Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * - - 7 głosy

TURNIEJ TYGODNIOWY


  • Please log in to reply
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ZimnyDrań

ZimnyDrań

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 29 postów
  • Miejscowość:Londyn - Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 3

Napisano 06 wrzesień 2017 - 17:11

Co myslicie o skasowanie turnieju honoru?

 

Czy nie lepszym pomyslem bylo wycofanie trofek na lige i honor? i zakaz trzymania trofek pozniej 40k honoru? spokoj by byl...przesz oszustow rywalizacja spada co raz bardziej w dol :-) a Tworcy jeszcze bardziej utrudniaja...

 

od 10k do 2k honoru jest, 22 trofek.. w tym 17 trofek w posiadaniu druzyny z kontami typu 2-10lvl...zrobcie w koncu cos z tymi druzynami i wprowadzcie fair zasady, lub banujcie takie postacie...nawet bez wyjaśnień.

 

+ Turniej drużyny honoru? Super ze skasowali...ale turniej graczy....ogólny...No przesada :/ 

 

 

 Powinni przestawać dodawać jakieś dziecinne sety super bohaterów i wziąć się za naprawianie wad gry o których gracze piszą na forum, bo jak na razie nie wiedziałem żadnego pomysłu w dodanego w grze z forum od bardzo dawna. Oprócz turnieju drużyn:-) 

 

 

Jesteście za przywróceniem turnieju i skasowaniem trofek na tth i ligę? Proszę o malutki wpis:) Może weżnie to ktoś pod uwagę, bo liczba osób an forum jak i w grze maleje, i po co te nowe serwery.. 

 

TTH to była super sprawa,nie oszukujmy się... nie było trofek i akzdy miał równe szansę, Mój pomysł na dziś jest żeby wyzerować honor w rankingu, i zabrać trofki i przywrócić tth;) 

Załączone pliki


Użytkownik Minerva edytował ten post 06 wrzesień 2017 - 17:45
edycja tytułu na prośbę autora

  • MaxXx11 lubi to

Zostaną tylko wytrwali!!! ;) 


#2 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 06 wrzesień 2017 - 17:23

E tam dobrze jest jak jest bo jak twórcy się za coś weżną to nigdy się to dla nas dobrze nie kończy :)


c260e7928c6fe.png


#3 ZimnyDrań

ZimnyDrań

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 29 postów
  • Miejscowość:Londyn - Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 3

Napisano 06 wrzesień 2017 - 17:25

E tam dobrze jest jak jest bo jak twórcy się za coś weżną to nigdy się to dla nas dobrze nie kończy :)

 

Powinni zostawić ten turniej...Myślą ze każdy będzie kupować te opony...dla mnie to nie problem ale po co? Jeśli przegrywam z osobami +10k statystyk...strata kwitu. 


Zostaną tylko wytrwali!!! ;) 


#4 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1073

Napisano 06 wrzesień 2017 - 17:26

Skasowanie TTH  jest mi obojętne. Zakaz trzymania trofek poniżej 40k honoru ok, ale za późno trochę bo oszuści już się wybili na tym.


8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#5 Because :)

Because :)

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 285

Napisano 06 wrzesień 2017 - 17:28

Moim zdaniem powinni przywrócić turniej tth. Z tego względu, że wielu graczy tak zdobywało oponki, a teraz jest krucho ze zdobywaniem oponek w grze. Gram jedynie na wspomce misji 50%. Ostatnio mam problem, żeby zdobyć oponki na zakup wspomki. Trofki na tth i ligę są nie potrzebne i powinny być już dawno usuniete


  • ZimnyDrań lubi to

Jeśli ci pomogłam lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#6 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 06 wrzesień 2017 - 17:35

Moim zdaniem powinni przywrócić turniej tth. Z tego względu, że wielu graczy tak zdobywało oponki, a teraz jest krucho ze zdobywaniem oponek w grze. Gram jedynie na wspomce misji 50%. Ostatnio mam problem, żeby zdobyć oponki na zakup wspomki. Trofki na tth i ligę są nie potrzebne i powinny być już dawno usuniete

To pecha masz :( ja dziś zgarnołem z misji 3 opony i spokojnie mam te 10 opon z misji tygodniowo na wspomagacz 50% a nie napisze ile mam tygodniowo z logowania się i z pojedynków/tth bo spokojnie mi na 2 wspomki starcza tygodniowo tylko ich nie kupuje bo odkładam sobie na czarną godzinę


  • DasBoooShit lubi to

c260e7928c6fe.png


#7 BędzieZabawa2

BędzieZabawa2

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Małopolska
  • Serwer:PL1
Reputacja: 105

Napisano 06 wrzesień 2017 - 17:50


Trofki można zabrać,przywrócić tth nie za bardzo teraz,może kiedyś.
Honoru zabrać? nie, na PL6 top 1 w honorze ma ponad 2 miliony honoru i szkoda myśleć ile czasu trzeba było pracować na te 2 miliony honoru.

Użytkownik BędzieZabawa2 edytował ten post 06 wrzesień 2017 - 17:51

  • JestemBuk i PytajToPomogęTobie lubią to

Myślę że pomogłem. Spodobało się? Zostaw lajka!


#8 ZimnyDrań

ZimnyDrań

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 29 postów
  • Miejscowość:Londyn - Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 3

Napisano 06 wrzesień 2017 - 17:53

Trofki można zabrać,przywrócić tth nie za bardzo teraz,może kiedyś.
Honoru zabrać? nie, na PL6 top 1 w honorze ma ponad 2 miliony honoru i szkoda myśleć ile czasu trzeba było pracować na te 2 miliony honoru.

 

Cos za cos, oni również oszukują poprzez chodzenie do trofek 25% :-) 


  • YinYanglloo lubi to

Zostaną tylko wytrwali!!! ;) 


#9 BędzieZabawa2

BędzieZabawa2

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Małopolska
  • Serwer:PL1
Reputacja: 105

Napisano 06 wrzesień 2017 - 18:00

Cos za cos, oni również oszukują poprzez chodzenie do trofek 25% :-)


Ale wspólnie współpracują top 1 honoru z top 2 honoru a to jest tylko dla podbijania honoru który jest i tak jest najlepszy na polskich serwerach

Użytkownik BędzieZabawa2 edytował ten post 06 wrzesień 2017 - 18:02

Myślę że pomogłem. Spodobało się? Zostaw lajka!


#10 ZimnyDrań

ZimnyDrań

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 29 postów
  • Miejscowość:Londyn - Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 3

Napisano 06 wrzesień 2017 - 18:01

Ale wspólnie wspópracują top 1 honoru z top2 honoru a to jest tylko dla podbijania honoru który jest i tak jest najlepszy na polskich serwerach

 

​Ale chodzą na 25%? Chodzili? chodzili:)))) jak by hz patrzyło na tych co tylko oszukują y było inaczej, 

Zostaną tylko wytrwali!!!!!!!!!!!!!!!


  • YinYanglloo lubi to

Zostaną tylko wytrwali!!! ;) 


#11 Guest_jan123_*

Guest_jan123_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 06 wrzesień 2017 - 18:34

Mi tam pasuje usuniecie tth i tthd bo co 2 tygodnie te same osoby lub druzyny w top3

#12 NeMeZiQ

NeMeZiQ

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Serwer:PL16
Reputacja: 78

Napisano 06 wrzesień 2017 - 18:56

Może macie inne zdanie ale młotek nie służy do zbijania honoru tylko do rozdawania statystyk ;v

A usunięcie turnieju (jeżeli ktoś uważa to za złe) możecie zawdzięczać graczom którzy przekombinowali z młotkiem :P

Dla mnie wbijanie honoru było formą zdobycia oponek oraz monet i mimo tego że nie zawsze zdobywałem wysokie miejsca to i tak się cieszyłem choćby z 90 czy 50 miejsca.

Nigdy honoru nie zbijałem i nie zamierzam zbijać ;)

 

                                                                                                                                                                      Mati


  • pawciomen i JestemBuk lubią to

#13 XenoZ

XenoZ

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 36

Napisano 06 wrzesień 2017 - 19:14

Znowu to samo boze kiedy skończysz pisać o tym samym . Ty posiadales piwnice na pl15.
A tth to mi jest to obojętne
  • "Dubi", NeMeZiQ i Asylum lubią to

#14 Guest_jan123_*

Guest_jan123_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 06 wrzesień 2017 - 20:31

Bloki ci przeskadzają ?
A jakoś ty kiedys blokowales trofki i zabrali ci je sprytniejsi i chcesz pozbyc sie bloków
  • NeMeZiQ lubi to

#15 ZimnyDrań

ZimnyDrań

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 29 postów
  • Miejscowość:Londyn - Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 3

Napisano 06 wrzesień 2017 - 20:35

Bloki ci przeskadzają ?
A jakoś ty kiedys blokowales trofki i zabrali ci je sprytniejsi i chcesz pozbyc sie bloków

 

hehe kolejny noobek co zazdrości czegoś czego nie ma...wejdź na pl15 i sobie puknij w ranking. 


Zostaną tylko wytrwali!!! ;) 


#16 anna950115

anna950115

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:ania950115
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 52

Napisano 06 wrzesień 2017 - 20:35

Po skasowaniu tth to już nawet pojedynki stały się bezsensowne, nie ma już tej rywalizacji, bo nie ma po co robić pojedynków jak się za to oponek nie dostanie, a takie ciułanie honoru jest nudne. Było tth - była rywalizacja, pomoc w drużynie, coś sie działo, a gra robi się typowa pod osoby, które kupują oponki.


  • Cleos, Ania1312 i ZimnyDrań lubią to

#17 ZimnyDrań

ZimnyDrań

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 29 postów
  • Miejscowość:Londyn - Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 3

Napisano 06 wrzesień 2017 - 20:37

Po skasowaniu tth to już nawet pojedynki stały się bezsensowne, nie ma już tej rywalizacji, bo nie ma po co robić pojedynków jak się za to oponek nie dostanie, a takie ciułanie honoru jest nudne. Było tth - była rywalizacja, pomoc w drużynie, coś sie działo, a gra robi się typowa pod osoby, które kupują oponki.

 

Pierwsza i najciekawsza opinia! DZIEKUJE! CZY TAK CIEZKO COS NAPISAC OD SIEBIE I NA TEMAT? <3! Mam takie same zdanie! :) 


Zostaną tylko wytrwali!!! ;) 


#18 NeMeZiQ

NeMeZiQ

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • Serwer:PL16
Reputacja: 78

Napisano 06 wrzesień 2017 - 20:38

Po skasowaniu tth to już nawet pojedynki stały się bezsensowne, nie ma już tej rywalizacji, bo nie ma po co robić pojedynków jak się za to oponek nie dostanie, a takie ciułanie honoru jest nudne. Było tth - była rywalizacja, pomoc w drużynie, coś sie działo, a gra robi się typowa pod osoby, które kupują oponki.

Tak, tak rywalizacja ? Masz na myśli ''zbijam honor proszę o ataki na mój - ''  albo kupię sobie cały depozyt młotków i będę zbijał honor 

 Rywalizacja ;)



#19 Guest_jan123_*

Guest_jan123_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 06 wrzesień 2017 - 20:40

Jak ja gralem na pl3 to gralem uczciwie i miałem 5 treningów

A ten turniej honoru niemiał sensu


Użytkownik Minerva edytował ten post 06 wrzesień 2017 - 21:10
cytat usunięty


#20 ZimnyDrań

ZimnyDrań

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 29 postów
  • Miejscowość:Londyn - Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 3

Napisano 06 wrzesień 2017 - 20:41

Nie c

 

Tak, tak rywalizacja ? Masz na myśli ''zbijam honor proszę o ataki na mój - ''  albo kupię sobie cały depozyt młotków i będę zbijał honor 

 Rywalizacja ;)

 

Nie chodziło jej o młotki:) ale o zwykle wbijanie w drużynie, spójrz sobie na serwery jak pl5, czy pl8 i zrozumiesz...a nie głowy w pl18 i 19 haha 


Zostaną tylko wytrwali!!! ;) 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych