Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * - 1 głosy

[Dyskusje Ogólne] Notatki konserwacyjne 2017-01-24


  • Please log in to reply
53 odpowiedzi w tym temacie

#21 KAMA0289

KAMA0289

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów
  • Miejscowość:Jarocin
  • Serwer:PL21
  • Postać:kamZi93
Reputacja: 101

Napisano 24 styczeń 2017 - 13:08

Wszystko super, tylko jest jeden jak dla mnie poważny błąd. Większość czasu w HZ spędzam na telefonie. Telefon mam na Windowsa i tu zaczynają się problemy. "Wersja Mobilna

• Wersja dla smartfonów i tabletów została całkowicie przerobiona.
• Od teraz wersja mobilna oferuje te same funkcje i wygląd, jak wersja przeglądarkowa."

Po pierwsze na telefony z Windowsem nie aplikacji Hero Zero.

Po drugie gram w przeglądarce-nie ma ŻADNYCH zmian, nie ma nawet kryjówki bohaterów. 

JAK żyć???

z tego co wiem dziala na app story,i tu moje pytanie czy ktos ma iphona i może to sprawdzić?


Nagrywam na Youtube

Nazwa : kama0289


#22 Kuroko

Kuroko

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Miejscowość:Czarnobyl
  • Serwer:PL17
  • Postać:Kuroko
  • Drużyna:Defero Group
Reputacja: 2

Napisano 24 styczeń 2017 - 13:22

z tego co wiem na telefony z windowsem nie ma app story ;)

 

 

z tego co wiem dziala na app story,i tu moje pytanie czy ktos ma iphona i może to sprawdzić?

Z tego co wiem na telefony z windowsem nie ma app story  ;) chociaż i tak zostanie to pewnie po prostu olane ;p


Użytkownik Scottie edytował ten post 24 styczeń 2017 - 16:45
połączenie


#23 Danios

Danios

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Miejscowość:Bardzo fajna
  • Serwer:PL12
Reputacja: 13

Napisano 24 styczeń 2017 - 13:25

Wszystko super, tylko jest jeden jak dla mnie poważny błąd. Większość czasu w HZ spędzam na telefonie. Telefon mam na Windowsa i tu zaczynają się problemy. "Wersja Mobilna[/size]
• Wersja dla smartfonów i tabletów została całkowicie przerobiona.[/size]• Od teraz wersja mobilna oferuje te same funkcje i wygląd, jak wersja przeglądarkowa."[/size]
Po pierwsze na telefony z Windowsem nie aplikacji Hero Zero.
Po drugie gram w przeglądarce-nie ma ŻADNYCH zmian, nie ma nawet kryjówki bohaterów. 
JAK żyć???



Problem będzie wkrótce rozwiązany , więc spokojnie :) napewno jak były błędy to o 15-16 coś zawsze robili więc może dziś też coś będą robić o tej 15-16
Czy podołasz wyzwaniu i zostawisz LIKE pod tym postem?

#24 Ku8ix

Ku8ix

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Serwer:PL18
  • Postać:CzujeszGo
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 29

Napisano 24 styczeń 2017 - 13:35

z tego co wiem dziala na app story,i tu moje pytanie czy ktos ma iphona i może to sprawdzić?



Nie dziala na ip nadal.

#25 pawciomen

pawciomen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Serwer:PL11
Reputacja: 19

Napisano 24 styczeń 2017 - 13:36

Moim zdaniem to wina sklepu z aplikacjami, może być że twórcy za późno udostępnili aktualizację i jeszcze jej nie dodano.

#26 Kuroko

Kuroko

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 38 postów
  • Miejscowość:Czarnobyl
  • Serwer:PL17
  • Postać:Kuroko
  • Drużyna:Defero Group
Reputacja: 2

Napisano 24 styczeń 2017 - 13:36

Problem będzie wkrótce rozwiązany , więc spokojnie :) napewno jak były błędy to o 15-16 coś zawsze robili więc może dziś też coś będą robić o tej 15-16

No podczas ferii gram większość na komputerze i mam dostęp do kryjówki, więc mam nadzieję że chociaż naprawią to do 6 lutego bo wtedy mam koniec ferii.



#27 thomyorke

thomyorke

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 91

Napisano 24 styczeń 2017 - 14:49

Czekam na poradnik dot. bohaterkich kryjówek.


Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic.
Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.


#28 MiłoszGame

MiłoszGame

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 208 postów
  • Miejscowość:Kraków
  • Serwer:PL3
Reputacja: 164

Napisano 24 styczeń 2017 - 16:00

Nowa funkcja na duży +, ale grafika jest zbyt cukierkowa. A usunięcie pracy to chyba najdurniejsza rzecz jaką twórcy kiedykolwiek zrobili.

Moja ocena: 7/10


  • taka jedna lubi to

#29 CentaurekFB

CentaurekFB

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
Reputacja: 1

Napisano 24 styczeń 2017 - 16:07

Hej! PO ostatniej aktualizacji mój ekran wygląda tak:

 

Uiya1Zl.jpg

 

Gram przez FB.

 

Nie widzę prawej części ekranu. Nie mogę zamknąć większego okna, nie mogę wejść w opcje, nie widzę stanu konta itd.

 

Jak rozwiązać problem?



#30 wyja3

wyja3

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:wyja3
  • Drużyna:Będzinskie Andrzeje
Reputacja: 0

Napisano 24 styczeń 2017 - 16:35

Wersja mobilna na androida to kompletna porażka powinno wszystko byc pionowo a ty poziome przyciski małe jak świat

#31 Scottie

Scottie

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów






Reputacja: 895

Napisano 24 styczeń 2017 - 16:48

Wszystkie błędy serdecznie proszę zgłaszać do naszego supportu.

 

Zostało opublikowane FAQ odnośnie nowej funkcji - kryjówek. Jeśli byłoby więcej pytań, również prosimy zgłaszać je do supportu.



#32 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 24 styczeń 2017 - 17:16

Mam mieszane uczucia...

Grafika - u mnie na minus, wszystko teraz wygląda zupełnie płasko, a ja nigdy nie byłam miłośniczką papierowych komiksów.

Jak już papier, to tekst, a nie rysuneczki.

 

Co gorsza, ekran gry nie mieści mi się teraz cały na ekranie laptopa.  Albo nie widzę góry ekranu gry, albo dołu.

Mam ekran 1366 x 768 a to to jest chyba bliżej kwadratu...

 

Ale ogólnie JEST ZA DUŻE, nie podoba mi się, poprzednio było lepiej.   A ładuje się tak samo długo jak poprzednio...

 

Co do funkcjonalności, to jeszcze nie wiem....

 

O  kurczę!  

Za to już widzę błąd - statystyki przedmiotów z lumpexu nie porównują się z tym, co mam na sobie!  No to idę wojować... ciasteczka, zamknięcie przeglądarki, oczyszczenie pamięci...   :(    Oby podziałało....



#33 pan_ps4

pan_ps4

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów
  • Serwer:PL28
  • Postać:Holdelle
  • Drużyna:Sycyjjjla



Reputacja: 80

Napisano 24 styczeń 2017 - 19:15

jak dla mnie aktualizacja ok grafika kryjówki ale mnie najbardziej ciekawi wersja mobilna bo jak każdy wie ze ta stara wersja mobilna nie była taka ciekawa (dużo bugów) i czy już tego nie będzie :)

Naprawili bugi i wygląd taki sam jak na kompie, i na telefonie, i na tablecie


Nie polecam biolchema bo z polaka będzie Ci ciężko


#34 SUPER MANIAK222

SUPER MANIAK222

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
Reputacja: 1

Napisano 25 styczeń 2017 - 10:07

Powiem tak gram w ta grę już z 3 lata i moim zdaniem twórcy gry przesadzili !!!!
Grafika do xxx !! Wyglada teraz jak gra dla dzieci.
Nowa opcja kryjówki do dupy!!!!! Po co to komu potrzebne chcieli nas zachęcić do siedzenia przed gra 24/24. Nie tedy droga!
No i wersja mobilna..... to już jest przegięcie kto wymyślił żeby poziomo ekran gry umieścić powinien dostać w łeb !!!! Nie każdy ma smartfona z przekonana 5 czy 6 cali, to miała być wersja mobilna szybka przyjazna do grania jedna ręka a teraz....
moja ocena aktualizacji to 0/10!!!!!!!!!!!
Osobiście kończę grać w ta xxx grę główna decyzje podjąłem przez wersje mobilna bo większość czasu gram na tel !

Galax pl13

Użytkownik malinovaPatrycja edytował ten post 25 styczeń 2017 - 17:17
Nieodpowiednie słowa

  • Kraz lubi to

#35 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 25 styczeń 2017 - 10:32

Grafika niedopracowana w wielu miejscach, jak wlasny profil za ciemno i sie wszystko zlewa, strefy misji, to popis grafików i wszedzie widoczne piksele nie widać ilości życia przeciwników na komputerze, jak i innych statystyk, wiele innych graficznych niedociągnięć, ekran w telefonie, to też porażka, gra jedną ręką jest praktycznie niemożliwa. Jedyny plus, to zastapienie pracy kryjowką.
  • michael007, TheDerpciakPL, Ania1312 i 1 inna osoba lubią to

#36 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 25 styczeń 2017 - 13:50

Po wczorajszym siedzeniu w grze do późnej nocy (już wiem, do czego im była ta Kryjówka!) moja ocena jest na minus.

 

Grafika - bardzo marna, poprzednio było o wiele lepiej, ekran gry za duży, ciągle trzeba go przeciągać góra-dół

 

Obraz jest  za "płaski" robi wrażenie złe, poprzednio było ładniej, kolory są szarawe, a były nasycone, fatalnie!

 

Kryjówka.

Początkowo mi się spodobała, ale teraz już nie - kiedy ja sobie spałam spokojnie, w tym czasie straciłam ponad 9.000 "zeronitu" - już bym sobie z tego "Centralę" rozbudowała, a tak nic z tego.

 

Kryjówka jest obliczona na:

- trzymanie Graczy w grze godzinami, bo jak jesteś i stale zbierasz, to nie tracisz,

- wyciąganie kasy realnej, bo tylko tak szybko możesz coś zrobić.

 

Ja PŁACĘ za gry, nie jestem zwolenniczką grania "za darmo", uważam zresztą "darmowe" gry za jedno wielkie oszustwo marketingowe - często kosztują więcej, niż te, w których się płaci abonament, lub za początkowy dostęp do gry.

 

Ale lubię płacić za coś KONKRETNEGO.

Jak dali możliwość kupienia NA STAŁE "rozbudowanego pilota" - 16 baterii, dziennie do użycia 8 baterii - to kupiłam natychmiast, nie żałuję, to był bardzo dobry zakup.

Ale płacenie za przyspieszenie jakieś czynności to wyrzucenie pieniędzy w błoto - a do tego "namawia" Kryjówka.    :(   

 

Idę pilnować Kryjówki, bo znów trochę "zeronitu" straciłam...  


  • *KnockOut* lubi to

#37 Szymek11

Szymek11

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 40 postów
  • Serwer:PL22
  • Postać:Szymek11
  • Drużyna:HeroPlanet
Reputacja: 7

Napisano 25 styczeń 2017 - 17:02

Ja bym to tak ocenił:

Grafika: 1/10

Kryjówka: 8/10

Praca: 1/10

Reszta: (standardowo) 10/10

Razem: 20/40 = 5/10



#38 grzestek

grzestek

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 0

Napisano 26 styczeń 2017 - 17:05

To i ja krótko bo mi się nie chce rozpisywać.Na komputer ok,kryjówki całkiem fajne.Niestety gra na telefonie to totalna porażka.Ja mam dość mały ekran ,to już w ogóle tragedia.Łatwiej chyba zdobyć top1 w turnieju tygodniowym jak coś napisać na czacie z telefonu.No to tyle narzekania póki co..



#39 JpNa100%

JpNa100%

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 34 postów
  • Serwer:PL1
Reputacja: 5

Napisano 26 styczeń 2017 - 18:31

Jak dla mnie Grafika takie 2/10 zbyt cukierkowa jak gra xxx...

Usunięcie pracy też na -

Może to dla tego że gram w tę grę od 3-4 lat 


  • taka jedna lubi to

#40 stingear

stingear

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 32 postów
  • Miejscowość:Herne
  • Serwer:PL1
  • Postać:Stingear
  • Drużyna:Bogowie Wojny
Reputacja: 36

Napisano 27 styczeń 2017 - 18:18

Aktualizacja ogólnie spoko, za pracą jakoś nie tęsknię, to rozwiązanie jest dużo lepsze, bo można grać kiedy się chce.

Mam natomiast jedną poważną uwagę odnośnie kryjówki bohatera. Jest tam taka opcja "pakowanie pomieszczenia". Nie wysmaga ona żadnego potwierdzenia, ani nie można jej anulować w żaden sposób. Już kilka razy zamiast pobrać zasoby, spakowało mi pomieszczenie. Zróbcie z tym coś, bo wszystkie inne operacje wymagają potwierdzenia, nawet sprzedanie przedmiotu, a coś takiego nie. I nie można tego anulować. Traci się przez to dużo czasu i zasobów.


  • Ania1312 lubi to

-------[Miejsce na Twoja reklamę]-------





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych