Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Dyskusje Ogólne] Notatki konserwacyjne z dnia 29-08-2017


  • Please log in to reply
50 odpowiedzi w tym temacie

#21 Boorystg

Boorystg

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 39 postów
  • Serwer:PL26
  • Postać:AFX
  • Drużyna:WATAHA
Reputacja: 8

Napisano 29 sierpień 2017 - 11:30

Więc jak się skończy turniej ligowy to wszystkim usuwa punkty ligowe i wszyscy mają po 0 pkt i od nowa tak trzeba wbijać ? Usunięcie tego turnieju tygodniowego honoru to moim zdaniem zmuszenie graczy na kupowanie za pieniądze prawdziwe oponek ...
  • Pablo Escobar lubi to

#22 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 29 sierpień 2017 - 11:33

TTH usunęli na własne życzenie graczy. Na 16 serwach (tylko PL) Były drużyny z 5x5 trofki 25% więcej honoru za walkę, a co najlepsze te drużyny były blokowane/niski honor drużyn/ i najważniejsze były używane po zrobieniu trenów/eny w głównej drużynie. Więc i tak 9/10 osób w top10 było w takich drużynach. Trzeba było myśleć.


  • Singlung, pawciomen i Ceealek lubią to

#23 pawciomen

pawciomen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Serwer:PL11
Reputacja: 19

Napisano 29 sierpień 2017 - 11:36

Więc jak się skończy turniej ligowy to wszystkim usuwa punkty ligowe i wszyscy mają po 0 pkt i od nowa tak trzeba wbijać ? Usunięcie tego turnieju tygodniowego honoru to moim zdaniem zmuszenie graczy na kupowanie za pieniądze prawdziwe oponek ...


Nie, tylko lidze superbohaterow restartuja do 0 i trzeba wbijać je od początku, ja tak zrozumiałem przynajmniej :)

#24 Cleos

Cleos

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Miejscowość:3-City
  • Serwer:PL8
  • Postać:Cleos
  • Drużyna:RED FIGHTERS (wcześniej ReBorn)
Reputacja: 42

Napisano 29 sierpień 2017 - 11:51

TTH usunęli na własne życzenie graczy. Na 16 serwach (tylko PL) Były drużyny z 5x5 trofki 25% więcej honoru za walkę, a co najlepsze te drużyny były blokowane/niski honor drużyn/ i najważniejsze były używane po zrobieniu trenów/eny w głównej drużynie. Więc i tak 9/10 osób w top10 było w takich drużynach. Trzeba było myśleć.

 

To prawda, że na wielu serwach tak jest. Ale nie na wszystkich. Na pl8 nie ma takiej sytuacji, zwłaszcza od czasu wprowadzenia HC. Nikt nie wychodził nigdzie, żeby nie osłabiać drużyny i jej wyniku w HC

 

TTH dawało chociaż każdemu szanse na wygranie nawet kontom ze słabszymi statami. Obecna liga nie daje żadnych szans na nagrody graczom ze słabymi statami, a promuje tylko mocne konta.

 

Dla mnie aktu zdecydowanie na minus.


  • THOR, HeRoGamE i Pablo Escobar lubią to

#25 Krisss1235pl

Krisss1235pl

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Krisss1234pl
  • Drużyna:The Tigers (pl20)
Reputacja: 366

Napisano 29 sierpień 2017 - 12:05

Aktualizacja taka na 7/10 


^^


#26 Cleos

Cleos

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Miejscowość:3-City
  • Serwer:PL8
  • Postać:Cleos
  • Drużyna:RED FIGHTERS (wcześniej ReBorn)
Reputacja: 42

Napisano 29 sierpień 2017 - 12:08

To już lepszym pomysłem byłoby wprowadzenie Ligii Drużynowej.

 

Zdobywanie pkt w walkach drużynowych na koniec sezonu reset pkt do 0.

 

Bardziej by to serwer rozruszało ;)



#27 Destroyed

Destroyed

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 434 postów
  • Miejscowość:Yokio na șląsku
  • Postać:mati z PL4
  • Drużyna:Reborn team
Reputacja: 140

Napisano 29 sierpień 2017 - 12:10

TTH usunęli na własne życzenie graczy. Na 16 serwach (tylko PL) Były drużyny z 5x5 trofki 25% więcej honoru za walkę, a co najlepsze te drużyny były blokowane/niski honor drużyn/ i najważniejsze były używane po zrobieniu trenów/eny w głównej drużynie. Więc i tak 9/10 osób w top10 było w takich drużynach. Trzeba było myśleć.


NO dobra u mnie w drużynie też mamy dwa takie troski i dzięki nim zdobywałem opony. Oni sami dodali te trofea więc może niech usuną te trofki a zostawią TTH.

Nagrywam na YT kanał:
RChomik13


#28 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 29 sierpień 2017 - 14:05

Jestem bardzo zawiedziona. Może nie gram na 100% ale na tyle by co tydzień być w top100 ttd i bardzo często w tth. Dzięki czemu wystarczyło mi na wspomagacz do misji 50%. Bez tth ciężko będzie z samej gry zebrać co tydzień na to oponki. Bardzo ograniczają graczom grę na poziomie bez kupna oponek.. 


  • tiba lubi to

Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.


#29 Bumblebee

Bumblebee

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Miejscowość:Nie z tej ziemi.
  • Postać:none
  • Drużyna:none
Reputacja: 34

Napisano 29 sierpień 2017 - 14:08

Z tak średnio daje na troszeczkę słabo. Właśnie wbilem nową strefę. Ucieszyłem się bardzo no bo w końcu 8 oponek za czyn z lvl + 5 za strefę + 4 za odblokolanie strefy w czynie. Niestety dostałem 10 pkt umiejętności (co jest słabe bo zbieram 100 milionów i statystyki mam po 45-50k) + 4 oponki z czynu zostały zamienione na pomadkę -146 w dodatku bez miejsca na modyfikacje.

#30 KAMA0289

KAMA0289

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów
  • Miejscowość:Jarocin
  • Serwer:PL21
  • Postać:kamZi93
Reputacja: 101

Napisano 29 sierpień 2017 - 14:26

słabo myślałem że usuniecie tth czyli tak naprawdę usuniecie co tyg oponek zmienia na nagrody w lidze ktora zreszta resetuja co tydz,a w lidzę nie dostaje się dalej żadnych nagrod wiec po co te resety :P


Nagrywam na Youtube

Nazwa : kama0289


#31 Singlung

Singlung

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Serwer:PL4
Reputacja: 98

Napisano 29 sierpień 2017 - 14:43

TTH usunęli na własne życzenie graczy. Na 16 serwach (tylko PL) Były drużyny z 5x5 trofki 25% więcej honoru za walkę, a co najlepsze te drużyny były blokowane/niski honor drużyn/ i najważniejsze były używane po zrobieniu trenów/eny w głównej drużynie. Więc i tak 9/10 osób w top10 było w takich drużynach. Trzeba było myśleć.

 

Owszem, ale to nie bylo i nie jest rozwiazanie. Po raz kolejny, w kolejnej grze gracze przekonuja sie, ze lepiej siedziec cicho i nie marudzic, ze ktos uzywa bugow, bo efekt bedzie taki, ze wszyscy dostana po tylku, a nie ze opcja zostanie naprawiona tak, ze ci ktorzy graja nieuczciwie nie beda mogli dalej tego robic.

W tej chwili nie widze wiekszego sensu logowac sie i robic nawet tego minimum co robilam w alarmach i walkach, bo po co. Te smieci, ktore oferuja zupelnie nie sa warte mojego meczenia sie z gra czy pvp. Czasem bralam udzial w turnieju, ale czesciej po prostu wybijalam pasek pvp, liczac, ze wpadnie mi z tego troche oponek. Od czterech lat, dzieki bezmyslnemu tutaj systemowi nieadekwatnych cen mikroplatnosci do oferty, zbieram taka gra na rozwiniecie gildii. Nigdy nie interesowaly mnie jakies wyscigi zbrojen w czasie, ale liczylam na to, ze spokojnie, stopniowo co rok lvl sobie podniose. 

Jak widac niz z tego, bo o ile wczesniej tutaj kupowalam jeszcze oponki, to po tej aktualizacji juz wiecej tego nie zrobie. Nie zarobia wiec na mnie ani grosza tak postepujac i pokazujac, ze nalezy mnie zylowac i odbierac minimalne wartosci nagrod w oponach.

Pisalam juz, ze gdyby byli madrzejsci i dawali bardziej korzystne cenowo pakiety opon, to chetniej by tutaj to sie kupowalo. Tak jak ma to miejsce u konkurencji, ktora o dziwo wcale nie zaluje graczom tych odpowiednikow oponek wypadajacych z samej gry.

Pewnie nic do nich nie dotrze, bo platnicy beda tutaj nadal w pogoni za moca wydawac w piec minut spore sumy, ale byloby fajnie jakby za miesiac jednak wycofali sie z tego okrojenia nagrod w oponach, a zamiast dotychzasowego turnieju dali jakas opcje zlapania paru oponek poprzez rywalizacje na kazdym poziomie rozwoju postaci.

I wlasnie z powyzszych powodow ja nigdy nie podsuwam pod nos producentom gier bugow ani narzekan na nie czy rozwiazan czegos, bo wiem, ze na pewno nie zrobia tego jak sobie zycze, a po prostu wylacza cos kompletnie, takze tym, ktorzy nie oszukiwali oraz dokreca srubke co do ciagniecia kasy.

Wina jest po trzech stronach, tych co tego naduzywali, tych co o tym sie rozpisywali, jeczeli i slali raporty w imie honoru i uczciwosci, a moze zazdrosci i oczywiscie sama firma, ktora przesadza z pazernoscia, nie dajac w grze ciekawej i porzadnej formy wspierania jej za pieniadze z porzadnymi korzysciami dla gracza.


Użytkownik Singlung edytował ten post 29 sierpień 2017 - 14:48


#32 IGUSIA00

IGUSIA00

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:IGUSIA00
  • Drużyna:Święci z Bostonu
Reputacja: 44

Napisano 29 sierpień 2017 - 15:13

Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie...

 

xxx/M dzieciaczki płakały na tth i ttdh no i usuneli jedno i drugie. Chcieliście to macie, ciekawe czy teraz będziecie chętnie kupować oponki których już nie dostaniecie za turniej...


Użytkownik Minerva edytował ten post 29 sierpień 2017 - 23:07
niestosowne słowo

  • Harold lubi to

Prawdziwi bohaterowie tej gry będący z nią od początku z każdym kolejnym dniem odchodzą...


#33 Zbynio

Zbynio

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Serwer:PL20
  • Postać:Awesome
  • Drużyna:Оbsession
Reputacja: 1

Napisano 29 sierpień 2017 - 15:16

Dobrze napisane Singlung. Ta gra z roku na rok robi sie coraz gorsza i glupsza. Jak mozna wprowadzic taki turniej gdzie wiadomo juz mniej wiecej kto jakie miejsca zajmie. Zabrali turniej tth gdzie slabsze lv miały jeszcze jakies szanse a dali turniej dla najsilniejszych lv w dodatku ze zmieniona nagroda. A dlaczego? Bo gracze uzywali nie uczciwych chwytów poprzez celowe przegrywanie walk? A jak mieli honor zbijac... Cała zabawa na tym polegała. Choc osobiscie nie brałem udzialu w tth to bardzo żałuje ze postepuja z nami jak z idiotami. Jeszcze troche i w ta gre bada grali tylko i wylacznie 10-cio latkowie. Not cool...Uciekam bo żona wraca :D

Sorki za błedy...



#34 Bumblebee

Bumblebee

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Miejscowość:Nie z tej ziemi.
  • Postać:none
  • Drużyna:none
Reputacja: 34

Napisano 29 sierpień 2017 - 15:28

Obniżam swoją note na minus. Przed aktualizacja za każde przejście zadania nadzwyczajnego w trybie specjalnym dostawalo się 8 oponek, wszedłem na konto brata z ciekawości który ma 50 lvl i jeszcze nie ukończył żadnego nadzwyczajnego w trybie specjalnym. Co mnie tam spotkało? 5k Expa około, no bomba 5k Expa za 8 oponek Z tych nadzwyczajnych można było sobie odłożyć oponki na późniejszy okres gry teraz to po wbiciu 150 lvl normalnym tempem bez kupna oponek nie będzie nas nawet stać na tydzień wspomagacza 50%. Jest to mega słabe, możliwość zdobycia darmowych oponek została ograniczona tak mocno że nowi gracze będą mieli jeszcze mniej chęci do gry.
Oponki były nagroda uniwersalna ucieszy się z nich i 10 lvl i 500. A dawanie w zamian kilku tysięcy doświadczenia czy przedmioty po -150 (przypominam że już taki 350+ lvl ma na pewno set 5% czy 7% to ten minus będzie nawet kilku krotnie większy).

Cieszyłem się wczoraj jak głupi, ktoś na czacie forumowym napisał ze to może być nie wypał miał rację niestety.

Użytkownik Bumblebee edytował ten post 29 sierpień 2017 - 15:29

  • MrVizus lubi to

#35 tiba

tiba

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 73 postów
  • Miejscowość:Maszewo
  • Serwer:PL9
  • Postać:tiba
  • Drużyna:zależy od humoru :)
Reputacja: 63

Napisano 29 sierpień 2017 - 16:03

Pkt będą resetowane tylko w najwyższej lidze i nie do 0 jak większość twierdzi tylko do 2500pkt
  • PaniK lubi to

Brak liter, żeby to opisać :P


#36 KAMA0289

KAMA0289

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów
  • Miejscowość:Jarocin
  • Serwer:PL21
  • Postać:kamZi93
Reputacja: 101

Napisano 29 sierpień 2017 - 16:04

Pkt będą resetowane tylko w najwyższej lidze i nie do 0 jak większość twierdzi tylko do 2500pkt

to tez troche chore czemu do 2500? zeby mozna jeszcze spaść hah :D lepiej by sie naliczalo od 0,takie male tth by sie zrobilo


Użytkownik KAMA0289 edytował ten post 29 sierpień 2017 - 16:04

Nagrywam na Youtube

Nazwa : kama0289


#37 SaskaczYT

SaskaczYT

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:SaskaczYT
  • Drużyna:Klub Smakosza
Reputacja: 4

Napisano 29 sierpień 2017 - 17:06

Czas aby się wypowiedzieć.

Ogólne:

Do xxx/M, co z ludźmi którzy mieli odblokowane już strefy? Gdzie te punkty umiejętności? Bo mam odblokowane 10/11 stref i nie dostałem nic.

Moge znać powód po co został zmieniony herocon do 3 w nocy? W sensie...Nie żeby mi to przeszkadzało ale dlaczego?

Telefony Alarmowe:

Co jeżeli w telefonie alarmowym jest zadanie dla drużyn? Czy wtedy gracz bez drużyny nie będzie miał zadania czy zamieni się to na normalne zadanie?

 

To chyba jedyne "ale" jakie widze. Na temat ligi się nie wypowiem, bo jestem żałosnym silverem.

Reszta myśle na +, gratuluje.


Użytkownik Minerva edytował ten post 29 sierpień 2017 - 22:36
niestosowne słowo


#38 KAMA0289

KAMA0289

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów
  • Miejscowość:Jarocin
  • Serwer:PL21
  • Postać:kamZi93
Reputacja: 101

Napisano 29 sierpień 2017 - 17:20

Czas aby się wypowiedzieć.

Ogólne:

Do xxx/M, co z ludźmi którzy mieli odblokowane już strefy? Gdzie te punkty umiejętności? Bo mam odblokowane 10/11 stref i nie dostałem nic.

Moge znać powód po co został zmieniony herocon do 3 w nocy? W sensie...Nie żeby mi to przeszkadzało ale dlaczego?

Telefony Alarmowe:

Co jeżeli w telefonie alarmowym jest zadanie dla drużyn? Czy wtedy gracz bez drużyny nie będzie miał zadania czy zamieni się to na normalne zadanie?

 

To chyba jedyne "ale" jakie widze. Na temat ligi się nie wypowiem, bo jestem żałosnym silverem.

Reszta myśle na +, gratuluje.

a za co tych chcesz pkt skoro juz strefy odblokowales i zebrales cos takiego co nazywa sie oponka i jest i wiele cenniejsza niz pkt umiejetnosci ktorzy dostana gracze po odblokowaniu kazdej strefy :/


Użytkownik Minerva edytował ten post 29 sierpień 2017 - 22:36
edycja cytatu

Nagrywam na Youtube

Nazwa : kama0289


#39 ewa47

ewa47

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów
  • Miejscowość:Ionia
  • Postać:Irelia Xan
  • Drużyna:Placidium Navori






Reputacja: 1702

Napisano 29 sierpień 2017 - 17:48


Telefony Alarmowe:

Co jeżeli w telefonie alarmowym jest zadanie dla drużyn? Czy wtedy gracz bez drużyny nie będzie miał zadania czy zamieni się to na normalne zadanie?

"Od teraz telefony alarmowe mogą dotyczyć walk drużynowych i band. Będą one dostępne tylko dla bohaterów, którzy posiadają drużynę."

Czyli gracz bez drużyny nie będzie mógł dostać takiego telefonu.


           Irelia


#40 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 381

Napisano 29 sierpień 2017 - 22:27

Ja to powiem tak, ta aktualizacja jest całkiem dobra, ale niestety ta aktualizacja jak każda inna ma plusy i minusy. To może od atutów zacznę (plusy tej aktualizacji.). Bardzo podoba mi sie dodanie nowej ligi "Liga Superbohatera" czy jak to tam się zwie :D. Set Ligi Superbohatera jest kozacki, tylko hełm jest jakiś trochę dziwny, ale nie wnikam :D. W tej aktualizacji również podoba mi się podzielenie Czempiona na 3 dywizje, czyli Czempion III, Czempion II i Czempion I, moim zdaniem bardzo mądrze to zostało przemyślane, bo dzięki temu liga na wszystkch serwach w końcu się ruszy i będzie większa aktywność w lidze, podoba mi się również to, że dodali tt ligowe, moim zdaniem nawet spoko, za to dostajemy pkt um co mnie bardzo cieszy i ten reset ligi co tydzien do 2,5k pkt ligowych, super. :) A negatywami tej aktualizacji, a właściwie jedynym negatywem jest usunięcie tth i tthd. Przez to może odejść sporo graczy z hz, bo niektórzy z tth tylko zarabiali oponki, a teraz im to uniemozliwili usuwając tth. :/

Pozdrooo :)

Użytkownik MatiProZiom edytował ten post 29 sierpień 2017 - 22:31

  • KubaRolnik lubi to

:) (:





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych