Skocz do zawartości


Zdjęcie
* - - - - 1 głosy

Dobór przeciwników w Lidze - zmiana bez zmiany...


Najlepsza odpowiedź bronek136 , 10 grudzień 2016 - 17:22

Przeciwnicy w lidze są dobierani losowo, więc to nie jest złośliwość twórców gry :) 

Jeśli masz problem ze zmianą przeciwników po prostu może być jakiś błąd, więc możesz napisać do supportu a oni Ci na pewno pomogą ;)

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 10 grudzień 2016 - 14:29

Witam,

zależy mi na utrzymaniu miejsca w Lidze, bo właśnie szkolę swojego Towarzysza, od początku, po dodaniu nowych umiejętności.

Z Ligi dostaję zwiększenie umiejętności, których mi teraz brakuje z tak słabym Towarzyszem.

 

Jednak nasza "kochana" gra jest ostatnio wyjątkowo złośliwa i utrudnia mi bardzo utrzymanie miejsca.

 

Dokąd NIE BYŁO REKLAM na zmianę przeciwnika, zmiana w 90% przypadków była na korzyść.

 

Teraz właśnie weszłam do gry, weszłam do Ligi - trzech przeciwników o wiele mocniejszych, nie mam zmiany (tylko za "oponki"), bo po północy zmieniałam.

 

Obejrzałam film - zmiana na JESZCZE MOCNIEJSZYCH przeciwników.

Mam pełny pasek "adrenaliny" i co -  figa...

 

Czyli płać, albo czekaj dwie godziny na kolejny film.  I tak jest teraz bardzo, bardzo często!

 

Proszę o informacje - czy Wy też tak macie?

 

Jeśli to występuje u wszystkich, to znaczy, że to przedświąteczne "parcie na kasę" i nic się nie zrobi.

Ale jeśli u Was tego nie ma, to muszę pisać do "Pomocy".


  • Zeejsky lubi to

#2 Karolinaoo

Karolinaoo

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 12 postów
  • Serwer:PL15
  • Postać:Karolinaoo
  • Drużyna:Poena Capitis






Reputacja: 7

Napisano 10 grudzień 2016 - 14:44

Też tak mam czasami, warto poczekać do następnego dnia i za darmo zmienić przeciwników lub zmienić za oponki od razu - nie mamy wpływu na to czy silniejsi czy słabsi przeciwnicy nam się trafią :)



#3 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 10 grudzień 2016 - 14:51

Też tak mam czasami, warto poczekać do następnego dnia i za darmo zmienić przeciwników lub zmienić za oponki od razu - nie mamy wpływu na to czy silniejsi czy słabsi przeciwnicy nam się trafią :)

Ale twórcy mają,i o to chodzi w tym temacie.

 

Też mam ten problem:https://scr.hu/VnmAll

 

By mogli ulepszyć system lig żeby trafiały się podobne lvle a nie,80 lvl vs 280 już tak raz miałem.


  • Azurah lubi to

Powrót


#4 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1073

Napisano 10 grudzień 2016 - 14:59

Tez tak mam na niskopoziomowym koncie. Poradziłem sobie z problemem zbijając punkty ligowe. Zamiast srebro II i przeciwnicy 4x silniejsi mam teraz srebro III i przeciwników mi równych bądź słabszych.

 

Podejrzewam, że obecność silnych graczy w niskich ligach jest wynikiem "zbijania honoru".


  • SterHulajnogi lubi to

8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#5 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 10 grudzień 2016 - 15:00

Ja mam najczęściej taki skład, że dwóch przeciwników jest na czerwono (po 5000 więcej w statach, a często po kilkanaście tysięcy!!!) a jeden na zielono....  

 

Ale często mam też tak, że po zmianie zamiast choć trochę lepszych, trafiają mi się przeciwnicy o wiele "gorsi" czyli jeszcze silniejsi niż poprzedni.  :(

 

I jestem pewna, że to się dzieje od czasu, kiedy wprowadzono filmy reklamowe do Ligi, umożliwiające zmianę bez użycia "oponek".

Początkowo zapowiadało się dobrze, ale od ok. 2 tygodni jest fatalnie z tymi zmianami...

 

Jestem w Lidze Czempion, na dole, aktualnie 1875 punktów, ale staram się tam utrzymać ze względu na % wzmocnienia umek. ;)


Użytkownik Azurah edytował ten post 10 grudzień 2016 - 15:03


#6 thomyorke

thomyorke

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Serwer:PL13
Reputacja: 91

Napisano 10 grudzień 2016 - 15:05

Dla mnie to taka motywacja, żeby gonić innych w statach innych.

Ja tak mam nieczęsto, czasem ryzykuje i wygrywam, częściej po protu oddaje walkę temu, który zabierze mi mniej punkcików.


  • JestemBuk lubi to

Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni. Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic.
Palą się na stosie moje ideały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.


#7 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1073

Napisano 10 grudzień 2016 - 15:07

Filmiki nie mają z tym związku. Jak mi doradził kiedyś ktoś: wbij czempiona i po problemie.

W lidze czempion jak mam silnego przeciwnika to stracę 1pkt ligowy a zyskam monety i darmowe odświeżenie przeciwników.

 

A jak nie to wyżej napisałem moje rozwiązanie. Liga się nie dostosuje, ty się musisz dostosować. Albo trenować albo iść do niższej ligi do równych sobie.


  • thomyorke lubi to

8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#8 PanZero

PanZero

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 513 postów
  • Miejscowość:Zielona Góra
  • Postać:NeoZero
Reputacja: 478

Napisano 10 grudzień 2016 - 15:55

Hehe, śmiechłem, jak czytałem!!! Po obejrzeniu rankingu w lidze na twoim świecie doszedłem do wniosku, że to nie liga jest przeciwko tobie... Na 20 graczy wokół Twojej postaci jest aż 16 lepszych, więc na co liczysz? Masz za dużo punktów, jak na twój poziom i tyle w temacie, a pamiętajmy, że liga losuje (najbliższych graczy wokół twoich punktów ligowych, a nie statystyk czy też poziomu). A kolejna rzecz która się nie trzyma twojej wypowiedzi jest ta dotycząca spadku ^^ mając tyle punktów nie spadniesz, ponieważ gdy stracisz te 200-300 punktów natrafisz na znacznie słabszych przeciwników.



#9 Azurah

Azurah

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Miejscowość:Warszawa
  • Serwer:PL2
  • Postać:Azurah
  • Drużyna:Aniołki Azury
Reputacja: 96

Napisano 10 grudzień 2016 - 15:59

Dżizas...

 

Nie chodzi mi o przeciwników w ogólności, tylko o zmiany!!

 

PRZED wprowadzeniem reklam do zmian, nie miałam problemu w Lidze Czempion, zawsze po zmianie trafił się odpowiedni przeciwnik!

 

Gram ponad 3 lata i naprawdę nie jedno już widziałam w tej grze, więc dziękuję za rady NIE NA TEMAT.

 

Pytam WAS czy też macie tak, że po zmianie reklamą nie ma zmiany na lepsze, tylko nawet na gorsze, czy nie macie.

 

Jak nie macie, to mi wystarczy - będę musiała poprosić Pomoc o sprawdzenie na koncie.

 

Ale jeśli macie to samo,  to znaczy, że to zamierzone i nic nie da się zrobić....

 

PanZero, 

   oczywiście, jak spadnę o te 200-300 punktów nadal będę w tej Lidze.  

Ale zależy mi tak bardzo, że  wolę nie próbować tego spadania.  Zresztą cały czas nie o to mi chodzi - tylko o zmiany.


Użytkownik Azurah edytował ten post 10 grudzień 2016 - 16:04


#10 krystian9

krystian9

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
  • Miejscowość:Rzeszów ;)
  • Drużyna:welcoмe тo нell
Reputacja: 10

Napisano 10 grudzień 2016 - 17:13

Nie wiem o co Wam chodzi, ja nie mam z tym problemów :).


  • *ωαмριяєк* lubi to

"Nie ważne kim jesteś, tylko jaki jesteś." :mysli:  *PL3  :*

                           Pomogłem? Daj "Lubię To!" :papa: 


#11 bronek136

bronek136

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Miejscowość:Oława
  • Serwer:PL20
  • Postać:bronek136
Reputacja: 6

Napisano 10 grudzień 2016 - 17:22   Najlepsza odpowiedź

Przeciwnicy w lidze są dobierani losowo, więc to nie jest złośliwość twórców gry :) 

Jeśli masz problem ze zmianą przeciwników po prostu może być jakiś błąd, więc możesz napisać do supportu a oni Ci na pewno pomogą ;)


Użytkownik bronek136 edytował ten post 10 grudzień 2016 - 17:25


#12 krystian9

krystian9

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
  • Miejscowość:Rzeszów ;)
  • Drużyna:welcoмe тo нell
Reputacja: 10

Napisano 10 grudzień 2016 - 17:45

Najlepiej iść na łatwizne i napisać temat na forum, no kurde..gdyby ta gra była już tak "łatwa" to wszyscy by juz z czempionem grali? bez sensu..narzekacie na kazdy mały opór...


  • JestemBuk lubi to

"Nie ważne kim jesteś, tylko jaki jesteś." :mysli:  *PL3  :*

                           Pomogłem? Daj "Lubię To!" :papa: 


#13 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 10 grudzień 2016 - 18:06

Najlepiej iść na łatwizne i napisać temat na forum, no kurde..gdyby ta gra była już tak "łatwa" to wszyscy by juz z czempionem grali? bez sensu..narzekacie na kazdy mały opór...

Nie,lepiej niech walczy 80 vs 280 lvl.


  • Azurah lubi to

Powrót


#14 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 10 grudzień 2016 - 18:25

Nie,lepiej niech walczy 80 vs 280 lvl.

 

Nie rozumiem. 


  • PanZero lubi to

#15 krystian9

krystian9

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 33 postów
  • Miejscowość:Rzeszów ;)
  • Drużyna:welcoмe тo нell
Reputacja: 10

Napisano 11 grudzień 2016 - 14:58

Nie,lepiej niech walczy 80 vs 280 lvl.

Nie wierze w to by zdarzyła się taka sytuacja gdzie 80lvl ma same 280lvl'e w lidze :). To że zdarzył Ci sie moze pare razy jakiś setny lvl to chyba nie jest tragedia?


"Nie ważne kim jesteś, tylko jaki jesteś." :mysli:  *PL3  :*

                           Pomogłem? Daj "Lubię To!" :papa: 


#16 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 12 grudzień 2016 - 17:14

Nie wierze w to by zdarzyła się taka sytuacja gdzie 80lvl ma same 280lvl'e w lidze :). To że zdarzył Ci sie moze pare razy jakiś setny lvl to chyba nie jest tragedia?

Tak? To zagraj na pl1,wtedy zobaczymy.


Powrót





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych