Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

[Dyskusje Ogólne] Notatki konserwacyjne z dnia 2017-05-09


  • Please log in to reply
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 NeverMind

NeverMind

    Były Moderator

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 556 postów
Reputacja: 312

Napisano 09 maj 2017 - 07:00

Tutaj możecie podzielić się opinią o notatkach konserwacyjnych z dnia 2017-05-09.

 

A wprowadzenia do gry możecie przeczytać tu: http://forum.pl.hero...jne-2017-05-09/



#2 tiba

tiba

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 73 postów
  • Miejscowość:Maszewo
  • Serwer:PL9
  • Postać:tiba
  • Drużyna:zależy od humoru :)
Reputacja: 63

Napisano 09 maj 2017 - 07:02

Wszystko po staremu.

Brak liter, żeby to opisać :P


#3 KAMA0289

KAMA0289

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów
  • Miejscowość:Jarocin
  • Serwer:PL21
  • Postać:kamZi93
Reputacja: 101

Napisano 09 maj 2017 - 07:04

przepraszam czy jakas aktualizacja była? bo nie zauważyłem,bez zmian !


Nagrywam na Youtube

Nazwa : kama0289


#4 SaTiV

SaTiV

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Miejscowość:Rybnik
  • Serwer:PL25
  • Postać:LuftPlompa
  • Drużyna:AnimaLibera






Reputacja: 7

Napisano 09 maj 2017 - 07:55

Nie można kopiować jakiej kolwiek wiadomości, oraz brak możliwości usunięcia wszystkich wiadomości, taka błacha ale przydatna ;)

 

/EDIT:

 

Chyba również coś jest z przeczytanymi wiadomości, bo w systemowych mi wyskoczyło ileś nieprzeczytanych, po czym je przeczytałem i z 2/3 minuty później znowu mi jakieś wyskoczyły do przeczytania.


Użytkownik SaTiV edytował ten post 09 maj 2017 - 08:15

  • Azurah i Kokin lubią to

#5 kubaZpolski

kubaZpolski

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 10 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:Unlucky
  • Drużyna:BeforeI forget
Reputacja: 3

Napisano 09 maj 2017 - 08:27

Od teraz generator podnosi wydajnosc warsztatu ? 



#6 Kokin

Kokin

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Miejscowość:Pińczów
  • Serwer:PL19
  • Postać:Yenaviel
  • Drużyna:Viribus Unitis
Reputacja: 2

Napisano 09 maj 2017 - 10:03

Witam, chyba jest jakiś problem z obliczaniem honoru za walki ;) po najechaniu na przycisk zaatakuj wyskoczyło mi, że dostane za wygrany atak +140 honoru, jednak po ataku okazało się, że dostałem +175 honoru ;) Przed aktualizacją takiego czegoś nie miałem więc przypuszczam, że to wina aktualizacji.

 

Dowody:

https://scr.hu/8DNrDk

https://scr.hu/KNOjNq



#7 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 09 maj 2017 - 10:12

Nie można kopiować jakiej kolwiek wiadomości, oraz brak możliwości usunięcia wszystkich wiadomości, taka błacha ale przydatna ;)

/EDIT:

Chyba również coś jest z przeczytanymi wiadomości, bo w systemowych mi wyskoczyło ileś nieprzeczytanych, po czym je przeczytałem i z 2/3 minuty później znowu mi jakieś wyskoczyły do przeczytania.



W prawym górnym rogu masz opcje wyjścia z konwersacji co powoduje skasowanie wszystkich wiadomości od danej osoby. (Bardzo pomocne, jak chce sie skasować wiadomości tylko od jednwj osoby bez zaznaczania jej wiadomości) Kopiować można po staremu.

Użytkownik PanZero edytował ten post 09 maj 2017 - 10:14


#8 bla bla

bla bla

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
Reputacja: 1

Napisano 09 maj 2017 - 10:23

Witam nie ma też opcji ​prześlij dalej wiadomość  :( 


  • Ania1312 lubi to

#9 Ania1312

Ania1312

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Ania1312
  • Drużyna:Japan Team
Reputacja: 114

Napisano 09 maj 2017 - 11:09

Witam, chyba jest jakiś problem z obliczaniem honoru za walki ;) po najechaniu na przycisk zaatakuj wyskoczyło mi, że dostane za wygrany atak +140 honoru, jednak po ataku okazało się, że dostałem +175 honoru ;) Przed aktualizacją takiego czegoś nie miałem więc przypuszczam, że to wina aktualizacji.

 

Dowody:

https://scr.hu/8DNrDk

https://scr.hu/KNOjNq

Nie jesteś czasem w teamie, który posiada trofkę dającą +25% nagrody przy pojedynkach i walkach ligowych? 

 

(...) Kopiować można po staremu.

Na pewno można? Jeżeli tak to piszę do suppa z błędem :D

 

Aktualizacja, a raczej wprowadzenie jednej zmiany na plus :P tylko jak zwykle potrzeba kolejnej by ją dopracować, aby była całkowicie wspaniała i przydatna :) 


"Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy

Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy." ~ M. Grechuta


#10 KAMA0289

KAMA0289

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów
  • Miejscowość:Jarocin
  • Serwer:PL21
  • Postać:kamZi93
Reputacja: 101

Napisano 09 maj 2017 - 11:58

ja mam natomiast problem taki że nie mogę napisac do danego gracza ktorego wyszukam np w rankingu 

 

abe3909eb6f94180a2fc6cf26b9acd55.png

 

plus nie mogę usunać wiadomosci tylko ukryć a jak już ukryje to nawet nwm jak ją przywołac:P


Użytkownik KAMA0289 edytował ten post 09 maj 2017 - 11:59

  • Azurah lubi to

Nagrywam na Youtube

Nazwa : kama0289


#11 JestemKozakiem

JestemKozakiem

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:Chłopak
  • Drużyna:JakMyKozaki
Reputacja: 1

Napisano 09 maj 2017 - 12:03

Witam mam buga ktróry psuje mi gre o to dowód https://zapodaj.net/...9dcb26.png.html prosze o pomoc 

 

Ja chce stare wiadomości bo ta aktulizaja jest na 2/10


  • Azurah lubi to

#12 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 09 maj 2017 - 12:36

Zupełnie zbędna i bardzo nieudana zmiana poczty!

 

 

PO CO zmieniać coś, co jest dobre????

 

Teraz zupełnie nie mogę się połapać co gdzie jest, od kogo, wiadomości systemowe nie dają się skasować, stale świeci czerwony wykrzyknik, że mam nową wiadomość, a ja nie mogę jej zobaczyć!!!

 

PROSZĘ STARĄ POCZTĘ PRZYWRÓCIĆ!!!


  • anna950115 lubi to

#13 JestemKozakiem

JestemKozakiem

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 13 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:Chłopak
  • Drużyna:JakMyKozaki
Reputacja: 1

Napisano 09 maj 2017 - 12:45

Zupełnie zbędna i bardzo nieudana zmiana poczty!

 

 

PO CO zmieniać coś, co jest dobre????

 

Teraz zupełnie nie mogę się połapać co gdzie jest, od kogo, wiadomości systemowe nie dają się skasować, stale świeci czerwony wykrzyknik, że mam nową wiadomość, a ja nie mogę jej zobaczyć!!!

 

PROSZĘ STARĄ POCZTĘ PRZYWRÓCIĆ!!!

Ja też chce starą poczte



#14 Guest_mateo555_*

Guest_mateo555_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 09 maj 2017 - 13:48

Tyle aktualizacji i jeszcze nie naprawili tego błędu z wywalaniem do pulpitu na telefonie
Nowy system komunikacji jest w porządku

 

Największym plusem jest to, że można zobaczyć stare, usunięte wiadomości  :super:


Użytkownik mateo555 edytował ten post 09 maj 2017 - 14:06


#15 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 09 maj 2017 - 14:00

Zupełnie zbędna i bardzo nieudana zmiana poczty!

 

 

PO CO zmieniać coś, co jest dobre????

 

Teraz zupełnie nie mogę się połapać co gdzie jest, od kogo, wiadomości systemowe nie dają się skasować, stale świeci czerwony wykrzyknik, że mam nową wiadomość, a ja nie mogę jej zobaczyć!!!

 

PROSZĘ STARĄ POCZTĘ PRZYWRÓCIĆ!!!

 

Ja też chce starą poczte

Obecna skrzynka jest lepsza, łatwiej ogarnąć wszystko i przede wszystkim przywrócono wiadomości, które się skasowano :D



#16 AntyChryst

AntyChryst

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów
  • Miejscowość:Tajne łamane przez poufne ;)
  • Serwer:PL1
Reputacja: 166

Napisano 09 maj 2017 - 15:03

lipa z tymi wiadomościami, nie można nic skopiować, nie mogę napisać do innego gracza gdy klikam na ikonkę przy jego postaci.

klikam na ta ikonkę i wyskakują mi konwersacje a napisać i tak nie mogę. Nie ma czegoś takiego jak przekaż dalej.

Tak samo jest z tym znaczkiem gdzie pisze ukryj konwersacje, myślałem, że będzie się dało je z powrotem jakoś odkryć i nic, usunięte. Powinno być jasno napisane usuń konwersację a nie ukryj.

Kolejna sprawa w samym górnym lewym rogu jest jakaś graficzka i strzałka żeby przejść do wiadomości dotyczących gry, szkoda tylko, że ta strzałka jest zbędna bo cały ten prostokącik działa jak ta strzałka i gdy na niego klikniesz to tak czy siak przeniesie nas do tych wiadomości dotyczących gry.

ostatnia sprawa, co to za grafika? chodzi mi o ten prostokącik, nie potraficie koła wyciąć czy jak? co ta grafika w ogóle przedstawia? 

 

Jak dla mnie żenada, tyle błędów ...

stary system wiadomości był lepszy i tyle, w ogóle nie wiem po co to było zmieniane, nic to nie wprowadza do gry.


  • Azurah i KAMA0289 lubią to

 sygnaturk_aexxhpe.jpg


#17 Seba705

Seba705

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów
Reputacja: 243

Napisano 09 maj 2017 - 15:12

lipa z tymi wiadomościami, nie można nic skopiować, nie mogę napisać do innego gracza gdy klikam na ikonkę przy jego postaci.

klikam na ta ikonkę i wyskakują mi konwersacje a napisać i tak nie mogę. Nie ma czegoś takiego jak przekaż dalej.

Tak samo jest z tym znaczkiem gdzie pisze ukryj konwersacje, myślałem, że będzie się dało je z powrotem jakoś odkryć i nic, usunięte. Powinno być jasno napisane usuń konwersację a nie ukryj.

Kolejna sprawa w samym górnym lewym rogu jest jakaś graficzka i strzałka żeby przejść do wiadomości dotyczących gry, szkoda tylko, że ta strzałka jest zbędna bo cały ten prostokącik działa jak ta strzałka i gdy na niego klikniesz to tak czy siak przeniesie nas do tych wiadomości dotyczących gry.

ostatnia sprawa, co to za grafika? chodzi mi o ten prostokącik, nie potraficie koła wyciąć czy jak? co ta grafika w ogóle przedstawia? 

 

Jak dla mnie żenada, tyle błędów ...

stary system wiadomości był lepszy i tyle, w ogóle nie wiem po co to było zmieniane, nic to nie wprowadza do gry.

Twórcy uważają że ukryj to usuń  



#18 NameTLB

NameTLB

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 31 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:NameTLB
  • Drużyna:Herosik
Reputacja: 5

Napisano 09 maj 2017 - 15:57

Tutaj możecie podzielić się opinią o notatkach konserwacyjnych z dnia 2017-05-09.

 

A wprowadzenia do gry możecie przeczytać tu: http://forum.pl.hero...jne-2017-05-09/

Witam , a co jest z usunięciem wszystkich wiadomości co teraz muszę usuwać po 1 wiadomości


Użytkownik NameTLB edytował ten post 09 maj 2017 - 15:57


#19 Guest_mateo555_*

Guest_mateo555_*
  • Guests
Reputacja: 0

Napisano 09 maj 2017 - 16:00

Zauważyłem, że w powiadomieniach na telefonie pokazuje się treść wiadomości. Dlaczego nie zostało to uwzględnione na tej liście?



#20 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 09 maj 2017 - 16:52

Najsłabsza aktualizacja jaka chyba wyszła w grze Nie wiem czemu zmienili wiadomości jak były one bardziej przejrzyste i czytelniejsze ni teraz.Ale widać jak się nie chce pomysłów graczy realizować to się robi takie coś co dziś wprowadzili :( Gra niestety ale z aktualka na aktualke ale marnieje brak pomysłów dalej dla graczy z 350 lewel i zmienianie na silę to co było dobre i się sprawdzało :(


  • Azurah i anna950115 lubią to

c260e7928c6fe.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych