Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * - - - 3 głosy

Kryjówka- bonus treningi


  • Please log in to reply
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcelloo

Marcelloo

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL14
  • Postać:Marcelloo
Reputacja: 2

Napisano 18 wrzesień 2017 - 22:21

Witam, ostatnio długo rozmyślałem nad obecną kryjówką, która jak na razie nawet po wybudowaniu wszystkich możliwych budynków zostawia wolne miejsca na kolejne budynki. 

 

Uważam że warto wziąć pod uwagę budynek dający bonus do wykonanych treningów. Obecnie bez tego budynku otrzymujemy 5 punktów umiejętności nie wliczając wspomagacza, ligi oraz drużyny ofc. Nie uważam że jest to bardzo mało ale również nie wydaje mi się że jest to tak dużo. 

 

W miarę rozwoju tego budynku rósłby bonus do punktów zdobytych z treningów. Budynek można by było rozwinąć do 10 poziomu, koszt jego rozbudowy byłby wysoki ale w dalszym ciągu za superklej oraz zeronit. 

 

Rozwój budynku: 

1 poziom - 10% bonusu 

2 poziom - 20% bonusu 

3 poziom - 30% bonusu 

4 poziom - 40% bonusu 

5 poziom - 50% bonusu 

6 poziom - 60% bonusu 

7 poziom - 70% bonusu 

8 poziom - 80% bonusu 

9 poziom - 90% bonusu 

10 poziom- 100% bonusu 

 

Co o tym sądzicie? Czekam na Wasze opinie!  :super:


Użytkownik Marcelloo edytował ten post 18 wrzesień 2017 - 22:31

  • Adi69 lubi to

#2 Seba705

Seba705

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
Reputacja: 243

Napisano 18 wrzesień 2017 - 22:25

Rozwiń ten pomysł bardziej pewnie jeszcze 100% kryjówki nie masz jak na ten moment na nie jak rozwiniesz może nabierze sensu

#3 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 366

Napisano 18 wrzesień 2017 - 22:27

kolejna osoba która nie ma 100% kryjówki a pisze kolejną idea :( jestem za nie po punkty z trenów są łatwe do zdobycia. 


^^


#4 Marcelloo

Marcelloo

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL14
  • Postać:Marcelloo
Reputacja: 2

Napisano 18 wrzesień 2017 - 22:33

kolejna osoba która nie ma 100% kryjówki a pisze kolejną idea :( jestem za nie po punkty z trenów są łatwe do zdobycia. 

Nikt nie będzie miał 100% w kryjówce, PLAYATA do tego nie dopuści tak samo jak nie dopuszcza 100% sukcesów  :haha: Gdyby ktoś osiągnął coś na 100 % to dalsza gra nie miałaby sensu. 

 

Rozwiń ten pomysł bardziej pewnie jeszcze 100% kryjówki nie masz jak na ten moment na nie jak rozwiniesz może nabierze sensu

Co jest dla Ciebie Seba705 niejasne? Której części pomysłu nie rozumiesz bądź jest według Ciebie niezrozumiała? 



#5 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 366

Napisano 18 wrzesień 2017 - 22:36

Nikt nie będzie miał 100% w kryjówce, PLAYATA do tego nie dopuści tak samo jak nie dopuszcza 100% sukcesów  :haha: Gdyby ktoś osiągnął coś na 100 % to dalsza gra nie miałaby sensu. 

 

RLY ? prędzej ktoś 100% będzie miał oni i tak tego blokowali nie będą :). a sens to ma tylko modyfikowanie i zbieranie kasy.  


^^


#6 Marcelloo

Marcelloo

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL14
  • Postać:Marcelloo
Reputacja: 2

Napisano 18 wrzesień 2017 - 22:41

RLY ? prędzej ktoś 100% będzie miał oni i tak tego blokowali nie będą :). a sens to ma tylko modyfikowanie i zbieranie kasy.  

Nikt 100% w sukcesach bądź w kryjówce NIGDY NIE OSIĄGNIE  :smilue:  Od razu gdy jakikolwiek gracz zbliża się do 90% to dodają sukcesy, albo dodają budynki do kryjówek lub podwyższają ich poziomy. 

 

Jesteś Krisss1235pl bardzo krytyczny/krytyczna do praktycznie wszystkich pomysłów a polecam nie walić w klawiaturę całkowicie bezmyślnie byle tylko skomentować post :) 


  • niedzielnygracz lubi to

#7 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 366

Napisano 18 wrzesień 2017 - 22:47

Nikt 100% w sukcesach bądź w kryjówce NIGDY NIE OSIĄGNIE  :smilue:  Od razu gdy jakikolwiek gracz zbliża się do 90% to dodają sukcesy, albo dodają budynki do kryjówek lub podwyższają ich poziomy. 

 

Jesteś Krisss1235pl bardzo krytyczny/krytyczna do praktycznie wszystkich pomysłów a polecam nie walić w klawiaturę całkowicie bezmyślnie byle tylko skomentować post :) 

 

Niestety już jestem taki :) a playa jak na razie prędko nie doda nowych budynków. 


^^


#8 Marcelloo

Marcelloo

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL14
  • Postać:Marcelloo
Reputacja: 2

Napisano 18 wrzesień 2017 - 22:54

Niestety już jestem taki :) a playa jak na razie prędko nie doda nowych budynków. 

Zanik zdążą opracować nowy budynek to akurat ktoś wbije 90% w kryjówce i będzie trzeba wprowadzać :) I jestem pewny że to będzie za około 2 miesiące a to bardzo szybko :) Aaaa i nawet śmiało stwierdzę że nie zdziwi mnie dodanie kolejnych pięter i warsztatu ale dla petów i to szybciej niż nam się wszystkim zdaje. 



#9 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 366

Napisano 19 wrzesień 2017 - 10:31

Zanik zdążą opracować nowy budynek to akurat ktoś wbije 90% w kryjówce i będzie trzeba wprowadzać :) I jestem pewny że to będzie za około 2 miesiące a to bardzo szybko :) Aaaa i nawet śmiało stwierdzę że nie zdziwi mnie dodanie kolejnych pięter i warsztatu ale dla petów i to szybciej niż nam się wszystkim zdaje. 

Kto wie, może dodadzą ale na pewno o wiele później.


^^


#10 Adi69

Adi69

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:Xenyfobia
Reputacja: 44

Napisano 19 wrzesień 2017 - 13:38

Według mnie:Niezły pomysł.

 

Też myślałem o tym ,żeby dodać takie pomieszczenie,jak również generator oraz takie,które by dawało energię.

Gdyby dodali kolejne piętro to place odblokowywałoby się ponad 2 miesiące(zależy kto na jaki poziom ma czas rozwinięty),nie wykluczone ,że tak właśnie będzie.

Te trzy pomieszczenia zajmowałyby po jednym placu budowy,wtedy wszystkie byłyby zajęte.

Treny i energię można by było rozwinąć do 10 poziomu,no a generator oczywiście do 20.

Uważam ,iż lepsze to,niżeli kolejne dodawanie fabryki kleju i kopalni kamienia.


Użytkownik Adi69 edytował ten post 19 wrzesień 2017 - 13:41


#11 Destroyed

Destroyed

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Miejscowość:Yokio na șląsku
  • Postać:mati z PL4
  • Drużyna:Reborn team
Reputacja: 140

Napisano 10 październik 2017 - 13:35

Pomysl na tak. 50 minut i 5 punktów ? Mało się to opłaca, myślę że to naprawdę by się przydało.

Nagrywam na YT kanał:
RChomik13





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych