Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

KUPONY

• Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 adimin

adimin

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 postów
Reputacja: 0

Napisano 02 listopad 2012 - 16:11

DAJCIE PRZYNAJMNIEJ PO JEDNYM KUPONIE O WARTOŚCI 170 OPONEK ALBO NIE DAWAJCIE KUPONÓW TYLKO JAK KTOŚ SIĘ ZALOGUJE ŻEBY PO POPROSTU WYSKOCZYŁO MU ŻE MA 170 OPONEK PLISKA

#2 Johncena

Johncena

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 55 postów
  • Serwer:PL6
  • Postać:EwenemenT2k
Reputacja: 6

Napisano 02 listopad 2012 - 16:18

Yyy dziecko weź nie zakładaj niepotrzebnych tematów... Do zamknięcia
Pomogłem ? ? ? Daj Likee .>3

#3 Terjo

Terjo

Friend

• Members
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
Reputacja: 259

Napisano 02 listopad 2012 - 16:36

170 oponek to dla twórców strata ponad 39.99 zł

#4 PersKi

PersKi

Friend

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 406 postów
  • Drużyna:Erpmeis
  • Serwer:PL4
  • Postać:ProPagNadA
Reputacja: 142

Napisano 02 listopad 2012 - 17:02

Kupony są aktywne tylko na niemieckim serwerze i wątpie żeby u nas były aktywowane ....

a dawanie za darmo oponek a zwłaszcza takiej ilości to czyste szaleństwo dla twórców gry :D

j/w za duża strata jak kolega wyliczył około 40 złotych Polskich !

U w a ż a j mam czarny pas w T r o l l i n g u

Dołączona grafika

#5 MrocznySzpadel

MrocznySzpadel

Były Moderator

• Members
  • PipPipPipPip
  • 1315 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 530

Napisano 02 listopad 2012 - 17:23

Na polskich serwerach nie można zdobych jak na razie żadnego kuponu :(

#6 TikTak

TikTak

Friend

• Members
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Miejscowość:Pabianice
Reputacja: 354

Napisano 02 listopad 2012 - 22:18

Ty sobie zarty robisz na pl1-pl3 razem jest z 50.000 graczy czyli: 50000x40=2000000 ładna strata?

Jeżeli masz pytanie dotyczące forum napisz na msg :)

#7 Kopciuszek

Kopciuszek

Moderator

• Members
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Miejscowość:Cracov
  • Postać:Kopciuszek
Reputacja: 664

Napisano 02 listopad 2012 - 23:23

czasami mnie zastanawia, co kieruje Wami pisząc te posty ... Przecież wiadomo , że gosciu robi sobie jaja, albo jest kompletnym laikiem w tym temacie. Pisanie mu ze sobie robity zarty , czy proba wytlumaczenia mu tego nie ma najmniejszego sensu .. :)

P.S ciekawe jest jeszcze to ze ktos zaklada temat i nagle 10 osob pisze mu to samo, co juz pierwsza osoba ... nabijacie sobie posty ? chcecie byc fajni ? , pokaze Wam to naocznie jak bedzie jakis temat to napisze to jeszcze raz.

Dołączona grafika

#8 Kszaku

Kszaku

Friend

• Members
  • PipPipPipPip
  • 100 postów
  • Drużyna:Gdańska Elita
  • Postać:Kszaku
Reputacja: 87

Napisano 03 listopad 2012 - 22:53

Ty sobie zarty robisz na pl1-pl3 razem jest z 50.000 graczy czyli: 50000x40=2000000 ładna strata?

Tylko że na str głównej HZ jest napis że jest ponad 1.000.000 graczy :D Kupony pewnie bd za jakieś konkursy, a nie tylko za to, że się weszło (wszedło?) na serwer

Trololololololololololololo

#9 bart35284

bart35284

Member

• Members
  • PipPip
  • 11 postów
  • Drużyna:ProMonsterMax
  • Serwer:PL2
  • Postać:bart35284

Napisano 04 listopad 2012 - 01:19

Kopciuszek myślisz że to napisałaś to co fajna niee a wgl co cie to obchodzi co inni robią ???

#10 Guest_lolaa8989_*

Guest_lolaa8989_*
  • Guests

Napisano 04 listopad 2012 - 10:03

Tylko że na str głównej HZ jest napis że jest ponad 1.000.000 graczy :D Kupony pewnie bd za jakieś konkursy, a nie tylko za to, że się weszło (wszedło?) na serwer

Ahh tak.. Wszedło. :P

#11 Bodzio

Bodzio

Friend

• Members
  • PipPipPipPip
  • 454 postów
  • Drużyna:Legion Terroru
  • Postać:Bodzisio
Reputacja: 326

Napisano 04 listopad 2012 - 10:08

Kopciuszek myślisz że to napisałaś to co fajna niee a wgl co cie to obchodzi co inni robią ???

Bo ona nie toleruje tutaj [cenzura] za przeproszeniem. Ja się zgadzam z Kopciuszkiem , bo po co inni piszą jak temat jest już wyjaśniony. Potem są tacy , którzy mają po 300 postów , bo w każdym temacie piszą , nie ważne czy ktoś się już wypowiedział to oni też muszą...
To wyjdź na dwór czy coś , twoje życie nie opiera się wyłącznie na tej grze. Chłopie żyj młodością , bo wkrótce ją stracisz. Żyj chwilą , bo nigdy tej samej już nie będzie. Niech twoje życie nie opiera się wyłącznie na HZ !

#12 PeteR

PeteR

Friend

• Members
  • PipPipPipPip
  • 150 postów
  • Drużyna:ProPolis
  • Postać:PeteR
Reputacja: 141

Napisano 06 listopad 2012 - 16:04

@Bodzio & Kopciuszek kilknijcie w swojej przeglądarce wstecz i zobaczcie jak nazywa się ten dział. OPINIE I SUGESTIE. Nawet jakby 300 osób miało to samo zdanie to i tak każdy z nich ma prawo je tu napisać. A nawet jak ktoś zadaje pytanie w problemach to im więcej takich samych odpowiedzi dostanie tym bardziej jest pewny, że to prawda i tak powinien postąpić.

Tak na marginesie, co do tego całego "nabijania postów", naprawdę są ludzie którym zależy na jakiejś cyferce i kropkach pod awatarem? Szczerze wątpię. Każdy na forum chce pomóc. Stara się rozbudować wypowiedź poprzednika, a nawet jeśli nie to chce go upewnić, że poprzednik pisze prawdę.

Żeby nie uznać mojego posta za zwykły spam, napiszę jeszcze, że pomysł umieszczony w temacie jest niemożliwy do zrealizowania. Sama ilość opon jest za duża a poza tym jeżeli dobrze pamiętam kupony są do zdobycia (będą do zdobycia) w konkursach
na forum lub jako bonusy na jakieś okazję. Tak jak ktoś napisał wyżej, autor to albo internetowy troll albo nowy gracz.
"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone"

#13 KubaWeiss

KubaWeiss

Friend

• Members
  • PipPipPipPip
  • 113 postów
  • Miejscowość:Gdańsk
  • Drużyna:vip
  • Postać:Wejssowy
Reputacja: 9

Napisano 06 listopad 2012 - 19:23

Nie masz szans przejść !!!

Proszę o zamknięcie tematu !!!

#14 Traw3k

Traw3k

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 86 postów
  • Postać:konta usunięte
Reputacja: 133

Napisano 06 listopad 2012 - 19:39

Co to za dziwna maniera zamykania każdego tematu zaraz po kilku postach? Szczególnie w "Opiniach i sugestiach", gdzie według mnie żaden temat nie powinien być zamknięty ze względu na to, że nie powinno być ograniczeń w wyrażaniu własnego zdania.

#15 MamWszy

MamWszy

Member

• Members
  • PipPip
  • 30 postów
  • Drużyna:Demoliczne Szczury
  • Postać:MamWszy
Reputacja: 5

Napisano 07 listopad 2012 - 11:23

Co to za dziwna maniera zamykania każdego tematu zaraz po kilku postach? Szczególnie w "Opiniach i sugestiach", gdzie według mnie żaden temat nie powinien być zamknięty ze względu na to, że nie powinno być ograniczeń w wyrażaniu własnego zdania.

Tylko że ten temat wogóle niema sensu,wiadomo przecież że nic nie ma za darmo!

#16 Traw3k

Traw3k

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 86 postów
  • Postać:konta usunięte
Reputacja: 133

Napisano 07 listopad 2012 - 15:33

Dla mnie osobiście byłby to bardzo miły prezent od tworców gry, gdybym dostał choćby kilka oponek - bo nie piszę już o dużych ilościach. Na pewno zachęciłby mnie do dalszego klikania i zmienił nieco nastawienie do w/w wymienionych, że może nie są jednak tak zachłanni, za jakich na razie - u mnie - uchodzą.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych