Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * - - 3 głosy

Dźwięki przy otwieraniu skrzynek.


  • Please log in to reply
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 OshiramU

OshiramU

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 29 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Pain
  • Drużyna:ProKocury
Reputacja: 1

Napisano 28 październik 2017 - 12:32

Witam was bardzo Serdecznie dzisiaj chciałbym zaproponować pomysł. 

 

Mianowicie ''Dźwięki przy otwieraniu skrzynek'' 

Chodzi mi o to że gdy otwieramy skrzyneczkę to niech się pojawia dźwięk jakiś Super. 

A gdy ma wypaść jakieś nowe drzwi, tło itp. Żeby ta muzyczka była bardziej mocniejsza i głośniejsza. 

Żeby było wiadomo że będzie coś lepszego niż same części.

 


„Patrzysz na drzewo nie dostrzegając w nim lasu. Chodzi o to, że nie pojmujesz znaczenia pokoju''


#2 PolskiGracz

PolskiGracz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 98 postów
  • Serwer:PL18
  • Postać:kam834
  • Drużyna:Fistaszki
Reputacja: 11

Napisano 28 październik 2017 - 12:35

na nie chcesz muzyke to sobie włacz



#3 OshiramU

OshiramU

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 29 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Pain
  • Drużyna:ProKocury
Reputacja: 1

Napisano 28 październik 2017 - 12:37

Prosiłbym abyś uzasadnił swoją odpowiedź, bo jestem ''na nie'' nie bardzo rozumiem.


„Patrzysz na drzewo nie dostrzegając w nim lasu. Chodzi o to, że nie pojmujesz znaczenia pokoju''


#4 PolskiGracz

PolskiGracz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 98 postów
  • Serwer:PL18
  • Postać:kam834
  • Drużyna:Fistaszki
Reputacja: 11

Napisano 28 październik 2017 - 12:38

Prosiłbym abyś uzasadnił swoją odpowiedź, bo jestem ''na nie'' nie bardzo rozumiem.

uzasadniłem jezeli chcesz muzyke podczas otwierania to wlacz sobie 

ja nie chcem muzyki 



#5 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 28 październik 2017 - 13:16

Dla mnie, to obojętne i tak mam wyłączone dźwięki w HZ



#6 SRDE

SRDE

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Miejscowość:Wyspa Bora Bora
  • Serwer:PL20
  • Postać:SRDE
  • Drużyna:BORA BORA
Reputacja: 31

Napisano 28 październik 2017 - 13:49

Dla mnie, to obojętne i tak mam wyłączone dźwięki w HZ

 

Mam tak samo, moze i fajna propozycja ale czy potrzebna obowiazkowo. Pewnie dzwiek by spowalnil mechanizm gry delikatnie.


Przepraszam za brak polskich znaków w moich postach. Obcojęzyczna klawiatura ;).

BORA 11304752_hngematte-auf-phi-phi-island-th BORA


#7 TheDerpciakPL

TheDerpciakPL

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 850 postów






Reputacja: 1267

Napisano 28 październik 2017 - 14:55

Powiem tak, pomysł jest w miarę ciekawy, jednak zarazem nie jest on jakoś specjalnie potrzebny. Już wyjaśniam zagadnienie. Jeżeli by się przyjrzeć temu bliżej to ma to dwie strony medalu, z jednej strony innowacja dosyć ciekawa, dźwięki w niewielkim (ale zawsze jakimś) stopniu wprowadziłyby trochę realizmu, natomiast z drugiej strony pewnie większość i tak dźwięk wyłącza i gra bez, poza tym raczej skupiamy się na tym co otrzymamy, a nie na tym czy skrzynka będzie nam "skrzypieć" czy nie. Pomysł nie jest zły, nie jest też czymś przełomowym, ale ma jakiś potencjał. 

 

Jestem neutral.

 

Pozdrawiam :papa:


05a5fb1ed4e64.gif


#8 OshiramU

OshiramU

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 29 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Pain
  • Drużyna:ProKocury
Reputacja: 1

Napisano 28 październik 2017 - 23:15

Nie wiem w jakim sensie chodziło Ci o skrzypienie. 

Ale nie ważne ^_^. 

Moim zdaniem taki pomysł powinien wejść do gry, niektórzy grają z dźwiękami na przykład taki Zakreble po powrocie do Hero Zero, powiedział ''O tak nareszcie jakieś dźwięki są, tego jeszcze nie było!''. 

Tak więc przy otwieraniu powinny być, dźwięki nawet dlatego że to podnosi emocje czy wypadnie przedmiot czy części i jakie w ogólę?

Czy mam je czy nie?

Gracze na wszystko praktycznie patrzą, na przykład jak nowi dochodzą zwracają też uwage na dźwięki. 


„Patrzysz na drzewo nie dostrzegając w nim lasu. Chodzi o to, że nie pojmujesz znaczenia pokoju''


#9 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 14 listopad 2017 - 20:36

Nie wiem w jakim sensie chodziło Ci o skrzypienie. 

Ale nie ważne ^_^. 

Moim zdaniem taki pomysł powinien wejść do gry, niektórzy grają z dźwiękami na przykład taki Zakreble po powrocie do Hero Zero, powiedział ''O tak nareszcie jakieś dźwięki są, tego jeszcze nie było!''. 

Tak więc przy otwieraniu powinny być, dźwięki nawet dlatego że to podnosi emocje czy wypadnie przedmiot czy części i jakie w ogólę?

Czy mam je czy nie?

Gracze na wszystko praktycznie patrzą, na przykład jak nowi dochodzą zwracają też uwage na dźwięki. 

Eh...To ze powiedział tak jeden człowiek,to nie znaczy że tak musi być.Według mnie to niepotrzebne,emocje? O czym ty mówisz? Emocje w grze kategorii kliknij i czekaj? 

 

 

 

Na nie.


  • IGUSIA00 i Anhaeyn lubią to

Powrót


#10 OshiramU

OshiramU

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 29 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Pain
  • Drużyna:ProKocury
Reputacja: 1

Napisano 15 listopad 2017 - 13:08

Eh...To ze powiedział tak jeden człowiek,to nie znaczy że tak musi być.Według mnie to niepotrzebne,emocje? O czym ty mówisz? Emocje w grze kategorii kliknij i czekaj? 

 

 

 

Na nie.

Hmm.. no właśnie ta gra nie ma polegać tylko na kliknij i graj bo graczom ona po prostu znudzi. Są drużyny ludzie se sobą piszą i nie tylko. Dzwiek do skrzynek ma być tylko po to aby wiedzieć że wypada coś ''Fajnego'' gracze na wszystko zwracają uwagę. Komu przeszkadza że będzie dodatkowy dzwięk do jednej z skrzynek? Do fieletowej byłby inny dzwiek i do niebieskiej. 


„Patrzysz na drzewo nie dostrzegając w nim lasu. Chodzi o to, że nie pojmujesz znaczenia pokoju''


#11 erza

erza

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 26 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:cynthia
Reputacja: 2

Napisano 15 listopad 2017 - 17:40

Ja i tak gram bez dźwięku, jednak pomysl wydaje się bez sensu.



#12 mama7890

mama7890

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Miejscowość:Rzeszów
  • Serwer:PL4
  • Postać:mama7890
  • Drużyna:reborn team
Reputacja: 31

Napisano 16 listopad 2017 - 07:45

A mi sie pomysl podoba. W sumie mam dźwięk na 10% wiec mi to nie będzie przeszkadzac a przyjemny dzwiek zawsze na +.

#13 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 17 listopad 2017 - 19:56

 

Eh...To ze powiedział tak jeden człowiek,to nie znaczy że tak musi być.Według mnie to niepotrzebne,emocje? O czym ty mówisz? Emocje w grze kategorii kliknij i czekaj? 

 

 

 

Na nie.

Hmm.. no właśnie ta gra nie ma polegać tylko na kliknij i graj bo graczom ona po prostu znudzi. Są drużyny ludzie se sobą piszą i nie tylko. Dzwiek do skrzynek ma być tylko po to aby wiedzieć że wypada coś ''Fajnego'' gracze na wszystko zwracają uwagę. Komu przeszkadza że będzie dodatkowy dzwięk do jednej z skrzynek? Do fieletowej byłby inny dzwiek i do niebieskiej. 

 

To musi być ślepy,niby co ci da takiego dynamicznego jakiś głupi dzwięk?


Powrót


#14 OshiramU

OshiramU

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 29 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Pain
  • Drużyna:ProKocury
Reputacja: 1

Napisano 18 listopad 2017 - 20:59

To musi być ślepy,niby co ci da takiego dynamicznego jakiś głupi dzwięk?

Otóż nic nie da, ale będzie coś nowego w grze.. Gracze na wszystko patrzą. A dzwieki by sie przydaly aby odróżniać co może jaka skrzynka jest.


„Patrzysz na drzewo nie dostrzegając w nim lasu. Chodzi o to, że nie pojmujesz znaczenia pokoju''





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych