Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * - - - 3 głosy

Pomysł na Notatki Konserwacyjne 10-10-2017


  • Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 BartekDrek221

BartekDrek221

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:KarolBD
  • Drużyna:Atmosphere
Reputacja: 48

Napisano 21 wrzesień 2017 - 14:12

Wiem że nie wyszła aktualizacja obecna ale ja zawsze jestem do przodu :)

Na wstępie przepraszam jeśli kogoś tym tematem urażam ;)

 

-Quiz

- Dodano quiz, który pojawiałby się raz na miesiąc i za poprawne wykonanie można dostać 10 punktów umiejętności i 5 oponek.

10/10 = 10 punktów+ 5 oponek

9/10= 9 punktów+ 3 oponki

8/10= 8 punktów+ 1 oponka

7/10= 7 punktów(bez oponek)

itd.

- Przygotowaliśmy tym razem płatny set Jesienne Blaski. Jedna część kosztuje 9,99 zł.

- Do kryjówki dodano płatne pomieszczenie, za pomocą którego nasz towarzysz któremu chcemy przekazać dowolną specjalną umiejętność(nawet z towarzyszy których nie mamy!) ją odziedzicza. Pomieszczenie kosztuje normalnie 14,99zł, SMS-em 24,99zł

- Dodano nowe kwiaty do doniczek.

- Generatorownia przyspiesza od teraz warsztat.

- Od teraz naszym wspomagaczem domyślnym przez pierwszy tydzień gry jest 50%.

- Od teraz możemy kupić płatnych towarzyszy SMS-em- PSC za 29,99 zł, SMS-em za 54,99zł.

- Usunięto opcję po 28 dniach nieaktywności dawania przez maila 30 oponek za powrót, ilość zmniejszono do 10.



#2 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1073

Napisano 21 wrzesień 2017 - 14:23

...

- Przygotowaliśmy tym razem płatny set Jesienne Blaski. Jedna część kosztuje 9,99 zł.

- Do kryjówki dodano płatne pomieszczenie, za pomocą którego nasz towarzysz któremu chcemy przekazać dowolną specjalną umiejętność(nawet z towarzyszy których nie mamy!) ją odziedzicza. Pomieszczenie kosztuje normalnie 14,99zł, SMS-em 24,99zł

- Dodano nowe kwiaty do doniczek.

- Generatorownia przyspiesza od teraz warsztat.

...

- Od teraz możemy kupić płatnych towarzyszy SMS-em- PSC za 29,99 zł, SMS-em za 54,99zł.

...

 

Jedna część setowa kosztuje 20zł, niezależnie od wykroju, zobacz sobie w grze, jest taka oferta spod lady w lumpeksie.

 

Zbędna komplikacja, masz już możliwość przekazania umiejętności towarzyszowi za pieniądze [musisz kupić oponki, chyba, że jakimś cudem zdobędziesz]. 

 

Nie powiem gdzie te kwiatki  z doniczkami możesz umieścić.

 

Generatorownia  już nie przyśpiesza a zwiększa "wydajność zbiorczą" niestety.  Były propozycje, by na powrót przyśpieszała produkcję tego i owego ale nie chcą się zgodzić i już.

 

Towarzysz płatny kosztuje aktualnie w ofercie HZ 40zł, nie dadzą ci zniżki do 29,99zł tylko dlatego, że chcesz.


Użytkownik JestemBuk edytował ten post 21 wrzesień 2017 - 14:27

  • misiek100600, DasBoooShit, KapitanPiracki i 1 inna osoba lubią to

8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#3 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 21 wrzesień 2017 - 14:36

Nic nie ma szans na wprowadzenie do gry z powodu zbyt dużej głupoty tych pomysłów.



#4 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 366

Napisano 21 wrzesień 2017 - 15:08

jest zerowa szansa żeby to dali to gry. 


^^


#5 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 21 wrzesień 2017 - 18:46

Wiem że nie wyszła aktualizacja obecna ale ja zawsze jestem do przodu :)

Na wstępie przepraszam jeśli kogoś tym tematem urażam ;)

Wyobraź sobie, że twórcy gry też są do przodu. To będzie w najnowszej aktualizacji: http://forum.pl.hero...jne-2017-09-20/. A to w następnej: http://forum.pl.hero.../#entry235718. A w jeszcze następnej dodadzą prawdopodobnie oponki jako nagrodę za HeroCon.

- Dodano nowe kwiaty do doniczek. Jeszcze nie dodano kwiatów, a ty już chcesz żeby dodać nowe. Poczekaj na aktualizację zaplanowaną na 10.10 tam będą m.in. rośliny.

- Od teraz naszym wspomagaczem domyślnym przez pierwszy tydzień gry jest 50%. Jestem za.

- Usunięto opcję po 28 dniach nieaktywności dawania przez maila 30 oponek za powrót, ilość zmniejszono do 10. Tak mało nam dają oponek, a ty ich ilość chcesz jeszcze zmniejszyć. Jestem przeciw.


nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych