Skocz do zawartości


Zdjęcie
* - - - - 5 głosy

Przełącznik między nowym a starym wyglądem.


  • Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Przełącznik między nowym a starym wyglądem (39 użytkowników oddało głos)

Podobałby ci się taki przełącznik?

  1. Tak (22 głosów [56.41%])

    Procent z głosów: 56.41%

  2. Nie (17 głosów [43.59%])

    Procent z głosów: 43.59%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Szymek11

Szymek11

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Szymek11
  • Drużyna:HeroPlanet
Reputacja: 7

Napisano 25 styczeń 2017 - 16:58

Za pewne od wielkiej aktualizacji (24.01.2017) wiele osób nie zbyt dobrze przyjęło nowy wygląd (w tym ja). Z tego też powodu proponuję, aby do gry (w ustawieniach) dodać przełącznik z nowego na stary wygląd i ze starego na nowy. Tzn. gdy się z nowego zmieni na stary to oponki itd. będą wyglądały tak jak wcześniej. Bądźcie obiektywni przy głosowaniu w ankiecie, ponieważ to, że wam się ten wygląd podoba to nie znaczny, że innym też. 10 znanych mi dobrze osób usunęło konta w Hero Zero z powodu tego wyglądu i usunięcia pracy ale o tym kiedy indziej xd.


  • MocnyEdward lubi to

#2 Kise

Kise

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 235 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:Kise
Reputacja: 259

Napisano 29 styczeń 2017 - 10:32

Gra na przestrzeni lat zmieniała się nie do poznania... Zadania nadzwyczajne, towarzysze, kiedy to było.  ;)

Dodano szereg nowych opcji. Jednym się to podobało, inni byli przeciwni. Jednak nie było powrotu do starej wersji gry. Tak jest i tym razem. Gra się rozwija! To przecież dobrze. Pamiętajcie, że zmiana graficzna nie zmienia idei gry.

 

A co do pracy... Trzeba pomyśleć o tym w inny sposób. Dzięki kryjówce CAŁY czas możemy zarabiać na dostatnie życie naszego bohatera  :mysli:  W pracy takiej opcji nie mieliśmy. Nie mogliśmy także pracować będąc na misji czy treningach. Ponadto w kryjówce masz wiele nowych opcji. 

 

Obiektywni w głosowaniu? hehe  :haha:  Myślę, że ocenia się raczej subiektywnie



#3 Jake

Jake

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 23 postów
  • Serwer:PL23
  • Postać:BorunZ
  • Drużyna:Angels of Chaos
Reputacja: 5

Napisano 29 styczeń 2017 - 11:27

Uważam że twórcy nie opracowywali nowej grafiki poto żeby teraz był taki przełącznik  ;)



#4 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1073

Napisano 01 luty 2017 - 22:01

Bądźcie obiektywni przy głosowaniu w ankiecie, ponieważ to, że wam się ten wygląd podoba to nie znaczny, że innym też.

Mowa moja będzie krótka:

 

żałosne.


  • AlfredKaczor lubi to

8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych