Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 6 głosy

[Dyskusje Ogólne] Ważne: nadchodzące zmiany i dostosowania


  • Please log in to reply
38 odpowiedzi w tym temacie

#21 KAMA0289

KAMA0289

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów
  • Miejscowość:Jarocin
  • Serwer:PL21
  • Postać:kamZi93
Reputacja: 101

Napisano 15 sierpień 2017 - 10:25

Trofea powinny zlstać usunięte z gry.

Nie wiem, czy Twórcy zwrócili uwagę na to, że większość problemów w grze, związanych jest przez trofki. Turniej honoru skompilowany z doświadczenia, multikonta... To jedne z niewielu.

Ponadto, pewnie zdecydowano się na ten krok, bo mniejsza ilość oponek darmowych z gry, tym więcej zakupionych pakietów przez graczy, którzy gospodarowali oponko z TTH na wspomki. Ale najwyraźniej, zawsze trzeba myśleć o kasie ;)

Posłużę się tutaj przykładem tego, że gra się psuje. Na PL15 8/30 osób z jednej drużyny (drużyny TOP1) skasowało konta, z tego powodu, że gra idzie w inną strone, niż powinna...

Idzcie dalej w tę stronę ;)


Pozdro

też wlasnie zauważylem ten ruch sporo graczy na starszych serwerach zyje z opon z turniej tyg co za tym idzie przez dluzszy czas nie kupowali ich teraz glupi pakiet najtanszy ale na wspomke bedzie trzeba zakupic;)


  • Owsik lubi to

Nagrywam na Youtube

Nazwa : kama0289


#22 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 15 sierpień 2017 - 10:26

Trofea powinny zlstać usunięte z gry.

Nie wiem, czy Twórcy zwrócili uwagę na to, że większość problemów w grze, związanych jest przez trofki. Turniej honoru skompilowany z doświadczenia, multikonta... To jedne z niewielu.

Ponadto, pewnie zdecydowano się na ten krok, bo mniejsza ilość oponek darmowych z gry, tym więcej zakupionych pakietów przez graczy, którzy gospodarowali oponko z TTH na wspomki. Ale najwyraźniej, zawsze trzeba myśleć o kasie ;)

Posłużę się tutaj przykładem tego, że gra się psuje. Na PL15 8/30 osób z jednej drużyny (drużyny TOP1) skasowało konta, z tego powodu, że gra idzie w inną strone, niż powinna...

Idzcie dalej w tę stronę ;)


Pozdro

Trofki są na wszystkich serwerach, a ten problem najbardziej, a w zasadzie występuje tyko na serwerach pod znacznikiem PL. ;) Więc trofek raczej nie skasują chyba, że znajdą na nie alternatywę.


  • Ceealek lubi to

#23 KAMA0289

KAMA0289

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów
  • Miejscowość:Jarocin
  • Serwer:PL21
  • Postać:kamZi93
Reputacja: 101

Napisano 15 sierpień 2017 - 10:35

Trofki są na wszystkich serwerach, a ten problem najbardziej, a w zasadzie występuje tyko na serwerach pod znacznikiem PL. ;) Więc trofek raczej nie skasują chyba, że znajdą na nie alternatywę.

troche mi sie wierzyć nie chce że tylko u nas ten problem występuje chyba że tylko nasz naród taki kretacki :D


Nagrywam na Youtube

Nazwa : kama0289


#24 Owsik

Owsik

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów
  • Postać:Piękna, boska, idealna. Istne uosobienie mnie.
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 206

Napisano 15 sierpień 2017 - 10:43

Trofki są na wszystkich serwerach, a ten problem najbardziej, a w zasadzie występuje tyko na serwerach pod znacznikiem PL. ;) Więc trofek raczej nie skasują chyba, że znajdą na nie alternatywę.



Alternatywa, alternatywą... Problem występuje i psuje gre.. Już wolałbym aby w HC były w nagrodę treningi/dzień/tydzień. Tak samo z dodatkową energią:
np. za I miejsce w HC osoba z danej drużyny otrzymuje 25 dodatkowych treningów i 50 dodatkowej energii dziennie przez tydzień, do czasu zakończenia następnego HC.

Takie rozwiązanie byłoby już lepsze.

#25 Mc_Slender

Mc_Slender

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Miejscowość:Warmia.
  • Serwer:PL1
  • Drużyna:Bogowie Wojny
Reputacja: 3

Napisano 15 sierpień 2017 - 10:46

Tylko czekać. :-)



#26 KAMA0289

KAMA0289

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów
  • Miejscowość:Jarocin
  • Serwer:PL21
  • Postać:kamZi93
Reputacja: 101

Napisano 15 sierpień 2017 - 10:48

Alternatywa, alternatywą... Problem występuje i psuje gre.. Już wolałbym aby w HC były w nagrodę treningi/dzień/tydzień. Tak samo z dodatkową energią:
np. za I miejsce w HC osoba z danej drużyny otrzymuje 25 dodatkowych treningów i 50 dodatkowej energii dziennie przez tydzień, do czasu zakończenia następnego HC.

Takie rozwiązanie byłoby już lepsze.

osoba? czy osoby z całej drużyny bo twoj pomysł ma sens,a żeby podbudzić troche rywalizacje w samej drużynie osoba która zbierze najwiecej hero conow w ekipe została by też jakoś dodtakowo nagrodzona;)?


Nagrywam na Youtube

Nazwa : kama0289


#27 Owsik

Owsik

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów
  • Postać:Piękna, boska, idealna. Istne uosobienie mnie.
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 206

Napisano 15 sierpień 2017 - 10:51

osoba? czy osoby z całej drużyny bo twoj pomysł ma sens,a żeby podbudzić troche rywalizacje w samej drużynie osoba która zbierze najwiecej hero conow w ekipe została by też jakoś dodtakowo nagrodzona;)?



Chodziło mi o ogół społeczności zwycięskiej ekipy. Sorry, że tak to zabrzmiało, jakobym faworyzował jedną osobę :P

edit

a co do osoby, która zbierze najwięcej HC.. cóż, zawsze jest to motywacja, może jakieś wspomagacze zostałyby tutaj przewidziane.. hmmm.. i to w każdej drużynie, nie tylko zwycięskiej

Użytkownik Owsik edytował ten post 15 sierpień 2017 - 10:52


#28 KAMA0289

KAMA0289

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów
  • Miejscowość:Jarocin
  • Serwer:PL21
  • Postać:kamZi93
Reputacja: 101

Napisano 15 sierpień 2017 - 10:55

Chodziło mi o ogół społeczności zwycięskiej ekipy. Sorry, że tak to zabrzmiało, jakobym faworyzował jedną osobę :P

edit

a co do osoby, która zbierze najwięcej HC.. cóż, zawsze jest to motywacja, może jakieś wspomagacze zostałyby tutaj przewidziane.. hmmm.. i to w każdej drużynie, nie tylko zwycięskiej

no pomysłów jest sporo kwestia wysłuchania w końcu nas Graczy ,


Nagrywam na Youtube

Nazwa : kama0289


#29 Owsik

Owsik

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów
  • Postać:Piękna, boska, idealna. Istne uosobienie mnie.
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 206

Napisano 15 sierpień 2017 - 11:31

no pomysłów jest sporo kwestia wysłuchania w końcu nas Graczy ,




Tak, tylko że Twórcy mają tę tendencję, że nie słuchają użytkowników swojej gry prawie w ogóle.


Ponadto, odniosę się jeszcze do wcześniejszych postów. To, że problem dotyczący trofeów występuje na polskich serwerach, zwłaszcza, nie znaczy, że nie można ich całkowicie z gry usunąć... Dodatkowo Polska ma najliczniejsze serwery i przynosi Playacie jedne z największych zysków.

#30 Guest_jan123_*

Guest_jan123_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 15 sierpień 2017 - 13:07

Tthd ma zostac skasowany :(
Moja drużyna ma 50% rozwoju i tylko na turnieju zdobywałem oponki

#31 Owsik

Owsik

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów
  • Postać:Piękna, boska, idealna. Istne uosobienie mnie.
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 206

Napisano 15 sierpień 2017 - 14:04

Tthd ma zostac skasowany :(
Moja drużyna ma 50% rozwoju i tylko na turnieju zdobywałem oponki



Niestety. Playata ogranicza nas do tego stopnia, że teraz w żaden sposób pewnie nie będzie można rozwinąć drużyny, poza oponami kupnymi.

#32 PaniK

PaniK

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Miejscowość:Pomorze albo nie pomoże
  • Serwer:PL25
  • Postać:HaVanya
  • Drużyna:Invictus






Reputacja: 344

Napisano 15 sierpień 2017 - 16:34

Tth drużynowe miało sens tylko na nowszych pl, trzeba to przyznać. Na starszych pl mało osób z tego korzystało umyślnie, ponieważ ilość osób grających a drużyn ze 100% rozwinięciem jest wystarczająca. Może to ma za zadaniu zniechęcić graczy do błagań o kolejny pl? :D


  • tiba lubi to

Ciekawi mnie twoje zaciekawienie.


#33 tiba

tiba

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 73 postów
  • Miejscowość:Maszewo
  • Serwer:PL9
  • Postać:tiba
  • Drużyna:zależy od humoru :)
Reputacja: 63

Napisano 15 sierpień 2017 - 17:05

Tth drużynowe miało sens tylko na nowszych pl, trzeba to przyznać. Na starszych pl mało osób z tego korzystało umyślnie, ponieważ ilość osób grających a drużyn ze 100% rozwinięciem jest wystarczająca. Może to ma za zadaniu zniechęcić graczy do błagań o kolejny pl? :D



Ttdh nie ma sensu na dłuższą metę. Niech twórcy pokażą nam swoją wizję, a zobaczymy, czy to będzie nam na rękę ;)

Brak liter, żeby to opisać :P


#34 B4M0v3

B4M0v3

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • Miejscowość:Wrocław
  • Serwer:PL25
  • Postać:SlickBotOn
Reputacja: 1

Napisano 15 sierpień 2017 - 17:16

Według mnie dobrze że TTH nie będzie bo dużo osób zbijało honor później nabijało i w ten sposób co 2 tydzień praktycznie mógł sobie zdobyć 75 oponek a przeciętny Janusz z kwaśną miną na twarzy siedzi i nie dowierza że w 1 dzień można zdobyć 50k honoru :v


                                

                                                                                       Pozdrawiam B4M0v3


#35 Jiraiya

Jiraiya

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 447 postów
  • Serwer:PL12
  • Postać:DeanAmbrose2






Reputacja: 213

Napisano 15 sierpień 2017 - 17:39

Według mnie dobrze że TTH nie będzie bo dużo osób zbijało honor później nabijało i w ten sposób co 2 tydzień praktycznie mógł sobie zdobyć 75 oponek a przeciętny Janusz z kwaśną miną na twarzy siedzi i nie dowierza że w 1 dzień można zdobyć 50k honoru :v

 

TTHD chcą skasować [ czyli tygodniowy turniej drużynowy honoru ] a nie TTH.



#36 KubaRolnik

KubaRolnik

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 244 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:KubaRolnik
  • Drużyna:Mad House
Reputacja: 80

Napisano 15 sierpień 2017 - 20:19

TTHD chcą skasować [ czyli tygodniowy turniej drużynowy honoru ] a nie TTH.

TTH też...



#37 tiba

tiba

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 73 postów
  • Miejscowość:Maszewo
  • Serwer:PL9
  • Postać:tiba
  • Drużyna:zależy od humoru :)
Reputacja: 63

Napisano 15 sierpień 2017 - 20:25

TTH też...



Tth zmienią. Tzn zmniejszają ilość opon a w zamian dostaniesz jakieś pkt umiejętności coś ten design
  • PaniK lubi to

Brak liter, żeby to opisać :P


#38 mama7890

mama7890

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 92 postów
  • Miejscowość:Rzeszów
  • Serwer:PL4
  • Postać:mama7890
  • Drużyna:reborn team
Reputacja: 31

Napisano 26 sierpień 2017 - 13:26

To sa ewidentnie zmiany na gorsze. Moim celem było uzyskac 100 % w grze. Potrzebuje do tego opon. Pozyskiwanie ich z tt honoru bylo łatwe. Obecnie po wprowadzeniu tych super zmian nie wyobrazam sb na moim pl dostac sie do super duper extra ligi bez wydawania całego kieszonkowego. Spowoduje to konflikt z konserwatywnymi rodzicami.
Dzięki (nie)...

#39 łebmysteria

łebmysteria

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Miejscowość:5 km o Ciebie
  • Serwer:PL15
  • Postać:łebmysteria
  • Drużyna:Monarchia-Na zawsze i jeszcze dłużej!
Reputacja: 69

Napisano 16 wrzesień 2017 - 22:58

Teraz, to tylko prawdziwi "hardcorzy" beda w top 10 bez kupowania oponek. Zbijanie nie było żadnym oszustwem. KAŻDY mógł zbijac i nabijac. Czysta głupota. Oczywiscie jeszcze nowy secik bo hajs się moze nie zgadzać, pomimo, że na wspomke musisz kupić oponki albo raz na 2 tygodnie kupować... moja ulubiona "cześć" gry, którą ona się wyróżniała, została usunięta. Ja usunalbym jeszcze ttd, trofea, może hero cony, bo osoby z większą iloscia graczy mają wieksze szanse, wiec to tez niesprawiedliwe. I druzyny usunąłbym. Bo gdy każdy ma inny % ekspienia jest to niesprawiedliwe jak jeden od drugiego szybciej moze ekspic.
Dzięki. Takich aktualizacji więcej. Tylko wiecej lig jest to porządna zmiana.
  • Pablo Escobar lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych