Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * - - 2 głosy

Punkty umiejętności


  • Please log in to reply
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 DarXee

DarXee

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Serwer:PL13
  • Postać:DarXe
  • Drużyna:Deadly Destruction
Reputacja: 4

Napisano 30 październik 2016 - 00:56

Witam, w tym temacie chciałbym, abyście powiedzieli swoje zdanie na ten temat. 

Chciałem zaprezentować Wam małe ale przydatne ulepszenie gry. Chodzi tu o Rozdawanie punktów umiejętności. Jak każdy z was wie, można rozdawać po 1punkcie. Większość osób przyzna racje, że lepiej by było rozdawać punkty po 2,5,10 czy też 100. 

Będzie to polegało na tym, że nad statami będzie mała ikona na którą klikamy i mamy do wyboru przedzielanie punktów:

-2

-5

-10

-100 ;)

Każdy kto zbijał na młotku,a później rozdzielał punkty przyzna, że zajmuje to sporo czasu. Mówię tu o tych 275+ poziomach. Co nie znaczy, że na mniejszym poziomie jest mało rozdawania :) 

 

Udzielcie tutaj swoją opinie. Według mnie małe, ale przydatne ;)



#2 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 30 październik 2016 - 00:58

Mi tam obojętnie takie polepszenie gry zbedne słyszałem że tam niektórzy używają tzw "klikaczy" ale ja tam wole po swojemu klikać aż w nocy bedzie mi się śnił dźwięk ulepszania statystyk :D  :sen:


  • ToMójNick i Muni lubią to

#3 Krecio

Krecio

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 14 postów
  • Miejscowość:Gniewkowo
  • Serwer:PL18
  • Postać:Krecio
  • Drużyna:Scary Dreams
Reputacja: 2

Napisano 30 październik 2016 - 10:21

Pomysł dobry mogliby wprowadzić takie coś: 

1 kilknięcie- +2 punkty do np. intuicji czy też siły 

Pozdrawiam! :D 



#4 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 30 październik 2016 - 10:52

Moim zdaniem zbędne.Ja tam wolę sobie poklikać  :O


Powrót


#5 IGUSIA00

IGUSIA00

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:IGUSIA00
  • Drużyna:Święci z Bostonu
Reputacja: 44

Napisano 30 październik 2016 - 10:54

Jestem zdecydowanie na tak :) 17 500 pkt podstawy klikać po 1 to masakra xd Ale po 100... Byłoby dużo łatwiej.


Prawdziwi bohaterowie tej gry będący z nią od początku z każdym kolejnym dniem odchodzą...


#6 XNenoX

XNenoX

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów
  • Miejscowość:Deutschland
  • Serwer:PL1
Reputacja: 127

Napisano 30 październik 2016 - 11:35

Jestem zdecydowanie na tak :) 17 500 pkt podstawy klikać po 1 to masakra xd Ale po 100... Byłoby dużo łatwiej.

Czasami jeden klik to 2-3 punkty nie wiem jak sobie to wyobrażacie jakby po 100 się klikało.


Powrót


#7 Ceealek

Ceealek

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 441 postów
  • Miejscowość:Opoczno
  • Serwer:PL10
  • Postać:Cealek
  • Drużyna:RED FIGHTERS
Reputacja: 249

Napisano 30 październik 2016 - 12:13

Czasami jeden klik to 2-3 punkty nie wiem jak sobie to wyobrażacie jakby po 100 się klikało.

To nie tak działa ;p

Te 3pkt Ci może dawać jak masz drużyne,wspomagacz,lige itp co daje ci polepszenie statystyk.

Ale jak klikasz to normalnie po 1 do podstawy dostajesz. 


  • IGUSIA00 i mateusz227 lubią to

#8 hot

hot

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów
  • Miejscowość:Radom
  • Serwer:PL25
  • Postać:glop
  • Drużyna:Złoty Krąg
Reputacja: 326

Napisano 30 październik 2016 - 13:34

przydatne przy młotku teraz tylko rozliczac żeby po równo było :P


HOT


#9 pawciomen

pawciomen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Serwer:PL11
Reputacja: 19

Napisano 30 październik 2016 - 16:02

Na nie, od większego dodawania punktów jest młotek, za duże ułatwienie. Użyłeś młotka, to albo rozdaj Stary pojedynczo albo użyj drugiego młotka.
  • JestemBuk lubi to

#10 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1072

Napisano 30 październik 2016 - 17:19

Na nie, od większego dodawania punktów jest młotek, za duże ułatwienie. Użyłeś młotka, to albo rozdaj Stary pojedynczo albo użyj drugiego młotka.

Za duże ułatwienie, prawda. Niektórzy by pewnie chcieli jeszcze, żeby im się same treny klikały i cala reszta. I by siedział taki i klikał tylko OK co chwila, kolejny awans hurra w nagrodę 1000 oponek. Chcesz być Nr1 w TT? Musisz na to zasłużyć.


8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#11 DarXee

DarXee

    Nowicjusz

  • Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Serwer:PL13
  • Postać:DarXe
  • Drużyna:Deadly Destruction
Reputacja: 4

Napisano 31 październik 2016 - 12:15

Za duże ułatwienie, prawda. Niektórzy by pewnie chcieli jeszcze, żeby im się same treny klikały i cala reszta. I by siedział taki i klikał tylko OK co chwila, kolejny awans hurra w nagrodę 1000 oponek. Chcesz być Nr1 w TT? Musisz na to zasłużyć.

Jak by wprowadzili te punkty umiejętności to będziesz se klikał po1 :) Kiedy inni będą klikać po 10, 100 ;) 15k Podstawy nie jest tak łatwo rozdać.



#12 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1072

Napisano 31 październik 2016 - 12:43

Jak by wprowadzili te punkty umiejętności to będziesz se klikał po1 :) Kiedy inni będą klikać po 10, 100 ;) 15k Podstawy nie jest tak łatwo rozdać.

Dlatego masz młotek. Rozdajesz punkty jak chcesz. To co chcecie, żeby wprowadzono to darmowy substytut młotka.  ;)


8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#13 IGUSIA00

IGUSIA00

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:IGUSIA00
  • Drużyna:Święci z Bostonu
Reputacja: 44

Napisano 31 październik 2016 - 17:25

Skoro uważasz, że to byłby substytut dla młotka to znaczy, że nie wiesz do czego on służy.


Prawdziwi bohaterowie tej gry będący z nią od początku z każdym kolejnym dniem odchodzą...


#14 JestemBuk

JestemBuk

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów
  • Miejscowość:Yokio
  • Serwer:PL19
  • Postać:Zgredek16
  • Drużyna:to podstawa
Reputacja: 1072

Napisano 31 październik 2016 - 17:41

Skoro uważasz, że to byłby substytut dla młotka to znaczy, że nie wiesz do czego on służy.

Tak "łopatologicznie" do szybkiego rozkładania statystyk inaczej niż były. Jeśli ustawisz sobie po 10 to reszta pkt zostaje "do wydania". Czyli mówisz, ze nie da się 2 młotkiem tego rozłożyć?

Jeśli tak to lipa. Takie np 10tys kliknięć może być deprymujące  :mysli:


8cd31363e920d.jpg

2000 skonsumowanych oponek i smukła sylwetka? Bulimia rządzi! JESTEŚ NOWY? Czytaj to.


#15 IGUSIA00

IGUSIA00

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Serwer:PL2
  • Postać:IGUSIA00
  • Drużyna:Święci z Bostonu
Reputacja: 44

Napisano 31 październik 2016 - 18:34

Nie twierdzę, że się nie da, wręcz przeciwnie. Pierwotnym zastosowaniem młotka miała być zmiana podziału statystyk. Jak się później okazało może on też służyć do "wyjmowania" podstawy, co prawda da się nim ją też "włożyć" jednakże uważam, że szkoda go w ten sposób tracić, skoro pojawiłaby się możliwość klikania po np. 100 pkt

Zawsze jednak można skorzystać z "klikacza"...


Prawdziwi bohaterowie tej gry będący z nią od początku z każdym kolejnym dniem odchodzą...


#16 pawciomen

pawciomen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Serwer:PL11
Reputacja: 19

Napisano 01 listopad 2016 - 18:18

Nie twierdzę, że się nie da, wręcz przeciwnie. Pierwotnym zastosowaniem młotka miała być zmiana podziału statystyk. Jak się później okazało może on też służyć do "wyjmowania" podstawy, co prawda da się nim ją też "włożyć" jednakże uważam, że szkoda go w ten sposób tracić, skoro pojawiłaby się możliwość klikania po np. 100 pkt
Zawsze jednak można skorzystać z "klikacza"...



Ale czy ta możliwość klikania nie była by przydatna tylko wtedy gdy ktos użył młotka? Bez sensu pomysł. Dodać coś co pomoże paru leniwym osobom którym się nie chce klikać, sam raz tak sobie dodałem kilka tysięcy punktow, a następnym razem wolałem młotka użyć.

#17 Cleos

Cleos

    Znawca

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Miejscowość:3-City
  • Serwer:PL8
  • Postać:Cleos
  • Drużyna:RED FIGHTERS (wcześniej ReBorn)
Reputacja: 42

Napisano 06 czerwiec 2017 - 09:58

JESTEM NA TAK.

 

Teraz jak uzyje młotka będę miał ponad 26k pkt stat do rozdania. To jakaś masakra wbijać to pojedyńczo.

 

Ja to byłbym za zrobieniem możliwości po młotku rozdania stat poprzez wpisanie ich od razu.

 

Np. mam 26k stat, przeliczam sobie wedle uznania i załóżmy że chce rozłożyć to tak: 2k / 8k/8k/8k

 

To wpisuje sobie podstawy jako cyfrę i gotowe.

 

Sporo czasu zajmuje zbijanie honoru z poziomu 300 - 400k honoru a później nabijanie honoru to też sporo czasu.

To chociaż na tym mogliby nam go zaoszczędzić. Z szacunku dla tych najbardziej wytrwałych graczy +400.

 

Pozdrawiam



#18 pawciomen

pawciomen

    Amator

  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Serwer:PL11
Reputacja: 19

Napisano 06 czerwiec 2017 - 10:08

JESTEM NA TAK.

Teraz jak uzyje młotka będę miał ponad 26k pkt stat do rozdania. To jakaś masakra wbijać to pojedyńczo.

Ja to byłbym za zrobieniem możliwości po młotku rozdania stat poprzez wpisanie ich od razu.

Np. mam 26k stat, przeliczam sobie wedle uznania i załóżmy że chce rozłożyć to tak: 2k / 8k/8k/8k

To wpisuje sobie podstawy jako cyfrę i gotowe.

Sporo czasu zajmuje zbijanie honoru z poziomu 300 - 400k honoru a później nabijanie honoru to też sporo czasu.
To chociaż na tym mogliby nam go zaoszczędzić. Z szacunku dla tych najbardziej wytrwałych graczy +400.

Pozdrawiam



To użyj drugiego młotka, żeby to dodać, po to jest, ja tak robię i jakoś nie narzekam

#19 Wera2710

Wera2710

    Amator

  • Banned
  • PipPip
  • 24 postów
  • Miejscowość:Gdynia
  • Serwer:PL15
  • Postać:Because
  • Drużyna:Toxic Team
Reputacja: 8

Napisano 09 czerwiec 2017 - 10:21

Jestem na tak ;)

#20 kuba1401

kuba1401

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 294 postów
  • Serwer:PL7
  • Postać:kuba1401
Reputacja: 30

Napisano 09 czerwiec 2017 - 13:31

To użyj drugiego młotka, żeby to dodać, po to jest, ja tak robię i jakoś nie narzekam



Przecież młotek nie jest darmowy...

Zdecydowanie na tak




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych