Skocz do zawartości


Zdjęcie
* - - - - 1 głosy

Straszna Błyskotliwość


  • Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lambek

Lambek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Serwer:PL18
Reputacja: 3

Napisano 23 grudzień 2016 - 09:41

Może warto by pomyśleć żeby dodać tą umiejętność do stałego wyposażenia towarzyszy.

Połowa graczy robi sobie tak zwane toxic staty bez inteligencji, zresztą większość graczy wie jak to działa.

Na podobnym poziomie raczej nie ma szans z takim graczem.

Osobiście mnie to wkurza i jak mam czekać do kolejnego helloween to mi się trochę grać odechciewa.

Wprowadzenie tego na stałe zrówna szanse wszystkich graczy.

 

Wydaje mi się że ktoś kto tą specjalkę wymyślił nie przewidział jak to zostanie przez graczy wykorzystane.

 



#2 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1073

Napisano 23 grudzień 2016 - 12:14

Wyjątkowe zdolności muszą być wyjątkowe. To podstawa, kontynuujmy: 

Jeden gracz wymyślił staty toxic, inny inne ekstremalne ustawienie, inny jeszcze inne...

Kolejni wymyślili jak sobie z nimi radzić. Jak to mawiają "stop crying and play better"

Czego ty wymagasz? Żebyś miał równe szanse z graczami, którzy się angażują w grę i starają? Mają plan i strategię?

Rusz głową, ja pokonałem gracza z toxic i 4k umek przewagi.

 

Absolutne nie.


8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#3 łebmysteria

łebmysteria

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Miejscowość:5 km o Ciebie
  • Serwer:PL15
  • Postać:łebmysteria
  • Drużyna:Monarchia-Na zawsze i jeszcze dłużej!
Reputacja: 69

Napisano 23 grudzień 2016 - 15:17

na nie, ta moc powinna być wyjątkowa, aczkolwiek, dobrze by było gdyby ten towarzysz był lootany nie tylko w halloween ale również w niektóre dni. 



#4 Lambek

Lambek

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Serwer:PL18
Reputacja: 3

Napisano 11 styczeń 2017 - 15:00

Ja chyba zakończę grę z tego powodu niebawem. Z Top 20 na naszym serwerze 80% to gracze z toxic statami + dynia, padam nawet z takimi nad którymi mam przewagę 2500, z równymi to wiadomo...

I nie ma na to rady, bardzo wielu graczy się na to wkurza, bo co to za perspektywa że szanse się wyrównają za rok czasu w następnym helloween.

Czekam już tylko na zapowiadaną aktualizację może będzie nowy pet za plny z tą umką...

 

:( :(



#5 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Serwer:PL16
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 11 styczeń 2017 - 15:31

A ja bym zaproponował by dodali moc dla towarzysza "Harry" dostępnego na karnawał z nazwą"XXX" o działaniu, "Masz 60 procentową szanse na, to że Twoje krytyczne trafienie zada o 50-100% więcej obrażeń. Może wystąpić wielokrotnie podczas walki. na 10lvl by być kontrą na umke pumpkina. ;)


  • CDO, Ceealek i Prome lubią to

#6 łebmysteria

łebmysteria

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Miejscowość:5 km o Ciebie
  • Serwer:PL15
  • Postać:łebmysteria
  • Drużyna:Monarchia-Na zawsze i jeszcze dłużej!
Reputacja: 69

Napisano 14 styczeń 2017 - 00:24

A ja bym zaproponował by dodali moc dla towarzysza "Harry" dostępnego na karnawał z nazwą"XXX" o działaniu, "Masz 60 procentową szanse na, to że Twoje krytyczne trafienie zada o 50-100% więcej obrażeń. Może wystąpić wielokrotnie podczas walki. na 10lvl by być kontrą na umke pumpkina. ;)



Świetny pomysł :)

#7 KACPER9999

KACPER9999

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 19 postów
  • Miejscowość:Manchester
  • Serwer:PL20
  • Postać:UkrytaPrawda
  • Drużyna:The Tigers
Reputacja: 3

Napisano 07 luty 2017 - 19:55

Ja chyba zakończę grę z tego powodu niebawem. Z Top 20 na naszym serwerze 80% to gracze z toxic statami + dynia, padam nawet z takimi nad którymi mam przewagę 2500, z równymi to wiadomo...

I nie ma na to rady, bardzo wielu graczy się na to wkurza, bo co to za perspektywa że szanse się wyrównają za rok czasu w następnym helloween.

Czekam już tylko na zapowiadaną aktualizację może będzie nowy pet za plny z tą umką...

 

:( :(

to tez wez zrob sobie toxik



#8 cederon

cederon

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów
  • Miejscowość:Białystok
  • Serwer:PL10
  • Postać:dawid185
  • Drużyna:DeVastatoros
Reputacja: 148

Napisano 07 luty 2017 - 20:34

To wal łotrzyka na haloween,rób event gb ,rób eventy karnawałowe i bedziesz zdobywał peciki a potem przenieś umki ;)


Często porażka przybliża do zwycięstwa, poddać się bez walki to jest dopiero klęska !

 


#9 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 07 luty 2017 - 22:09

To wal łotrzyka na haloween,rób event gb ,rób eventy karnawałowe i bedziesz zdobywał peciki a potem przenieś umki ;)

Pytanie tylko, czy będzie jeszcze event Ghostbusters, bo chodzą po tym forum plotki, że nie. Prawdopodobnie przekonamy się dopiero w kwietniu.

 

A jeśli chodzi o towarzysza karnawałowego to nie ma on żadnej specjalnej umiejętności, a nawet gdyby miał to się go zdobywa w lumpeksie, a nie poprzez robienie eventu.

łebmysteria, on 23 Dec 2016 - 15:17, said:snapback.png

na nie, ta moc powinna być wyjątkowa, aczkolwiek, dobrze by było gdyby ten towarzysz był lootany nie tylko w halloween ale również w niektóre dni. 

I można go też zdobyć w inne dni w kasynie w Gamble City.

Lambek, on 11 Jan 2017 - 15:00, said:snapback.png

Czekam już tylko na zapowiadaną aktualizację może będzie nowy pet za plny z tą umką...

Z taką samą na pewno nie. Mogą zrobić z podobną i to nawet lepszą jeśli ma być za realne pieniądze.


Użytkownik Udziergana edytował ten post 08 luty 2017 - 07:55
połączenie

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#10 KinderWafel

KinderWafel

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 8 postów
Reputacja: 2

Napisano 11 marzec 2017 - 12:37

Zgadzam się z Lambek. Sam chciałem napisać temat pod tytułem: Szkodliwa Inteligencja. Już dawno gracze udowodnili że ta umiejętność jest do niczego nie potrzebna. Można punkty z niej zainwestować w inne umiejętności nic przy tym nie tracąc na sile postaci. Projektanci gry zamiast postarać się przywrócić inteligencji należną jej rangę to jeszcze ją uwalili wymyślając straszną błyskotliwość U mnie na pl14 coraz więcej graczy rezygnuje z inteligencji. Nie dziwię się gdyż np. ja nie mogę pokonać gracza mającego 10000 punktów (tak, nie pomyliłem się o jedno zero) mniej ode mnie a takiemu który ma ,,skromne" 5000 pkt mniej nie jestem w stanie zabrać nawet połowy paska zdrowia. Podsumowując mozolne, wielomiesięczne nabijanie punktów inteligencji przyniosło mi więcej szkody niż pożytku. Jak większość graczy zrobi sobie połączenie: brak inteligencji plus straszna błyskotliwość (lub coś o podobnym działaniu) to inteligencja okaże się umiejętnością ujemną, jakkolwiek głupio by to nie brzmiało.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych