Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

TOXIC staty - Czy opłaca się robić??


Najlepsza odpowiedź MatiProZiom , 22 lipiec 2017 - 21:53

Na twoim lvlu myślę, że warto zrobić sobie toxici, to jest dobra strategia na wygranie z graczem który ma zwykłe staty. Ale oprócz tego liczą się 3 główne umki peta, które powinieneś mieć przy tym : Straszna błyskotliwość ( pet z eventu halloweenowego), sokole oko/strzelający rzut karny ( ta pierwsza umka zmniejsza szansę na unik przeciwnika o 5%, a ta druga umka daje procent więcej, czyli 6%), ale umkę "strzelający rzut karny" możesz dorwać jedynie z eventu piłkarskiego ;/, a trzecią i ostatnią umką jest Lawina śnieżna (daje 15% szansę na dodatkowy cios, może występować wiele razy podczas jednej walki i możesz go dorwać w evencie świątecznym)

Oprócz umek peta liczą się też jego atrybuty, przede wszystkim, jeśli chcesz zrobić właśnie toxici pod inteligencję musisz dorwać peta z jak największą ilością siły i intuicji, kondy może równie dobrze nie być. Ano, jeszcze musisz odwirować tak eq żeby dawało Ci jak najwięcej kondy, siły i intuicji, zero inteligencji, pamiętaj, to rzecz się święta przy toxicach pod intuicję. A jak chcesz rozdać pkt to rozdaj to po równo, masz przykładowo 10000 pkt podstawy do rozdania, ja to bym rozdał to tak : 3k siły, 3,5k kondy i 3,5k intuicji, oczywiście powtarzam, że to jest tylko przykład, nie wiem ile masz pkt do rozdania. Ewentualnie jak nie masz umki peta z eventu halloweenowego, czyli strasznej błyskotliwości możesz dać kroplę ( niewyczerpane źródło, jest dostępna od 10lv peta), tak mam na pl17 i jakoś mam top10 :D I poza tym treny rób w wszystkie staty oprócz intuicji bo bez tego zginiesz i będziesz do tyłu z statami, rozwijaj staty na bieżąco. :) I jeśli nie masz lawiny śnieżnej możesz 5 miesięcy czekać na event świąteczny, wtedy go dorwiesz i będzie miał tą umkę albo uzbierz ( o ile dasz radę ) 30 różnych peciaków, za to jest czyn i nagroda w postaci peta "Mimi", która ma dokładnie taką samą umkę jak bałwan, ale ma inną nazwę, czyli "Reakcja alergiczna" ta umka też daje 15% szansę na dodatkowy atak i też może występowa wielokrotnie podczas walki. 

Myślę, że chociaż częściowo Ci pomogłem. :)

Pozdroo :D

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 MisiuniA

MisiuniA

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Serwer:PL7
Reputacja: 0

Napisano 22 lipiec 2017 - 09:39

Witam, mam do Was pytanie. Mianowicie mam 301 poziom, staty po młotku amnezji, więc jutro będę je rozdawać. Czy opłaca mi się robić TOXIC staty bez inteligencji? Mam dosyć dobre itemki bez inteligencji itp. Czy waszym zdaniem się to opłaca, czy raczej rozdać tak jak zwykle? 



#2 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 22 lipiec 2017 - 09:43

Jeżeli posiadasz umiejętności zwierzaków takich jak pumpkin, frosty to jak najbardziej.



#3 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 22 lipiec 2017 - 09:55

Toxica używają gracze bez wyobraźni i nie potrafiący myśleć nad strategia :) Lepiej jak reszta lepszych graczy w co innego zainwestuj :)


  • Kelly Bundy lubi to

c260e7928c6fe.png


#4 PanMroczny

PanMroczny

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Miejscowość:Anglia/Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:Toxic Team
Reputacja: 169

Napisano 22 lipiec 2017 - 10:14

Na jakim serverze planujesz toxic staty? jaka suma stat?  i czy masz zwierzaki dobre:)


  • Bączuuuuuś lubi to

NZ0x3my.jpg


#5 cederon

cederon

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Miejscowość:Białystok
  • Serwer:PL10
  • Postać:dawid185
  • Drużyna:DeVastatoros
Reputacja: 148

Napisano 22 lipiec 2017 - 11:54

Toxic powinno się robić na 300+ pzm ,ze względu na większą sumę stat.Punkty umiejętności ,które daje przeciwnik w inteligencję ty ładujesz w siłę ,dzięki temu masz przewagę w walce.Staty toxic się jak najbardziej opłaca robić szczególnie kiedy mamy do dyspozycji przystosowane to tego umki (mówie oczywiście o Pumpkinie).Jeżeli chcesz wygrywać walki z lepszymi przeciwnikami to nie masz się nad czym zastanawiać tylko szukać młotka i robić toxici :D


Użytkownik cederon edytował ten post 22 lipiec 2017 - 11:57

Często porażka przybliża do zwycięstwa, poddać się bez walki to jest dopiero klęska !

 


#6 Bączuuuuuś

Bączuuuuuś

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL12
Reputacja: 8

Napisano 22 lipiec 2017 - 11:56

taaaa bez wyobrazni powiadasz, bez wyobrazni to są ludzie którzy robią toxica z umiejętnościami takimi jak kropla, albo robią toxica i mówią że się zadań nie da robić :) toxic to dobra strategia, ale zależy ile masz stat, jaki to jest serwer i tak jak mówi Cealek czy masz umki takie jak błyskotliwość i lawina ;)


  • "Dubi" lubi to

#7 Bubbl3gum

Bubbl3gum

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Miejscowość:Ho no lulu
  • Serwer:PL7
  • Postać:mariankoksu
  • Drużyna:Silence Of The Lambs
Reputacja: 15

Napisano 22 lipiec 2017 - 13:01

Toxic to baaaardzo dobra strategia.

Jedyne czego potrzebujesz to umiejętności trzech towarzyszy - teraz dokładnie nie pamiętam jakich, wiem że na pewno pumpkin i chyba frosty - są to: straszna błyskotliwość, lawina śnieżna i strzelający rzut karny. Zanim zmienisz na toxic to upewnij się ze cię na to stać (potrzebujesz dwóch zestawów ubrań - jeden na nadzwyczajki i jeden na pojedynki). I polecam zbić wcześniej honor, bo z toxiciem 10k honoru w 2 dni to nie problem, zarobisz więc oponki.


         100.gif


#8 PanMroczny

PanMroczny

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Miejscowość:Anglia/Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:Toxic Team
Reputacja: 169

Napisano 22 lipiec 2017 - 13:16

Toxica używają gracze bez wyobraźni i nie potrafiący myśleć nad strategia :) Lepiej jak reszta lepszych graczy w co innego zainwestuj :)

 

Nad strategia to ty już dawno nie myślisz, Toxic Statystyki to bardzo dobre staty pod walki pvp jak i drużynowe, osoba która się nie zna nie powinna komentować. :papa:

 

Bubbl3gum, on 22 Jul 2017 - 14:01, said:snapback.png

Toxic to baaaardzo dobra strategia.

Jedyne czego potrzebujesz to umiejętności trzech towarzyszy - teraz dokładnie nie pamiętam jakich, wiem że na pewno pumpkin i chyba frosty - są to: straszna błyskotliwość, lawina śnieżna i strzelający rzut karny. Zanim zmienisz na toxic to upewnij się ze cię na to stać (potrzebujesz dwóch zestawów ubrań - jeden na nadzwyczajki i jeden na pojedynki). I polecam zbić wcześniej honor, bo z toxiciem 10k honoru w 2 dni to nie problem, zarobisz więc oponki.

 

Nie koniecznie rzut karny... nic szczerze nie daje.. lepiej 10% Sily Strzelic.


Użytkownik Minerva edytował ten post 22 lipiec 2017 - 13:32
połączenie postów

  • Bubbl3gum i Because :) lubią to

NZ0x3my.jpg


#9 Bubbl3gum

Bubbl3gum

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 80 postów
  • Miejscowość:Ho no lulu
  • Serwer:PL7
  • Postać:mariankoksu
  • Drużyna:Silence Of The Lambs
Reputacja: 15

Napisano 22 lipiec 2017 - 14:02

No coś cię chyba ZAMROCZYŁO :P

Oczywiście że ta umiejętność jest potrzebna!

Przecież w toxicu najważniejsze jest SZCZĘŚCIE i BRAK UNIKÓW przeciwnika. OFC siła jest też tutaj najważniejszą statystyką, ale bez przesady, masz przecież drużynę, ligę, wspomagacze i kasę, taka umka jaką proponujesz jest moim zdaniem niepotrzebna, już lepsza by była hakuna matata ,-,


  • PanMroczny lubi to

         100.gif


#10 PanMroczny

PanMroczny

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Miejscowość:Anglia/Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:Toxic Team
Reputacja: 169

Napisano 22 lipiec 2017 - 14:52

No coś cię chyba ZAMROCZYŁO :P

Oczywiście że ta umiejętność jest potrzebna!

Przecież w toxicu najważniejsze jest SZCZĘŚCIE i BRAK UNIKÓW przeciwnika. OFC siła jest też tutaj najważniejszą statystyką, ale bez przesady, masz przecież drużynę, ligę, wspomagacze i kasę, taka umka jaką proponujesz jest moim zdaniem niepotrzebna, już lepsza by była hakuna matata ,-,

 

Gram od startu serwera na toxic..zarmroczyc to cie może tata po wywiadowce:P!  10% sily..prawie 1k stat do przodu.. gralem na rzucie 8 miesięcy, teraz miesiąc na sile 10% i polecam silke;) rzut karny do niczego się nie nadaje.

 

Sproboj 10% Intucij albo Sily/Kondycij jeśli masz takie staty, zobaczysz efekty:)


Użytkownik PanMroczny edytował ten post 22 lipiec 2017 - 14:54

NZ0x3my.jpg


#11 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 22 lipiec 2017 - 15:02

Nie wiem czy są dobre czy są słabe, dzięki mocy kaczuchy praktycznie nie przegrywam walk z toxicami z gorszymi statystykami, a z lepszymi na zmianę jest. Więc wnioskuję, że są jak zwykłe statystyki nic nie dają więcej, a zabierają zadanka nadzwyczajne regularnie co 5 dni.


Użytkownik PanZero edytował ten post 22 lipiec 2017 - 15:03


#12 cederon

cederon

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Miejscowość:Białystok
  • Serwer:PL10
  • Postać:dawid185
  • Drużyna:DeVastatoros
Reputacja: 148

Napisano 22 lipiec 2017 - 15:07

Ja mam toxic dobry rok i ostatnia walka to https://scr.hu/lWYraN


Często porażka przybliża do zwycięstwa, poddać się bez walki to jest dopiero klęska !

 


#13 cederon

cederon

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Miejscowość:Białystok
  • Serwer:PL10
  • Postać:dawid185
  • Drużyna:DeVastatoros
Reputacja: 148

Napisano 22 lipiec 2017 - 15:09

Nie wiem czy są dobre czy są słabe, dzięki mocy kaczuchy praktycznie nie przegrywam walk z toxicami z gorszymi statystykami, a z lepszymi na zmianę jest. Więc wnioskuję, że są jak zwykłe statystyki nic nie dają więcej, a zabierają zadanka nadzwyczajne regularnie co 5 dni.

Co ty wygadujesz?

Toxic są jak zwykłe statystyki?

W większości przypadków gracze z toxic nie mają sobie równych pod pvp ,przykład z dzisiaj https://scr.hu/lWYraN


Użytkownik cederon edytował ten post 22 lipiec 2017 - 15:10

Często porażka przybliża do zwycięstwa, poddać się bez walki to jest dopiero klęska !

 


#14 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 22 lipiec 2017 - 15:13

Co ty wygadujesz?

Toxic są jak zwykłe statystyki?

W większości przypadków gracze z toxic nie mają sobie równych pod pvp ,przykład z dzisiaj https://scr.hu/lWYraN

Również proszę przykład z dzisiaj http://scr.hu/663z/4qhv12k przewagi stat + toxic



#15 PanMroczny

PanMroczny

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Miejscowość:Anglia/Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:Toxic Team
Reputacja: 169

Napisano 22 lipiec 2017 - 15:21

Również proszę przykład z dzisiaj http://scr.hu/663z/4qhv12k przewagi stat + toxic

 

Kaczka Sporo daje, ale nie każdy inwestuje, najlepsza jednak jest do statystyk bez kryta ale pod toxic w intuicje ;)


NZ0x3my.jpg


#16 Bączuuuuuś

Bączuuuuuś

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL12
Reputacja: 8

Napisano 22 lipiec 2017 - 16:58

cederon twój toxic taki sobie, gdybyś miał lawine to ten maciek z klanu by ci nawet połowy hp nie zabrał ;) PanZero ma rację, bo ma staty rozłożone w itemkach pod siłe i to bardzo dużo daje, bo siła jest najważniejsza w itemkach, taka zasada.... i nawet toxic nie ma szans, bo jeszcze dochodzi umka z kaczki, no ale nie każdego na nią stać :D


  • PanMroczny lubi to

#17 cederon

cederon

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Miejscowość:Białystok
  • Serwer:PL10
  • Postać:dawid185
  • Drużyna:DeVastatoros
Reputacja: 148

Napisano 22 lipiec 2017 - 21:02

cederon twój toxic taki sobie, gdybyś miał lawine to ten maciek z klanu by ci nawet połowy hp nie zabrał ;) PanZero ma rację, bo ma staty rozłożone w itemkach pod siłe i to bardzo dużo daje, bo siła jest najważniejsza w itemkach, taka zasada.... i nawet toxic nie ma szans, bo jeszcze dochodzi umka z kaczki, no ale nie każdego na nią stać :D

No niestety nie trafiłem jeszcze bałwanka :(


Często porażka przybliża do zwycięstwa, poddać się bez walki to jest dopiero klęska !

 


#18 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 380

Napisano 22 lipiec 2017 - 21:53   Najlepsza odpowiedź

Na twoim lvlu myślę, że warto zrobić sobie toxici, to jest dobra strategia na wygranie z graczem który ma zwykłe staty. Ale oprócz tego liczą się 3 główne umki peta, które powinieneś mieć przy tym : Straszna błyskotliwość ( pet z eventu halloweenowego), sokole oko/strzelający rzut karny ( ta pierwsza umka zmniejsza szansę na unik przeciwnika o 5%, a ta druga umka daje procent więcej, czyli 6%), ale umkę "strzelający rzut karny" możesz dorwać jedynie z eventu piłkarskiego ;/, a trzecią i ostatnią umką jest Lawina śnieżna (daje 15% szansę na dodatkowy cios, może występować wiele razy podczas jednej walki i możesz go dorwać w evencie świątecznym)

Oprócz umek peta liczą się też jego atrybuty, przede wszystkim, jeśli chcesz zrobić właśnie toxici pod inteligencję musisz dorwać peta z jak największą ilością siły i intuicji, kondy może równie dobrze nie być. Ano, jeszcze musisz odwirować tak eq żeby dawało Ci jak najwięcej kondy, siły i intuicji, zero inteligencji, pamiętaj, to rzecz się święta przy toxicach pod intuicję. A jak chcesz rozdać pkt to rozdaj to po równo, masz przykładowo 10000 pkt podstawy do rozdania, ja to bym rozdał to tak : 3k siły, 3,5k kondy i 3,5k intuicji, oczywiście powtarzam, że to jest tylko przykład, nie wiem ile masz pkt do rozdania. Ewentualnie jak nie masz umki peta z eventu halloweenowego, czyli strasznej błyskotliwości możesz dać kroplę ( niewyczerpane źródło, jest dostępna od 10lv peta), tak mam na pl17 i jakoś mam top10 :D I poza tym treny rób w wszystkie staty oprócz intuicji bo bez tego zginiesz i będziesz do tyłu z statami, rozwijaj staty na bieżąco. :) I jeśli nie masz lawiny śnieżnej możesz 5 miesięcy czekać na event świąteczny, wtedy go dorwiesz i będzie miał tą umkę albo uzbierz ( o ile dasz radę ) 30 różnych peciaków, za to jest czyn i nagroda w postaci peta "Mimi", która ma dokładnie taką samą umkę jak bałwan, ale ma inną nazwę, czyli "Reakcja alergiczna" ta umka też daje 15% szansę na dodatkowy atak i też może występowa wielokrotnie podczas walki. 

Myślę, że chociaż częściowo Ci pomogłem. :)

Pozdroo :D


:) (:


#19 cederon

cederon

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Miejscowość:Białystok
  • Serwer:PL10
  • Postać:dawid185
  • Drużyna:DeVastatoros
Reputacja: 148

Napisano 22 lipiec 2017 - 23:36

Na twoim lvlu myślę, że warto zrobić sobie toxici, to jest dobra strategia na wygranie z graczem który ma zwykłe staty. Ale oprócz tego liczą się 3 główne umki peta, które powinieneś mieć przy tym : Straszna błyskotliwość ( pet z eventu halloweenowego), sokole oko/strzelający rzut karny ( ta pierwsza umka zmniejsza szansę na unik przeciwnika o 5%, a ta druga umka daje procent więcej, czyli 6%), ale umkę "strzelający rzut karny" możesz dorwać jedynie z eventu piłkarskiego ;/, a trzecią i ostatnią umką jest Lawina śnieżna (daje 15% szansę na dodatkowy cios, może występować wiele razy podczas jednej walki i możesz go dorwać w evencie świątecznym)

Oprócz umek peta liczą się też jego atrybuty, przede wszystkim, jeśli chcesz zrobić właśnie toxici pod inteligencję musisz dorwać peta z jak największą ilością siły i intuicji, kondy może równie dobrze nie być. Ano, jeszcze musisz odwirować tak eq żeby dawało Ci jak najwięcej kondy, siły i intuicji, zero inteligencji, pamiętaj, to rzecz się święta przy toxicach pod intuicję. A jak chcesz rozdać pkt to rozdaj to po równo, masz przykładowo 10000 pkt podstawy do rozdania, ja to bym rozdał to tak : 3k siły, 3,5k kondy i 3,5k intuicji, oczywiście powtarzam, że to jest tylko przykład, nie wiem ile masz pkt do rozdania. Ewentualnie jak nie masz umki peta z eventu halloweenowego, czyli strasznej błyskotliwości możesz dać kroplę ( niewyczerpane źródło, jest dostępna od 10lv peta), tak mam na pl17 i jakoś mam top10 :D I poza tym treny rób w wszystkie staty oprócz intuicji bo bez tego zginiesz i będziesz do tyłu z statami, rozwijaj staty na bieżąco. :) I jeśli nie masz lawiny śnieżnej możesz 5 miesięcy czekać na event świąteczny, wtedy go dorwiesz i będzie miał tą umkę albo uzbierz ( o ile dasz radę ) 30 różnych peciaków, za to jest czyn i nagroda w postaci peta "Mimi", która ma dokładnie taką samą umkę jak bałwan, ale ma inną nazwę, czyli "Reakcja alergiczna" ta umka też daje 15% szansę na dodatkowy atak i też może występowa wielokrotnie podczas walki. 

Myślę, że chociaż częściowo Ci pomogłem. :)

Pozdroo :D

Bardzo dobrze opisana sprawa ,Mateusz się tak rozpisał ,że aż szkoda nie zostawić lajka ;)


  • MatiProZiom lubi to

Często porażka przybliża do zwycięstwa, poddać się bez walki to jest dopiero klęska !

 


#20 geme

geme

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
Reputacja: 9

Napisano 23 lipiec 2017 - 01:49

Toxic to bardzo lipna strategia.
  • "Dubi" lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych