Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

[Dyskusja Ogólna] Przyszłość Hero Zero


  • Please log in to reply
46 odpowiedzi w tym temacie

#21 DanKuso00

DanKuso00

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Serwer:PL6
Reputacja: 55

Napisano 05 lipiec 2017 - 20:43

Mi osobiście gra się nie znudziła, nadal mnie cieszy, aktualizacje w większości też mi się podobają... wadą jest tylko przesadna liczba pl'ów i takie uczucie że jest bardzo mało aktywnych graczy :/ 



#22 Damikkos

Damikkos

    Były Senior Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 653 postów
Reputacja: 502

Napisano 05 lipiec 2017 - 22:19

bez urazy, ale nie wiem jak już można klikać dzień w dzień godziny za godzinami to samo w kółko ;p szału można dostać.

fakt gra dostaje sporo zmian i nawet ostatnio graficzny overhaul (coś chyba dawno nawet) ale pod przykrywką i tak pozostanie to klikaczem, prędzej czy później albo zdecydujesz że "to nie dla mnie, to zbyt nużące i męczące, wolę popykać w jakieś mmo", albo zostaniesz ze względu na ludzi z drużyny czy topkę (choć też nie wiadomo czy na długo, bo samemu wypalić się łatwo, wyrobienie 100% dzień w dzień to nie taka prosta sprawa)

nadal brakuje mi tutaj czegoś co przyciągnie nowych graczy i pozostawi przy okazji starych przy grze. przez to gra podąża powoli w kierunku bezdennej otchłani (;-.-)

Support Regulamin forum Warunki użytkowania

Administracja Hero Zero NIGDY nie poprosi cię o twoje dane logowania.


#23 Bączuuuuuś

Bączuuuuuś

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL12
Reputacja: 8

Napisano 06 lipiec 2017 - 06:40

ooo jeszcze coś ode mnie, głupotą było wprowadzenie podglądu czyjejś kryjówki, to po co się to nazywa "kryjówką" skoro każdy może zobaczyć każdą kryjówkę na serwie :P 



#24 Kelly Bundy

Kelly Bundy

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:DT
Reputacja: 30

Napisano 06 lipiec 2017 - 09:12

bez urazy, ale nie wiem jak już można klikać dzień w dzień godziny za godzinami to samo w kółko ;p szału można dostać.

fakt gra dostaje sporo zmian i nawet ostatnio graficzny overhaul (coś chyba dawno nawet) ale pod przykrywką i tak pozostanie to klikaczem, prędzej czy później albo zdecydujesz że "to nie dla mnie, to zbyt nużące i męczące, wolę popykać w jakieś mmo", albo zostaniesz ze względu na ludzi z drużyny czy topkę (choć też nie wiadomo czy na długo, bo samemu wypalić się łatwo, wyrobienie 100% dzień w dzień to nie taka prosta sprawa)

nadal brakuje mi tutaj czegoś co przyciągnie nowych graczy i pozostawi przy okazji starych przy grze. przez to gra podąża powoli w kierunku bezdennej otchłani (;-.-)

 

Zgadzam się z Twoją opinią w stu procentach. Ze swojego przykładu mogę podać, że wielu ludzi z mojej drużyny, w której tworzyliśmy topkę, niestety, ale zakończyła już swoją grę, pokasowali konta i tyle. Ta gra już nie sprawia tyle radości czy rok, czy nawet 2 lata temu, nie ma już w niej nic co przyciąga graczy.

Może faktycznie dobrym pomysłem było by połączenie serwerów, jak to miało miejsce w jednej z bardzo popularnych gier MMOG. Jedyny problem jaki bym widział to dublowanie się nicków, nazw drużyn, ale to można rozwiązać w identyczny sposób jak tam, czyli kto pierwszy ten lepszy.


  • Bączuuuuuś lubi to

#25 Bączuuuuuś

Bączuuuuuś

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL12
Reputacja: 8

Napisano 06 lipiec 2017 - 10:30

Zgadzam się z Twoją opinią w stu procentach. Ze swojego przykładu mogę podać, że wielu ludzi z mojej drużyny, w której tworzyliśmy topkę, niestety, ale zakończyła już swoją grę, pokasowali konta i tyle. Ta gra już nie sprawia tyle radości czy rok, czy nawet 2 lata temu, nie ma już w niej nic co przyciąga graczy.

Może faktycznie dobrym pomysłem było by połączenie serwerów, jak to miało miejsce w jednej z bardzo popularnych gier MMOG. Jedyny problem jaki bym widział to dublowanie się nicków, nazw drużyn, ale to można rozwiązać w identyczny sposób jak tam, czyli kto pierwszy ten lepszy.

hmmmm połączenie serwerów jest dobrym sposobem, ale znów znalezliby się tacy co by narzekali na to bo mają słabsze postacie :))



#26 Kelly Bundy

Kelly Bundy

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:DT
Reputacja: 30

Napisano 06 lipiec 2017 - 10:32

Nigdy nikogo nie zadowolisz w 100%, zawsze pozostanie pewien niedosyt, ale połączenie serwerów od 1 do 10 byłoby chyba dobrym rozwiązaniem


  • JestemBuk lubi to

#27 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 06 lipiec 2017 - 10:33

Prędzej znaleźli by się tacy co grają na xxx serwerach i ci by płakali  bo musieli by wybrać jedno z kont na którym by grali a reszta by musiała zostać usunięta :(


c260e7928c6fe.png


#28 PanMroczny

PanMroczny

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Miejscowość:Anglia/Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:Toxic Team
Reputacja: 169

Napisano 06 lipiec 2017 - 22:46

Gdzie usnunieta? 4 topowe konta i jedno mam wybrac na 1 servie? prosze cie xDDDDDDD

 

Mi sie gra Podoba;) Potrafi sie grac to ma sie topke, i zabawe... nie potrafi to jest placz jak zwykle :****:

 

Swoj Pomysl pisalem;) a reszta oky, pozdro


  • Bączuuuuuś lubi to

NZ0x3my.jpg


#29 Bączuuuuuś

Bączuuuuuś

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL12
Reputacja: 8

Napisano 07 lipiec 2017 - 06:22

Gdzie usnunieta? 4 topowe konta i jedno mam wybrac na 1 servie? prosze cie xDDDDDDD

 

Mi sie gra Podoba;) Potrafi sie grac to ma sie topke, i zabawe... nie potrafi to jest placz jak zwykle :****:

 

Swoj Pomysl pisalem;) a reszta oky, pozdro

niii, łączenie serwerów to góra 2-3 razem i trzeba łączyć kolejne czyli pl1 z pl2 bo jak się połączy pl1 z pl12 to będzie płacz :D ale i tak nie połączą więc co tu gdybać :)



#30 Kelly Bundy

Kelly Bundy

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:DT
Reputacja: 30

Napisano 07 lipiec 2017 - 09:05

No wiadomo, że jak łączyć serwery to te, które sąsiadują ze sobą np 1-2 ew 1-2-3. W sumie to jest dobre rozwiązanie bo znowu ludzie będą ładować w oponki więc znowu jakiś pomysł na zarobek jest :mysli: :mysli: i



#31 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1073

Napisano 07 lipiec 2017 - 10:22

No wiadomo, że jak łączyć serwery to te, które sąsiadują ze sobą np 1-2 ew 1-2-3. W sumie to jest dobre rozwiązanie bo znowu ludzie będą ładować w oponki więc znowu jakiś pomysł na zarobek jest :mysli: :mysli: i

Ja bym to widział tak: 

- jest 19 serwerów

- likwidujemy najmniej liczne i aktywne szt 5

- likwidujemy je kolejno, pojedynczo

- każdy gracz ma wybór, do którego STARSZEGO serwera chce przejść, z adnotacją, by wybrał taki, na którym nie ma konta

- Przywódca przenosi się wraz z drużyną

 

Maks. minuta pisania i jest dobry plan, ale lepiej siedzieć za biurkiem, kawkę siorbać i mieć wszystko gdzieś bo hajs się zgadza.

Tzw. odpowiedzialność rozproszona tu działa a góra patrzy:

- czy są jakieś dochody?

- Są, ale mamy 20 pomysłów usprawnień i poprawek bł...

- Ludzie coś tam klikają?

- No tak ale mówię, że...

- No to dobrze, zmienimy wam ikonkę lumpeksu, dodamy jakieś stare szmaty do lumpa i czyn bohaterski "wykonaj misję upierz majciochy 9 000 razy by dostać 2pkty rozwoju". Nie dziękujcie, dla was wszystko.

- Nie zamierzałem dzię...

- No to pa.


8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#32 PanMroczny

PanMroczny

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Miejscowość:Anglia/Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:Toxic Team
Reputacja: 169

Napisano 07 lipiec 2017 - 17:46

Ja bym to widział tak: 

- jest 19 serwerów

- likwidujemy najmniej liczne i aktywne szt 5

- likwidujemy je kolejno, pojedynczo

- każdy gracz ma wybór, do którego STARSZEGO serwera chce przejść, z adnotacją, by wybrał taki, na którym nie ma konta

- Przywódca przenosi się wraz z drużyną

 

Maks. minuta pisania i jest dobry plan, ale lepiej siedzieć za biurkiem, kawkę siorbać i mieć wszystko gdzieś bo hajs się zgadza.

Tzw. odpowiedzialność rozproszona tu działa a góra patrzy:

- czy są jakieś dochody?

- Są, ale mamy 20 pomysłów usprawnień i poprawek bł...

- Ludzie coś tam klikają?

- No tak ale mówię, że...

- No to dobrze, zmienimy wam ikonkę lumpeksu, dodamy jakieś stare szmaty do lumpa i czyn bohaterski "wykonaj misję upierz majciochy 9 000 razy by dostać 2pkty rozwoju". Nie dziękujcie, dla was wszystko.

- Nie zamierzałem dzię...

- No to pa.

 

Nie po to gram na pl15, wydaje tygodniowo 20£ na oponki, nie po to wydalem 10k oponekw  druzyne, nzeby grac na innym serverze z jakimis lepszymi graczami of siebie ktorych nie dogonie


  • Bączuuuuuś lubi to

NZ0x3my.jpg


#33 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 07 lipiec 2017 - 18:03

A niech łącza serwery przynajmniej będzie jakaś rywalizacja  i więcej aktywnych graczy i drużyny chodzą słuchy że mają się za takie coś zabrać pod koniec roku ale to tylko słuchy :)


  • JestemBuk i AlfredKaczor lubią to

c260e7928c6fe.png


#34 DanKuso00

DanKuso00

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Serwer:PL6
Reputacja: 55

Napisano 07 lipiec 2017 - 20:09

Nie po to gram na pl15, wydaje tygodniowo 20£ na oponki, nie po to wydalem 10k oponekw  druzyne, nzeby grac na innym serverze z jakimis lepszymi graczami of siebie ktorych nie dogonie

Skoro już teraz dużo wydajesz na grę to jaki byłby problem to samo robić na innym serwie? ;)  



#35 Bączuuuuuś

Bączuuuuuś

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL12
Reputacja: 8

Napisano 07 lipiec 2017 - 20:32

dobra nie gdybajmy już i tak kupe (nic) zrobią ;)



#36 PanMroczny

PanMroczny

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Miejscowość:Anglia/Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:Toxic Team
Reputacja: 169

Napisano 07 lipiec 2017 - 20:53

Skoro już teraz dużo wydajesz na grę to jaki byłby problem to samo robić na innym serwie? ;)  

 

To sobie idz;) 


  • Bączuuuuuś lubi to

NZ0x3my.jpg


#37 Kelly Bundy

Kelly Bundy

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:DT
Reputacja: 30

Napisano 07 lipiec 2017 - 21:06

Nie po to gram na pl15, wydaje tygodniowo 20£ na oponki, nie po to wydalem 10k oponekw  druzyne, nzeby grac na innym serverze z jakimis lepszymi graczami of siebie ktorych nie dogonie


Nie rozumiem, chwalisz się czy żalisz? Bo na prawdę mało nas to interesuje ile kto wydaje na grę ;)

DanKuso00 bardzo dobrze Ci napisał, skoro wydajesz tyle to co to za różnica wydawać na innym i włączyć się do rywalizacji wśród najlepszych?
  • JestemBuk i AlfredKaczor lubią to

#38 Bączuuuuuś

Bączuuuuuś

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Serwer:PL12
Reputacja: 8

Napisano 07 lipiec 2017 - 21:07

zakończmy temat, powiedziałem dobrze, nawet najlepiej że nic i tak nie zrobią :) tyle tematów było, tyle propozycji i wielkie nic :D



#39 PanMroczny

PanMroczny

    Znawca

  • Banned
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Miejscowość:Anglia/Łódź
  • Serwer:PL15
  • Postać:MrocznyKacper
  • Drużyna:Toxic Team
Reputacja: 169

Napisano 07 lipiec 2017 - 21:22

Taka roznica ze postanowilem, rozpierdzielac moje pieniadze na server pl15, nie server pl20 nie server US1, I ZADEN INNY SERVER...

 

nie rozumiesz to nie odpisuj bo Ty sie smucisz a sie ja Chwale:C

 

chcesz pograc z nowymi ludzmi? idz na niemiecki Malutki, bo macie takie postacie ze nawet byscie w t100 nei bylo na tych polaczonych serverach... wiec szkoda waszego czasu an klikanie a mojego czasu na pisanie z lakami.

 

 

elo


Użytkownik PanMroczny edytował ten post 07 lipiec 2017 - 21:24

  • Bączuuuuuś lubi to

NZ0x3my.jpg


#40 DanKuso00

DanKuso00

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Serwer:PL6
Reputacja: 55

Napisano 08 lipiec 2017 - 12:12

... Jak dla mnie Pan Mroczny po prostu boi się rywalizacji :P


  • JestemBuk, Kelly Bundy i AlfredKaczor lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych