Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

ZMIANA DRUŻYN


  • Please log in to reply
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 salamandra

salamandra

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:salamandra1
  • Drużyna:danonki
Reputacja: 1

Napisano 19 wrzesień 2017 - 08:46

Mam propozycję ,aby zmiany drużyn kilka razy dziennie nie opłacały się,można by zrobić tak,by po zmianie drużyny np.następna zmiana drużyny może być dopiero ,po 24h.Teraz zmiany drużyny kilka razy dziennie przynoszą jakieś wypaczanie rywalizacji w grze w turnieju TTD . :smilue: 


  • Sewcio lubi to

#2 Kraz

Kraz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 89 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Destiny
  • Drużyna:Dark Side
Reputacja: 89

Napisano 19 wrzesień 2017 - 09:13

Proponuje podpisać się nickiem z gry a nie czajenie się po forum pod pseudonimem salamandra i fałszywym pochodzeniem z serwera pl1 pani PITO:)



#3 salamandra

salamandra

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:salamandra1
  • Drużyna:danonki
Reputacja: 1

Napisano 19 wrzesień 2017 - 10:05

Gram na pl 6,ale mógłbym nią być.Niestety mam słabszy lvl,ale jej zazdroszczę.Cóż musimy z takimi jak wy z DARK SIDE kombinatorami grać.Żal takich graczy,co nie umieją uczciwie grać,tylko szukają różnych błędów w grze.



#4 Kraz

Kraz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 89 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Destiny
  • Drużyna:Dark Side
Reputacja: 89

Napisano 19 wrzesień 2017 - 10:32

wychodzenie z drużyny nie jest błędem w grze:)  pokaż mi gdzie łamię regulamin gry? moje każde wyjście z drużyny wiąże się z tym iż nie biorę udziały w HC, nie pomagam drużynie, nie mam bonusa z HC. Zawsze możesz sobie zebrać 5 trof z eną i grać skoro masz problem z TTD:)



#5 salamandra

salamandra

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 17 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:salamandra1
  • Drużyna:danonki
Reputacja: 1

Napisano 19 wrzesień 2017 - 11:30

Każdą nową drużynę musisz robić nową postacią,to ni multikonto,a wiem że to można obejsć tak jak WY.



#6 Kraz

Kraz

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 89 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Destiny
  • Drużyna:Dark Side
Reputacja: 89

Napisano 19 wrzesień 2017 - 13:27

Wszyscy są beee, jeśli nie umie się grać i ma się pretensje to całego świata tylko nie do siebie:)



#7 Adi69

Adi69

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Xenyfobia
Reputacja: 44

Napisano 19 wrzesień 2017 - 14:12

Cóż musimy z takimi jak wy z DARK SIDE kombinatorami grać.Żal takich graczy,co nie umieją uczciwie grać,tylko szukają różnych błędów w grze.

1.Nie każdy kto robi nowe drużyny musi być oszustem.

2.Bandy z nowych drużyn można zaatakować 2 razy dziennie,przed godziną 8 i 14(przykład) i da się z nich zdobyć najwyżej 120 energii(dziennie),lecz nie koniecznie muszą to być bandy tylko z energią,a ten kto jest na najwyższych pozycjach w TTD po prostu dobrze nabija punkty doświadczenia,bo jest kilka aspektów expienia.

3.Nie wymieniaj konkretnej drużyny,gdyż nie wszyscy tam wychodzą.

4.To nie jest błąd w grze.


Użytkownik Adi69 edytował ten post 19 wrzesień 2017 - 14:13


#8 Guest_jan123_*

Guest_jan123_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 19 wrzesień 2017 - 14:45

Na nie
Poco masz z tym jakis problem?
Sama mozesz sobie tez tak grac

#9 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 19 wrzesień 2017 - 15:48

Mam propozycję ,aby zmiany drużyn kilka razy dziennie nie opłacały się,można by zrobić tak,by po zmianie drużyny np.następna zmiana drużyny może być dopiero ,po 24h.Teraz zmiany drużyny kilka razy dziennie przynoszą jakieś wypaczanie rywalizacji w grze w turnieju TTD . :smilue: 

Jest już ograniczenie, że do otwartych drużyn można wejść raz na 1 h. Jak jest z zamkniętymi nie wiem. Pewnie nie mają ograniczeń, ale raz na 24 h to strasznie dużo. A co jak ktoś ma pecha znaleźć się w nieodpowiadającej mu drużynie? A niestety czasem trudno ocenić drużynę po opisie, bo niektórzy mają głupi zwyczaj pisania ważnych rzeczy w notatkach. Zmienić na inną może dopiero po dobie, więc jak wyjdzie z niej to przez cały dzień i noc jest pozbawiony bonusów z drużyny, więc pozostaje bycie na siłę przez 24 h w niechcianej drużynie. Albo co jak ktoś padnie ofiarą oszustwa i zostanie wyrzucony z drużyny nie ze swojej winy? I jeszcze jedno. Albo TTD, albo turniej TD, a nie turniej TTD, bo inaczej po rozwinięciu skrótu wychodzi jakiś turniej turnieju tygodniowego doświadczenia, a czegoś takiego w grze nie ma.

Bandy z nowych drużyn można zaatakować 2 razy dziennie

Serio tak jest? A co to jakiś dodatkowy bonus dla nowych drużyn? Bo normalnie drużyna może bandy bić tylko raz dziennie.


Użytkownik taka jedna edytował ten post 19 wrzesień 2017 - 15:49

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#10 Adi69

Adi69

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Xenyfobia
Reputacja: 44

Napisano 19 wrzesień 2017 - 15:59

Serio tak jest? A co to jakiś dodatkowy bonus dla nowych drużyn? Bo normalnie drużyna może bandy bić tylko raz dziennie.

Jaki bonus dla nowych drużyn ? Nie zrozumiałaś.

Przed godziną 8 atakuje się na 12 ,później(zmiana drużyny ,ponieważ w jednej to niemożliwe) przed 16 na 20.

 

Jest też taka opcja: Przed 12 na 16 i przed 18 na 22.



#11 Destroyed

Destroyed

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Miejscowość:Yokio na șląsku
  • Postać:mati z PL4
  • Drużyna:Reborn team
Reputacja: 140

Napisano 10 październik 2017 - 13:31

Temat bez sensu jak ktoś jest skoczkiem to potem coraz trudniej jest mu się dostać do drużyny.

Nagrywam na YT kanał:
RChomik13





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych