Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Odwołanie głosowanie na nowego przywódcę drużyny


  • Please log in to reply
25 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Odwołanie głosowanie na nowego przywódcę drużyny (19 użytkowników oddało głos)

Czy według Ciebie ten pomysł był by przydatny?

  1. Tak (9 głosów [47.37%])

    Procent z głosów: 47.37%

  2. Nie (8 głosów [42.11%])

    Procent z głosów: 42.11%

  3. Nie wiem (2 głosów [10.53%])

    Procent z głosów: 10.53%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Because :)

Because :)

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 285

Napisano 18 październik 2017 - 18:36

Pewnie wszyscy wiecie, że jeśli przywódca jest nieaktywny w grze więcej niż 20 dni może zostać odwołany poprzez głosowanie, które może rozpocząć każdy członek drużyny. Jeśli jest odpowiednia ilość głosów na "tak" to przywódca ulega zmianie na nowego.

 

Moim zdaniem ta zasada z głosowaniem na nowego przywódcę jest bezsensu, bo jeśli np. jakiś przywódca nie ma czasu wejść na grę przez te 20 dni to może zostać odwołanym i stracić rozwijaną przez siebie drużynę.

 

Teraz napisze wam historię z życia wziętą. Gram na pl7 od dłuższego czasu, ale nie mam za dużo czasu na ogarnianie kilku serverów, więc ten poszedł w odstawkę. Byłam tam przywódcą pewnej drużyny, lecz ostatnio przez ponad 20 dni tam nie weszłam i zostałam odwołana z stanowiska przywódcy tej drużyny. Ten "nowy przywódca" zdegradował wszystkich moich doradców, a mnie wyrzucił z drużyny. Dziś weszłam na ten server i byłam mocno zaskoczona, jak okazało się, że jestem poza drużyną swoją. Jeden z doradców nowego przywódcy wysłał mi zaproszenie do ekipy i mogłam wstąpić. Kiedy poprosiłam grzecznie o zwrot mojej drużyny to odpowiedział mi: "no chyba nie xd". Napisałam do supportu, bo myślałam, że oni mi pomogą lecz niestety się zawiodłam, bo w niczym mi nie pomogli.

 

Mam pomysł, aby dało się odwołać tego nowego przywódcę, kiedy ten nieobecny (poprzedni) przywódca się pojawił. Polegało by na tym, że kiedy on się zjawi do 7 dni po odwołaniu to automatycznie wraca na stanowisko przywódcy, ale jeśli pojawił by się później niż 7 dni to support bym mógł przywrócić go na to stanowisko po okazaniu odpowiednich dowodów, że kiedyś zajmował stanowisko przywódcy. Myślę, że mój pomysł pomógł by wielu graczom odzyskać swoją drużynę. Tak samo było by jakby ktoś nam ukradł drużynę to support po przedstawieniu odpowiednich dowodów przywracał by nam ją w posiadanie.

 

Plusy mojego pomysłu to, że przywódca nie traci swojej drużyny i może po nieobecności wrócić do gry. Na razie minusów tego pomysłów nie widzę, lecz może wy czytając ten pomysł je znajdziecie.

 

Miłego wieczoru :)


  • Krisss1235pl, Piteros321 i SzerszenJunior lubią to

Jeśli ci pomogłam lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#2 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 18 październik 2017 - 18:42

Minusem jest, że jaki sens posiadać przywódce który pojawia się raz na miesiąc w kółko? Jak nie ma czasu grać, ale chce być w tej drużynie i mieć pewne miejsce to radzę oddać tą funkcje komuś zaufanemu. Poza tym jedna drużyna może mieć kilku przywódców w ostatnim czasie, to moim zdaniem niepotrzebne komplikowanie. Głosowanie po 20 dniach jest uzasadnione i powinno zostać w takiej formie jakiej jest ;) 


  • Asylum i Bum lubią to

Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.


#3 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 366

Napisano 18 październik 2017 - 18:42

Ta historia mi się kojarzy z serialami paradokumentalnymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)  , ogólnie jestem za TAK.  Teraz co tu napiszę to jest moja personalna opinia. Naprawdę kogoś z oczekiwaniem na odwołanie kapitana to solidnie go oszalało aż 21 dni żeby odwołać kogoś to jest już przesada. 


Użytkownik Krisss1235pl edytował ten post 18 październik 2017 - 18:49

^^


#4 BędzieZabawa2

BędzieZabawa2

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Małopolska
  • Serwer:PL1
Reputacja: 105

Napisano 18 październik 2017 - 18:44

Nie mam zdania ponieważ:
- rzadko się zdarza żeby przywódca był tak długo nie aktywny (chodzi o te lepsze drużyny)
- automatyczne zmienienie przywódcy,może lepiej jakby wyskakiwało "z powodu długiej nieobecności wybrany został nowy przywódca,czy chcesz powrócić na stanowisko przywódcy?" Do wyboru Tak lub Nie
- ale czasem mogło by się to przydać

Myślę że pomogłem. Spodobało się? Zostaw lajka!


#5 Because :)

Because :)

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 285

Napisano 18 październik 2017 - 18:44

Minusem jest, że jaki sens posiadać przywódce który pojawia się raz na miesiąc w kółko? Jak nie ma czasu grać, ale chce być w tej drużynie i mieć pewne miejsce to radzę oddać tą funkcje komuś zaufanemu. Poza tym jedna drużyna może mieć kilku przywódców w ostatnim czasie, to moim zdaniem niepotrzebne komplikowanie. Głosowanie po 20 dniach jest uzasadnione i powinno zostać w takiej formie jakiej jest ;)

Dziś straciłam drużynę z 80% rozwoju i nawet nie mam szans na jej odzyskanie, bo jest ta durna zasada z głosowaniem na przywódcę


Jeśli ci pomogłam lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#6 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 18 październik 2017 - 18:46

Dziś straciłam drużynę z 80% rozwoju i nawet nie mam szans na jej odzyskanie, bo jest ta durna zasada z głosowaniem na przywódcę

Podchodzisz do sytuacji bardzo subiektywnie. Z punktu widzenia członków sama nie chciałabyś mieć przywódcy który Cię olewa i nagle wraca. Trzeba do tematu podchodzić obiektywnie 


Użytkownik PaniK edytował ten post 18 październik 2017 - 18:52

Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.


#7 Because :)

Because :)

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 285

Napisano 18 październik 2017 - 18:49

Podchodzisz do sytuacji bardzo subiektywnie. Z punktu widzenia członków sama nie chciałabyś mieć przywódcy który Cię olewa i nagle wraca. Trzeba do tematu porozchodzi obiektywnie 

Moja cała była drużyna była od wielu tygodni nieaktywna, więc im to nie robiło czy mnie nie było czy byłam

 

BędzieZabawa2, on 18 Oct 2017 - 19:44, said:snapback.png

Nie mam zdania ponieważ:
- rzadko się zdarza żeby przywódca był tak długo nie aktywny (chodzi o te lepsze drużyny)
- automatyczne zmienienie przywódcy,może lepiej jakby wyskakiwało "z powodu długiej nieobecności wybrany został nowy przywódca,czy chcesz powrócić na stanowisko przywódcy?" Do wyboru Tak lub Nie
- ale czasem mogło by się to przydać

Na starych serverach często się zdarzają takie drużyny. które w całości od dawna są nieaktywne. Masz rację, że lepiej było by z tym "tak" i "nie"


Użytkownik Target edytował ten post 18 październik 2017 - 21:14
połączenie postów

Jeśli ci pomogłam lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#8 niedzielnygracz

niedzielnygracz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:BabyShark
  • Drużyna:Samotny strzelec
Reputacja: 16

Napisano 18 październik 2017 - 18:56

20 dni to i tak za długi czas oczekiwania na takie głosowanie. Jestem na nie, jeśli bez powodu nie ma przywódcy tyle czasu, to nie wiem czy zasługuje on na bycie nim. 


Tak, jestem lepszy od Ciebie, czy mi z tym dobrze? Zależy czy Tobie z tym źle :)

#9 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 18 październik 2017 - 18:59

Przypuśćmy taką hipotetyczną sytuacje. Kogoś nie ma już dwa miesiące w grze, jego drużynę przejmuje ktoś inny. Po stosownym głosowaniu oczywiście. Po miesiącu nagle pojawia się poprzedni przywódca i jest mu natychmiast przydzielona z powrotem funkcja przywódcy. Nie ważne w tym momencie jest to, że osoba która przejęła drużynę zajęła się nią dużo lepiej, zainwestowała w nią?  I to nie znaczy nic, bo gracz xxx był pierwotnym przywódcą. Mamy 20 dni by się pojawić w drużynie, to jest sporo czasu. Za błędy trzeba płacić.. 


  • Asylum, KubaRolnik, niedzielnygracz i 1 inna osoba lubią to

Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.


#10 Because :)

Because :)

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 285

Napisano 18 październik 2017 - 19:04

Ja się dobrze zajmowałam swoją drużyną, ale przez szkołę nie miałam czasu wejść tam. Ten nowy przywódca wydał ponad 50 opon na zmianę herbu. Ja oponki zbierałam na ulepszenie drużyny, a on łatwą ręką przepuścił to na zmianę głupiego herbu


Jeśli ci pomogłam lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#11 niedzielnygracz

niedzielnygracz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:BabyShark
  • Drużyna:Samotny strzelec
Reputacja: 16

Napisano 18 październik 2017 - 19:12

Szkoła nie trwa 24 godzin na dobę przez 7 dni I mam wrażenie, że ten temat nie powstał by wprowadzić coś do gry nowego, tylko pomóc założycielowi odzyskać swoją drużynę. 


Użytkownik niedzielnygracz edytował ten post 18 październik 2017 - 19:19

  • PaniK lubi to
Tak, jestem lepszy od Ciebie, czy mi z tym dobrze? Zależy czy Tobie z tym źle :)

#12 IGUSIA00

IGUSIA00

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:IGUSIA00
  • Drużyna:Święci z Bostonu
Reputacja: 44

Napisano 18 październik 2017 - 20:52

Moja cała była drużyna była od wielu tygodni nieaktywna, więc im to nie robiło czy mnie nie było czy byłam

 

Twoja wypowiedź nie ma sensu skoro twojej drużynie "nie robiło" to różnicy to jakim cudem ponad 50 % z nich zagłosowała na kogoś innego podczas głosowania za odwołaniem lub pozostawieniem przywódcy na jego stanowisku ??

 

Przez ponad 20 dni nie mogłaś znaleźć dosłownie 3 minut na zalogowanie się. Gdybyś to zrobiła nie doszłoby do głosowania.

Nie dziwię się, że nowy przywódca nie chce ci oddać stanowiska w drużynie. 

 

 

Moim zdaniem pomysł nadaje się co najwyżej do kosza.


Użytkownik IGUSIA00 edytował ten post 18 październik 2017 - 20:54

  • niedzielnygracz lubi to

Prawdziwi bohaterowie tej gry będący z nią od początku z każdym kolejnym dniem odchodzą...


#13 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 18 październik 2017 - 21:07

Jestem na nie 20 dni to masa czasu żeby nie grać XXX/Tgt  a tak to nie dość  że sama nie grałaś to jeszcze masz pretensje że drużyna wolała aktywnego dowódcę niż taka co nie gra :(


Użytkownik Target edytował ten post 18 październik 2017 - 21:54
zachęcanie do łamania regulaminu gry

c260e7928c6fe.png


#14 Because :)

Because :)

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 285

Napisano 18 październik 2017 - 22:26

Jestem na nie 20 dni to masa czasu żeby nie grać XXX/Tgt  a tak to nie dość  że sama nie grałaś to jeszcze masz pretensje że drużyna wolała aktywnego dowódcę niż taka co nie gra :(

Drużyna nie wolała go, bo nikt nie głosował oprócz niego. Bardzo sprawiedliwe są te głosowania


Jeśli ci pomogłam lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#15 Gumi

Gumi

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 54 postów
  • Serwer:PL24
  • Postać:DMJ
  • Drużyna:Virtual Friends
Reputacja: 21

Napisano 19 październik 2017 - 07:12

Według mojego zdania, powinno tak być, żeby była osoba która ma nad tym funkcję moderacyjną np. jakiś z doradców, a nie każdy członek z drużny, bo potem się robią o to takie problemy.



#16 PolskiGracz

PolskiGracz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 98 postów
  • Serwer:PL18
  • Postać:kam834
  • Drużyna:Fistaszki
Reputacja: 11

Napisano 19 październik 2017 - 14:54

niewoem ale to glosowanie jest zepsute 30 w druzynie 1 glos wystarczy by odwolac i to chyba nie 50%



#17 Because :)

Because :)

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 285

Napisano 19 październik 2017 - 15:56

Powinni coś z tym zrobić, bo to bezsens, że zwykły członek może obalić przywódcę. Aby obalić przywódcę powinno być minimum połowa na tak, a nie że jeden głos starczy


Jeśli ci pomogłam lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#18 PolskiGracz

PolskiGracz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 98 postów
  • Serwer:PL18
  • Postać:kam834
  • Drużyna:Fistaszki
Reputacja: 11

Napisano 19 październik 2017 - 16:34

Powinni coś z tym zrobić, bo to bezsens, że zwykły członek może obalić przywódcę. Aby obalić przywódcę powinno być minimum połowa na tak, a nie że jeden głos starczy

wiem troche ta informacja jest błedna 



#19 niedzielnygracz

niedzielnygracz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 36 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:BabyShark
  • Drużyna:Samotny strzelec
Reputacja: 16

Napisano 19 październik 2017 - 17:08

Powinni coś z tym zrobić, bo to bezsens, że zwykły członek może obalić przywódcę. Aby obalić przywódcę powinno być minimum połowa na tak, a nie że jeden głos starczy

Jak to mówią nieobecni głosu nie mają, skoro więc reszta nie była obecna, to zadecydowały głosy tylko obecnych, logiczne. 


  • "Dubi" lubi to
Tak, jestem lepszy od Ciebie, czy mi z tym dobrze? Zależy czy Tobie z tym źle :)

#20 Because :)

Because :)

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 285

Napisano 19 październik 2017 - 17:33

Jak to mówią nieobecni głosu nie mają, skoro więc reszta nie była obecna, to zadecydowały głosy tylko obecnych, logiczne. 

Ale to niesprawiedliwe, że jeden głos zwykłego członka decyduje o całej władzy drużyny


Jeśli ci pomogłam lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych