Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * - - - 8 głosy

[Dyskusje Ogólne] Notatki konserwacyjne z dnia 12-07-2017


  • Please log in to reply
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Scottie

Scottie

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów






Reputacja: 895

Napisano 12 lipiec 2017 - 07:55

Tutaj możecie wypowiedzieć się na temat aktualizacji z dnia 12-07-2017.

O tym, co zostało wprowadzone:
http://forum.pl.hero...17/#entry229523
  • KubaRolnik lubi to

#2 Kelly Bundy

Kelly Bundy

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:DT
Reputacja: 30

Napisano 12 lipiec 2017 - 07:56

Nadal nic i żenada do tego :cool:


  • lik0s, TheDerpciakPL i żniwiarz23 lubią to

#3 Guest_mateo555_*

Guest_mateo555_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 12 lipiec 2017 - 08:01

Jednym słowem SYF!


Wprowadzono możliwość kolekcjonowania wszystkich zasobów i wyprodukowanych elementów jednocześnie, za jedną oponkę.
• Można również rozpocząć natychmiastową produkcję botów we wszystkich pokojach produkcji za jedną oponkę.

Jaki jest sens w tym czymś? Nie lepiej samemu poklikać niż tracić oponkę?

• Produkcja atak-o-botów lub obronn-o-botów nie wymaga większej ilości zasobów, niemniej nie jest już przyspieszana przez generatorownie.

Katastrofa...kiedyś produkowałem boty po 1h to teraz muszę czekać 3h? Żenada
Pozostałe zmiany na plus

#4 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1072

Napisano 12 lipiec 2017 - 08:06

Jak zapewne setki innych graczy, ustawiłem obok fabryki robotów generatorownię i rozwinąłem ile tylko dałem radę. Czy teraz mam poświęcić tydzień na przestawianie wszystkiego od nowa, czy wydać na ten cel setki oponek?

 

Ta aktualizacja jest chyba gorsza od wczorajszej 6godzinnej bo zepsuli kryjówkę. 


8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#5 Kelly Bundy

Kelly Bundy

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:DT
Reputacja: 30

Napisano 12 lipiec 2017 - 08:06

Jednym słowem SYF!


Wprowadzono możliwość kolekcjonowania wszystkich zasobów i wyprodukowanych elementów jednocześnie, za jedną oponkę.
• Można również rozpocząć natychmiastową produkcję botów we wszystkich pokojach produkcji za jedną oponkę.

Jaki jest sens w tym czymś? Nie lepiej samemu poklikać niż tracić oponkę?

• Produkcja atak-o-botów lub obronn-o-botów nie wymaga większej ilości zasobów, niemniej nie jest już przyspieszana przez generatorownie.

Katastrofa...kiedyś produkowałem boty po 1h to teraz muszę czekać 3h? Żenada
Pozostałe zmiany na plus

 

Wszystko dla $$$, chyba jednak pokapowali się, że ludzie odchodzą z gry, więc trzeba wycisnąć z nich ostatnie €urogąbki :cool:

 

Jedyna rzecz jaka przypadła mi do gustu to dodanie miejsca na modyfikację w broni i gadżecie


  • Azurah lubi to

#6 Because :)

Because :)

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 285

Napisano 12 lipiec 2017 - 08:09

Ta aktualizacja była bezsensu i nic sensownego nie wniosła. Kiedyś produkowałam boty po 1 h 20 min, a teraz 4 h 32 min. No, ale przecież ja kocham czekanie, Nie rozumiem po co zostało wprowadzone magazynowanie zasobów i uruchamianie produkcji botów za to jedna oponke. To było pare klikniec myszka i było zrobione. Jedyny minimalny plus to ten telefon alarmowy związany z kryjówka, ale pewnie go będzie się długo robiło, bo teraz czas produkcji atakobotów został podwojony. Najlepiej niech zabiorą wszystkie genaratory. Tak jak JestemBuk wyżej wspomniał, że została zepsuta kryjówka. Teraz trzeba wszystko od nowa ustawiać. Tez miałam generatowanie pomiędzy atakobotami, żeby szybciej były produkowane.


  • Azurah i Kunegunda10 lubią to

Jeśli ci pomogłam lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#7 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1072

Napisano 12 lipiec 2017 - 08:14

 Kiedyś produkowałam boty po 1 h 20 min, a teraz 4 h 32 min. 

 

To kolejna próba wyciśnięcia pieniędzy z darmowej gry, dowalić taki czas, żeby nikomu się nie opłacało czekać i kończył za oponki. Próba nr 97 487 chyba.

 

Nie rozumiem po co zostało wprowadzone magazynowanie zasobów i uruchamianie produkcji botów za to jedna oponke.

 

Jak wyżej. Próba nr 97 488.

 

 

Ale widać wyraźnie, że się devy nudzą, nie mają co robić, konta by sobie porobili i poklikali a nie psują


8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#8 KubaRolnik

KubaRolnik

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 244 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:KubaRolnik
  • Drużyna:Mad House
Reputacja: 80

Napisano 12 lipiec 2017 - 08:46

Ja jestem na +

Jedynie  jestem na - z tym czekaniem na wyprodukowanie atakobotów bez generatownii


  • Scottie i Piteros321 lubią to

#9 urtratajniak

urtratajniak

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL15
  • Postać:urtratajniak
  • Drużyna:Burning In Fire
Reputacja: 17

Napisano 12 lipiec 2017 - 09:55

Masakra, to chyba najlepsze słowo. Z tą generatorownią, to przesada! Po kiego ją ruszaliście?! Za mało na siebie zarabiała? A może jeszcze kompletnie ją wycofac?! Najpierw dajecie, zachęcacie sami, a później zostajesz graczu sam bo komuś się odwidziało, tracisz multum czasu na zmiany kilku/kilkunastu pomieszczeń, układu kryjówki itp... Oczywiście o ile nie wkurzysz się tak bardzo i dalej zostaniesz w grze (TAK, TAKIE COŚ DZIAŁA ZNIECHĘCAJĄCO DO DALSZEJ GRY), bo jak dla mnie to po prostu zmarnowanie ciekawego pomysłu jakim była kryjówka. Zmarnowanie naszego czasu i nerwów. Czy chociaż ktoś się zapytał graczy, tak, tak - tych, co utrzymują tą grę, co o tym myślą? Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby ktoś kto rozwijał kryjówkę, korzystał z atak-o-botów lub obronn-o-botów był z tego zadowolony, zaaprobował... Podobnie z modyfikacjami i generatorowni. Jak dajecie, to już zostawcie, chyba że wolą większości graczy będzie zmiana! PORAŻKA!

Na jedyny plus uznaję wprowadzenie możliwości modyfikacji do broni i gadżetów, jak również pralkę dla modyf.

 

Jestem za zdecydowanym przywróceniem działania generatorowni na fabryki botów i warsztat!

 



#10 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 379

Napisano 12 lipiec 2017 - 10:02

Plusem tej akutalizacji jest wybór jakości modyfikacji, którego czegoś takiego wcześniej nie było, podoba mi się to. :) W tej aktualizacji również jestem zadowolony z dodania modyfikacji do broni i gadżetów. :)
A minusem tej aktualizacji jest usunięcie skracania czasu wytwarzania atak-o-botów przez generatory, płacenie 1 oponki za odebranie surowców naraz w kryjówce i odbieranie wszystkich atak-o-botów też za opone, moim zdaniem to jest bezsensowne płacenie oponki za to, prędzej bym to wszystko odbierał pojedyńczo i nie przepłacał tej oponki niż wydać tą oponę na to. Ale HZ znajduje coraz więcej okazji w której mogą nieźle się dorobić. :)

:) (:


#11 geme

geme

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 28 postów
Reputacja: 9

Napisano 12 lipiec 2017 - 10:18

TRAGEDIA! 2 tygodnie mam czekać, żeby usunąć genereatownie?! Miałem zoptymalizowaną kryjówke... Żenada, wszystko za oponki. Gratulacje, co za bezsens, jeden bot 14min, pogrzało Was.
  • Kunegunda10 lubi to

#12 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 12 lipiec 2017 - 10:21

Mi się podoba wszystko w tej aktualizacji, a najbardziej z tymi generatorami, a to z powodu iż praktycznie nie mogłem rozwijać kryjówki przez ciągłe ataki graczy top5 sławy/rozwoju (straty po kilkanaście tysięcy surków na atak) gdzie mają wszystkie cechy walki robotów wykokszone na praktycznie full. Gdzie ja jestem w rozwoju w 3 dziesiątce, a rankingu 100-150. W końcu będe mógł odsapnąć , dzięki. :)

 

 

 

Dodam też screena

 

Gracze z top12 sławy, moja pozycja 131. Świetny balans niech będzie jakiś limit 50 pozycji w każdą strone gracza można trafić i tyle.

Załączone pliki


Użytkownik PanZero edytował ten post 12 lipiec 2017 - 10:25

  • Azurah, Ania1312 i Ceealek lubią to

#13 Seba705

Seba705

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
Reputacja: 243

Napisano 12 lipiec 2017 - 11:09

na - dłużej  trzeba czekać całą kryjówkę przestawiaj warsztatu nie da się postawić dzięki chyba kończę grę :(



#14 Because :)

Because :)

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 285

Napisano 12 lipiec 2017 - 11:10

Może ci PanZero ta aktualizacja się podoba, bo nie zabierają ci tych surowców, ale mi jako graczowi z top10 kryjówką tak średnio :(. Z ataków na inne kryjówki mogłam rozwijać swoja kryjówkę coraz bardziej, bo zdobywałam dużo za to surowców. Teraz mam spowolniony rozwój całej kryjówki z powodu braku surowców


Jeśli ci pomogłam lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#15 urtratajniak

urtratajniak

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL15
  • Postać:urtratajniak
  • Drużyna:Burning In Fire
Reputacja: 17

Napisano 12 lipiec 2017 - 11:17

Mi się podoba wszystko w tej aktualizacji, a najbardziej z tymi generatorami, a to z powodu iż praktycznie nie mogłem rozwijać kryjówki przez ciągłe ataki graczy top5 sławy/rozwoju (straty po kilkanaście tysięcy surków na atak) gdzie mają wszystkie cechy walki robotów wykokszone na praktycznie full. Gdzie ja jestem w rozwoju w 3 dziesiątce, a rankingu 100-150. W końcu będe mógł odsapnąć , dzięki. :)

 

 

 

Dodam też screena

 

Gracze z top12 sławy, moja pozycja 131. Świetny balans niech będzie jakiś limit 50 pozycji w każdą strone gracza można trafić i tyle.

powiem bezpośrednio: wystarczyłoby częściej na HZ do kryjówki zaglądać i problem ze stratą kilkunastu tys surki znikłby :) 


  • Asylum, Because :) i Hjuston lubią to

#16 Because :)

Because :)

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 233 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:All Stars
Reputacja: 285

Napisano 12 lipiec 2017 - 12:11

Racja urtratajniak. Wystarczy co 2-3 godzinki wejść i zebrać surowce, a nie raz na dzień i potem płakać, że surowce zabrali przeciwnicy


  • KapitanPiracki lubi to

Jeśli ci pomogłam lub zgadzasz się z moim zdaniem to daj lajka :)


#17 PanMroczny

PanMroczny

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Miejscowość:Anglia/Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:Toxic Team
Reputacja: 169

Napisano 12 lipiec 2017 - 12:42

Z_E_N_A_D_A :-)


NZ0x3my.jpg


#18 żniwiarz23

żniwiarz23

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 16 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:żniwiarz23
  • Drużyna:PokerStars
Reputacja: 7

Napisano 12 lipiec 2017 - 13:08

• Wprowadzono możliwość kolekcjonowania wszystkich zasobów i wyprodukowanych elementów jednocześnie, za jedną oponkę.

• Można również rozpocząć natychmiastową produkcję botów we wszystkich pokojach produkcji za jedną oponkę.

 

Żenada! To już wolę sobie poklikać i zaoszczędzić oponkę na jakąś dobrą okazję albo na epicką niespodziankę w sklepie. Łapka w dół!

 

• Pojawiła się szansa na uzyskanie większej ilości zasobów w atakach kryjówek.
• Dodano nowy telefon alarmowy, który przyznaje wyższe nagrody, co wymaga wygrania bitew kryjówek.

 

Spoko, wymaga więcej wysiłku i odrobiny szczęścia, to jeszcze mogę ugryźć...

 

• Produkcja atak-o-botów lub obronn-o-botów nie wymaga większej ilości zasobów, niemniej nie jest już przyspieszana przez generatorownie.

• Produkcja modyfikacji botów nie wymaga większej ilości zasobów, niemniej nie jest już przyspieszana przez generatorownie.

 

...ale to już całkowite przegięcie. Po jaką cholerę mam czekać szmat czasu na gotowe boty?! A to wszystko, żeby wycisnąć od graczy oponki i na tym zarobić $$$  Kolejna łapka w dół!

 

• Dodano nowe gniazda modyfikacji dla broni i gadżetów.
• Rodzaje przedmiotów i poziomy jakościowe mogą być teraz przetaczane oddzielnie.
• Podczas ponownego przetaczania rodzaju itemu można znaleźć uchwyt modyfikacji jednorazowego użytku, który umożliwia utworzenie gniazda modyfikacyjnego na elemencie.
• Wprowadzono możliwość przetaczania modyfikacji w pralce.

 

Akurat te zmiany wyszły na plus. Przyda się to wielu graczom (nie powiem że tego brakowało) i poprawi nieco rozgrywkę na serwie.

 

Podsumowując, mimo kilku pozytywnych zmian w grze jest jednak wiele tych negatywnych, które odbierają przyjemność z grania i zmuszają nas do kupowania oponek. Z tego miejsca chcę powiedzieć, że wchodzenie w taktykę pay-to-win nie podoba się nam, graczom! Tylko jednym słowem mogę ocenić tą aktualizację: TRA-GE-DIA!!!

 

 

Jestem za zdecydowanym przywróceniem działania generatorowni na fabryki botów i warsztat!

 

Również się dołączam do tego żądania!


  • JestemBuk, KapitanPiracki i HaKunaMaTata lubią to

#19 Ania1312

Ania1312

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Ania1312
  • Drużyna:Japan Team
Reputacja: 114

Napisano 12 lipiec 2017 - 13:19

Racja urtratajniak. Wystarczy co 2-3 godzinki wejść i zebrać surowce, a nie raz na dzień i potem płakać, że surowce zabrali przeciwnicy

 

Nikt tu nie płacze...

 

Ludzie, pomyślcie też o innych, nie tylko o sobie. Wiem, że dla największych nałogów jest to nie do wyobrażenia, ale jednak nie każdy ma tyle czasu na grę, ile chciałby go mieć. Nawet jak już się znajdzie to nie zawsze jest możliwość, aby ją włączyć, bo dostęp do gry staje się coraz bardziej utrudniony. Chociażby przez to, że nie ma w ogóle aplikacji HZ na Windows Phone. 


  • Azurah i PanZero lubią to

"Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy

Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy." ~ M. Grechuta


#20 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 12 lipiec 2017 - 13:20

powiem bezpośrednio: wystarczyłoby częściej na HZ do kryjówki zaglądać i problem ze stratą kilkunastu tys surki znikłby :) 

 

 

Racja urtratajniak. Wystarczy co 2-3 godzinki wejść i zebrać surowce, a nie raz na dzień i potem płakać, że surowce zabrali przeciwnicy

Jak widać ataki są późną nocą, a nie jestem robotem by siedzieć przed grą 24h, wystarczyło by dać ten limit 50 pozycji do atakowania i był by spokój albo jak w lidze kilka najbliższych osób jeżeli chodzi o topkę, a inni w odniesieniu do strat punktowych






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych