


#6 Because :)

Because :)

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 285

Napisano 17 listopad 2017 - 20:22

Moim zdaniem lepszym pomysłem byłoby dodanie wspomagacza drużynowego do kryjówki. Ci co są top10 w kryjówkach to przeważnie topowi gracze grający w drużynach z trenami, ewentualnie enką. Nie sądzę, że chcieliby zamienić treny na coś do kryjówki, co jest podobne do trofek na odwagę. Po prostu nie opłacało by mi się to. Takie trofki zbierały by drużyny słabe, które chociaż jakąś chcą mieć trofkę, lecz u nich nie przyniosło by zbytniego pożytku. Taka wspomka mogła by podnosić zyski surowców w kryjówce o 10% (za monety) i o 20% (za oponki). Skracanie czasu budowy to lekka przesada. Twórcy po to tworzyli i dodawali tyle poziomu do ulepszeń, żeby graczom na długi czas starczyło ulepszanie pokoi w kryjówce


  • Asylum lubi to

Jeśli ci pomogłam lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#7 Lotus.

Lotus.

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL17
  • Postać:LoTuS
  • Drużyna:AoD
Reputacja: 1

Napisano 17 listopad 2017 - 22:47

Moim zdaniem lepszym pomysłem byłoby dodanie wspomagacza drużynowego do kryjówki. Ci co są top10 w kryjówkach to przeważnie topowi gracze grający w drużynach z trenami, ewentualnie enką. Nie sądzę, że chcieliby zamienić treny na coś do kryjówki, co jest podobne do trofek na odwagę. Po prostu nie opłacało by mi się to. Takie trofki zbierały by drużyny słabe, które chociaż jakąś chcą mieć trofkę, lecz u nich nie przyniosło by zbytniego pożytku. Taka wspomka mogła by podnosić zyski surowców w kryjówce o 10% (za monety) i o 20% (za oponki). Skracanie czasu budowy to lekka przesada. Twórcy po to tworzyli i dodawali tyle poziomu do ulepszeń, żeby graczom na długi czas starczyło ulepszanie pokoi w kryjówce

Bardzo dobry pomysł ! :)


  • Because :) lubi to

#8 cederon

cederon

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Miejscowość:Białystok
  • Serwer:PL10
  • Postać:dawid185
  • Drużyna:DeVastatoros
Reputacja: 148

Napisano 05 marzec 2018 - 00:09

Moim zdaniem lepszym pomysłem byłoby dodanie wspomagacza drużynowego do kryjówki. Ci co są top10 w kryjówkach to przeważnie topowi gracze grający w drużynach z trenami, ewentualnie enką. Nie sądzę, że chcieliby zamienić treny na coś do kryjówki, co jest podobne do trofek na odwagę. Po prostu nie opłacało by mi się to. Takie trofki zbierały by drużyny słabe, które chociaż jakąś chcą mieć trofkę, lecz u nich nie przyniosło by zbytniego pożytku. Taka wspomka mogła by podnosić zyski surowców w kryjówce o 10% (za monety) i o 20% (za oponki). Skracanie czasu budowy to lekka przesada. Twórcy po to tworzyli i dodawali tyle poziomu do ulepszeń, żeby graczom na długi czas starczyło ulepszanie pokoi w kryjówce

Ojj niekoniecznie, u nas na pl10 top1 w kryjówce jest 50 w rankingu honoru i nie jest wcale jakims topowym graczem...


Często porażka przybliża do zwycięstwa, poddać się bez walki to jest dopiero klęska !

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych