Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyświetlanie starych tematów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 taka jedna

taka jedna

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1275 postów
  • Miejscowość:Wyspa NieHejo i Ostrokrzewolas oraz przestrzeń kosmiczno-niebiańska
  • Serwer:PL9
  • Postać:MichaelJordan






Reputacja: 261

Napisano 17 grudzień 2016 - 09:58

Chciałam obejrzeć wszystkie moje tematy i zorientowałam się, że nie da się tego zrobić automatycznie, bo zarówno w mojej zawartości, jak i nowej zawartości nie wyświetla tematów, w których posty były pisane ponad rok temu. Moja propozycja jest taka żeby usunąć ograniczenie czasowe co do wyświetlania postów w takich miejscach, bo to tylko utrudnia wyszukiwanie konkretnych tematów. Wielu użytkowników chyba lubi od czasu do czasu przeglądnąć swoje tematy i w tym celu w chodzi w moją zawartość i ustawia żeby mu wyświetlało tylko tematy i ku swojemu zaskoczeniu mu nie wyświetla wszystkich, bo niektóre są zbyt stare żeby je wyświetlało i trzeba ich ręcznie szukać. Kolejna sprawą jest to, że nie po to się ustawia obserwowanie tematu żeby się po roku obserwowane tematy nie wyświetlały. No i chyba mamy prawo do szybkiego wglądu we wszystkie nasze posty jakie kiedykolwiek napisaliśmy oczywiście z wyłączeniem tych, które zostały usunięte z forum lub ukryte.


Użytkownik taka jedna edytował ten post 17 grudzień 2016 - 10:09

  • Kise lubi to

nikt nie jest lepszy od Nikta

pozdrawiam wszystkich 


#2 "Dubi"

"Dubi"

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • Serwer:PL1
  • Postać:Dubi
Reputacja: 691

Napisano 17 grudzień 2016 - 10:06

Zapewne jak by to wprowadzili to by forum zamulało :(A jak kto chce oglądać swoje stare tematy to niech sobie w komputerze otworzy notatnik i tam sobie wkleja tematy które pisze na Forum  i po sprawie :)


  • Gacek i malinovaPatrycja lubią to

c260e7928c6fe.png


#3 PLPL303

PLPL303

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Serwer:PL19
  • Postać:PLPL303
  • Drużyna:Od ZERA Do BOCHATERA
Reputacja: 0

Napisano 17 grudzień 2016 - 18:44

Wiem , współczuje . Ja kiedyś dodałem na Centrum Drużyn na forum drużyne z pl16 , pl15 (stara) i o zgłoszeniu jakiegoś użytkownika a tu... całość postów:3 a wyświetlam wszystkie PUSTO !



#4 pan_ps4

pan_ps4

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 275 postów
  • Serwer:PL28
  • Postać:Holdelle
  • Drużyna:Sycyjjjla



Reputacja: 80

Napisano 10 styczeń 2017 - 12:10

Wiem , współczuje . Ja kiedyś dodałem na Centrum Drużyn na forum drużyne z pl16 , pl15 (stara) i o zgłoszeniu jakiegoś użytkownika a tu... całość postów:3 a wyświetlam wszystkie PUSTO !

to nie dział posty, ale tematy :D

 

Chciałam obejrzeć wszystkie moje tematy i zorientowałam się, że nie da się tego zrobić automatycznie, bo zarówno w mojej zawartości, jak i nowej zawartości nie wyświetla tematów, w których posty były pisane ponad rok temu. Moja propozycja jest taka żeby usunąć ograniczenie czasowe co do wyświetlania postów w takich miejscach, bo to tylko utrudnia wyszukiwanie konkretnych tematów. Wielu użytkowników chyba lubi od czasu do czasu przeglądnąć swoje tematy i w tym celu w chodzi w moją zawartość i ustawia żeby mu wyświetlało tylko tematy i ku swojemu zaskoczeniu mu nie wyświetla wszystkich, bo niektóre są zbyt stare żeby je wyświetlało i trzeba ich ręcznie szukać. Kolejna sprawą jest to, że nie po to się ustawia obserwowanie tematu żeby się po roku obserwowane tematy nie wyświetlały. No i chyba mamy prawo do szybkiego wglądu we wszystkie nasze posty jakie kiedykolwiek napisaliśmy oczywiście z wyłączeniem tych, które zostały usunięte z forum lub ukryte.

Najpierw sprawdź dział posty, a potem dział tematy. Jeśli nie będzie tam, to zgłoś to do moderatora. Jeśli to też nie zadziała to napisz do supportu.


Nie polecam biolchema bo z polaka będzie Ci ciężko





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych