Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

HeroCon już jest :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 IGUSIA00

IGUSIA00

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:IGUSIA00
  • Drużyna:Święci z Bostonu
Reputacja: 44

Napisano 31 maj 2017 - 18:24

A oto i pierwsze przecieki :D

 

https://scr.hu/56ja/at3ab

https://scr.hu/56ja/ipm54

https://scr.hu/56ja/vs1hp


  • KubaRolnik lubi to

Prawdziwi bohaterowie tej gry będący z nią od początku z każdym kolejnym dniem odchodzą...


#2 Guest_mateo555_*

Guest_mateo555_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 31 maj 2017 - 18:31

Ehh.. znowu przewaga lepszych drużyn



#3 Guest_jan123_*

Guest_jan123_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 31 maj 2017 - 19:40

Ci daje te 30% 



#4 Nyks

Nyks

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:xxx
  • Drużyna:S****
Reputacja: 5

Napisano 31 maj 2017 - 19:40

Nie lepsze, tylko bardziej zgrane i systematyczne, wręcz śmiałabym twierdzić, że przy niektórych konkurencjach "lepsze" topowe drużyny będą stały słabiutko, bo spory dylemat dla kogoś kto gra na maksa, czy robić mało korzystnie dla siebie, za to dobrze dla ogółu, czy odwrotnie ;)


  • bla bla lubi to

Bogini nocy kryje się w cieniu ;)


#5 ☯Yin☯Yang☯

☯Yin☯Yang☯

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 6

Napisano 31 maj 2017 - 19:45

Nie lepsze, tylko bardziej zgrane i systematyczne, wręcz śmiałabym twierdzić, że przy niektórych konkurencjach "lepsze" topowe drużyny będą stały słabiutko, bo spory dylemat dla kogoś kto gra na maksa, czy robić mało korzystnie dla siebie, za to dobrze dla ogółu, czy odwrotnie ;)

drużyny z trofkami na ene są faworyzowane przy misjach na np. zbieranie czegoś :) 


  • Nyks lubi to

#6 Nyks

Nyks

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:xxx
  • Drużyna:S****
Reputacja: 5

Napisano 31 maj 2017 - 19:51

drużyny z trofkami na ene są faworyzowane przy misjach na np. zbieranie czegoś :) 

To znaczy tak, nie można nie przyznać Ci racji, ale z doświadczenia wiem, że osoby w drużynach z enami, mocno skupiają się na byciu top i mogą nie zawracać sobie głowy nieopłacalną misją, żeby coś zebrać.. To nie tak do końca czarno- białe, ale owszem, generalnie z zasady tak jest/ powinno być.


  • bla bla lubi to

Bogini nocy kryje się w cieniu ;)


#7 ☯Yin☯Yang☯

☯Yin☯Yang☯

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 52 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 6

Napisano 31 maj 2017 - 19:59

To znaczy tak, nie można nie przyznać Ci racji, ale z doświadczenia wiem, że osoby w drużynach z enami, mocno skupiają się na byciu top i mogą nie zawracać sobie głowy nieopłacalną misją, żeby coś zebrać.. To nie tak do końca czarno- białe, ale owszem, generalnie z zasady tak jest/ powinno być.

grałem w bbe i byłem w topowej drużynie i niestety ludzie tam nie graja pod siebie.(niestety albo i stety hehe)

większość osób grała pod punkty, jedynie parę osób grało pod staty i nie zdobywało tych punktów, w tym ja hehe

tam jest inne rozumowanie gry, tam gra się dla ludzi z którymi się gra w drużynie a nie pod siebie

prawdopodobnie w hz będzie inaczej ale nie chcę mówić tego na 100% ponieważ osoby które grają pod siebie siedzą w drużynach z trofkam na treny, osoby z enkami też raczej będą grały pod drużynę :D


Użytkownik ☯Yin☯Yang☯ edytował ten post 31 maj 2017 - 20:00


#8 Nyks

Nyks

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:xxx
  • Drużyna:S****
Reputacja: 5

Napisano 31 maj 2017 - 20:08

grałem w bbe i byłem w topowej drużynie i niestety ludzie tam nie graja pod siebie.(niestety albo i stety hehe)

większość osób grała pod punkty, jedynie parę osób grało pod staty i nie zdobywało tych punktów, w tym ja hehe

tam jest inne rozumowanie gry, tam gra się dla ludzi z którymi się gra w drużynie a nie pod siebie

prawdopodobnie w hz będzie inaczej ale nie chcę mówić tego na 100% ponieważ osoby które grają pod siebie siedzą w drużynach z trofkam na treny, osoby z enkami też raczej będą grały pod drużynę :D

Noo to mamy podobne doświadczenia :D stąd takie konkluzje luźne moje :D się okaże :D


Bogini nocy kryje się w cieniu ;)


#9 bla bla

bla bla

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 1

Napisano 31 maj 2017 - 22:45

pamiętajcie że osoba która wstąpiła do drużyny w trakcie trwania turnieju nie bierze w nim udziału ........................

wiec nie będzie pomocna , czyli skakanie po treny będzie mało opłacalne dla drużyny , w tej zabawie liczy się praca zespołowa 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych