Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * - - 4 głosy

Blokowanie trofek - Co sądze.


  • Please log in to reply
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 xRotkiwAka13337

xRotkiwAka13337

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL23
  • Postać:rotkjf01
  • Drużyna:ChillwagonxChillwagon
Reputacja: 2

Napisano 30 grudzień 2016 - 10:58

Witam, ostatnio na chacie z moją drużyną na pl 17 zastanawialiśmy się jak to jest z blokowaniem trofek , dlatego pisze na forum. druzyna xxx na dzień dzisiejszy(30.12.2016) ma 4800 honoru, i za żadne grzechy nie da się ich zaatakować mając 75tys. honoru , a my za żadne grzechy nie zbijemy do 9600 honoru(2 x więcej potrzebne by zaatakować).

 

 

 

Jest takich drużyn parę , a to wszystko wygląda jak jedna wielka mafia. Przypuśćmy ,że są 4 takie drużyny , które blokują 20trofek, czyli prawie wszystkie trofea na energie i treningi -czyli te najlepsze i psują chęć gry innym drużyną. Kombinatorzy kombinatorami , ale administracja, to dobrze widzi i coś z tym robi? NIE , dlaczego? 

-Boją się usunąć drużynę / konta topowym graczom na serwerze?

-Nie widzą tego?

Ja sam uważam raczej  tą pierwszą opcje za prawdziwą, napiszcie co sądzicie o tej całej sytuacji.

Pozdrawiam,

xRotkiwAka1337


Użytkownik xRotkiwAka13337 edytował ten post 30 grudzień 2016 - 11:14

  • Desperanza lubi to

#2 Duniel

Duniel

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 1 postów
  • Serwer:PL16
Reputacja: 2

Napisano 30 grudzień 2016 - 11:08

Czyli uważasz, że ci, którzy grają sprytniej powinni zostać usunięci z gry?XD


  • *KnockOut* i PrincessTsu lubią to

#3 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1073

Napisano 30 grudzień 2016 - 11:11

Złamałeś zasady forum, nie można zamieszczać nicków graczy ani nazw drużyn w celu ich zniesławienia nawet jeżeli dowody na oszustwo są twarde.

 

Zatem temat do ocenzurowania.

 

"my za żadne grzechy nie zbijemy do 9600 honoru(2 x więcej potrzebne by zaatakować)"

Ależ możecie, tak jak oni. Skoro support nie uznaje tego za grę niezgodną z zasadami to walczcie ich bronią.

 

"to wszystko wygląda jak jedna wielka mafia" Raczej układ kilku mafii i podlizujących się im gangów.

 

Temat wałkowany wciąż od nowa a tylko silne drużyny ze 100% rozwoju z topki mogą problem rozwiązać.

Zbijajcie.

Blokujcie.

Zejdźcie do tchórzy na dole.

Zabierzcie im wszystkie trofki.


  • gosia19 lubi to

8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#4 xRotkiwAka13337

xRotkiwAka13337

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL23
  • Postać:rotkjf01
  • Drużyna:ChillwagonxChillwagon
Reputacja: 2

Napisano 30 grudzień 2016 - 11:25

Czyli uważasz, że ci, którzy grają sprytniej powinni zostać usunięci z gry?XD

To nie jest gra sprytniejsza , lecz wykorzystywanie niedomówień gry i wykorzystywanie niewiedzy i braku nerwów innych graczy :)


  • thomyorke lubi to

#5 Cleos

Cleos

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Miejscowość:3-City
  • Serwer:PL8
  • Postać:Cleos
  • Drużyna:RED FIGHTERS (wcześniej ReBorn)
Reputacja: 42

Napisano 30 grudzień 2016 - 11:38

Dlatego gra na nowych serwach jest nudna, ale za to spokojna.

 

Schemat każdego nowego serwera taki sam:

 

Multikonta - wyłapanie trofek i zablokowanie jak najszybciej na dole.

 

Złapać ich można, ale tylko za pomocą programów, tzw. klikerów.

 

A ich wykorzystywanie nie jest zgodne z regulaminem.

 

Dlaczego twórcy gry na to nie zwracają uwagi? Bo najczęściej osoby, które tworzą takie drużyny są dla twórców gry sporym dochodem.

 

Pisanie takich postów to walka z wiatrakami.


  • Matars i jormader lubią to

#6 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 30 grudzień 2016 - 12:04

Haha, kolejny taki post :). Jakoś moja drużyna potrafila zejsc te 30k honoru i wylapac trofki.:) Trochę chceci i wszystko sie da.

#7 #ludzie z polski#

#ludzie z polski#

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 44 postów
  • Miejscowość:MafiaZSPK
  • Serwer:PL17
  • Postać:gość
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 12

Napisano 30 grudzień 2016 - 12:27

To jest tzw. taktyka gry i nikt nie bd z tym nic robił bo nabiliście honor drużyny i nagle zobaczyliście że nie możecie zaatakować drużyn z niskim honorem 



#8 TonyStark69

TonyStark69

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Miejscowość:Ropa
  • Serwer:PL15
  • Postać:TonyStark69
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 25

Napisano 30 grudzień 2016 - 12:29

Wystarczy zbić honor w drużynie poddając walki i zaatakować drużynę z trofkami, proste jak drut, lecz niektórzy wolą płakać ciągle, że nie mają trof ^^


  • CDO lubi to

#9 Gacek

Gacek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 826 postów
  • Serwer:PL9
Reputacja: 210

Napisano 30 grudzień 2016 - 12:52

Większość graczy jest przeciw niż za tobą. Z trofkami nic w tej sprawie nie zrobią, ale z multikontami mogą, ale nie chcą.



#10 PrincessTsu

PrincessTsu

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 46 postów
  • Miejscowość:B-stok
  • Serwer:PL21
  • Postać:Tsukiakari
  • Drużyna:Poena Capitis
Reputacja: 133

Napisano 30 grudzień 2016 - 13:45

Nie jest niczyją winą, że ktoś nabił honor, a ktoś inny go nie nabija. :) Masz racje, z taką liczbą honoru nie zaatakujesz za żadne skarby świata... Czy to twoi przeciwnicy kazali Ci go nabijać? Nie. Więc dlaczego winisz innych za swoje własne błędy?

Taktyka jest nieodłącznym elementem każdej gry, nie możesz mieć pretensji, że twój przeciwnik gra inaczej aniżeli ty chcesz. 


5jRLRhx.png


#11 IZIPROTYPU

IZIPROTYPU

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 206 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:pan123
  • Drużyna:MementoMori
Reputacja: 69

Napisano 30 grudzień 2016 - 14:06

Tak,a zabieranie trofek to jest normalna gra??Jak "my" mamy ich złapać skoro oni robią te bloki tak zwane usuwane?To jest na zasadzie ja mam wszystko innym nie dam...Trofki są nie możliwym do zdobycia w tej chwili celem ,bo pewne osoby chcą mieć wszystkie,blokowanie,wstawianie do ( to jak ja to nazywam )piwnic.Zbijanie honoru i siedzenie jak te tchórze na samym dole rankingu...Czy to jest normalna gra??Nie sądze...


  • AntyChryst i Żelazny lubią to

Pomogłem?Dowiedziałeś się czegoś ode mnie?Daj like ! Bedę wdzięczny!


#12 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 30 grudzień 2016 - 14:21

Tak,a zabieranie trofek to jest normalna gra??Jak "my" mamy ich złapać skoro oni robią te bloki tak zwane usuwane?To jest na zasadzie ja mam wszystko innym nie dam...Trofki są nie możliwym do zdobycia w tej chwili celem ,bo pewne osoby chcą mieć wszystkie,blokowanie,wstawianie do ( to jak ja to nazywam )piwnic.Zbijanie honoru i siedzenie jak te tchórze na samym dole rankingu...Czy to jest normalna gra??Nie sądze...

Tutaj kolegę popieram,tym co napisał na dole.

 

Ta gra przez tą ''taktykę''[!!!] traci sens.Brak rywalizacji a drużyna takowa ma przed nosem fajne dodatki przez trofea,w dodatku[!] nie może ich stracić przez ich blokowanie.Braaakk rywalizacji,wszystko podane pod nos,wiem żeby dostać się do takiej drużyny co ma 100% (w niektóre jest łatwo)jest dość trudniej, ale to tylko klikanie w grę przez parę tygodni.Więc taka gra to jednak nie jest gra.

 

 

Dlatego gra na nowych serwach jest nudna, ale za to spokojna.

 

Schemat każdego nowego serwera taki sam:

 

Multikonta - wyłapanie trofek i zablokowanie jak najszybciej na dole.

 

Złapać ich można, ale tylko za pomocą programów, tzw. klikerów.

 

A ich wykorzystywanie nie jest zgodne z regulaminem.

 

Dlaczego twórcy gry na to nie zwracają uwagi? Bo najczęściej osoby, które tworzą takie drużyny są dla twórców gry sporym dochodem.

 

Pisanie takich postów to walka z wiatrakami.

Tu nie prawisz prawdy,na pl18 są takie cyrki że głowa mała i jeszcze gorzej,multikonta,bloki.Roi się tam tego przynajmniej bloków.Na pl1 jest spokój,i tych starszych.


Użytkownik XNenoX edytował ten post 30 grudzień 2016 - 14:22

  • BohaterAndrzej lubi to

Powrót


#13 ToMójNick

ToMójNick

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 387 postów
  • Miejscowość:Legionowo
  • Serwer:PL5
  • Postać:ToMójNick
  • Drużyna:Never Back Down






Reputacja: 625

Napisano 30 grudzień 2016 - 19:33

Mają mało honoru, to fakt.

A że zablokowali te trofki multikontami i klikerami i sup nic z tym nie robi to sqandal!!!


  • Ceealek, Muni i jormader lubią to

#14 jormader

jormader

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Serwer:PL9
  • Postać:bojestemrudykox
  • Drużyna:Nexus
Reputacja: 1

Napisano 31 grudzień 2016 - 13:21

Support naprawdę powinien coś z tym zrobić,wprowadzić jakieś zakazy czy coś.Jak masz dowody na multikonta to pisz do supportu :)



#15 thomyorke

thomyorke

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 91

Napisano 01 styczeń 2017 - 16:15

Elo,

a wiecie co ja sądzę? Że wyrażaniem swojej opinii na prawo i lewo nic nie zdziałacie. W regulaminie gry nie ma nic o posiadaniu przez drużynę przykładowo 5k honoru gdy inne, równie rozwinięte, mają trzycyfrowy wynik na liczniku. A wiecie dlaczego? Bo jest to jedna z taktyk gry. Tych tematów na przestrzeni lat hehe były dziesiątki. Jeżeli naprawdę aż tak wam zależy na drnej grze to piszcie wyżej niż do supportu - http://pl13.herozerogame.com/imprint/ . A jak nie to zacznijcie grać tak, jak wam przeciwnik dyktuje, albo olejcie to, na litość boską to tylko gra!


  • Król Julian i *KnockOut* lubią to

Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic.
Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.


#16 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 01 styczeń 2017 - 17:10

Elo,

a wiecie co ja sądzę? Że wyrażaniem swojej opinii na prawo i lewo nic nie zdziałacie. W regulaminie gry nie ma nic o posiadaniu przez drużynę przykładowo 5k honoru gdy inne, równie rozwinięte, mają trzycyfrowy wynik na liczniku. A wiecie dlaczego? Bo jest to jedna z taktyk gry. Tych tematów na przestrzeni lat hehe były dziesiątki. Jeżeli naprawdę aż tak wam zależy na drnej grze to piszcie wyżej niż do supportu - http://pl13.herozerogame.com/imprint/ . A jak nie to zacznijcie grać tak, jak wam przeciwnik dyktuje, albo olejcie to, na litość boską to tylko gra!

 

 

Nie kozacz tak, bo używanie Tzw Klikerów jest nie dozwolone oraz tworzenie multikont, a jeżeli chcesz się utrzymać z małym honorem, to chyba musisz kasować drużyny ? 


  • jormader lubi to

#17 thomyorke

thomyorke

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 91

Napisano 01 styczeń 2017 - 17:20

Nie kozacz tak, bo używanie Tzw Klikerów jest nie dozwolone oraz tworzenie multikont, a jeżeli chcesz się utrzymać z małym honorem, to chyba musisz kasować drużyny ? 

Dozwolone jest również wyrażanie sw opinii (jaka by ona nie była) w kulturalny sposób co zrobiłem. Więc się wypowiedziałem? Bo mogę?:))))))) Więc skąd to "kozaczene". Jestem całkowicie neutralny, lubie hz ale nie na tyle by bawić się w takie oto coś. 

 

A ja nawiązałem do ilości honoru, nie do czynów jakie ty wymieniasz, hahahahhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


  • Król Julian lubi to

Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic.
Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.


#18 IZIPROTYPU

IZIPROTYPU

    Miłośnik forum

  • Members
  • PipPipPipPip
  • 206 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:pan123
  • Drużyna:MementoMori
Reputacja: 69

Napisano 01 styczeń 2017 - 17:25

Ilość honoru świadkuje po części ze masz multikonta :) ...


Pomogłem?Dowiedziałeś się czegoś ode mnie?Daj like ! Bedę wdzięczny!


#19 TonyStark69

TonyStark69

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Miejscowość:Ropa
  • Serwer:PL15
  • Postać:TonyStark69
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 25

Napisano 01 styczeń 2017 - 17:32

Ktoś co nie myśli i nie ma przez to czegoś to zawsze będzie płakał :)



#20 *KnockOut*

*KnockOut*

    Były Moderator

  • Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów
  • Serwer:PL2
  • Drużyna:Red Devils
Reputacja: 194

Napisano 07 styczeń 2017 - 21:57

Elo,

a wiecie co ja sądzę? Że wyrażaniem swojej opinii na prawo i lewo nic nie zdziałacie. W regulaminie gry nie ma nic o posiadaniu przez drużynę przykładowo 5k honoru gdy inne, równie rozwinięte, mają trzycyfrowy wynik na liczniku. A wiecie dlaczego? Bo jest to jedna z taktyk gry. Tych tematów na przestrzeni lat hehe były dziesiątki. Jeżeli naprawdę aż tak wam zależy na drnej grze to piszcie wyżej niż do supportu - http://pl13.herozerogame.com/imprint/ . A jak nie to zacznijcie grać tak, jak wam przeciwnik dyktuje, albo olejcie to, na litość boską to tylko gra!

Zgadzam się z Tobą w 100% :D


Użytkownik *KnockOut* edytował ten post 07 styczeń 2017 - 21:59

7201229_sdsdsdsd.png

Started From The Bottom





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych