Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

LIGA


  • Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 columb2

columb2

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:Columb
  • Drużyna:Nowa Prawica
Reputacja: 3

Napisano 06 wrzesień 2017 - 10:33

Nie uwazacie ze gra idzie w strone Pay4Win? 

 

Mam na serverze pl8 +7k do przeciwnika, i wygrywa dzieki Umce Alfrea.. 

Rozumiem taktyki statystyk....Toxic...Ale nie rozumiem czemu tworcy robia obecnie gre pod siebie zamiast pod graczy, kasuja oponki z turnieju gdzie kazdy mial szansze...nawet 100lvl z 300lvl mogl wygrac...a na chwile obecna w lidze znajduja sie tylko najlepsi gracze na serverze a nawet nie najlepsi tylko tacy co kupili Alfeda...Oni dostaja po 20-3 punkty, a reszta? ktora nawet ma do nich +5k statystyk...Nic

 

 

Mieliście skasować klikery,kasowane bloki a nie radość z gry...

 

 

 

 

Adam


Użytkownik Scottie edytował ten post 06 wrzesień 2017 - 12:42
bojkot gry

  • THOR i YinYanglloo lubią to

#2 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1072

Napisano 06 wrzesień 2017 - 10:39

Gra idzie w tę stronę od kilku lat, Ameryki nie odkryłeś. Aktualnie nie jestem w stanie konkurować z płacącymi przeciwstawiając im tylko solidną grę i styl no life. Kiedyś z przyjemnością tłukłem "oponkarzy" zostawiając ich za plecami w rankingu mimo młodszego konta. Teraz sam zbieram bo brak oponek mi się w statach odbił. Ale i tak nie kupię :P 


8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#3 columb2

columb2

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:Columb
  • Drużyna:Nowa Prawica
Reputacja: 3

Napisano 06 wrzesień 2017 - 10:45

Gra idzie w tę stronę od kilku lat, Ameryki nie odkryłeś. Aktualnie nie jestem w stanie konkurować z płacącymi przeciwstawiając im tylko solidną grę i styl no life. Kiedyś z przyjemnością tłukłem "oponkarzy" zostawiając ich za plecami w rankingu mimo młodszego konta. Teraz sam zbieram bo brak oponek mi się w statach odbił. Ale i tak nie kupię :P

 

Wiem ze idzie od kilku lat ale nie było tak złe wiec mnie pouczać no life z forum nie musi....:-) Mam to samo co ty, powinni Od nowa wystartować z tth, ale zabrać trofki na Honor i dodać inne lub skasować kasowane bloki i jakoś przełamać  klikery jak ostatnio na pl19:) 



#4 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 06 wrzesień 2017 - 15:03

To ja zadam pytanie, czemu mając umkę Slimera (byłego towarzysza 40 zł) przegrywam z graczem toxic z Pumpkinem gorszym o 10k stat?

Alfred jest towarzyszem wymuszonym nie P2W gdyby nie było Pumpkina nie było by zapewne umki Alfreda. Prosta odpowiedz.



#5 columb2

columb2

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Serwer:PL8
  • Postać:Columb
  • Drużyna:Nowa Prawica
Reputacja: 3

Napisano 06 wrzesień 2017 - 16:22

To ja zadam pytanie, czemu mając umkę Slimera (byłego towarzysza 40 zł) przegrywam z graczem toxic z Pumpkinem gorszym o 10k stat?

Alfred jest towarzyszem wymuszonym nie P2W gdyby nie było Pumpkina nie było by zapewne umki Alfreda. Prosta odpowie

 

To ja zadam pytanie, czemu mając umkę Slimera (byłego towarzysza 40 zł) przegrywam z graczem toxic z Pumpkinem gorszym o 10k stat?

Alfred jest towarzyszem wymuszonym nie P2W gdyby nie było Pumpkina nie było by zapewne umki Alfreda. Prosta odpowiedz.

 

Slimer? co ty do czego porównujesz ?  a pumpkin to co innego bo posiada on 60% a alfred 50% i wchodzi prawie wogole...a Alfred zada atak i po graczy, bez sensu te umiejętności jak i brak tth. 



#6 ZimnyDrań

ZimnyDrań

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 29 postów
  • Miejscowość:Londyn - Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 3

Napisano 06 wrzesień 2017 - 16:59

Na ten moment gra idzie w gorsze:) oby tak dalej...skoncze szybciej;)


Zostaną tylko wytrwali!!! ;) 


#7 BędzieZabawa2

BędzieZabawa2

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 227 postów
  • Miejscowość:Małopolska
  • Serwer:PL1
Reputacja: 105

Napisano 06 wrzesień 2017 - 17:04

Może niedługo usuną herocon przez multikonta ttd przez drużyny z energią usuną trofki przez prośby graczy.
A tak na serio to Alfred jest za pieniądze więc musiał być dobry,
liczę na lepsze aktualizacje

Użytkownik BędzieZabawa2 edytował ten post 06 wrzesień 2017 - 17:06

  • PanZero i PytajToPomogęTobie lubią to

Myślę że pomogłem. Spodobało się? Zostaw lajka!


#8 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 06 wrzesień 2017 - 20:32

Może niedługo usuną herocon przez multikonta ttd przez drużyny z energią usuną trofki przez prośby graczy.
A tak na serio to Alfred jest za pieniądze więc musiał być dobry,
liczę na lepsze aktualizacje

 

Alfred to akurat ma przesadzoną umiejętność ale musieli dodać jakąś KONTRE na umke pumpkina.... 



#9 YinYanglloo

YinYanglloo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
Reputacja: 10

Napisano 08 wrzesień 2017 - 02:24

Może niedługo usuną herocon przez multikonta ttd przez drużyny z energią usuną trofki przez prośby graczy.
A tak na serio to Alfred jest za pieniądze więc musiał być dobry,
liczę na lepsze aktualizacje

Może przez drużyny z energią niekoniecznie usuną ttd ale przez bandy, które niektórzy robią po 2 dziennie zyskując po 9 trenów oraz 60 energii razy DWA. :))))))) Więc z takimi graczami nie ma szans nawet drużyna z 5 energiami i najlepszym buffem z HC :) 



#10 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 256

Napisano 08 wrzesień 2017 - 02:53

Może przez drużyny z energią niekoniecznie usuną ttd ale przez bandy, które niektórzy robią po 2 dziennie zyskując po 9 trenów oraz 60 energii razy DWA.

Kiedyś w ogóle nie było żadnych turniejów. Więc jak usuną wszystkie turnieje to będzie powrót do tego co było na samym początku. Po prostu taka rozrywka retro. Tylko ta kryjówka zamiast pracy, nie bardzo retro, więc wyjdzie z tego takie pomieszanie retro z nowoczesnością.


Użytkownik taka jedna edytował ten post 08 wrzesień 2017 - 02:54

  • "Dubi" i YinYanglloo lubią to

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych