Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Oczekiwania na następną aktualizację


  • Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 B1NLAD3N

B1NLAD3N

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:KillerDark
  • Drużyna:Rulers Of The World
Reputacja: 1

Napisano 08 lipiec 2017 - 18:39

Dzień dobry, tu znowu ... Chciałbym usłyszeć od ciebie, co myślisz / nadzieję na kolejnej aktualizacji na 11/07/2017.
 
Ja: Mam nadzieję, że to nie jest „” słaby „” jak poprzedni, aby poprawić istniejące błędy, uruchomić nowe innowacje, np pro ukrywanie pokój dla nowych zespołów, turnieje, spotkania, itp Niż wcześniej o identyczności, że praktycznie tylko Poprawiono błędy.
 
A czego można się spodziewać?


#2 adik2002

adik2002

    Miłośnik forum

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 203 postów
  • Miejscowość:Stumilowy las
  • Serwer:PL19
  • Postać:Papa Smerf
  • Drużyna:Teletubisie
Reputacja: 78

Napisano 08 lipiec 2017 - 18:51

Liczę za dodanie do zadań Con zadania związanego z liczbą treningow .
Powstały już 3zadania faworyzujace teamy z enka więc przydało by się też pod team z trenami ;)

Impossible


#3 MatiProZiom

MatiProZiom

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • Miejscowość:Szukaj, a znajdziesz
  • Serwer:PL15
  • Postać:MatiProZiom
  • Drużyna:RED FIGHTERS






Reputacja: 381

Napisano 09 lipiec 2017 - 13:25

A ja liczę na to, żeby w końcu naprawili ten bug z niewidzialną czcionką podczas gry na tel, jak coś chcę napisać do drużyny to czasami nie widać co właśnie piszę do drużyny, tak samo jest z wpisywaniem emaila i hasła też muszę się bawić w poprawianie danych, to już jest naprawdę irytujące i nie idzie tego znieść, poza tym ten problem jest już od kilku tygodni, a jeszcze tego nie naprawili,  niech w końcu ruszą tyłek i coś z tym zrobią. :D

Tak jak napisał adik2002, też liczę na dodanie nowych zadań do HeroConu związanego z treningami, w końcu by wyszło na to, kto tak naprawdę robi te treny, a kto nie. ^^ 


:) (:


#4 Wera2710

Wera2710

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 24 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:Toxic Team
Reputacja: 8

Napisano 09 lipiec 2017 - 18:58

Ja licze na dodanie nowych czynów bohaterskich związanych z kryjówka. Bohaterowie, którym udało się zebrać 30 k sławy juz nie maja po co robić tych ataków na inne kryjówki, bo czyny się juz skończyły. Przydało by się jeszcze, żeby lige czempiona podzieli na 3, tak jak pozostałe słabsze ligii. Zgadzam się z MatiProZiom odnośnie tej niewidzialnej czcionki, która czasami potrafi nieźle wkurzyc ;)

#5 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 09 lipiec 2017 - 19:06

Ta dajmy dzieciakom więcej BC żeby xxx razy robili to samo i monotonnie zdobywali 2ptk czy exp lub jednostki treningu :( lepiej niech wprowadza coś nowego i co by odświeżyło grę a nie robienie czegoś lub zdobywanie xxx razy więcej niż jest teraz taka możliwość :(


c260e7928c6fe.png


#6 frivtn100

frivtn100

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 0

Napisano 31 sierpień 2017 - 11:30

I'm very fond of them, thank you very much I would also recommend to my friends, hope you have lots of good new and meaningful topics.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych