Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Kilka pytań


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 SaskaczYT

SaskaczYT

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:SaskaczYT
  • Drużyna:Klub Smakosza
Reputacja: 4

Napisano 10 czerwiec 2017 - 19:43

A więc to znowu ja i mój kolejny zestaw pytań.

Powiedzmy sobie szczerze, zmiana serwera z PL19 na PL2 przyszła mi na dobre, jednak wciąż zastanawia mnie kilka rzeczy.

1. Czy staty jak na (aktualnie) 63 lvl są dobre? Kolejno: 707/1001/800/1002. - Tylko niech mi ktoś nie wyskakuje z tym gościem co ma 26 lvl i staty po 600 :)

2. Rozwijanie statystyk. Zauważyłem, iż czasami wskakuje 1 punkt, czasami 2 lub 3. Jaka jest szansa na te punkty 2 lub 3? Czy wskakują one regularnie? (np. co 5 rozwijanych punktów) czy jest to czysto losowe?

3. Rozwijanie towarzysza. Zauważyłem iż jakaś ilość z expa który leci do nas, leci również do naszego towarzysza. Czy jest to również losowe, czy system wylicza x% z misji by następnie dać towarzyszowi tego expa?

4. Bonusy o towarzysza. Czy da się je zmienić? Od czego one wynikają? Prawde mówiąc mój towarzysz ma aktualnie 4 lvl, na start dostał 168 pkt inteligencji podstawowej no i dzięki 4 lvlowi daje dodatkowych 5. Zastanawia mnie, czy jest jakiś sposób by zamiast w inteligencje dawał np. punkty w siłe, kondycje, intuicje? Jest to losowe? Na jakiej to zasadzie działa?

 

Przepraszam za chaotyczność, nie mieszkam w Polsce i budowa poprawnych zdań jest dla mnie lekkim problemem. Jeżeli jest coś niezrozumiałe proszę napisać.

 

Pozdrawiam cieplutko :)



#2 Guest_mateo555_*

Guest_mateo555_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 10 czerwiec 2017 - 19:51

1. O takie rzeczy warto zapytać się tutaj  ;) Staty masz bardzo dobre moim zdaniem

2. Dodatkowe punkty mogą czasem wskoczyć dzięki dodatkowym bonusom (wspomagacze, drużyna)

3. Towarzysz dostaje 2% doświadczenia zdobytego przez gracza

4. Niestety, jak chcesz zmienić atrybuty musisz zmienić towarzysza  ;) Jak dostajesz towarzysza np. z kondycją,inteligencją,intuicją to będzie dodawać punkty tylko do tych trzech atrybutów, a do siły już nie

(Jak coś źle napisałem to niech ktoś poprawi :huhu:


  • Piteros321 i SaskaczYT lubią to

#3 SaskaczYT

SaskaczYT

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:SaskaczYT
  • Drużyna:Klub Smakosza
Reputacja: 4

Napisano 10 czerwiec 2017 - 19:53

1. O takie rzeczy warto zapytać się tutaj  ;) Staty masz bardzo dobre moim zdaniem

2. Dodatkowe punkty mogą czasem wskoczyć dzięki dodatkowym bonusom (wspomagacze, drużyna)

3. Towarzysz dostaje 2% doświadczenia zdobytego przez gracza

4. Niestety, jak chcesz zmienić atrybuty musisz zmienić towarzysza  ;) Jak dostajesz towarzysza np. z kondycją,inteligencją,intuicją to będzie dodawać punkty tylko do tych trzech atrybutów, a do siły już nie

(Jak coś źle napisałem to niech ktoś poprawi :huhu:

Oh, dziękuje. A skąd zdobyć towarzyszy rzadkich, epickich? Zwykłych pewnie z koła fortuny i z lumpeksu a tych dwóch innych? 



#4 ☯Yin☯Yang☯

☯Yin☯Yang☯

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 6

Napisano 10 czerwiec 2017 - 19:55

Oh, dziękuje. A skąd zdobyć towarzyszy rzadkich, epickich? Zwykłych pewnie z koła fortuny i z lumpeksu a tych dwóch innych? 

nie ma chyba rzadkich towarzyszy, są zwyczajni i epiccy

to i to znajdziesz w lumpie jak i w kole oraz misjach :)



#5 SaskaczYT

SaskaczYT

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:SaskaczYT
  • Drużyna:Klub Smakosza
Reputacja: 4

Napisano 10 czerwiec 2017 - 19:56

nie ma chyba rzadkich towarzyszy, są zwyczajni i epiccy

to i to znajdziesz w lumpie jak i w kole oraz misjach :)

Wybacz, wydawało mi się, że skoro jest epicki to pewnie i rzadki :D

W misjach powiadasz? To pewnie mega rzadkie jest.

Bonusy w towarzyszach są losowe czy każdy towarzysz ma przydzielone jakieś punkty?



#6 Guest_mateo555_*

Guest_mateo555_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 10 czerwiec 2017 - 19:58

Wybacz, wydawało mi się, że skoro jest epicki to pewnie i rzadki :D

W misjach powiadasz? To pewnie mega rzadkie jest.

Bonusy w towarzyszach są losowe czy każdy towarzysz ma przydzielone jakieś punkty?

Punkty są rozdawane losowo. Dodam jeszcze, że towarzysza można zdobyć w łotrze ;)



#7 ☯Yin☯Yang☯

☯Yin☯Yang☯

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 6

Napisano 10 czerwiec 2017 - 19:59

Wybacz, wydawało mi się, że skoro jest epicki to pewnie i rzadki :D

W misjach powiadasz? To pewnie mega rzadkie jest.

Bonusy w towarzyszach są losowe czy każdy towarzysz ma przydzielone jakieś punkty?

ja dwa razy trafiłem w misjach a gram chyba z dwa lata ;D

dodatkowo można z łotra jeszcze zdobyć

co do towarzyszy to jest to losowe

aczkolwiek słyszałem gdzieś jakiś trik, nie wiem czy działa na 100%, że gdy ubierzesz się pod kondycje albo pod jakiś inny atrybut to nie będzie go w towarzyszu albo będzie w małych ilościach, i na odwrót, jak będziesz miał jak najmniej np inteligencji to towarzysz wypadnie Ci z dużą ilością inteligencji ;D



#8 SaskaczYT

SaskaczYT

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:SaskaczYT
  • Drużyna:Klub Smakosza
Reputacja: 4

Napisano 10 czerwiec 2017 - 20:00

Punkty są rozdawane losowo. Dodam jeszcze, że towarzysza można zdobyć w łotrze ;)

Na łotra trafiłem tylko raz, na PL19 w dodatku nie zdążyłem go ubić....Taki niefart bo wróciłem do domu 5 minut po tym jak ten łotr się skonczył :(



#9 Guest_mateo555_*

Guest_mateo555_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 10 czerwiec 2017 - 20:01

ja dwa razy trafiłem w misjach a gram chyba z dwa lata ;D

dodatkowo można z łotra jeszcze zdobyć

co do towarzyszy to jest to losowe

aczkolwiek słyszałem gdzieś jakiś trik, nie wiem czy działa na 100%, że gdy ubierzesz się pod kondycje albo pod jakiś inny atrybut to nie będzie go w towarzyszu albo będzie w małych ilościach, i na odwrót, jak będziesz miał jak najmniej np inteligencji to towarzysz wypadnie Ci z dużą ilością inteligencji ;D

No proszę ;) Zastanawiałem się czemu dostaję towarzyszy z przewagą inteligencji



#10 SaskaczYT

SaskaczYT

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:SaskaczYT
  • Drużyna:Klub Smakosza
Reputacja: 4

Napisano 10 czerwiec 2017 - 20:04

No proszę ;) Zastanawiałem się czemu dostaję towarzyszy z przewagą inteligencji

Bo jesteś za mało inteligentny :D

 

ja dwa razy trafiłem w misjach a gram chyba z dwa lata ;D

dodatkowo można z łotra jeszcze zdobyć

co do towarzyszy to jest to losowe

aczkolwiek słyszałem gdzieś jakiś trik, nie wiem czy działa na 100%, że gdy ubierzesz się pod kondycje albo pod jakiś inny atrybut to nie będzie go w towarzyszu albo będzie w małych ilościach, i na odwrót, jak będziesz miał jak najmniej np inteligencji to towarzysz wypadnie Ci z dużą ilością inteligencji ;D

To by się zgadzało bo na tamten moment miałem najwięcej inteligencji :)

 

Jescze jedno pytanko. Czy to prawda, że za multikonta są bany?

Jeśli tak, to jakie multikonta są banowane? 2 konta na 1 serwerze czy 2 konta na wielu serwerach? W sensie, moge mieć konto na PL19 i PL2 czy musze skasować jedno?



#11 ☯Yin☯Yang☯

☯Yin☯Yang☯

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 6

Napisano 10 czerwiec 2017 - 20:07

Jescze jedno pytanko. Czy to prawda, że za multikonta są bany?

Jeśli tak, to jakie multikonta są banowane? 2 konta na 1 serwerze czy 2 konta na wielu serwerach? W sensie, moge mieć konto na PL19 i PL2 czy musze skasować jedno?

możesz mieć konta na wielu serwerach ale tylko jedno

co do banów gdy masz dwa na jednym serwie

nawet gdyby ktoś Cie zgłosił to i tak możesz odzyskać jedno z nich :)


Użytkownik ☯Yin☯Yang☯ edytował ten post 10 czerwiec 2017 - 20:07


#12 Guest_mateo555_*

Guest_mateo555_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 10 czerwiec 2017 - 20:07

Jescze jedno pytanko. Czy to prawda, że za multikonta są bany?

Jeśli tak, to jakie multikonta są banowane? 2 konta na 1 serwerze czy 2 konta na wielu serwerach? W sensie, moge mieć konto na PL19 i PL2 czy musze skasować jedno?

Konta na różnych serwerach (np. PL19 I PL2) nie są multikontami. Konta na tym samym serwerze już są multikontami ;) Grozi za to ban permanentny. Jak napisał kolega wyżej, support może się zgodzić na odblokowanie jednego z kont, ale nie musi


Użytkownik mateo555 edytował ten post 10 czerwiec 2017 - 20:11


#13 SaskaczYT

SaskaczYT

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:SaskaczYT
  • Drużyna:Klub Smakosza
Reputacja: 4

Napisano 10 czerwiec 2017 - 20:11

Okej rozumiem. A czy moge grać na czyimś koncie pod jego nieobecność (np. ktoś się musi dużo uczyć i nie ma czasu na gre) czy za to bym ja lub ta osoba została zbanowana?



#14 Guest_mateo555_*

Guest_mateo555_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 10 czerwiec 2017 - 20:13

Regulamin mówi, że:

Konto ma charakter osobisty i stanowczo jest przypisane do danej osoby. W związku z powyższym Użytkownik zobowiązuje się do nieprzekazywania swojego konta osobom trzecim ani odpłatnie, ani w prezencie.



#15 SaskaczYT

SaskaczYT

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 32 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:SaskaczYT
  • Drużyna:Klub Smakosza
Reputacja: 4

Napisano 10 czerwiec 2017 - 20:13

Oh rozumiem, w takim razie dziękuje. Nie mam na ten moment więcej pytań :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych