Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Dyskusje Ogólne] Notatki konserwacyjne z dnia 29-08-2017


  • Please log in to reply
50 odpowiedzi w tym temacie

#41 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1073

Napisano 29 sierpień 2017 - 22:54

Skasowali drużynowy TH, lepiej późno niż wcale, głównie kanciarze na tym zyskiwali.

 

Reszta jest mi obojętna. Więc chyba aktualka na +


  • "Dubi" lubi to

8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#42 Owsik

Owsik

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów
  • Postać:Piękna, boska, idealna. Istne uosobienie mnie.
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 206

Napisano 30 sierpień 2017 - 04:41

Ehh... Ta gra po tej aktualizacji, to jeszcze większy zlepek innych, większysz tytułów^^

#43 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 30 sierpień 2017 - 14:37

To poprawa dropu oponek z pojedynków to wzrosła z 0,5% na 0,6? XD

 

Wiem, ze zart, ale ktokolwiek wie, wiedzial ile ta szansa wynosila?

A tak sobie pomyslalam jeszcze, czy ta zmiana oznacza, ze wypadniecie oponek z kogos z rownym lub nizszym honorem jest w ogole wylaczone? Czy od teraz, zeby miec jakakolwiek szanse na opone to tylko z tych o wyzszym? Bo jezeli tak to rownie dobrze mogliby to wylaczyc, przeciez nie pokonam kogos kto ma czerwone staty, nie mam co probowac, a to przy takich mam informacje, ze mam zwiekszona szanse.

Ja wiem, ze na chlopski rozum szansa powinna nadal byc i z tych z mniejsza iloscia honoru, ale jezeli firma robi taki wyrazny skok na kase i ciecia, to mam takie obawy jak wyzej.


Użytkownik Singlung edytował ten post 30 sierpień 2017 - 14:38


#44 SaskaczYT

SaskaczYT

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:SaskaczYT
  • Drużyna:Klub Smakosza
Reputacja: 4

Napisano 30 sierpień 2017 - 18:27

a za co tych chcesz pkt skoro juz strefy odblokowales i zebrales cos takiego co nazywa sie oponka i jest i wiele cenniejsza niz pkt umiejetnosci ktorzy dostana gracze po odblokowaniu kazdej strefy :/

Czekaj czekaj, bo my tutaj chyba myslimy o dwoch roznych rzeczach. Mam rozumiec, ze zmienili nagrode z oponek na punkty umiejetnosci? Bo ja ich notatkę zrozumiałem tak, że poza oponkami jeszcze dostajemy pkt. umiejętności.



#45 Bumblebee

Bumblebee

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Miejscowość:Nie z tej ziemi.
  • Postać:none
  • Drużyna:none
Reputacja: 34

Napisano 30 sierpień 2017 - 18:31

Czekaj czekaj, bo my tutaj chyba myslimy o dwoch roznych rzeczach. Mam rozumiec, ze zmienili nagrode z oponek na punkty umiejetnosci? Bo ja ich notatkę zrozumiałem tak, że poza oponkami jeszcze dostajemy pkt. umiejętności.


Niestety, dostajemy 10 pkt umiejętności za każdą strefę, czyli licząc ze ceny umiejętności na level 10-1000 wachają się w okolicach 300-10000 monet to dostajemy za przeproszeniem xxx/M zamiast oponek.

Użytkownik Minerva edytował ten post 30 sierpień 2017 - 18:36
wulgaryzm


#46 geme

geme

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
Reputacja: 9

Napisano 30 sierpień 2017 - 22:26

Najcudowniejsza aktualizacja ever! KONIEC z ciągłym: zbijam, nabijam, czemu nie kontrujecie?! AVE!
  • JestemBuk lubi to

#47 TreQuś

TreQuś

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:TreQu
  • Drużyna:Vultur edition
Reputacja: 0

Napisano 01 wrzesień 2017 - 08:45

Ta aktualizacja jest pół na pół więcej lig- dobry pomysł ale wszystkie inne do dupy jak mogliście zabrać prawie wszystkie sposoby na zdobywanie free oponek wcześniej za wydanie np15mil golda było 8oponek ar teraz nie daliście 6 trenów to jakiś żart? Tak samo z innymi to poprostu sposób na wyłudzenie większej ilości pieniędzy od graczy na oponki zastanówcie się nad tym i mam nadzieje ze to naprawicie Pozdro

#48 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 03 wrzesień 2017 - 18:17

Najcudowniejsza aktualizacja ever! KONIEC z ciągłym: zbijam, nabijam, czemu nie kontrujecie?! AVE!

 

Powaznie? Raczej odwrotnie, bo teraz zdaje sie jakiekolwiek oponki dostajesz jak zabijesz kogos, kto ma wiecej honoru od ciebie. Tak wiec to dopiero teraz zacznie sie zbijanie pkt, zeby cos ugrac opon. Jedyne co niby zlikwodowali to to jakies blokowanie trofkow jak sadze, ale w praktyce uderzylo to bardziej w srednich, spokojnie grajacych graczy bez parcia na moc niz tych koksow. I nie polecam wygrywania w turniejach na xp, takie pomysly szybko sprowadzaja postac do wysokiego, golego, papierowego lvl.



#49 Jon Snow

Jon Snow

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Miejscowość:Winterfell
  • Serwer:PL19
Reputacja: 0

Napisano 03 wrzesień 2017 - 18:49

Powaznie? Raczej odwrotnie, bo teraz zdaje sie jakiekolwiek oponki dostajesz jak zabijesz kogos, kto ma wiecej honoru od ciebie. Tak wiec to dopiero teraz zacznie sie zbijanie pkt, zeby cos ugrac opon. Jedyne co niby zlikwodowali to to jakies blokowanie trofkow jak sadze, ale w praktyce uderzylo to bardziej w srednich, spokojnie grajacych graczy bez parcia na moc niz tych koksow. I nie polecam wygrywania w turniejach na xp, takie pomysly szybko sprowadzaja postac do wysokiego, golego, papierowego lvl.

 

Po co teraz zbijać honor skoro nie ma już TTH? Ten co to zrobi na tym nie skorzysta. 


2bf81c1c8564d.jpg


#50 Pablo Escobar

Pablo Escobar

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 457 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Respect Team






Reputacja: 291

Napisano 03 wrzesień 2017 - 20:20

Zbijasz honor, zeby potem atakować graczy teoretycznie mocniejszych od Cb, tzn mających wiecej honoru i nabijania na nich oponek



#51 VumiN

VumiN

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejscowość:Woj. Mazowieckie
  • Serwer:PL10
Reputacja: 0

Napisano 04 wrzesień 2017 - 18:40

Napewno + za 5 pkt umiejętności ale to raczej dla nowych bohaterów 

 

Choć jednak oponki były by owiele lepsze 


Użytkownik VumiN edytował ten post 04 wrzesień 2017 - 18:40





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych